• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
Ahoj ika a kde si bola nastreľovať poraď
1. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na východe v sintre, v DM štúdiu, ja tam totiž chodím na nechty a ta pani aj nastreľuje náušnice
1. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To vážne nastrelila aj bábätkám lebo viem že nechcú takým malinkým :fearful: a to len tebe lebo ťa pozná alebo to robieva bežne takým malinkým?
1. jún 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja prajem detickam vsetko naj k sviatku :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... vsetkym deturencom prajeme vela zdravicka, nech su stastne, zdrave a usmievave a nech robia radost mamickam a oteckom...

ja som bola dnes na plucnom a islo to raz dva.. matej este chrni.. babka ma na neho dobry vplyv...babka ma dovolenku a kedze pocasie nevyslo tak ostali doma a nesli na chatu takze mame pestunku...

kajacz my sme kupovali komplet oblek aj s koselou, kravatou atd.. v meste ako bol byvaly nabytok pri krizovatke.. na prizemi je pansky obchod a hore je potom cinan a restauracia na streche..
1. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika- dakujem...presne tam išiel manžel, tak som zvedavá s čím príde... :fearful: chce striebornú kravatu...aby pasoval ku mne, ja budem mat čierne šaty a strieborné doplnky...
1. jún 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam tam este aj podhli nohavice..tak hadam bude mat aj on stastie
1. jún 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaji neviem ako teraz ale pred 5timi rokmi bol problém zohnať striebornú kravatu sme tak do svadobného zháňali ale našli sme len už nepamätám kde :sweat_smile: ak nezoženieš daj vedieť ja mám :wink:
1. jún 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne treba ist na plucne cakam babku kedy pride ze si to vybavim aj prehliadku na gynde lebo maly ma uz ma 2 mesiace prave dnes :wink:
1. jún 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani blahozelaaaame ondrejkovi k dvom mesiacikom :slight_smile:
1. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, uz som doma

ultrazvuk dopadol takto: endometrium C 12mm, vpravo foliky: 20, 20, 19, 19, 18, 18, 17, 16, 16, 16...vlavo tak isto tak sa troska bojim, ake to bude mnozstvo a ci to zvladnem ....dnes mam pichnut Choragon 2 ampulky do svalu a v stredu o 8.30 nastup v SPLNE
ani neviem, ci som spravne napisali tie foliky, lebo ich tak dlho diktoval, ze som ostala zmeravena, ze az tolko nechapem a pritom mam nizsiu davku ...no nejako bude, hlavne , nech su dobre a ked ich bude vela, nech je PK

a zacina ma boliet hrdlo :confounded:
1. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A krasny MDD :dizzy_face: nasim loptosom :grinning: ..my sme kupil dnes v Draciku v KE velky traktor s vleckou na ovladanie..Samko sa zblazni, ked to vecer uvidi :grinning: uz sa tesim na jeho reakciu :grinning:
1. jún 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi a tie cisla co znamenaju? nejaka postupnost? :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj livka,
ja tomu teda vobec nerozumiem, ale verim, ze je vsetko v poriadku a ze budes coskoro tehulka :slight_smile: , drzim palceeeee :wink:
1. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veronika..to su folikuly a ich velkost :grinning: asi som to nemala pisat..ale ja som kopirovala text, lebo som pisala hlavne do inych tem :sweat_smile:
1. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v milimetroch v pravom vajecniku a potom vlavom tak isto...no je to dost vela..tak hadam bude dobre :sweat_smile:
1. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale najviac ma stve to hrdlo, zhorsuje sa to kazdou minutou...a v stredu idem do narkozy, mala by som byt fit :confounded:
1. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nás bola pozrieť babka keď je vonku tak hnusne :stuck_out_tongue_closed_eyes: doniesla niečo sladké na MDD a Laurike nejaké to € lebo ona ešte nepapá :grinning:

Livi tak veľa šťastia aby boli drobci čoskoro :wink: a hrdlo no hoď si čajík s citrónom a medom možno zaberie škoda že niesi po blízku by som ti spustila ja mám akurát prvý tohtoročný včera natočený
1. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no uz sme mudrejsie.. drzim strasne strasne palce.. potom budem chodit k tebe a budem chciet drzat na ruckach tvoje babo ako ty chces teraz moje :grinning: :grinning: dufam ze mi dovolis. ha ha... alebo budem aj ja tehu spolu s tebou ha ha...
1. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, mne by si velmi medikom radost nespravila..ja med nemusim :sweat_smile: , mna z neho natahuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: od mala mam nejaky odpor k nemu...aj ked viem, ze je zdravy, ale nepomozem si :confounded: ...ale dakujem za ochotu :slight_smile:

veronika, jasne , ze dovolim :grinning:, kedze ty mi tak dlho nechas svojho , tak sa musim revansovat :grinning: ...nooooo a s tym otehu to nie je zly napad, to aby ste si makli, lebo inak nestihas :grinning:
1. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako tak citam tak sa tu tehom infikuju uz aj cerstve mamicky, co Veronika :grinning: Len aby sme potom o nejakych par rockov neprisli na stretko kazda s piatimi detmi, ked to takto dalej pojde :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co robite zienky v tom hnusnom pocasi????
mne konecne deti spia
Ondrej von ako vzdy a Matej dnu :grinning:
a ja bludim po nete :grinning: :grinning: :grinning: uz mam vybavenu chatu na Orave jupi sa tesim :slight_smile:
1. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Livi, fúha, ale tých folikov tam teda riadne máš :wink:
... ja mám v zásobe Tantum verde pastilky na cmúľanie, keĎže ma hrdlo pravidelne bolí :unamused: a som s nimi spokojná, lebo fajn zaberajú ... a vždy na večer si dávam alpový obklad (prípadne nejaký alkoholový) - väčšiu vreckovku namočím do teplej vody, vyžmýkam, pokvapkám alpou, dám na hrdlo a obviažem bavlnenou šatkou (príp. plienkou)

Zuzka, s tým grcaním do sáčku si ma teda riadne pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maca77,este raz ta poprosim ,mozno by si mi pomohla aj tak,keby si mi napis. aspon ako sa teraz Andrea P. ola po manzelovi.Dakujem a prepac ,ze ta tolko otravujem.
1. jún 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu čo nové? :confused: :confused: Čo robíte v takom počasí? Ja som jak mechom udretá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nič sa mi nechce :confounded: Ani čítať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne sa nic nechce, len by som spala a spala, ale kedze matus spat nechce, tak tu trpiiiiiiiiim a neviem sa dockat kedy zalahnem do postele. Toto hnusne pocasie ma zabije a som pocula ze takto ma byt az do stvrtka. Tak parada. Asi ani ziadne stretko nebude, co? Hadam na buduci tyzden sa otepli. To tu este hadam budem. O 2 tyzdne uz budem mat za sebou kontrolu tak dufam ze bude vsetko ok, lebo keby boli nahodou nejake komplikacie, tak to sa do Huty vratim asi az po porode :grinning:

Maca, to grcanie do sacku nebolo nic moc, ale co mam robit ked svokra este nevie ze som tehu a este to tak musi ostat par tyzdnov. A myslim ze aj blby by si domyslel co mi je keby som rano vyletele na zachod si pregrcnut :grinning:
1. jún 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi :grinning: :grinning: :grinning:

cajak, akurát čo viem o Adi je to, že momentálne je niekde v Írsku ... jej mladší syn bol teraz na 1.sv.prij., ale ona tu nebola ...
1. jún 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavi, pekné fotečky ... najviac sa mi páči Lara v kočiari - super pohoda :wink: :dizzy_face:
1. jún 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ste toho popisali...nolivi, nem rozumiem tvojej reci ale verim ze to bude dobrea budes mat doma trojicky.... :grinning: :grinning: :grinning:

idem mrknut panelak......

katke sme kupili knizocku s obrazkami riekankami, tak sme recitovali cely vecer...a od babky dostala loptu...zatial sme ju pouzili ako fit loptu...neskor si ju budeme gulat..... :grinning:
1. jún 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem všetkým, asi moje dievčence vstávajú ako úprvé, už sme v obývačka a pozeráme telku, dnes vyšlo slniečko tak dúfam, že to vydrží aspoň doobedu, aby som mohla ísť vonku, livka veľmi držím palce, veď viem aké to čakanie je dlhé :wink:
2. jún 2009 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok