Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

ivana2009
3. jún 2009

tak to veru je 😀 😀 😀

veronika1982
3. jún 2009

ivana dopadli sme dobre.. vyrazky mu vraj zmiznu do tretieho mesiaca a pochvalili nas ze vidia na nom ako pekne pribera... ze ho ani nevazia pretoze netreba. ze az potom v poradni 24.6..

a matusko sa ma ako?

mrka len aby si neskoncila tak ako ja ze rovno z poradne do porodnice 😀 😀 ale podla mna ta zoberu hocikde..

sophie1981
3. jún 2009

kde ste?? 😕 😕 😕

my uz navarene, pracka doprala, dokonca som aj podlahy umyla.....som sikula dnes...este povesat pradlo a super sikula som.... 😅 😅 😅

Katka akurat cicikuje, tak mam cas, ze precitam co ste popisali a tu nic... 🙄

zuzanale
3. jún 2009

Ahojte my sme boli v meste takže dnes som neurobila vôbec nič 😅 kúpili sme akurát Timke sponky do vlasov a vyskúšala si náušničky ktoré som chcela pre Lauru ale uzáver je pre staršie slečny takže asi ich kúpime Timke a Laure potom keď dorastie 😕 akurát som sa čudovala lebo ona v obchode nechce nič skúšať ona až doma takže ja chodím do obchodu s metrom 😠

kukulik30
autor
3. jún 2009

Ahojte
uz som doma,uroda 26 vajok/ presne ako pri 1. IVF/, takze dr odporucil predlzenu kultivaciu, ak sa dobre oplodnia, mam si zavolat zajtra okolo obeda a rozhodne sa ....ak bude vsetko dobre, tak cast zamrazia a zvysok do pondelka na mna pocka
hrozne ma boli brusko ☹ , tak si idem dat tabletku , manzel este odbehol do roboty, ale pride o chvilku domov, takze mozem dnes oddychovat....neviem ako bude zajtra, ak bude este boliet..ale to neriesim zatial

veronika1982
3. jún 2009

tak super livi. drzime palce... my sme akurat volali ohladom jedneho bytu v smizanoch a vyzera to tak ze ho bereme.. 😀 mame ist na neho pozriet bud zajtra alebo v piatok..

sophie1981
3. jún 2009

super same dobre spravicky.... 😉 Livka, tak nech sa to stastne skonci o 9 mesiacov s drobcami v naruci a potom dame kavicku u Veroniky v Smizanoch... 😀

slaviq81
3. jún 2009

Ahojte,
Katuške všetko naj k 3-mesačninám a Lauruške všetko naj k 2-mesačninám 😵 Veľa kilečiek 😀

Akurát sme prišli z poradne, pred nami boli 2 bábätká, tak ma chytila nostalgia. Lara je už fakt veľká, tak rýchlo tie decká rastú. Všetko je ok, váži 8750 g a ukázať sa máme prísť až v 11. mesiaci. Ale asi pôjdem skôr, lebo Vigantol nám dovtedy určite dojde.
Tak Veronika sa bude sťahovať do Smižian, to mám blízko 😵

zuzana612
3. jún 2009

joj Livia, sa tesim z tvojich vajok skoro viac ako z mojho tehu 😀 Budeme vsetky na teba mysliet aby sa to podarilo a o necelych 9 mesiacov aby ste si domov doniesli min. 2 babatka 😉

Veronika super, budem kazdemu ticho zavidiet kto bude byvat sam. Lebo mne momentalne idu taaaaaaaaaaaaaaaaaaak hrozne vsetci na nervy ze by som zaliezla neviem kam. Keby sme mali hore dvere na schodach tak ja som schopna sa tam nastahovat aj bez funkcnej kuchynskej linky. Boli by sme na sackovych polievkach 😀 Konvicu na vodu uz mame 😀 Aj hriankovac, tak by sme nejak prezili, no nie

rybecka
3. jún 2009

Ahojte,
ja vas idem len pozdravit lebo mi dosiel brat z Ciech tak budeme mat rusno tento tyz. a nebudem mat asi ani cas zapnut comp 😅 lebo aj mamka prisla. takze sme cela rodinka pokope 😵
veronika super ked budete mat tu bytik parada najlepsie je byvat po samom 😉

ivana2009
3. jún 2009

veronika matusko sa ma fajn poradnu mame 11 tak som zvedava ako pribral
jej stahujes sa a kolko izbovy byt 😉

ivana2009
3. jún 2009

livka drzim palce 😉 😉

diankav
3. jún 2009

Ahojte chcem sa vás len opýtať či z pôrodnice ste šli z deťmi v sedačke či v perinke aby som vedela čo mam nachystať tak sa majte ja idem oddychovať kým sa dá 😝 😝

kukulik30
autor
3. jún 2009

veronika, wau, tak ze do Smizians nam chces ujst 😀 ..ale my ta tam aj tak najdeme 😉 😀 super, ze sa vam podarilo nieco najst, tak nech to dotiahnete do uspesneho konca 🙂

dianka, sak o chvilu opat rodime spolu s tebou 😕 jej ale to leti, este par tyzdnov a je to tu 😉

veronika1982
3. jún 2009

uvidime lebo ako ratame tak ratame a neviem ci nam to vyjde.. v banke nam daju len 95%.. zajtra budeme mudrejsi...

ja som zacala opat spinit alebo dostavam mrchu... dufam ze matej nebude nejak vystrajat kvoli mlieku..

sophie1981
3. jún 2009

dianka...my sme sli domov v autosedacke...... 😉

uz spinkame.......v pevnom objati....cakame na panelak...oco este nieje doma, tak nanho kasleme a rozhodli sme sa ze mu ani veceru neohrejeme.... 🙄 .....

veronika aj ja asi dostavam mrsku..... 😝 ...som ako pes....vsetci mi lezuuuu na neeervyyyyy...strasneee, som horsia ako zuzana....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙄 🙄 🙄 🙄

veronika1982
3. jún 2009

mna len boli v podbrusku a bojim sa ako to bude z mliekom

rybecka
3. jún 2009

mrka,
aj my sme sli v autosedacke ale mali sme aj perinku ja som ho tam vlozila aj s perinkou 🙂
mne akurat skoncila mrcha a nejak zvlast to neovplyvnilo mliecko.
zajtra konecne idem na plucne a chcem zajst aj za Krajnakom ked budem stihat. joj ale sa mi nechce 😝

anape
3. jún 2009

ahojte baby 🙂 ,
zanedbavala som vas, lebo mi takmer dva dni nesiel net a dnes som bola na celodenny vylet v KE s kamoskou 🙂 ... zastavila som sa aj v praci a mam z toho velku radost 🙂

inak nove nemame nic, pomalicky si nazivame 🙂

livka aj drzim palceky, nech to vyjde a budu babatka 🙂

prajem vam pekny vecer a zaroven dobru noc 😔 😀

ivana2009
3. jún 2009

aj ja som zacala spinit a maly je troska nervoznejsi zeby z toho 😖 ?
my sme sli bez perinky v autosedacke maly sme overal 😉

maca77
3. jún 2009

ahojte

tak som tu aspoň na chvíľku 😉

Livi, držím silno palce, nech to znovu vyjde 😉 😵

Veronika, zbytočne dopredu nestresuj a nemysli na to, že Matejko bude mať málo mliečka ... niektoré bábätká ani nepocítia, že maminu už prišla mrcha navštíviť 😉

ozaj, chystá sa najbližšie nejaké stretko? ... keď sa ovšem počasie konečne umúdri 🙄

zuzana612
3. jún 2009

Boze baby, to nejak zavcasu dostavate, nie? Ja som dostala 10 mesiacov po porode a este dalsie 2 mesiace som v pohode kojila. ale teraz sa tesim ze zase min. rok nebude ziadne mesacne trapenie 😀

Ja neviem kedy mi pojdeme dnes spat lebo Matus spal od pol stvrtej do siestej a ja s nim, tak som ho nebudila lebo som nebola schopna sa ani postavit, tak som si povedala nech si pospi, ze s nim bude do polnoci Daniel 😀 A ja pojdem o chvilu hajat

kukulik30
autor
3. jún 2009

aj mne sa zda, ze nejako skoro ste vyvesili cervenu vlajku 😕 ...mne dosla az po 7 mesiacoch a v pohode som dojcila dalej a bez problemov, Samkovi to nevadilo 🙂

sophie1981
4. jún 2009

mne mala pocas menzesu pila mliecko v poho az na to, ze kakala taaak zeleno....ale pediatricka vravela ze to je ok, ze hormonalna zmena.....

joj a dobre rano...idem dopit kavu a pospratovat, potom pojdeme na tu neurologiu.... ☹

veronika1982
4. jún 2009

ahojte.. no my nespime od rana od stvrtej... ja uz periem, riad umyty a pijem kavu..matej rano ogrckal ocka tak sa musel prezliect.. ha ha...

idem volat babke ci pridu pre nas a ideme na chatu kedze vyzera ze je pekne..

ivana2009
4. jún 2009

pekne dobre ranko my sme napapkany ,prebaleny a uz driemkame
bibka tak drzime palce nech je vsetko ok a nech dlho necakas 😉 😉
uz hadam dnes bude lepsi cas .lebo taka kosa v bytoch nic moc 😠 😠 😠 😠

ivana2009
4. jún 2009

my sa uz cuckame v naruci matusko je riadna cicka ja uz ani MM nepotrebujem 😀 😀 😀 😀

veronika1982
4. jún 2009

ja som nasmu vecer obliekla taky stary reklikovy sveter..ten ale vyzeral a rano som mu nasadila ciapku..

ivana2009
4. jún 2009

to veru je kosa a matus je taky zamrznuty vecne sa mu trasie brada 😀 😀 😀 po ockovi 😉 😉
matusko ma krstiny 14 juna 😀 😀 😀 uz bud z neho krestan 😉 😉 😉 😉
baby na krst treba len kosielku a sviecku ci este nieco dakujem 🙂

veronika1982
4. jún 2009

len toto ti treba a ak chces tak potom mozes prispiet aj na kostol ha hs

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre