Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

zsuzsu
6. nov 2007

A Miriama, je pod nazvom NORTH IRELAND. Ale Ty si kecala aj s nami v slovenky v zahraniči. Prečo si zmizla? Veď tam kecame o hoci čom. Ale keĎ chceš, tak aj tu možeme byť. 😅

miriama
autor
6. nov 2007

😀 😀 😀 😀 😀 tak to je supeeeeeer, tak kludne pokracujem aj tam..ked ja moc nemam cas chodit tu na MK a ked sem nakuknem, tak uz nie som vobec v obraze a som to vzdala...xi..mozno ked budem konecne tehulka tak budem mat viac casu 😀 😀 😀 😀

zsuzsu
6. nov 2007

tak keď tolko pracuješ, a si tu ja Ti pomožem 😀 Ja som doma a už mi to poriadne ide na nervy. Chcem pracovať, ale nemam kde, 😠 😠 😠 Potrebujem roooobotuuuu. Nevieš o niečom?

miriama
autor
6. nov 2007

dakujeeeeeeeeeem 🙂
a kde byvas? inak, som odpisala do temy NOrthern Ireland ale kludne sa mozme prestahovat tu 😉

zsuzsu
6. nov 2007

Ko chceš. Ja byvam v Tobermore ☹ ☹ ☹ čo je pri Mgherafeltu. Akože mi dedina nevadi, je tu dobre, lenže robotu si kvoli tomu neviem najsť. prvy bus ide 7.15.a posledny 17.35. No kam možem ist? toto je čas na kancelariu, ale ja neviem jazyk 😲

miriama
autor
6. nov 2007

a preco sa neprestahujete teda? my sa budeme stahovat do blizkeho mesta do Larne..koli praci mojho draheho....on tam dochadza kazdy den uz vyse roka a dost precestuje...a ja planujem matersku tak mi to bude jedno 😀 😀 😀 😀

zsuzsu
6. nov 2007

V Larne byval manžel keď tam pracoval. Tiež som tam bola v novembri a s detmi na vianoce 3 tyždne. Je to moje vysnivané mestečko, je to krasne, pobrežie, jaj 😵 to Ti zavidim. Naozaj som chcela tam ostať. Aj mužovi somm povedala, že aj keď za rok, alebo za tri pojdeme tam spať. Naozaj je to mestečko pre mňa, a je tam všetko, čo ja osobne k životu potrebujem.
No presťahovanim je to tak, že zmluvu mame do juna 2008. Prišli by sme o depozit, a v Magherafelte som zatial nič také nenašla. Ale hladam, a možno sa nam zadari, ale to Larne. Bože ako by som tam išla, Teraz si mi nasadila chrobaka.

miriama
autor
6. nov 2007

tak sa ti paci Larne??? my stale..teda moj stale vaha..ale ja by som isla hned...a asi v januari ideme 😵
ale keby ste si aj niekoho naslia nahradu za vas na barak, tak to by bolo bez problemov..
no ja musim utekat do prace..ozvem sa vecer.
Drzim palceky 😵 s robotkou

ilonap
15. nov 2007

Jéé, ono funguje i Severní Irsko? A já už psala do diskuse Anglie. Holky, tady se taky omlouvám, že vám tu lezu, ale nutně potřebuji radu pro moji kamarádku, která pracuje v Ballinasloe. Jestli jste některá odtamtud, prosím ozvěte se a písněte mi třeba do IP: Moc děkuji. 😉

zsuzsu
15. nov 2007

Ahoj Ilonap.
Bohužial, nie som z Ballinasloe, ale skus napisať problém, možno poradime.

ilonap
15. nov 2007

děkuji zsuzsu, že jsi zareagovala. 😉 Kamarádka v tom městě nutně shání podnájem. Stačí ji jen jeden pokoj, je skromná a čestná, klidně dám za ni ruku do ohně. Co jsem vyrozumněla, ve starém podnájmu jí dělala bytná nějaké problémy.. 😒

ilonap
15. nov 2007

Psala jsem to proto, jestli třeba některá z vás neví o někom, kdo nabízí podnájem.. 🙂

ilonap
15. nov 2007

jééé a koukám, že jste všechny její rodačky. Ona je z Trenčína 😅

zsuzsu
15. nov 2007

Je mi to luto, ale v tom jej naozaj neviem pomocť. Ja som od Magherafeltu, a to je o niečom inom. Ale čo tu pišem s babamy, sa mi zda, že nikto neni odtial. Nech skusi agenturu, oni zvyknu pomocť aj na poslednu chvilu, keď je to surne. Tak držim jej palčeky nech to vybavi čo najskor.

ilonap
15. nov 2007

Tak se nedá nic dělat. ☹ To byl jen takový můj pokus, jak jí pomoct. Ale přesto děkuji za ochotu 😉

zsuzsu
15. nov 2007

Neni zač. A nabuduce dufam, že aj budem vedieť pomocť 😉

miriama
autor
15. nov 2007

ahojte..no ja som si vsimla az teraz, ze sa tu nasa tema obnovila 😉
veru, ani ja ti neporadim...ani neviem kde to mesto je....ja byvam v Ballymene nad Belfastom....

zsuzsu
15. nov 2007

Ahoj.
Raz North Ireland, raz toto. Už ani neviem, kam mam pisať 😀
A Ty sa mi máš ako?

miriama
autor
15. nov 2007

no ja tiez neviem kam pisat.... 😖 😖 😖
jednu temu by mali uzaviet....co ty na to?
ja sa mam..no tak...nic moc...pocasie na prd a o chvilu do prace...a ty?

zsuzsu
15. nov 2007

ja som doma, akurat idem variť, lebo pridu baby zo školy a zožeru aj mňa.
Tu je počasie celkom fajn, sice už sa nam slniečko schovalo, ale da sa . No včera prčalo cely deň, hroza.

miriama
autor
15. nov 2007

vcera a predvcerom..katastrofa 😠 😠 😠 len lialo a lialo..dnes este nie ale to asi aj preto, ze asi aj mrzne..ja ti ani neviem....
ale taraz je aj tak zamracene, slnko svietilo len rano chvilocku..kym ma neprinutilo vyjst z postele...a potom zapadlo a uz nevyslo 😠
akurat cakam na olej..uz 3.den sme bez tepla 😢 😠 ☹

zsuzsu
15. nov 2007

Tak to Ti nezavidim. Mi tu mame kurenie na plyn. Ale mame aj ohrievače elektrické, keby nahodou. Dnes som taká niaka, nič sa mi nechce. Včera som bola so sebou a staršou dc. u lekara na vstupnej prehliadke, a zajtra idem druhou. Mal by isť aj manžel, ale asi ho nepustia z prace.Dosť často chodia do Ballymeny na montáže. Počula som, že tam u Vas sa daju lacno kupiť mobily, vieš o tom niečo? Jaj a ešte že tam mavate niaké trhy aj s nabytkamy, niečo ako blšie trhy. Vieš o tom niečo?

miriama
autor
15. nov 2007

akurat mi prisli svadobne pohare 😵 😵 😵 😵 😵
lacno mobili? no co ja viem....no urcite lepsie ako na SK...akurat som si pred tyzdnom vzala jeden na pausal... 😉
a tie blsaky..hej, su tu..a ked sa zadari tak sa da kupit aj nabytok...ale je tu aj vela secondhandov s nabytkom, my sme kupovali tam komody a stolik pod pc...
a aj pri Antrime je jeden obrovsky blsak....
kde ste to vy presne? uz som zabudla...newry? 😅

zsuzsu
15. nov 2007

Ja som z Tobermoru, čo je pri Magherafelte.
Akože svadobné pohare, ušlo ,mi niečo? Ideš sa vydavať? Kde a kedy? No pekne mi porozpravaj.Som samé ucho 😉

miriama
autor
15. nov 2007

jaj, ty nevies?
no ja utekam do prace..ale kukni toto
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

papa, ozvem sa vecer 🙂

zsuzsu
15. nov 2007

tak pracuj aj za mňa. 😀

miriama
autor
15. nov 2007

no vecera nachystana a mozem utekat 😀
no ja sa moc neprepracujem tak neviem ci vyde aj za teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
papa

miriama
autor
15. nov 2007

no co zsuzsu...kukla si? 😅 😵

zsuzsu
15. nov 2007

AHoj.
Ano kukla, ste pekny par, a aj svatba bude nadherna, slnečnicova. Naozaj pekné veci, aj prstienky, a nech nezabudnem aj na tie pohare. Su užasné. A daj tam vaše mena. Inak obdivujem nevesty, ako možu teraz vyberať šaty, keď je taky obrovsky vyber. Ja by som to asi nezvladla. ale Ty určite budeš veeeelmi pekna nevesta. Už budem kukať mojasvadba stranky, ab som videla, čo si kupila nové a hlavne zaujimavé. Inak slnečnicova je dobry napad. Aj tie kytičky no neopisatelné, aj tie torty. Držim palce, aby si niekoho zohnala, kto Ti to upečie.
A v praci bolo dobre? Ale už asi spiš, takže prajem krasnu noc, pekné sny, a zajtra sa vidime.

miriama
autor
16. nov 2007

ajoj,
dakujeeeeeeeem 😵 😵
pohare prisli vcera, prstienky som este nevidela..len tiez na fotkach co mi poslali. Ja som mala tak trochu vyhodu pri vyberani, ze som presne vedela aky stih maju mat...a to potom bol velmi rychlo uzky vyber 😅
A slnecnicky...no to je moj davny sen ale este sa uvidi presne v dec ked pojdem uz naisto pre saty...lebo asi budu ruzove..a to potom nejde dokopy ☹ ved tie v albume co mam vybrate tak su bledunko ruzove...si skus vsimnut.
A torticky..no par kontaktov je uz na ceste... 😅 😀
V praci...no co ja viem..taka pohada lesna 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ty kde pracujes? co robis?
papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre