Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
8. jún 2009

man ja som teraz dostala chut na juchu z kyslej kapusty, tak som si zliala do pohara a mam kyslo az za usami 😀 😝 😀 ale fajneeeeeeeeeeee...poobede pride asi svokra, ponukla sa, ze zoberie samula von, aby som oddychla, tak budem mat troska volna 🙂 a Samko bude rad,ze je s babkou...doobedu bol s dedkom / mojim ocom/ tak dnes ma rozmaznavaci den 😀

kukulik30
autor
8. jún 2009

zuzi, tak bude rada...menej prania a smradu 😀 😀 😀

zuzanale
8. jún 2009

no vieš sila zvyku 😅 😀 😀 😀

veronika1982
8. jún 2009

zuzi tak to by som menila s tebou.. my kakakme skoro do kazdej plienky.. ja praveze cakam kedy s tym prestaneme..

livi vies aky je super vyhlad a vecer to musi byt uzasne ked je cela snv osvetlena.. len ja si budem musiet zvyknut na tu vysku..ale uz sa vidim ako pijem kavicku na balkone.. cely den nam tam bude svietit slniecko. jupi jupi..

gabkazabka
8. jún 2009

Ahojte,
ozyvam sa po dlhsom case....Nina spi uz cez 3 hodiny 😝 ,normalne mam nutkanie ist ju pozriet,ale nechcem ju budit,dnes bude rekord.... 😀
Kukulik,blahozelam,prajem,aby vsetko vyslo.....
Veronika aj Tebe k novemu bytiku....
My mame zajtra 1 rok,tak v sobotu chystame velku oslavu...dnes sme boli u Rudolfa objednat torticku,vyzera super,tak dufam,ze bude aj chutit....Aj som pozerala,ci niekoho z vas neuvidim,lebo viem,ze tam niektore byvate(na Mieri),ale nic.....mozno nabuduce 😵

zuzana612
8. jún 2009

Livia supeeeeeeeeeeeeeer, vsetky verime ze bublinky prerastu do fazuliek a fazulky do detuliek 😀 Tak pekne oddychuj ked treba, vsak nech sa starke postaraju o Samka aby mali dalsie vnucatka, no nie?

Jani, a ty vecer fukaj bazen nech sa mozu zajtra nase deti poclapkat 😀

Ja som dnes kosila travu okolo domu, vymalovala kusok steny za radiatorom a o chvilu pojdeme s Danielom na Stovu kupit nejaku farbu, ak skor nepojdeme na pohotovost lebo moje dieta prave zo stolicky vyliezlo na stol a robi stuk na tlaciarni. Toto moje dieta je ako opica, vystvera sa uuuuuuuuuuuplne vsade

ivana2009
8. jún 2009

ahojte 😀 😀
Livka tak drzim palce 😉 😉 😉
my sme boli dnes skoro cely den vonku
mam pocit ze som videla aj slavku ale nebola som si ista nesla si pod levocku branu s niejakou pani? ale to som kecala a zbadala som neskoro a hanbila som sa zakricat

maca77
8. jún 2009

Veronika, výhľad musí byť z 13-tky naozaj super .... ale mňa by nikto nepresvedčil kúpiť byt tak vysoko 😀

Tamarka bola rok kojená a v každej plienke bolo naložené do pol roka ... potom už tlačila do nočníka 😅

ivana2009
9. jún 2009

pekne dobre ranko som prva 😉 😉 dnes je krasny cas tak hajde von 😀 😀 😀

kukulik30
autor
9. jún 2009

Ahojte..kraaaaaaaaaaaaaaaaasny den mame...konecne 😵

tak, co dnes podnikneme?

sophie1981
9. jún 2009

😎 dobre ranko 😎 som vas vcera vecer nestihla....domov sme dosli az vecer zafulani ako prasce....katka poobede spala uzasnych 20 minut....tak sa vozila v klokanke a hrabala okolo domu so mnou.....sa rehlila ako blazon.....no a navarili sme kavicku, a poupratovali nasu terennu kuchynu..... 😀 😀 ....doma sme okupali,dotankovali mlieko a uz to vyzeralo ze spinka ked v tom kuk, oci vypliestene....tak cumela okolo do deviatej.....to ja som uz spala...

Zuzanale, katka vcera pustila po5 dnoch.....nic horibilne ale tiez smradlave...a prdky sa vyrovnaju ocovim....fuj.... 😝 ...

tak co dnes co robime?? 😎

kukulik30
autor
9. jún 2009

nooo, navrhujte....inak bude asi dost horuco, mam obavu, ci to nase deturence v 😅 vydrzia..aspon tie najmensie....ja potrebujem kupit Samkovi sandale, takze neviem, ci este z rana neprebehneme na aute hore na Polikliniku, do Protetiky..tam vraj maju krasne a hlavne s klenbou, lebo on je taky captos 😀 ..a ked nekupime, budeme musiet ist az do mesta...tak teraz neviem...

zuzana612
9. jún 2009

caute, aj my sme uz hore. matus spal od pol siedmej vecera do pol osmej rana s jednou prestavkou na mlieko, tak keby sa mi nesnivali ako stale same kraviny, tak sa vyspim hadam aj ja.

My nemame zatial ziadne plany, kedze matus tak dobre spal tak ho dam spat okolo obeda, tak mozte nieco navrhnut. Len ja si musim ako obvykle v prvom rade umyt vlasy lebo na 4 den vypadaju uuuuuuuuuzasne 😀 Ked ja som taka leniva ze som rada ze sa vecer umyjem a nieto sa este bavit s vlasmi

veronika1982
9. jún 2009

ahojte.. my ideme s babkou pozerat nabytok ku kauflandu...

ika26
9. jún 2009

ahojte, dobré ránko aj keď sme už od 5.30 hore, dnes moje dievčence spali celú noc, ale aj tak som sa nevyspala, lebo tatik celú noc chrápal takže ☹ ale vonku je krásne, už sa teším na dnešnú prechádzku, dúfam, že aj dievčence, Livka ako sa cítiš? budeš aj testovať?

kajacz
9. jún 2009

Ahojte... 🙂 tak ja sa hlásim z Česka...mrzí ma, že nám stretko nevyšlo... 😔
dnes ma čaká vybalovací, prací a upratovací den... 😝 tiež musím navarit...

bibka- ja som to nebola...sice v sobotu som bola v Spišskej, ale až ku večeru a to na Tarči v Družbe...ale milé, že si si na mna spomenula... 😵

livia- držím tebe a bublinkám palčeky... 😉

gabkazabka- malej slečne blahoželám k 1.ročku... 😵

sophie1981
9. jún 2009

my sa asi pojdeme prejst do bazaru stavebnin, ci nahodou nemaju pletivo......kedze idu prazdniny, nech oplotime, lebo deti mam okna vybiju......a potom uz len asi bezcielne sa tulat....niekde neviem kde... 😕

zuzana612
9. jún 2009

Bibka a kde je ten bazar, ja by som sa mala ist opytat ci nam nezoberu tu podlahu co nam ostala

kukulik30
autor
9. jún 2009

ika...testy mam kupene, ale ci sa odvazim, to je vo hviezdach 😀
kaja ..dakujeeeeeeeeeeem 🙂 aj mna to mrzi, velmi som sa tesila na to stretko..co uz, prazdniny to istia 😉

baby neviete, odkedy je na poliklinike otvorena Protetika??? mari sa mi , ze od 9tej 😕 ...tak my asi skoncime v meste...kedze aj tam pojdeme kuknut topanky 🙂

kajacz
9. jún 2009

kukulik- cez prázdniny sa určite stretneme... 😉 budem tu s detmi skoro celé dva mesiace...
teraz sme boli chorá celá rodina...a to počasie bolo... 😝

sophie1981
9. jún 2009

Zuzana, medzi zel. stanicou a podjazdom.....a kolko tej podlahy sa vam zvysilo???...a ktora ta tmava ci ta svetla...???

zuzana612
9. jún 2009

ta orechove co mame v obyvacke a chodbe, ostalo nam len nejakych 12m2 co mali byt na tom schodiku v obyvacke kde sme dali nakoniec dlazbu. Keby ostalo viacej tak by si ju zobrala mama do kuchyne, ale jej by to bolo malo

zuzanale
9. jún 2009

Ahojte fuj ešte nič a už je horúco 😝 my dnes ideme k našim a potom do poradne no a poobede ak sa nám bude chcieť tak skočíme do SNV pozrieť Timke tiež nejaké topky lebo jej podrástla nožka a za chvíľu bude chodiť bosá 😅 tie čo som kúpila minule sú jej ltt a to ich nemá ani 2mes a to v nich ešte mala vložku lebo boli poväčšie a ďalšie čo som jej vtedy kúpila mala 3x a už som ich aj predala 😕 proste des ja neviem po kom má takú nohu veď za chvíľu jej aj moja 36 bude malá 😠

sophie1981
9. jún 2009

Zuzana, tak dojdi do mesta a pojdeme spolu.....sa prejdeme.....

Gabka, vsetko najlepsie k 1. narodeninam...to poriadne oslavte.... 😉

zuzana612
9. jún 2009

a kde sa stretneme a kedy

sophie1981
9. jún 2009

no ak chces dojdi k nam a mozem sa prejst s kociarmi, ak ti to bude daleko, tak sa mozme stretnut pri hypernove a odtial na peso.....a mala este spinka.....tak ked sa zobudi...o tej pol desiatej-desiatej mozes???

kukulik30
autor
9. jún 2009

Gabka...Ninke krasne 1. rocik zelaaaaaaaam 😵 😵 😵

ivana2009
9. jún 2009

gabka tak vsetko naj k 1 narodeninam 😀 😀

pata31
9. jún 2009

Ahojte, ja som dnes bola na nt utz...tak vsetko mame ok, akurat dr spominal, ze mam nejako nizsie placentu...neviete, co to znamena? aj ked vravel, ze sa to este upravi...

zuzana612
9. jún 2009

neviem kde by bolo naklepsie sa stretnut aby mi zasran vydrzal sediet v kociku. nechce mi nic jest, ledva do neho nieco napcham, uz mam z toho nervy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre