Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

ladena
16. dec 2008

ahojte

zuzitka vstavala som pred 11h a potom sme isli do mesta nakupovat darceky a este prisla krstna a bola som s nou v skalici ,trajdakali sme po obchodoch.... 🙂

no a zajtra idem s kamoskou do skalice zasa na nakupy 😀 😀 a zhanam pre patrika tabulu na pisanie a dnes mi v baltipe oznamili ze uz nebudu...tak ma pol mesiaca vodili za nos mrchy.....boze tak dufam ze ju zozeniem... 😅 😅

mamartinka ....no neviem si to predstavit v lietadle a dnes v spravach ukazovali pri cerovej okres senica pad lietadla a obaja boli mrtvy 66 rocny instruktor a 25 rocny ziak ..... ☹
vianocna priprava v pohode uteka to rychlo za chvilu vianoce... 🙂 🙂

zuzitka
16. dec 2008

no zachvilu bude aj po vianociach .......... 🙂

ja v blave vidim tie tabule skoro vsade... v tescu, v draciku.....
ale ja zhanam "barbie laptop" a vsade je vypredany 😠

mamartinka
16. dec 2008

ladi pozerala som to o tom lietadle.hruza.no veru od zajtra za tyzden mame vianoce a mi letime domka.potom ti zakivam. 😀 inak dnes mi zuzka pisala.raz som jej pisala.chudatko ze bola v nemocke.veru uz to ma za par.dufam ze budem potom informovana.a ty este nespis?

ladena
16. dec 2008

no este nespim....uz pojdem za chvilu do peliska 🙂

no teda takze si ho nezohnala zuzitka,ja sa pozriem v skalici ci ho nemaju ? 🙂

z.g.
17. dec 2008

čaute, včera som sa nedostalal k počítaču, lebo bol obsadený 😀 a natálka mala v škôlke vianočný večierok- mrk 2 fotky v mojom albume "natálka"

ja som včera spala do 8.00, malé ma zobudili

zuzitka
17. dec 2008

mamartinka ... lebo aj kamoska je v irsku /neviem kde presne/ ale vravela, ze pomalicky vsetci odchadzaju domov, ze malo roboty, malo penazi 😨

sme boli rano na nasom kurze 😀 malovali sme "o sto tristo" 😝 velmi ma to bavi 😀 😀
samko namaloval 2 ozdoby a potom sa mu uz nechcelo, tak si tam jazdil autickom po stole 😅
ale doma si este vypytal malovat, tak sme to doma dokoncili .... sak mam foto na blogu 😉

ten laptop pojdem asi az zajtra zhanat.... nejak sa zotmelo a tusim aj prsi... no katastrofa 😠 keby radsej snezilo

mamartinka
17. dec 2008

baby potrebujem neake info ohladne gynekologov donoval,vavra.mali by sidlit v skalici.pisala som z.g.ale akosi mi neodpisuje.moc by ste mi pomohli.chcem si k niektoremu preniest kartu od terajsieho.

zuzitka
17. dec 2008

mamartinka ... ja ti moc nepomozem, ja som z Bratislavy 😅

ale skusila si pozret nejaku temu tu na konikovi?

ja som nasla v teme POROD toto:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

skus sa opytat tam 😉

zuzitka
17. dec 2008

a v tejto teme spominali dr.Donovala a dr.Vavru .... mrkni tam a popytaj sa..... 🙂

tema: Velkost plodu v III.trimestri

zuzitka
17. dec 2008
mamartinka
17. dec 2008

zuzi dakujem.pekne vytvory.

z.g.
17. dec 2008

mamartinka, boli sme na vytúpení, pred chvíľou som ti poslala IP

mamartinka
17. dec 2008

na akom vystupeni ste boli?

z.g.
17. dec 2008

tanečná skupina taxis mala koncert a vystupovali tam aj deti z materských škôl, natálka tiež tancovala, /dala som fotku/

zuzitka, pekné výtvory, to máte super, že máte kam ísť,
tu nič, a už by sa malej zisšlo trošku medzi deti, nech nie sme len doma, už sa aj nudíme a mne nestačia niekedy nápady ani energia 😝

z.g.
17. dec 2008

a len tak na okraj mám dnes 33 rokov, stará páka, už niet čo oslavovať 😀 , ale večer si aj tak otvoríme s mužíkom vínko

zuzitka
17. dec 2008

no my tu v Blave mame vela detskych kutikov... vsetko okolo 50,-/60,- na hodinu, ale aspon sa deti vyblaznia 🙂
a dom kultury mame 3 minuty od domu, takze to mame super 😵
teraz v sobotu tu bude predstavenie Ela a Hop 🙂

a len tak na okraj ..... vsetko naj... naj.... naj... naj... naj...najlepsie k narodeninkam 😀 😀 😀
(ja budem mat v marci 31 rokov 🙂 takze nemaj boja.... nie si jedina paka)

mamartinka
17. dec 2008

ZUZIT ty si tiez marcova?ja 5 marca budem mat 29.

mamartinka
17. dec 2008

z.g.vsetko najlepsie ku kristovym rokom.a neakeho toho potomka este.co?

zuzitka
17. dec 2008

no som marcova, presne 26.03 😎 aj moja sestra je marcova 😉

mamartinka
17. dec 2008

tak to mate aspon pri jednom oslavu.

zuzitka
17. dec 2008

babky, robim tabulku pre nas v teme Skalica 😉

ak chcete, poslite mi do IP meno vasho manzela/partnera, vas datum narodenia, miery deti pri narodeni, datumy narodenia deti 😉 😉

mamartinka
17. dec 2008

zuzi ak deti nemam?

zuzitka
17. dec 2008

tak ti napisem snz 🙂 🙂

janetka
autor
17. dec 2008

z.g.: blahozelam, aj mna caka 33, takze pohoda....

ladena
17. dec 2008

ahoj dievcatka, co vy tu vypisujete ....... 🙂 🙂 🙂

ladena
17. dec 2008

mamartinka ja tu poznam aj vavru aj donovala....

ladena
17. dec 2008

z.g. vsetko najlepsie k tvojim narodeninkam 🙂

mamartinka
17. dec 2008

zuzi super.moz byt. 🙂 😉

ladena
17. dec 2008

no ja som mala 31 v novembri ,takze starneme vsetky.....

dnes som bola v skalici a tam teprva stavaju budky na vianocne trhy....no nejako neskoro..a u nas mali deti vystupenie na namesti..bolo te pekne 🙂 🙂
a zazila som dve havarie to pocasie robi divy s motoristami ☹ ...jedna pri skalici a jedna u nas v holici...no strasne jeden blb na skodovke ozraly nabural na parkovisti 5 aut .....a pekne ich zriadil.....vôbec tym majitelom nezavidim tie nervy ....ja by som ho zabila hajzla boze 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre