Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
6. jún 2009

ahojte baby,

zuzka ja som to usudila len podla toho, ze mi to prislo akoby si opisovala moje stavy pocas tehu... ale ved aj ked to nebude baba, hlavne nech je zdravucke 🙂
a tie krcove zily som zase usudila za to, ze si pisala v mnoznom cisle a zlata je asi len jedna 😕

my zatial nemame program a netusim co budeme robit, kedze je vonku taka kosa 😒 , no ja musim vybehnut do mesta, lebo neterka ma zajtra narodky a trosku mi to uslo 😕

nemate napad coby mohlo potesit taku sedemrocnu babu? ja viem, ze oblecko zaboduje, ale chcela by som byt uz originalnejsia, lebo oblecko kupujem takmer na kazdy jej sviatok... objednala som jej z oriflame taku supravicku satka, kabelka a okuliare, no prisla mi iba kabelka 😒

prajem vam peknu sobotu 🙂

kukulik30
autor
6. jún 2009

Dobre ranko, tak my asi tiez dnes doma, kedze vonku je tak na prd 😒 ...ale chceme dokoncit Samkovi skrinu v detskej, tak mame uz program 😀
ja som si uz nachystala cesto a plnku na pirohy, taaaaaaaak sa tesim 😝 ...uz aby bol obed, mnam ,zase sa naz....me, az nam bude zle....ale no a co, milujeme pirohy...tak coby sme si nedali 😀 😀 😀

maca77
6. jún 2009

ahojte

deťúrence pozerajú telku,tak mám čas tu nakuknúť....

... polievku mám ešte od včera, urobím len špagety - Adam by ich jedol aj každý deň 😀 .... no už dlhšie otravuje, aby som urobila pirohy .... tak ho asi pošlem k Livke 😀

veru to počasie ma hnevá, lebo deti sa chystajú na ihrisko, je naplánovaný zaujímavý program, no mám obavy že o chvíľu začne pršať a bude po radosti 😔 😖

anape, ja som tiež chcela z tej súpravičky šatku pre Tami a nedošla mi 🙄
... ináč mám tiež dilemu, čo kúpiť neterke, lebo má tiež teraz narodky 😉 ... a fantázia mi tiež už dochádza 😅

sophie1981
6. jún 2009

caute.....my sme boli von a dokonca sme zmokli..... 🙄 ...a ako si to tak valim domov, zastane pri kine mier auto...biely opel a z neho baba pravena asi nevesta......a niekto este sedel v aute......nic take neobvykle, ale doma som si uvedomila ze to auto malo cesku spz-tku a kaja isla dnes na svadbu...mozno ze to ona sedela v tom aute...tak ak si to bola kaji ty, tak daj vediet.... 😉

idem sa dalej hrat s katkou....

inac u nas varil obed dedo...drzkovu mnam.... 😵

rybecka
6. jún 2009

cafte my sa kojime tak som sem kukla a tu nikde nikoho 😕
co porabate?

ninka1234
7. jún 2009

ahojte, dobré ránko. kde všetky ste, ved som vás našla na druhej strane 😉

Kukulik držím palce, nech všetko dobre dopadne 😉

slaviq81
7. jún 2009

Ahojte, konečne vás idem pozdraviť 😝 Dnes to vyzerá s počasím nádejne, tak pôjdeme konečne von, hurá 😀 A stretko kedy?

Príjemný zvyšok víkendu prajem 😵

maca77
7. jún 2009

ahojteeeeeee

už som sa chystala na to, že nebudem stíhať čítať čo ste tu od včera popísali ... u tu takmer nikoho 😎

my sme boli včera na ihrisku na MDD ... odchádzali sme z domu o 15,00 a naspať sme došli o 21,00 😝 😀 .... ja by som šla už aj skôr, ale slečna nemala asi dosť ... najprv behala ako utrhnutá z reťaze kade-tade, veď výbeh bol dosť veľký 😅 .... no a asi o takej 19,tej začali hrať super pesničky (od Nedvědovcov a pod. ), takže malá ešte tancovala pred pódiom a nedajbože ísť domov 😕 🙂 🙂

videla som aj Matúška, tuším si aj pospal v kočiari 😵 ... Zuzi, dúfam že si stihla aj porobiť čo si mala v pláne, keď si mala pestúnku? ... či si oddychovala? 😀 😎

zuzana612
7. jún 2009

Ahojte,

Maca, stihla som upratat vsetky 3 izby a 2 kupelky, uz to vypada ako pred nastahovanim 😀 😀 😀 V obyvacke bordel, ale aj to sa poupratuje. Dufam ze tento tyzden sa dokonci kuchyna a hnd ako sa urobi kuchyna, namontuju schody a baterie tak sa stahujemeeeeeeeeeee, lebo ja potrebujem byt sama, lebo ma trafiiiiiiiiiiiiiiiiiiii slak. Hudbu hrali super, som pocuvala cez okno 😀 S Matuskom bola moja mama a bol tam aj synovec, dokonca sa zapojil aj do futbaloveho turnaja a vyhrali prve miesto, tak bol spokojny. Nasiel si aj nejakych kamosov na hrisku, tak som povedala ze moze prist na prazdniny.

No a dnes sme zase sami, ocina mame na futbale, ale bol doma aspon doobedu tak som si navarila a napiekli sme si sisky ktore teraz vyzieram 😝 Ale uz nech je sedem hodin aby isiel Matus spat a ja s nim, lebo som hroooooooooooooooozne unavena

rybecka
7. jún 2009

Ahojte ta co to tu?nejak sa stracame? 😕
my dnes vonku hrame petang cela rodina takze mame zabavu na dvore 😀 ja teraz akurat kojim tak mam pauzu 😉 a idem citat a tu nic.asi sa azdy venuje rodinke 🙂
Zuzi verim ti ako sa tesis ze budete sami ja si to ani neviem predstavit so svokrou byvat.
Tak potom prideme uz na kolaudaciu aj my 😉
zle sa mi tuka s lavou rukou 😝 tak koncim 😎

maca77
7. jún 2009

Zuzi, tak to už vyzerá veľmi sľubne, že o chvíľku budete sami na poschodí 😉 😵

tak keď už budeš mať synovca na prázdninách, môžeš prísť aj s ním k nám ... Matúško pošantí s Tamarkou a on sa pohrá s Adamom ... Adam bol v inom družstve - skončili druhí ... no bol tiež šťastný jak blcha, lebo doma už má jednu zlatú medailu, teraz striebornú a vravel, že potrebuje do zbierky ešte bronzovú 😀

Tami práve vstala, takže je plná energie 😅

zuzanale
8. jún 2009

Ahojte tak to ani nepamätám kedy naposledy tu bolo takto mrtvo 😨
my sme mali nákupný víkend sobotu v PO a nič sme nekúpili 😝 až jedno tričulo Timke ma sklamali.... no nevadí sme si potom vynahradili sme boli na záhrade a urobili mini opekačku a včera v hypernove sa mi darilo Timka má tričko a kraťasky a ja tričko 😉

zuzana612
8. jún 2009

veru tak baby, nejak to tu zaspalo a to este ani leto nie je 😖 My sme boli vcera cely den doma, ale dalo sa. Teraz ideme s Matuskom do zahrady, treba pokosit travicku nech pekne rastie, vypada ze bude pekne pocasie, tak sa to hadam nezmeni.

Ozaj baby, nemali ste niektora nahodou krce v bruchu a hnacky??? Lebo ja som uz asi 5x dostala take hnusne krce do brucha ze som myslela ze skapem a potom ma riadne prehnalo a neviem ze by som zjedla nieco z coho by mi mohlo byt zle. Aj vcera ma tak hrozne bolelo brucho ze som sa zvijala v krci a potom som sedela pol hod. na zachode. dufam ze to neznamena nieco zle 😖 Ale o tyzden uz budem mat za sebou prvy ultrazvuk a dufam ze mi povie ze je vsetko ok.

A to stretko bude kedy? Ja som tu do konca tyzdna

maca77
8. jún 2009

ahojte

kde ste všetci? 😕

Livka, predpokladám že dnes v Košiciach .... držím palce 😉

zuzana612
8. jún 2009

Livii aj my drzime palceky moc, moc, moc, nech je nas tu viacej tehuliek. Bibka, Veronika, piodme, ste vraveli ze chcete byt opat tehu 😀

sophie1981
8. jún 2009

caute....no ta co s vami, zeny..... 😕 ......

Livia, drzim palce nech to konecne bud dobre a ze budu drobcovia ako ma byt...

ja idem teraz do mesta...mm isiel na stavbu, taksme same, treba nam bor alkohol a ine sprostosti z lekarne....a sampon pre nasho narocnehoho pana manzela....tak padam

Zuzanka, prisla by som ale nemam autooooo.... 🙄 😠

padam...Katka uz spinka v kociariku, tak nech mi neplace po ulici potom...paa....sa neskor stavim.... 😉

rybecka
8. jún 2009

Ahojte.
Livi drzim palec 😉
ja opat tu pozeram pri kojeni 😀 tiez sme vonku lebo je krasne teplucko a ideme si asi postavit novy bazen na zajtra ma byt hit 😎 mame novy aj so smykackou tak sa vytesujem 😉 a som zvedava ako to bude vyzerat 😵

veronika1982
8. jún 2009

ahojte... tak my sme vikendovali na chate. dokonca sme prespali aj tu strasnu burku.. a mame novinku.. budeme sa stahovat na zapad 1.. takze ak nas budete chciet navstivit alebo popripade bude mat niekto potrebu zalietat si z 13 poschodia tak ste vitany. ha ha... bibka sa slubila ale pod jednou podmienkou ze hore pojde peso.. 😀 😀 no co uz.. pravdepodobne do konca buduceho tyzdna budeme mat uver a potom je uz byt nas a mozeme pracovat...je z neho krasny vyhlad na celu spissku..

zuzana612
8. jún 2009

Veronika supeeeeeeeeeer, ako rychlo ste to stihli. Dufam ze aj ja budem moct ci skor napisat ze sa stahujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

sophie1981
8. jún 2009

nno, kazdy sa tu stahuje a byva sam, len ja ostanem pri rodicoch a mozno ma s toho o rok aj porazi..... 🙄 🙄 ...aj ja sa ceeem stahovaaaaat....ak by nahodou mal niekto nazvys 300 000 Sk....alebo 10000eur, tak kludne moze darovat....alebo aj pozicat..... 😀 😀 😀 😀 ......no nic, ja si budem musiet este pockat, kedze my narok na pozicku momentalne nemame......my skusime statny fond rozvoja byvania...snad nam nieco daju na rok..... ☹ .......idem dovarit obed pre mojich chlapov na stavbe, o chvilu sa dojdu najest a potom ficime aj s Katkou s nomi do tamsoviec varit kavicky a obcumovat a upratovat okolo stavby a tak....takze nas mozno aj opali..... 😀 😎 .......

janka, zajtra ma byt horuco???...tak to aby sme vsetky sli omrknut tu novu smykalku co ju tak ospevujes.... 😀

rybecka
8. jún 2009

hej Bibka ma byt zajtra najteplejsie 😎
Kludne pridte ale este zatial stale nie je nafukany treba nam kompresor tak zhaname 😅 juj maly sa budi utekam

sophie1981
8. jún 2009

janka, sak fukaj rucne.....pluca teraz mame ako pamelovky.....dojdeme aj s veronikou, zuzanou aivkou a hned to bude.... 😀 😀 ...chlapov nemam...asi nesu hladny...zato katka sa zase napchava.....asi mame ten rastovy spurt ci ako sa to vola...bo len papat chce....... 😝

veronika1982
8. jún 2009

no hej je to mozne ze ma spurt..ze vraj je to v 3 mes.. a nasmu malemu sa zapacilo vo vajicku lebo v nom drieme dokonca... jupi jupi...
ale bibka sme sa zgrcali takze zelene body sa uz susi na okne.. takze uz nie sme zeleny...

kukulik30
autor
8. jún 2009

Ahojte..hlasim sa ...v brusku su dve krasne bublinky 😵 😵 😵 ..tak dufam, ze tam aj ostanu na dlhycha krasnych 9 mesiacov necelych 🙂

veronika1982
8. jún 2009

super livi.. drzime palce.

sophie1981
8. jún 2009

jeej livka super...tak nech sa im tam paci a nech sa poriadne usalasia, ze o 9 mesiacov budes vlacit po rokach bambulky tak ako ja teraz.....bo ta kata musi varit so mnou....... 🙄 ...co by som dala za to keby sedela v autosedacke.....ako matejko.....inac my sme este stale zeleny, v tvary bordovy a placeme ciganskym placom....... 😠

kukulik30
autor
8. jún 2009

veronika..jeeeeeeej, to super sprava...velmi sa tesim, jasne , ze prideme kuknut, ja som zatazena na pekne vyhlady, vzdy som chcela mat vyhlad na Tatry , ale dajak nevadalo, ale aspon nemusim kukat z balkona do inych okien 😀 😀 😀 zatial nam staci vyhlad na zahradky 😀

veru to stretko by bodlo 🙂 rada sa pridam, aj ked MM mi nakazal prisny kludovy rezim apon 5 dni, ale jemu sa povie, ked so sama so Samkom 😀 😝 😀

a dakujem vam vsetky za podporu 😵

zuzanale
8. jún 2009

Ahojte
Livi tak blahoželáme nech sa im darí 😉 😵 😵 😵

Bibka ja si z toho už nič nerobím Laura keď je hore tak sa napapá a len čo ju položím už mľaská že ešte chce 😅 si kompenzuje noc lebo vstáva len raz medzi 2 a 4tou a potom až ráno tak cez deň dobieha ešte že medzitým vie aj spať 😉
ozaj ako vám kakajú deťúrence my sme od minulého pondelka kakali len 2x v štvrtok trošku v piatok v plienke atomovka 😀 a od vtedy nič 😕 ale bruško nás nebolí pučkame sa ako vždy a aj prdíky udú také fuj fuj 😝 😅 len hovienko nikde viem že to je normálne ale normálne nezvyk že prázdna plienka

Veronika blahoželám k bytu vo svojom je naj mne bohate stačil rok u našich a nikdy viac 😝

kukulik30
autor
8. jún 2009

Zuzi..kakanie pri plne dojcenych detoch nemusi byt aj niekolko dni, lebo je velmi lahko stravitelne...ja som sa tak nalakala, lebo obcas Samko nekakal aj 6-7 dni, ale pediatricka ma upokojila, ze je to ok, pravdepodobne stravi vsetko....pri dokrmovanych detoch uz treba stolicu kontrolovat viac 😉

zuzanale
8. jún 2009

Livi ja viem len nezvyk lebo Timka kakala ešte v 4mes tak že to tieklo až cez rukávy na bodách 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre