Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

z.g.
28. dec 2008

čaute, čo porábate?
mamartinka, poslal som ti IP, aby to ostatné nenudilo 😝
my sme boli dnes na nákupe v hodoníne, tak som premrzla, že som zalliezla do postele s malou, tak zase sa mi nechce ísťteraz spať

mamartinka
29. dec 2008

no caute.tak sme opet v irsku.kosa riadna na slovensku.tak aky bol jezisko?u nas sama kozmetika,navlecky.inak 20 letime zasa na sk.na 5 dni.tak sa zatial majte.zuzi.g.mas i.p

mamartinka
29. dec 2008

nik tu uz nechodi?

zuzitka
30. dec 2008

ahojte konecne 😎

od 25 dec sme u nasich a tu vobec neni cas na net 😅
samka v prvom momente ani nezaujimali darceky, on chcel vidiet jeziska a haldal ho na schodisku 😀 😀
ale potom zacal vybalovat a bol spokojny 😀 😀 ... doplnky k drevenej zeleznici, garaz s autickami, velky autobus .... potom to pokracovalo u nasich ... kamion, vlacik Thomas .... od krstnych veeeelkyyyy zeriav na ovladanie 😵 😵

ale chudatko je chory od vianoc ... prechladnuty... a on to ma tak, ze mu tecie z nosa aj z oci ... slzy velke ako hrachy ☹ a k tomu este chrchle .....

na silvestra ideme k bratrancovi ... maju 9 rocne dievcatko a 4,5 mesacneho chlapceka 😀 takze aj samko sa zabavi aj my 😀

po novom roku ma byt este vacsia zima ... brrrrr ... a snehu nikde ☹

mamartinka
30. dec 2008

my sme tiez krsnatu kupili k vianociam ten zeriav na ovladanie.cely cas sa hral len s nim.ako idete silvestrovat?no mi doma pri tecucom,chlebickoch a telke.mna chytila do pusy neaka infekcia.cela prava strana ma boli uz druhy den.jest mi nechuti,prehltat nemozem ani poriadne otvarat pusu.no hruza co ma zasa chytilo.a este aby toho nebolo malo tak aj mrcha sa zahrava.3 dni som spinila.aj ano aj nie.dnes uz konecne prisla a uz zas nieje.neviem co sa to robi.no skratka ma to dobre chytilo.to sem uz nikto nechodi?majte sa a zelam prijemny silvester a lepsi nez bude asi ten moj. ☹

z.g.
31. dec 2008

Všetkým vám prajem len to NAJ v novom roku!!!

mamartinka
1. jan 2009

vsetko dobre v novom roku 2009.vela pokoja,lasky a zdravia bez choroby.

zuzitka
1. jan 2009

aj ja vam prajem uspesny a stastny Novy rok 2009!!!! 😀

z.g.
2. jan 2009

ako sa máte ?
my sme včera boli na návšteve u starej mamy, vždy sa tam stretávame celá rodina,
natálka je u babky, ja som nedávno vstávala, zase som čučala večer dlho do telky, tak mi treba, teraz som ospalá, lebo sa adrika 2x v noci zobudila

ladena
2. jan 2009

prajem vam plny lasky a zdravia .... stastny Novy rok 2009 !!! 🙂

no sviatocky uz su za nami......velmi rychlo to utieklo ..... 😵 a sneh nenapadol, toto ma nebavi takato sucha zima !!!!!! ☹ 😠
aj mi sme boli u nasich a svokrovcov a kostovali sme zo svokrom z kazdej flase alkoholu ale neboli sme opity ved sme pojedali chlebicky, atd......
😝 😝 😀 😀

z.g. ...ja chodim spavat az tak o pol stvrtej a vstavam az na obed .... 😀 teraz mi je hej... tie deti su ranne ptacata ze ??

zuzitka
3. jan 2009

my sme u nasich uz od 25 decembra, takze rano si mozem pospinkat, pretoze moja mama je hore so Samkom 😀
ale uz my som rada sla domov do Bratislavy, uz mi chyba to spacirovanie po meste, po obchodoch .... 😅
tu sa moc nikam chodit neda ☹

ale zase mozem vecer chodit po kamosoch, samka postrazi babka 😀
kamoske sa 1.1.2009 narodil syncek, tak sme mohli zapijat 😀

z.g.
3. jan 2009

laednka, zuzitka, tak ste si teda popíjali-- 😀
ja sa vždy teším, keď malé večer zaspia, dám si pohárik šampáňa a sadnem si k nejakému filmu, to je pre mńa teraz relax...
ja sa vždy teším k našim, presne tak - že mi malú niekto prevezme, ale potom sa zase teším domov, na svoje 😅

mamartinka
3. jan 2009

cau zuzi.ako sa mas?ako po sviatkoch?a ako v skalici?uz neaky snach? 😉

z.g.
3. jan 2009

ja sa mám vcelku dobre, ani som tuším nepribrala za sviatky 😝 , skalica "pjekná", "vysvícená" 😀 ,
snehu je tu trošičku, včera snežilo celé poobedie a večer a cez deň sa to trochu roztopilo
v pondelok sa nám už chystá manžel na Cyprus, tak nám bude zase smutno...chjo...

z.g.
3. jan 2009

zuzitka, a pekný dátum- 1.1, aj moja stará mama sa vtedy narodlila, tak sa oslavuje naraz nový rok aj jej narodky

mamartinka
3. jan 2009

zuzi tak vam bude aj dlho.ci nie.budes z babami chvilku slamena vdova?a vy kedy pojdete za nim potom.nechceli ste ist naraz?uz tam ma aj ubytovanie?

ladena
3. jan 2009

z.g. a vy kedy pocestujete za manzelom ? to je hrozne .... vy mate taky cestovatelsky zivot,ale vidite kus sveta 🙂 🙂
vcera zacal padat sneh ....konecne tak som rada 😀 😀 😀
aj by som sa isla sankovat s krsnatom,ale este ho je malo.... 😵 😵 stara koza

dnes sme popijali znova...moja mama ma dnes narodky...tento mesiac januar mame same narodeniny.... boze.... 😀

z.g.
4. jan 2009

nie je to také hrozné, už som si na to aj zvykla, ale je mi smutno, to áno, akurát nám nedávno odišiel 😔
no, prejde to ako voda, a už zase budemem spolu, buď prijde on na pár dní, alebo pôjdeme my rovno tam, neviem ešte kedy, ale asi tak február-marec, kým sa zapracujem, vybaví všetko možné, pripraví ubytovanie a tak, je toho dosť na začiatku...

veru, mohlo by trochu ešte napadnúť snehu, aby sme aspoň sánky vytiahli a natálka dostala aj boby na vianoce, tak nech sa využijú...

mamartinka
4. jan 2009

ladi tak pripijate.moja mamina ma 6 v utorok narodky.jaj inak dnes tu mame take krasne pocasie.slniecko nam svieti.do obeda sme boli sa prejst u mora.normteplucko.alne sa uz tesim aspon na jar.

zuzitka
4. jan 2009

uz sme doma, konecne....

ladenko ... kto ma este narodeniny v januari okrem tvojej mami? 😕 akurat ty mas meniny zajtra, vsak? zase budes pit 😝 😝 moj samusko bude mat 24.1 uz 3 roky 😵

z.g. ... ta kamoska, co porodila 1.1.2009 ... ona je druhorodicka, takze mali strach, aby to nebolo skorej ako 1.1.
bolesti jej dosli este pred polnocou 😀 ale porodila az pred obedom, tak maju ten prispevok "v kapsi" 😉

zuzitka
5. jan 2009

ladenko ... vsetko naj naj naj k dnesnym meninam 😵 😵

ladena
5. jan 2009

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ...............ideme sa sankovat ,spal u nas patko tak ideme von 😀 😀 😀

zuzitka ...dakujeeem 🙂 🙂 konecne doma ste uz???? to je blaho ze???? 😵 😵
no a narodky ma svokra 17.1. a bratranec,stryc .... atd. 😵
mamartinka len slopkame no co uz ked su same sviatky a narodky......vy mate slnecno ? no teda ja som sa dockala snehu 😀

zuzitka
5. jan 2009

babky, v sobotu v noci sme mali v Studienke velku patraciu akciu... okolo 23h zacal hrat dedinsky rozhlas, ze sa mame zapojit do patrania po jednej zene zo Studienky zmizla z domu o 17h ....

tak moj juro nastartoval auto a isiel do dediny vsetko zistit .... vravel, ze v lese bolo vela ludi, baterky vsade svietili, ludia sa hemzili hore-dole po lese .... nakoniec tu pani nasli policajti so psami, chuderka lezala niekde pri lesnom chodniku premrznuta.... no do rana by urcite zamrzla, chuderka

vraj sa pohadala so synom, vzala flasu alkoholu a sla sa prejst ..... a takto dopadla 😖

mamartinka
5. jan 2009

prepacte ale ladi kedy mas tie meniny?dnes je predsa andrei to ma moja segra meniny.ladi ty si andrea 😀 ze o tom neviem

ladena
6. jan 2009

mamartinka....jasne ze som andrea a mam meniny 5.januara 😀

zuzitka....tak to je teda zaujimave riesenie...... 😖

zuzitka
6. jan 2009

mamartinka .. ved v nasej novej tabulke "Skalicanky" mame aj krstne mena 😀

ladenko ... vcera, ked si mi volala cez skype, to ti dosli vsetci gratulovat? alebo ste sa chystali na sankovacku? 😝

z.g.
6. jan 2009

končene ide koník a ja mám trochu času

ladenka-andrejka, tak všetko naj...k meninkám

aj my sme boli včera a dnes trochu vonku šantiť a posánkovať sa tu na sídlisku na jednom mini kopčeku, dobre nám bolo... 😅
tak sa tešíme, že koooonečne nasnežilo....

mamartinka
6. jan 2009

joj baby ale vam ten snech zavidim.no snad aj nam zostane este daco?z.g.ako bez tatika nazivate?uz sa vam ozval?

z.g.
6. jan 2009

áno, ozval sa nám ,je tam 20 st.C, cez deň mu bolo teplo v svetri, dnes mali tiež sviatok,
zajtra už nastupuje do roboty

ešte som si nestihla uvedomiť, že je preč, lebo tu bola na rpázdninách sestra a neter, tak sme mali furt nejaký program

jojo, ten sneh, to je paráda, deti sa dobre vyšantili a ja ešte viac..., takto prežívam znovu detstvo...

mamartinka
6. jan 2009

no to ti verim.aj ja mam rada snah.mi sme mali dnes tiez pekne teplo.slniecko svietilo.ale vecer a v noci zato riadna kosa.ale aspon uz sa troska dni natahuju.co je ok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre