Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

mamartinka
13. dec 2008

laduli posli mi potom rohlicek.no mi sme doma dnes.manzelik pozera futbal ja som na nete.taka pohoda u nas.

z.g.
13. dec 2008

čaute, my sme teraz u našich, ale ešte dnes sa vraciame domov

sestra sa snaží tuším tiež asi 3 roky, bola v BA v Ginfive, doporučila sa tam "sama", zobrali ju aj bez doporučenia lekára, vyšetrili ju, urobili aj laparoskopiu, je to v poriadku, hneď jej chceli urobiť umelé oplodnenie, ale ešte chce počkať
a aj vyšetrili partnera

môj manžel bol tento týždeň na Cypruse pozrieť, dnes sa vracia, tak sa ideme rozhodovať, či to vezme, ale potom by sme sa vrátlii na Slovensko
ináč, Mamartinka, skoro sme boli susedy, aj v Droghede mal ponuku ešte na jeseň, ale nakoniec sa rozhodol pre Anglicko- ale to oni zrušili

z.g.
13. dec 2008

a včera ten program v telke - t bolo fakt na depku, ani som to radšej nepozerala, lebo pred rokom mi zomrel ujo hodne tragicky

zutika, kukala som aj na internete tie ceny voňaviek, niečo sa tam viac oplatí, ale tú Dolce Gabbana idem kupovať vo Fanne, lebo mám poukážku na zľavu

zuzitka
13. dec 2008

pockaj, tvoj muz si hladal pracu na Cypre? ty by ste tam isli s nim? no to by som brala 😀 😀 😀
ake je tam teraz pocasie?

ved hej, ked mas poukazku v hodnote 1000sk 😉 to by bola skoda nevyuzit predsa 😀

mamartinka
14. dec 2008

z.g.blahozelam Adrianke k 2 rockom.tak na Cypr sa manzel poberie?aj vy pojdete?a co tam ma ist manza robit?zelam peknu nedelu a uzite si oslavu.

zuzitka
14. dec 2008

pripajam sa a blahozelaaaaam 😵 😵 😵

z.g.
14. dec 2008

čaute, ďakujeme za blahoželania

pekne sme oslávili narodeninky, prišla rodina, malá sa tešila z darčekov, deti sa pohrali, torta bola výborná 😝 😀

chceli by sme ísť aj my za manželom, len ešte neviem, ako by to bolo so školou, či by sme tam dali natálku- riešili by sme to podľa toho, koľko by sme tam zostali
/aj v tom írsku sme boli s manželom, on išiel najpr a my sme prišli po 2 mesiacoch, kým sa zapracoval, pripravil ubytovanie a tak.../
tak dúfam, že všetko klapne, lebo predtým sme mali ísť do anglicka, ale na poslednú chvíľu to zrušili
a obidvaja sme dr.

no, my sme ale prípady, v živote by som nepovedala, že budem bývať mimo republiku

tak aj vám pekný zbytok nedele, my sme ešte hora, malá spinkala pooede dlhšie, tak tu buntošíme

z.g.
14. dec 2008

a bolo tam takmer celý týždeň slnešňčno, veľmi pekne, 20-25st.C.

zuzitka
14. dec 2008

joooooj 20-25 stupnov 😵 😵 😵 tak by som chcela ist buduci rok k moru 😀
snad sa nam nieco v lete podari 🙂

kym sme nemali samka, kazdy rok sme chodili, no teraz je menej financii 😒 kazdu korunku treba obracat... 😨

ladena
14. dec 2008

no to mate zaujimavu profesiu dr. no take cestovanie a byvanie mimo republiku je zaujimave,ale aj namahave si myslim same stahovanie veci atd.......
alebo si to len myslim?
jeeej a tiez sa pripajam k blahozelaniu ...... 🙂 🙂

ladena
14. dec 2008

mi sme boli tiez u mora a bola by som tam stale.... ale ked vidim povodne a vselijake hurikany a katastrofy ojoooooj ......

zuzitka
14. dec 2008

z.g. ... veru, nieje narocne to stahovanie sem a tam? a deticky ako to vnimaju? dlho si zvykaju na nove prostredie, nove skolky, nove deti... 😕

no ja by som teda more uz brala.... aj kvoli sebe, aj kvoli malemu 🙂 on ma obcasny ekzem (vraj atopicky) a more mu pred 2 rokmi pomohlo. a ja by som sa tiez uz chcela vyvalit na plaz 😎 😎 😎
my sme boli v chorvatsku 3x, taliansko 1x na dovolenke a 1x s priatelom na avii, ked este pracoval ako sofer, spanielsko 1x, grecko 2x a to je asi vsetko 😎 nechcela som machrovat 😝 to som si len zaspominala 😵 😵

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/moje-dovolenky/...

ale najprv musime na jar vymenit tie posr... okna v byte 😠

ladena
14. dec 2008

zuzitka no aspon si si zaspominala.......... 😝 😝

no a okna aj mi budeme menit,ale neviem ci nie az v lete ak kupis byt same prerabanie ale je to moje tak to robim pre seba s radostou nooooo prehanan ze??? 😀 😀

zuzitka
14. dec 2008
ladena
14. dec 2008

mamartinka a co tam robite ak nieste v praci? a nepecies ked si doma no ak mas cas?

ladena
14. dec 2008

a vy nepeciete dievcata? ja ano celkom ma to bavi 😀 😀 😝

zuzitka
14. dec 2008

ja som si kupila linecke cesto orechove, takze upeciem len linecke kolecka a hviezdicky 😀

ladena
14. dec 2008

no tak nech sa ti podaria..... ja uz aj uzobkavam u telky 😝

z.g.
15. dec 2008

čaute, ale ste sa rozpísali, ja som do polnoci kukala včera film "rýchle dýky" teký bojový film, ale pekný 😅, muž to rozkukal, tak som pri tom stvrdla 😲

ladenka, jé, máš nové foto

adrianka mala v noci horúčku 39,7 st.C, dala som jej nurofen, ten mojim deťom najlepšie zaberá, tak uvidíme, čo z toho ďalej bude, teraz je OK
🤐
s tým sťahovaním- my sme to takto neplánovali, pôvodne sme chceli zostať ešte v tom írsku a potom naspäť domov, ale potom tam manžel nechcel zostávať, a on keď sa zatne, tak s ním nič nepohne...
deti si tam prekvapivo zvykli rýchlo, paradoxne bol trochu probklém, keď sme sa vrátili domov, ale rýchlo si zvykli,

bol to trochu problém preniesť všetky veci, ale zvládli sme to lietadlom, naposledy išla aj švagriná a sestra so mnou, aby sme toho viac odniesli, lebo na 1 osobu mohlo byť len 15 kg batožiny
ale mali sme tam kopu vecí, ktoré sme ani nenosili

skôr sa obývam, čo bude teraz, keď už natálka vie, do čoho ide...

zuzitka, kde kupuješ linecké, je dobré?

moc ani neplánujem piecť, vždy vyfasujem od babiek, u nás to moc nejde, len linecké a perníčky

z.g.
15. dec 2008

zuzitka, nejdú mi spustiť tie linky na foto, blbne zas počítač, tak to potom pozriem

volám sa zuzka /ani neviem, či som to tu písala/

zuzitka
15. dec 2008

z.g. ... mne tie odkazy idui pustit, neviem co sa deje.... 😨

linecke cesto kupujem v potravinach COOP v chladenych vyrobkoch... maju aj linecke kokosove, kakaove a aj listkove cesto 🙂 ale Ladena je expert na pecenie, ona ti sem hodi aj recept, ako si to linecke urobis sama doma 😵 ja radsej kupim, vyvalkam a upeciem ... a je to 😀

to, ze si zuzka, viem 😵 asi v tvojom albume som to zistila, ked si sem raz hodila link 🙂 a som sa smiala, lebo aj my sme zuzka a juraj 😵

zuzitka
15. dec 2008

a presla horucka malej? alebo nejaka choroba na nu prisla? ☹ alebo mozno len z oslavy bola rozhorucena 😵

mamartinka
15. dec 2008

no ladenka nam foto nahodila.aka je fesna. 😉 no ja zasadne nepeciem.povedala som manzelovi ze az budeme mat svoje budem piect a vypekat.aj tak ideme na vianoce domka a na sylvestra si spravime chlebicky.slane tycinky a kupime chlast a bude hotovo.

z.g.
15. dec 2008

zuzitka, tak to je sranda, že ste tiež zuzka + juraj, ja mám zas synovca samka

už som otvorila tie fotky, to som mala ja v počítači chybu, pekné fotečky,
ako bolo v španielsku? tam som ešte nebola a aj tá makarská vyzerá krásne, ani tam som nebola

dnes malá nemala cez deň teplotku, tak uvidím ešte, čo v noci, ale bola taká mzrutá celý deň

linecké som robievala, s maslom, ale odvtedy, čo sa narodila adrika, sa mi nechce do toho

ladena
15. dec 2008

ahojte, tady sa este vypisuje......to je dobre.
z.g. tie linecke testa maju vsade v obchode videla som to aj v tescu....vcera sme boli v hodonine a tam to mali v kauflanse ako zuzitka pisala tak vsetky druhy 🙂 🙂
ja mam tolko receptov ...uplne jednoduche mozem ti poslat vobec nic narocneho... 😝 😝

a mala je v pohode,dnes som bola u nasich a blbla som z malym petkom...robili sme u babky vianocnu vyzdobu to je cislo..... 😎

z.g.
15. dec 2008

práve to cesto sa mi nechce robiť, možno kúpim to hotové, nech sa malé bavia vykrajovaním, ale to zas bude kuchyňa vyzerať..., no, uvidím...
ja robim také, že - tuším múka, vajce, maslo, cukor, ale dosť sa to potom rozsýpa

ladenka, oplatí sa teraz nakupovať v hodoší? tam som už nebola, ani nepamätám

ladena
15. dec 2008

mam tu fakt dobrucky recept a je to vyborne 😵 😵

bielkovy chlebicek

4 bielka
10 dkg kryst.cukru
10 dkg hladkej muky
10 dkg orechov v celku nalupane

postup:
z bielkov a cukru uslahame tuhy sneh,pridame hladku muku a potom orechy.pecieme vo vymastenom a vysypanom srncom chrbte,pecieme asi 20 min. vymastit herou alebo palmarinom a struhankou.....

je to paradne 😵 😵

ladena
15. dec 2008

tak ak robis velky nakup oplati a strasne vela ludi tam bolo....podla mna este tam maju fakt lacno no nie uplne vsetko ale väcsinu ano

ale mineralky sa oplatia tady...to v tescu kupujeme,no inak vsetko v hodonine a je maly kurz tak teraz je vyhodnejsie a kde nakupujete vy?

z.g.
15. dec 2008

ja nakupujem hlavne v tescu tu v skalici, mám to kúsok a inam sa mi nechce 🙂 , ale tuším skočíme do toho hodonína, keď je taký výhodný kurz a možno aj do brna do olympie, voľakedy sme tam chodili, keď nebol max

a jak sa ten chlebíček dáva na plech?

ladena
15. dec 2008

to sa dava do srncieho chrbta - to je taky pol obluk - vies co myslim ? .....nie na plech to by nebolo ono

my sa tiez chystame do brna..... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre