Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
16. jún 2009

veronika, by si sa divila, ako rychlo ta ciarka dokaze zmiznut..klesanim hcg ☹ stalo sa mi to minule leto...neverila som,a le stava sa, ked sa embryjka zle zahryzkaju....ale to teraz nebude moj pripad, ze 😀

bibka, tak to by si mala maknut ...pripravit romantikus vecere..manzel bude rad...kazdy druhy den 😀 😀 😀

veronika1982
16. jún 2009

aha.. ale to sa teba netyka to proste budu minimalne dvojcata... 😀 😀 😀

bibka pozicaj mi katusku aspon na jednu noc. prosim... 😀 😀

kukulik30
autor
16. jún 2009

veru , dnes sa nam to pocasie nejako riadne pokazilo, ale von nie je zima, je prijemne, bola som na balkone 😉 my asi vybehnem von, ked ovsem nebude liat 🙂

veronika1982
16. jún 2009

aj my pojdeme von tak sa hadam stretneme ze ti poblahozelame.

zuzana612
16. jún 2009

Livia, jasne ze to sa ti nestane, radsej take mile starosti ako hladat riesenie na vacsi byt, vacsie auto, kocik pre dvojicky a tony plienok 😀 😀 😀 Ja som cakala ci mi neukaze na uzv dvojicky pri tom mojom apetite, ale nie 😖 Ale ak to bude este viacej hyperaktivne ako matus tak bude bohate stacit aj jedno 😀

kajacz
16. jún 2009

Dobré ránko prajem...
Aj tu bolo včera pekne až poobede sa to pokazilo a večer bola burka...teraz je tu zamračené...
Šimon spí v noci dost slušne, takže aj ja sa cítim konečne vyspatá...

Počuli ste o tých dvojčatkách, ktoré vypadli z okna v Nitre?... 😔 ich mama pochádza z našej dediny, dokonca sme v detstve byvali na jednej ulici, asi 5 domov od seba...som z toho stráááášne smutná, také veci by sa diat nemali... 😢

kukulik30
autor
16. jún 2009

zuzi, veru, tak to su mile starosti...take beriem 😀

veronika1982
16. jún 2009

no ja uz som vychystana a cakam kedy sa matej zobudi a ono sa to vonku vsetko po.... . od letiska idu mraky a fuka vietor.. parada.. mozem sa vyzliekat. ha ha

no vcera ked som citala o tych dvojickach tak mi az zle prislo... boze a my sa trepeme na 13 posch..

kukulik30
autor
16. jún 2009

no tak nasa vychadzka sa asi skoncila, skor ako zacala 😖 to bude asi dazd 🙄

jaj a zaudla som napisat, ze giane drzime palce, tesime sa na jej dievcatko 😵

veronika1982
16. jún 2009

vcera som ju stretla este v meste ale brucho mala este hore..

a moj synacik ma dnes 2 mesiace... musim ho pofotit a dufam ze sa mi to podari az s otvorenymi ocami.. 😀

kukulik30
autor
16. jún 2009

tak blahozelame tvojmu synacikovi krasnemu 😵

zuzana612
16. jún 2009

Boze ako to leti, uz aj Matejko ma 2 mesiace. Ako by sa dal aspon trosku spomalit ten cas?????????

Moje dieta spi, synovci su v garazi, maju tam domcek, auta na ktorych sa pretekaju, tak dufam ze tam vydrzia bez bitky aspon do obeda 😀 Tu uz prestalo prsat ale je tak hrozne dusno ze sa ani dychat poriadne neda 😖

veronika1982
16. jún 2009

no moj synator si asi tie 2 mesiace uziva lebo este spi v nasej posteli...ani popostelat nemozem..

vyzera to tak ze prsat asi nebude..

zuzanale
16. jún 2009

Ahojte mne sa dnes niiiič nechce 😝 hnusné počasie 😝

sophie1981
16. jún 2009

Katka uz dospala aj ranne kolecko, tak sa skulturnime a hajde von, kedze sa to nejako roztahuje.....inac, ma dobru zabavku....mm nechal rano otvorenu skrinu, tak som ju s kresielkom posadila pred nu a obzera si uz asi 15 minut otcov bordel v skrini...aspon na nieco je to dobre..... 😀

sophie1981
16. jún 2009

v nedelu je den otcov...co kupujete straym??..alebo nic??? 😀 😅 😨

kukulik30
autor
16. jún 2009

dostane boztek, ani on mi nic nekupil 😝 😀

sophie1981
16. jún 2009

Livka...to ze si tehu je iste.......teraz uz len cakat ze kolko kusov v sebe nosis..... 😀 😀

inac baby co rodite...velmi vam drzim palce...kedze tentokrat nemam prehlad ze kto vsetko uz terminuje.......nech to mate rychle a co najmenej bolesti

a vsetkym novym maminkam gratulujem k detickam.....tesim sa s vami.... 😉

zuzana612
16. jún 2009

tak nasa druha fazulka ma uz svoj albumcek 😉 A Matusik pospal asi pol hod. tak padam. Juuuuuuuuj, Livia, nechces prist na obed??? Mama vari kyslu polievku, uz vonia v celom dome 😝

sophie1981
16. jún 2009

kto ide von??? 😕

veronika1982
16. jún 2009

my sa uz obliekame.

sophie1981
16. jún 2009

aj my,tak sa stretneme???

ivana2009
16. jún 2009

ahojte tak Livka nech ti to dobre dopadne drzim palce tesim sa s tebou jasne ze prajeme aj Zuzanke nech fazulka rastie 😉 😉 😉
veronika s tebou sa tesim ze mate byt superrrrrrrrrrrrrrrrr 😀 😀 😀 😀
bibka tak ty sa uz aj vyspinkas katka zlatucka
A my sme kazde 2h hore keby mohol tak cica stale 😀 😀 😀 uz nemame zltacku 😀 😀 vcera sme boli na kontrolu mali sme v nedelu krstiny dopadli ok Matuskovi sa tam pacilo troska poplakal potom bol ticho uz je z neho krestan 😉 😉 😉 dam niejake fotecky 😀 😀 😀
v poradni sme boli vcera a dr nam povedala ze mame ho otuzovat lebo je zmrzko a neobliekat hrubo tak sme maly vcera kratky rukav tak nam povedala zDALO SA MI SKORO na kratky ved ma 7tt ale ked tak ta tak aby sme ho vraj nepriehriali to obliekanie sama neviem ako ho obliect o 1 vrstvu viac ked mne je vzdy horuco 😉 😉 😉
giane drzim palce nech je to zbehne rychlo 😉 😉 😉
pojdeme furikovat po meste 😀 😀 😀

diankav
16. jún 2009

Ahoj Ivanka tak už je Matuško aj pokrstený ste zlatý na fotkách tak sa držte baby ja už len vyfukujem a už ide na mňa aj strach 😝 😝 tak ja idem dovariť obed 😀 😀

diankav
16. jún 2009

A ešte som sa chcela opýtať ak môžem že pri kom si Ivanka rodila.A mala si šťastie že tam bola pravé medulka asi to bola pomoc pre teba tak dúfam že to zvládnem aj ja 😀 😀 pri dvoch som nemala taký strach a teraz neviem ale mam také obavy či to zvládnem

rybecka
16. jún 2009

ahojte,
boze ako ten cas leti ked som pozerala zuzanine fotky fazulka je tam 😉 este nedavno si bola tehu s matuskom ked sme si zacali pisat.
mam pocit ze to ubehlo strasne rychlo.
vy uz urcite furikujete po mieri co? kedy pridete ma pozriet 😕 urobime opekacku co vy na to? poskytnem grill a drevo 😀 ale teraz uvazujem ze by bolo dobre aj s chlapmi ze by nam grilovali a obsluhovali nas a my by sme sa mohli venovat detickam 🙂
ina Bibka tak ta tvoja Katuska super ze prespi noc zavidiiim.
Matejko vsetko pekne k 2 mesiacikom 🙂 my mame 2 a pol 😀
Livi a ty nestresuj ze nie si tehu je to jasne ze si 😉 len nevieme ci jedno alebo dve 😵
no vonku uz slnko tak idem vyhodit moje deti vonku 😀 😎

megy2
16. jún 2009

..ahoj...som tu dlho nebola a dost sa tu toho udialo....zuzane a livke blahozelam 🙂 🙂 ....a ostatne deticky uz ake su velke no toto 😵 😵 😵 ......
..mimochodom nepoznate niekoho kto by potreboval spravit elektriku v byte alebo dome????....kto ano tak prosim napiste do IP...
..tak pekny dnik zatial.... 😎

ivana2009
16. jún 2009

😉 dianka rodila som pri dr novysedlakovi 😉 drzim ti palce uz verim ze len vyfukujem a este tak horuco 😉 😉

diankav
16. jún 2009

tak to ja už vonku idem iba ak musím 😀 😀 a chcela som sa opýtať či si platila za prietoky u Lichvara a koľko si platila tak zatiaľ sa maj

veronika1982
16. jún 2009

jani dobry napad... ale vies si to predstavit nasich chlapov keby spustili ake sme zavislacky.. od mojho by ste nic ine nepoculi len kurka sem kurka tam...

my sme uz prisli domov a matej bol pokakny az na bruchu a na chrbate.. asi mu to teplo velmi prospelo. ha ha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre