Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

luba142
11. okt 2011

@kokorunecka mozno tzo do zajtra zmazu 😀 😀

kokorunecka
11. okt 2011

@luba142 Podľa mňa by ťa musel najskôr niekto nahlásiť... 😀

petraas
15. okt 2011

@luba142 veru citala som na letakoch ze je tam nejaky bazar pre deti ale veru niesom schopna tam zajst...nevies prosim ta aka je tam otvaracia doba?

luba142
16. okt 2011

@petraas od 8:30- 16:30 a v sobotu do 11:30

aadulik2110
16. okt 2011

@kokorunecka v Holíči ho robí Dr. Donoval

kokorunecka
16. okt 2011

@addulik2110 Ahoj, áno, viem. Volala som tam, ale nemajú voľný termín, tak v pondelok idem vyskúšať zavolať do Senice, lebo v piatok som sa tam nemohla dovolať.

kokorunecka
19. okt 2011

🙂 Tak, v pondelok idem do Senice... A vyjde ma to 60€....

luba142
19. okt 2011

@kokorunecka tak nech sa podari a nech vidite vsetko ako treba 🙂

kokorunecka
19. okt 2011

@luba142 Ďakujem 🙂 Mužíček so mnou ale nejde 😀 Tomu potom dám DVD, aby nebol ukrátený 🙂

petraas
25. okt 2011

@luba142 som ti hned pisala na spravu a az teraz som si vsimla ze ti nic neprislo tak pisem este raz...dakujem pekne za info to budem stihat lebo mam teraz zmenenu pracovnu dobu...teraz sme kupovali novy kocik tak na dalsiu vyplatu tam zbehnem pozret🙂

luba142
25. okt 2011

@petraas sak ti mala v kociku uz byt nechce?? A co robis dlhsie?

petraas
25. okt 2011

kurnik baby co je tu tak mrtvo....co je tu len par skalicaniek ci co ked nikto nepise🙂

baby 31. 10. od 16:00 do 17:00 je detská Halloweenská diskotéka...lístky sú v predpredaji na Hoteli Tatran. Obmedzená kapacita ak by ste chceli ist

petraas
25. okt 2011

@luba142 veru nechce...ale kupovali sme ho kvoli mame...vies ked s nou idem von ja alebo manzel tak chodime peso lebo vozit sa uz nechce a ked uz ze fakt nevladze tak ju zoberiem na chvilocku na ruky a zasa ide po svojich ale mamina mi ju opatruje kedza ja uz chodim do prace a ona ju nosit nevladze takze obcas vyuziva kocik...mame sice dobry sportiak ale doma mame malo placu a tak sme ho mavali na balkone ale teraz ked uz je zima tak ho tam mat nemozeme a tak sme ho zazimovali do pivnice a kupili len golfky tie teraz strcim aj pod postel do detskej🙂

luba142
25. okt 2011

@petraas ked si spominala,ze mas zmenenu prac. dobu, co robis dlhsie?

petraas
25. okt 2011

@luba142 teraz mam zimny cas takze kratsie🙂 pracujem od 8 do pol 4 ale chodim tak na pol 8 lebo kym vsetko vylozim tak hned je 8

luba142
25. okt 2011

@petraas takze to mas teraz trosku lepsie 🙂

petraas
25. okt 2011

@luba142 veru mam lebo robim o hodinku kratsie....sice dom pridem len o pol hodky skor ale aj to je mi vzacne ked mozem byt so Sofi...a tesim sa ked zacne mrznut lebo to nebudem tovar vykladat a bude mi stacit ked pridem do prace za 2 minuty 8🙂

luba142
25. okt 2011

@petraas ked budem v meste skocim za tebou kuknut 🙂

petraas
26. okt 2011

@luba142 kludne pridi len povedz ze si to ty lebo ja mam slabu pamät na tvare🙂

luba142
28. okt 2011

@petraas no dnes som aj chcela prist lebo som banany chcela, ale vytocila som sa na poste tak som zabudla aj na banany 😀. Nasla som v schranke zlty listok, reku pojdem pre to lebo cakam balicek, ale ta koza na poste, ze oni to tam nemaji,postarka to ma pri sebe a bla bla, tak som jej vynadala,ze ked to uz mala,preco mi to nedala ked vie,ze som doma a to u nas vo vchode bola pred 9 rano 😠 😠 ...uz ma tam seru na tej nasej poste. Minule mi tam balicek drzali 2 dni a ani listok nic, tak ked muz na treti den siel poslat balicky, tak( uz som mala od tej co som ho cakala aj podacie cislo) sa pytal a oni mu este povedali, ze tam je uz 2 dni, ale zabudla to postarka zobrat 😠 😠

mamartinka
28. okt 2011

@petraas A kdeze pracujes v Skalici?
@luba142 No pekne to mas s tymi balickami.Inak baby ahojte.Mozem sa pridat aj ked mamina este niesom?Kedysi sme si tu s par babami pisali ale uz sem nikto nechodil a sama pisat sem sa mi nechcelo.Som rada ze sa tema obnovila.Rada vas tu navstivim ak mozem.

aadulik2110
28. okt 2011

aj ja by som sa rada k vám pridala :D

luba142
28. okt 2011

@mamartinka
@aadulik2110 ahojte baby 🙂

petraas
28. okt 2011

@luba142 no veru mala si prist ake sme mali super chutne banany...take som uz dlho nejedla....inak aj mandarinky mame dobre🙂
s tou postou seru aj mna...najviac ma vytaca ked cakam na malicky balicek a najdem si v schranke zlty listok a na nom napisane ze adresat nezastihnuty a pritom som bola doma alebo ked nie ja tak mamina je stale...

luba142
28. okt 2011

@petraas tak na mandarinky sa stavim ak budu este na buduci tyzden 🙂...su strasne pohodlne poniektoreeee

petraas
28. okt 2011

@mamartinka ahoj, kludne sa pridaj nech je nas tu viac sak je tu stale akosi mrtvo🙂
ja pracujem na trznici v zelovoci zatial mi to popri rodicaku staci ale ten coskoro bude koncit tak si musim hladat nieco ine...

petraas
28. okt 2011

@aadulik2110 ahoj pridaj sa budeme radi🙂 od kial si presne?

petraas
28. okt 2011

@luba142 zastav sa tie budu urcite🙂

inak baby teraz si davajte pozor lebo vianoce sa blizia a zacinaju chodit podomovi predajcovia a zacina sa kradnut....dnes jednej pani na trznici priamo zo stanku zobrali celu kabelku a chuda mala tam uplne vsetko...

luba142
28. okt 2011

@petraas no hruza toto 😠

petraas
28. okt 2011

baby v happyfote maju teraz 40% zlavu na kalendare ak by ste chcel....ja idem dat robit 4 na vianoce ako darcek🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre