Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
29. jún 2009

esteze sa ktka neboji...no nic uz idem, dost bolo monologu....... 😀

zuzana612
29. jún 2009

mate pravdu, to pocasie je na nervy, ale este ze mame zahradu a mozme vybehnut a vbehnut dnu kedy treba 😀 matusko spal skoro 3 hod. a teraz sa celkom dobre napapal tak pojdeme porobit okolo domu. Dufam ze aj nieco popri nom urobim.

maca, este nevedia 😀 nasim poviem v nedelu a Daniel nech si povie jeho matke kedy chce, alebo nech aj nepovie, vsak hadam pochopi ked mi zacne rast brucho 😀 😀 😀

To stretko by sme uz ozaj mohli urobit. Jani, co robite v stredu alebo stvrtok? Zajtra musim byt doma lebo pride vodar, ale streda, stvrtok a mozno aj piatok by to mohlo byt ok

pata31
29. jún 2009

Ahojte...ja som dnes rano sla na krv a oni mali dovolenku 😠 a zastupujuci dr dnes robil az poobede, takze zajtra musim zase nalacno tam ist...fuj, jak mi bolo dnes blbo nalacno 😝
Inac Zuzi, druzstvo mm skoncilo v sobotu tretie! som bola z toho vygulena 😀 😀 bo doteraz stale posledny 😀 ale mm utekal o druhej domov, bo sme sli na svadbu.. a ked som ho sla rano odviest na ihrisko som ta videla na dvore 😉 😀

rybecka
29. jún 2009

Zuzanka vo stvrtok nemozem lebo idem s detmi do lekara ale v piatok je ok 😉
Inac idem sa pochvalit aky mam obed hlivu na smotane a nokerliky mnam 😝 prave sa napchavam 😉
idem hodit nejake nove fotky aj ja 😉

zuzanale
29. jún 2009

Ahojte dnes som konečne bola doriešiť reklamáciu našej čítačky takže som prihodila obom dievčatám nové foto aj ja 😉 😀

zuzana612
29. jún 2009

pata, vsak si mohla aspon zatrubit 😀 Ale aspon vies kde byvame, tak ked budes na materskej, z Fercakov to nemas daleko 😉

Jani, ja nemam zatial okrem utorka ziadne plany, tak dufam ze sa nejak dohodneme, lebo aby sa nestalo ze ostanem doma na rizikovom, to by som sa v Hute ukazala az v marci 😀

Ja sa napchvam kyslou polievkou, myslim ze vy to volate jucha, teda aspon Livia 🙂 Uvarila som si plny hrniec, v tom 2 riadne kusy udeneho masa, kopu zemiakov a tapky, to su take rezance zo zemiakoveho cesta potrhane na kusky keby niekto nevedel 😔 Tak uz sa napchvama stvrtou miskou 😝

Inac z tohto pocasia ma uz asi fakt drbne, som sa vybrala von porobit nieco, stihla som akurat tak zbit Matuskovi pieskovisko a zacalo prsat. Kym mu postavime to velke ihrisko, tak nech ma chuda aspon pieskovisko. treba ho pekne obrusit a namalovat a kupit piesok. Neviete kde by som mohla kupit ten fajny plazovy piesok do pieskoviska???

Ozaj pata, moj mm skoncil ako vzdy prvy, som mu povedala ze uz je trapny a mal by tam prestat chodit aby mohli vyhrat aj ini. Ale vasi maju pekne dresy, som videla nejakych zltych kanarikov zo zahrady 😀

Matusa som dala spat tak idem popozerat tie vase ratolesti. Moj chudacik nema ziadnu novu fotku, mama nema cas kupit baterky do fotaka 😖

zuzana612
29. jún 2009

teda baby, tie deticky vam fakt poriadne rychlo rastu. Nedavno bol Matusko taky a uz cakam druhe. Proste ten cas leti az moc rychlo 😖
Fuj, som sa tak najedla ze mi je zle 😝 Asi sa idem vyvalit ku Matusovi, aj ked som chcela ist trosku pomalovat ked pride mm, ale ako vzdy, jeho este nikde 😠

pata31
29. jún 2009

Zuzi, tak najblizsie trubim 😀 😀
ani neviem, ze mali zlte dresy...ja som len rano mm vyhodila na ihrisku (fajne mi gulas zavonal) a uz som tam nebola, bo som sa chystala na svadbu, potom som uz bola u kamosky, bo som ju fotila, a s mm sme sa videli az na radnici...a bol fajne cerveny cely vecer, speceny jak rak! 😀 😀 a chudak nevladal ani tancovat 😒 😀

zuzanale
29. jún 2009

Zuzi v SNV neviem ale baumax určite ten piesok do pieskoviská má 😉

pata31
29. jún 2009

inac nasi manzelia sa poznaju, bo sa zdravili, ked som mojho vysadila, tvoj akurat siel domov, to bolo rano o pol desiatej asi... 😉

ivana2009
29. jún 2009

ahojte tak moc bol zly skoncili sme na urologii v Le tam mu to pretiahli aa vycistili ☹ ☹ teraz spi je unaveny zajtra kontrola u pediatricky tak uvidime nestihla som si vas ani precitat ale vecer hadam stihnem pa pa ☹

anape
29. jún 2009

ahojte baby,
nestihla som sa "rozlucit" pred odchodom, kedze som balila na poslednu chvilu a ledva som to stihla... teraz sa vam hlasim z chorvatska, dosli sme v sobotu dopoludnia, cesta bola fajn, viki prespala celu noc a potom pekne sedela v sedacke... Petko trosku trucoval, lebo si nevedel najst polohu a potom zaspal az o 2hej v noci...neviem ci nie preto, ze som mu omylom dala cely kinedryl 😔 ... tuna je fajn, hoci vikendove pocasie bolo tiez sem-tam dazdive, ale je fajne teplucko, dnes sme uz boli aj v mori, je sice trocha chladne,ale da sa 🙂

inak som hrda na nase deticky, lebo su akoby ani neboli na inom mieste ale doma... proste su po rodicoch, vsade tam su doma, kde sa citia dobre 😀

momentalne sedim na balkone, kde sme nasli signal na net 🙂 a cakame kym sa zobudi petusko ze pojdeme vonku a potom nas tatino pozval na veceru, kedze ma dnes sviatok 🙂

zatim papa, priebezne sa budem hlasit

pata31
29. jún 2009

Anka, jak ti fajne 🙂 si to tam uzite!! 😵

sophie1981
29. jún 2009

anka, preco nas tak traaaapiiis..... 😲 😲 😲 😲 ..aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙄 🙄 🙄 😀 😀

no zase som bola von na 3x....uz ma to nebavi, stale ked sa odhodlam ist po 5 minutach zacne prsat....babka vzala katku do obchodu, tak ja by som mala trosku upratat ten bordel co som narobila,....ale chce sa mi?? 😝

kukulik30
autor
29. jún 2009
https://www.youtube.com/watch?v=IoBoeg-oyBA


baby zamilovala som si tuto skladbu...uuuuuuuzasna, nemozem si pomoct 😵

anka, juj ...taaaaaaaaaaak vam zavidim, hned by som balila, keby to slo 😀

rybecka
29. jún 2009

Anka tak to je provokacia vsetky ti zavidime ale v dobrom 😉 😉
akurat pocuvam tu skladbu taka nostalgicka smutna a zaroven zaujimava.

rybecka
29. jún 2009

a o pocasi sa nevyjadrujem 🙄 🙄 🙄

rybecka
29. jún 2009

Livia normalne su ju pustam tretikrat az teraz mi dosla do usi je krasna 🙂

sophie1981
29. jún 2009

livia....take smutne....??? 😕

my momentalne ficime na tomto:

https://www.youtube.com/watch?v=DOgfd89UG-Q
kukulik30
autor
29. jún 2009

ja ti ani nepisem, kolky krat si ju pustam 😅 ,....tak este tu dam jednu, aby si mala na obmenu..tiez z toho isteho filmu 😀

https://www.youtube.com/watch?v=zQME-ChSwNM
kukulik30
autor
29. jún 2009

ake smutne 😕 😕 😕 to mas snivat pri nich , nie smutit 🙂

kukulik30
autor
29. jún 2009

sak si predstav romantiskus vecer pri nich... 😀 parada 😀 😀 😀

kukulik30
autor
29. jún 2009

😀 😀 😀 booozinku....mandarinka darinka...odpadnem 😀 😀 😀 to som nepocula uz sto rokov...my ficime normalne doma na inych peckach....Lenny Krawitz, u2, Coldplay, Red Hot Chilly Peppers....a ine a este som zabudla Podhradska a Canaky 😀 😀 😀

maca77
29. jún 2009

Zuzi , piesok kúpiš v spišskej v Esenex-e ...
http://www.esenex.unas.sk/

medulka986
29. jún 2009

dobrý večer,po straaaaaaaaaaaaaaaašne dlhom čase 😉

medulka986
29. jún 2009

vidím,že detičky rastú ako z vody,pekne sa o ne starate 😀

medulka986
29. jún 2009

livka,držim prsty,určite to vyjde 🙂

medulka986
29. jún 2009

veronika,už sa teším na tu kavičku v novom 😉

pata31
29. jún 2009

jeej, Mandarinka Darinka bola skvelaaa...som si pustila aj Bobiho 😀 😀
Medulka, vitajte po dlhej dobe...ako sa mate? v decembri sa hadam uvidime 😀

pata31
29. jún 2009

ja momentalne ficim na tomto:

https://www.youtube.com/watch?v=c3hztJ1m6Ms


trosku starsia pesnicka, ale sa mi fest paci..ked som bola vo Svajci robit, mi dodavala silu 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre