Škôlka Miletičová Bratislava. Máte niekto skúsenosti?

katka2
24. júl 2008

Maminy, prosim vas mate nietko skusenosti so skolkou na Mileticovej v Bratislave ?

lucy4
5. aug 2008

Ahoj, nasa mala chodii do tej skolky v septembri bude v tretej triede. So skolkou sme max spokojni. Ucitelky sa im fakt venuju a mala ich uplne zboznuje 🙂

katka2
autor
3. sep 2008

super, to je pozitivna sprava 🙂

adka.p
3. sep 2009

Ahojte, ma este niekto skusenosti ?

csina
4. sep 2009

Ahojte, môžem odporúčať...A nie len preto, že som zamestnancom.. 😀

adka.p
5. sep 2009

to csina:
To myslis vazne? A robis s detickami ? s ktorymi momentalne? mozes napisat nieco viac ? prosim 🙂

csina
6. sep 2009

Momentálne som doma na rizikovom, zatiaľ som neučila, teraz končím školu..Tak po materskej , snáď..... 🙂 😉 Kľudne sa pýtaj, čo ťa konkrétne zaujíma, vynasnažím sa ti skoro odpovedať...🙂

adka.p
6. sep 2009

No zaujimalo by ma ake su ucitelky, ako reaguju na deticky, ci maju dostatok trpezlivosti 🙂. Zaujima ma zaobchadzanie s najmensimi detickami. Ja predpokladam za asi budem pocut samu chvalu kedze tam pracujes. Ale urcite je dobre poznat celkovu pracu uciteliek s detickami. Ake su asistentky a hygiena. Dalej ma zaujima ako sa tam vari. Verim a pocula som vela, ze ucitelky v tej skolke sa detickam naozaj venuju, co je chvalihodne a su skolky kde prave taketo dobre duse chybaju 🙂.

Kamoska ma dieta v inej skolke, ucia tam "stare" ucitelky a je to vraj hroza ake maju nervy s detmi, davaju ich do kuta klacat, nemaju trpezlivost ked sa nevedia obliect nepomozu a tak, len komentuju, frflu na deti, nepolaskaju dieta. Srdce ma boli ked to pocujem alebo citam na forach.

Som sa rozpisala, prepac, ale chcem mat dostatok info o tejto skolke 🙂.

Tebe prajem aby to rizikove nebolo rizikovym a vsetko Ti dopadlo co najlepsie. Drzim palceky. 🙂

csina
7. sep 2009

Adka ďakujem... 🙂 napísala som ti IP, ak ešte niečo budeš chcieť vedieť, napíš.. 😉

pipi1211
7. mar 2010

ahojte maminy, ste tu niektora ktora bola na zapise teraz v marci 2010 a je nadej ze nase deti budu chodit do rovnakej skolky? alebo co byvate blizko skolky? 🙂

kvietocek
9. mar 2010

Ahojte maminky, chcela by som sa opytat, ake mate skusenosti so skolkou na Mileticovej ulici? Niekde som citala ze tam je natresk. Kedy treba prihlasit dietatko? Mala bude mat v septembri 2010 este len dva rocky ale od septembra 2011 by sme ju cheli dat do skolky. Teda chceli, nechceli...treba ist do prace 🙂 Staci ju mormalne zapisat vo februari/marci 2011? Alebo sa mam ist popytat uz teraz? Aj ked mi to pride troska chore, zapisovat do skolky rok dopredu...

petulienka211
26. mar 2010

ahoj pipi, my sme davali prihlasku na mileticovu. ale asi nam emku zoberu az neskor, kedze tri bude mat az v novembri. ja som pocula na tuto skolku velmi dobre odporucania, nasa mala susedka tam chodi. aj pani riaditelka sa mi velmi pacila. mila, usmievava, bola ochotna odpovedat na vsetky moje otazky. predtym som sa bola len opytat nejake info na velehradskej a bolo mi povedane, ze vsetky info mam na dverach. :o( takze tam som ani prihlasku nedala.
my byvame na kosickej, nemame to daleko.

pipi1211
12. apr 2010

sme prijateeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tesim sa jak male decko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petulienka211
13. apr 2010

aj my 🙂 🙂 🙂 .tesime sa 🙂

pipi1211
13. apr 2010

jeej super tak sa teda budeme stretavat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zajtrasi iem poprihlasku,normalne sa tesim jakmale deco 😀

petulienka211
14. apr 2010

my sme uz boli vcera 🙂 . inak kam chodievate na ihrisko? podla fotky sa mi nezda, zeby sme vas stretavali

pipi1211
14. apr 2010

no zatial sme tu na ihrisku nikde neboli lebo sme sa v decembri pristahovali a cakame trochu na teplo 🙂 my byvame hned pri delfine ako je kniznica tak asi tu niekdebudeme chodievat, nviem este to tu nemam pobehane 😀 😀 😀 ale v lete to delfin isti 😀 😀 😀 😀 😀

petulienka211
14. apr 2010

my byvame na kosickej, hned pri dulaku. vela peknych ihrisk na okoli nie je. ale my chodievame na budovatelsku, pri autobusovej stanici. je tam pekne a nove ihrisko. ale aj do medickej a na strkovec. v lete to isti t com plaz :o)

pipi1211
14. apr 2010

ja som na tej plazi bola asi dva krat a moc sa mi to nepacilo 😒 ja neviem.... nedosla som tomu na chut, my mame ten delfin rovno pod oknami a s velkym brusiskom sa mi asi nebude moc chciet chodit nikam "daleko" 😀

petulienka211
15. apr 2010

aj my sme boli zoparkrat na delfine, ale mne tam vadi, ze je to tam take chladne, kamenne. ale chodievame aj tam, ked sa nam nechce niekam daleko. na plazi je piesok, takze sa tam decka prehraju a co je dobre, ze tam mozem emku hned ospechovat a nevlacim si piesok domov. :o) ale s bruskom a v tych teplach by sa ani mne nechcelo extremne presuvat, skor niekde v tieni lezat. :o)

pipi1211
15. apr 2010

no my ked sme na delfine tak sme bud iba v bufete alebo v bazene tak tie hnusne betony nastastie ani nevnimam 😀 alemohli by s nimi konecne nieco urobit 😒

vcera som bola pre to potvrdenie do skolky 🙂 a 2.juna sa teda vidime hej? 🙂

inak som chora, priedusky a upchaty nos mam, katastrofa 😠

petulienka211
15. apr 2010

ano, vidime sa v juni 🙂 prajem skore uzdravenie. byt chora a tehotna je dost hnusne, kedze si nemozes dat klasicke lieky. ale cez vikend ma byt uz konecne slnko, to ti pomoze. :o)

helen
23. apr 2010

Ahojte, aj my sme prijatí, dcéra tam začne chodiť v septembri. Som rada, že sú dobré referencie, aj ja som také počula, podľa toho sme sa rozhodovali. Tak sa vidíme 2.6.! :D

petulienka211
23. apr 2010

tak uz mame dalsiu kamosku do partie. :o) vidime sa 2.6. :o))

pipi1211
27. apr 2010

no mohli by sme sa kludne vidiet aj skor niekde na tom ihrisku ked uz byva fajne pocasie 🙂 🙂 🙂

petulienka211
27. apr 2010

my mozme, trebars aj dnes niekedy po stvrtej, alebo vo nstvrtok poobede. 🙂

pipi1211
27. apr 2010

no dnes som to uz nestihla 😀 ale v ten stvrtok by sa aj dalo 🙂

petulienka211
28. apr 2010

ahoj, tak zajtra by sme sa tam mohli stretnut, nemame na popoludnie nic v plane

pipi1211
28. apr 2010

pati mas IP 😀

helen
31. aug 2010

@petulienka211 a @pipi1211 čaute, tak ako, vidíme sa aj 2.9.? 🙂

pipi1211
31. aug 2010

@helen ahoj no ja posielam 2.9. len muza lebo momo nastupuje az 13.9. lebo sa nam narodilo teraz babo 🙂 ale vidim ze aj ty mas malu dcerku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre