Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
10. jún 2009

vy ste ale tlacenky 😀 😀 😀 ale aj ja to mozem ale ja len pokvapkam s octom plavat uz nemusi 😅

maykam19
10. jún 2009

Ahojte zienky, dnes som sa k PC len teraz dostala, rano som bola v PO na predoperacne vysetrenie, lebo idem na operaciu zo zubom, ktory ma uz dlho nepocuva, potom som sla do SNV este zo ziadostami o robotu, ale v okolitych dedinkach, lieskovany, markusovce a tak....a ta MS na Kozom vrsku ci ako , to je v Spisskej ci to tu mate taku dedinku, ci ako?Ja som dala ziadost na mestsky urad lebo MS patria pod mestsky urad a oni uz mali rozposielat vsade do MS do SNV,...tak uvidime...joj ale keby to vyslo by bolo super, neviem co by som si hladala ine..praca s detmi ma fakt bavi...to nevadi...zaciatky su tazke..nemozem mat naraz vsetko...

A ano sa ospravedlnujem, volam sa Majka...a tesim sa ked vas spoznam...

kukulik30
autor
10. jún 2009

aj ja sa napchavam tlacenkou, ktora mi plava v octe 😝 😀 😀 😀

majka, Kozi vrch je v Spisskej priamo, vola tak jedna cast, teda domova stvrt 😉 a drzim palce, nech si uspesna v hladani robotky 🙂

kukulik30
autor
11. jún 2009

Dobre ranko, nedavno som vstala, akurat sa spustil ten vadatny dazdik a maly krpec este chrape, asi dospava ten vcerajsok 😀 ..ja uz som naranajkovana a ani telerano nwmozwm kuknut bo vcera sa nam pokazila telka, tak je v oprave 🙄

ivana2009
11. jún 2009

pekne dobre ranko 😀
veronika pochval sa ako bolo a aky bol Matej? 😉
livka a ty ako?
Janka ondrejko uz spinkal ci este strajkuje?
Zuzanka tehotienka a ty ako sa nam mas?
Aj my sme od 4h hore to je pravidelne teraz sme zaspinkali
dnes mame taky ubehany den treba nam ist do restiky objednat obed potom poradna kedze je moj manzel len dnes cely den doma tak musime obehat lebo v nedelu uz nic ideme krstit do starej lubovne tak som zvedava ako sa bude matuskovi pacit 😀 😀 😀
Majka mozno ze sa stretneme 😀 😀 inak drzim palce s tou pracou 😉 😉

kajacz
11. jún 2009

Ahojte babenky... 🙂 priznám sa, že nemám na vás ani čas...vždy máme nejaké aktivity, snažíme sa byt dost von a ked sme doma, tak aj upratat a navarit treba...
posledné noce Šimon spal už dobre a dnes dokonca spal celúnoc sám v postielke...tak dúfam, že to tak zostane...

inak- ja tlačenku velmi nemusím...radšej klobásku... 😀

zuzana612
11. jún 2009

Ahojte, tak my sme si celkom dobre pospali aj napriek tomu ze sa snazim Matuska odnaucit od nocneho pitia mlieka, tak par krat si pomrncal ked som mu mlieko nedala ale vydrzala som do pol siestej a potom sme este do pol osmej spali, takze v pohode.

Ivka, ide to ako kedy, pred chvilou som si popri vareni masa isli pregrcnut do sacka, ale dufam ze sa to uz coskoro upravi. Stale som hladna ale nic mi nechuti, takze nic moc. Ale ved to vydrzim, len nech je fazulka ok. Uz sa tesim na pondelok kedy ju uvidim na sone.

sophie1981
11. jún 2009

caute.......vcera som mala tlacenku.....ale bez octa...a bola o nicom...takze temu tlacenka uzatvaram a viac sa o nej nebavim....ani o slanene ani o klobaskach, lebp musim trosku znizit moj cholesterol.... 😝

juj, som sa sem nedostala...rano sme sli o deviatej von......sa poprechadzat a nasli sme sa s katkou az na kamennom obrazku pri konikoch......potom chudatko tak vyjladla, ze sme cez mier sli s placom..(moja vina, zabudla som ju pred odchodom doplnit mliekom 😲 )....a teraz sa baveka pod hrazdickou...a ja si robim poriadok v emailoch a konecne odpisujem vsetkym znamym.....

tak a ked doupratujem emaily idem zase von....nech kacka pospinka...nic nespala dokopy, bo sa viezla v klokanke a nie v kociariku.....

tak zatial....paaa

veronika1982
11. jún 2009

ahojte.. tak vcera bolo na alexandrovcoch super len ja som neustale myslela na to ze co robi matej.. a nas syncek asi vedel ze sme prec a ze nemoze babku hnevat tak spinkal cely cas... prisli sme domov a nebrali sme kluce a ked sme zazvonili tak sme ho jasnacka zobudili... 😀 😀

dnes som bola na kontrole u lichvara a vsetko je ok.. dokonca mi aj mliecko pri kontrole prsnikov tieklo...o 2 mesiace mam prist na kontrolu a na krv...takze uz mozem ist vybavovat prispevok ze mame na obyvacku. ha ha

slaviq81
11. jún 2009

Caute.
My sme dnes same doma, no paráda. Aj požehliť som stihla, aj umyť dlážku, aj obývačku povysávať.

Veronika, do ktorej trinástky sa budete sťahovať? Pri kostole alebo pri škole? To budeme susedy 😉

Ideme asi von, zas budem jak blbec chodiť dookola, už poznám každý jeden dom a strom. Bože hrmíííí 😕 😝

veronika1982
11. jún 2009

slavka na zapad 1 hned prvy 13posch. tkacska 1.. a ty tam byvas?

slaviq81
11. jún 2009

Vidíš, som zabudla, že aj na Tkáčskej sú dve trinástky 😀 😝 Tam sice nebyvam, ale na Zapade hej. 😉

veronika1982
11. jún 2009

no a my hned v tej prvej bytovke dufam budeme byvat.. uz to mame zarezervovane takze uz len pockat na papiere a uver z banky a ideme na to.. aj ked neviem ako to budeme stihat aj s malym ale pomalicky si to budeme robit..

super burka ide..bojim bojim

slaviq81
11. jún 2009

Bibka už musí byť zalezená niekde pod postelou 😅 A chcete ten byt ešte prerábať, alebo ako? Je v pôvodnom stave? Keď bude prázdny tak vám to pôjde rýchlejšie. My sme minulé leto murovali jadro a dávali novú kuchynskú linku. No otras, to sme sa nemali kde pohnúť, všade haraburdy a ja ešte tehulka tesne pred pôrodom 😀 😝

sophie1981
11. jún 2009

neboj veronika....odfukne.....prec,...nem burka, nem...... 😠

slaviq81
11. jún 2009

Kukám z okna a sa rehocem jak koň, dve buchty utekajú o dušu s kočármi domov 😀 😀 😀

sophie1981
11. jún 2009

no slavka.....ta to sranda...... 😀 😀 😀 ...idem k Zuzane....po pelusky.... 😵 ...tak zatial pa...

inac co poviete na stretko....zajtra v meste./????...kto by dosiel???

anape
11. jún 2009

ahojte baby 🙂

my sme sa prave vychystali s viki ze ideme von a zacalo prsat 😠

bibka ja by som aj prisla, ale ze vraj aj zajtra ma byt nanic pocasie

slaviq81
11. jún 2009

Ani, veď už svieti oskar. 😉

sophie1981
11. jún 2009

anka u vas este prsi???... 😕 ...ved byvas len tuto za strechami..... 😀

zajtra ma byt naprd???...noooo.....a mne treba ist na socialku.... 😝

ivana2009
11. jún 2009

ahojte tak my sme dopadli v poradni ok len asi mu budu brat krv este mme ocka zlte ale pribrali sme 1kg a vazime 4600g 😀 😀 😀 😀 rastie to pod ocami 😉 😉
ak bude stretko poobede hadam dojdeme aj my 😉 😉 😉

maca77
11. jún 2009

ahojte

nejak som posledné dni počítač nestíhala 😖 trochu nás choroba chytila, medzitým som porobila v záhradke a zvyšok dňa naháňam Tamarku 🙄 😀

idem aspoň prečítať čo nové

Slavka, tak ma napadlo, že v utorok by som mala byť v meste od 13,30-15,00 ... ak by ti to vyhovovalo, mohli by sme sa stretnúť, že ti dám tie plienky ... aby Lara nestihla vyrásť z nich 😀

ivana2009
11. jún 2009

hodila som nove foto ako sme vyrastli 😉 😉

maca77
11. jún 2009

Majka, ja som bola raz cez prázdniny v Haligovciach - je tam veľmi pekne .... a minulé leto sme boli splavovať Dunajec, dokonca s malou Tamkou na palube 😅

ivana2009
11. jún 2009

maca kto je chory? ☹

maykam19
11. jún 2009

Aj mna asi nieco chyta, lebo ma cely den boli hlava....alebo mam nizky tlask co je dost pravdepodobne...s nizky tlak som zdedila po mamke....dnes som bola na rodicku v Materskej skolke....a stihlo ma aj zliat, ideme sa s Bibkou okupkat...

Maca, moj brat robi pltnika na Dunajci tak ktovie ci vas neviezol...

ivana2009
11. jún 2009

majka ten tlak nic prijemne ☹ ja som mala po porode vysoky a dost zacalo to haprovat 2 tyz pred porodom ale uz som ok 😀 😀 😀

anape
11. jún 2009

baby ja som vam napisala, ze nam dazd zmaril plany ist von a za par minut nastal obrat v pocasi a bolo fajn, tak sme utekali vonku... teraz uz deticky spia a ja si idem trosku vylozit nohy, lebo som akasi unavena 😕

maca77
11. jún 2009

Ivi, ja som chorá od soboty a od stredy je aj Adam doma 😒 ... najviac mám obavy, aby aj malá neochorela

Maji, musím pozrieť fotečky, či ho nemám náhodou na nejakom zábere 😉 😅

sophie1981
12. jún 2009

dobre rano..... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre