Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

medulka986
29. jún 2009

paťka,dufam že to do vtedy vydržím....je toho moc,nič nestíham a som riadne vyšťavená,ale teším sa na vás
🙂

medulka986
29. jún 2009

a čo je s diankou?to už je hádam aj v termíne,dufam,že som ju neprešvihla 😖

sophie1981
29. jún 2009

uz spinkame..... 😵

aha medulka...... 😀 😀 ...holaaa, po dlhom case....

idem si da sprchu a hajde do postele, kym mi odtial mm neujde..... 😀 😀 ...takze sorry baby, dnes vecer sa vam nevenujem..... 😀

medulka986
29. jún 2009

juj bibka,kedy uvidím katušku?už je kočka v tom kočiariku,letí to

pata31
29. jún 2009

jej, nasla som povodny klip:

https://www.youtube.com/watch?v=Gq4ychrRkQA


😀
Medulka, tak dufam, ze to vydrzite 😉

sophie1981
29. jún 2009

inac, ja som v poslednych rokoch zacala ficat na dido....

https://www.youtube.com/watch?v=OS4VTQVlQBo
medulka986
29. jún 2009

paťka to chce poriadnuuuuuuuuuu dovolenku a budem fičať ďalej 😀

medulka986
29. jún 2009

dievčatka,mate niektorá skúsenosti so skladacími prebalovacími stolami? Špekulujem nad kúpou na naše nadštandartné izby

sophie1981
29. jún 2009

no ja neviem kedy......ked len v tej porodnici trcite...jedine, zeby som sla rodit zase a prisla by ma aj s ockom pozriet cez navstevne.... 😀 😀 😀 ...

rastie ako z vody Kacena jedna...len radost mi robi..... 😵 😵

no nic, ja vazne idem...mozno zamiesime drobca....hahaha 😀 😀

medulka986
29. jún 2009

bibka a čo s tým DVD pre tehošky? 😉

medulka986
29. jún 2009

bibka,radšej niekde von ako u nás 😀 a už ked,tak až po finiši 🙂

pata31
29. jún 2009

Medulka, tak sup, sup, nejaky last minute a sa vyvalit k moru 😉

medulka986
29. jún 2009

paťka,ešte ma čaká začiatkom jula 4 dňove školenie z Allianz poisťovne,potomplanujem 5 dní v druhej polovici jula,na konci augusta pár dní-príde mi domov starší synátor a až v jeseni chceme so sestrou vziať mamku na jej narodeniny do Afriky-tak sa ešte načakáááááááááááááááááámmmmmmmmmmmmmmm

pata31
29. jún 2009

ejha...do Afriky...parada...ale to zbehne raz-dva 😉 😵

medulka986
29. jún 2009

joooj,je to straaaaaaaaaaaaašne dlho a ešte neviem,či to vôbec vyjde.Má to byť darček k maminkinej 70-tke.
Ona tam bola naposledy pred 25 roknmi aj s mojim nebohým ockom 😔

pata31
29. jún 2009

ale je to pekne, ze ju tam chcete zobrat...urcite bude dojata 😵 a kam konkretne chcete ist?
moja kamoska hovori, ze sa otocis na stolicke a bude to tu...a ma pravdu, vsetko to rychlo leti... 😅

medulka986
29. jún 2009

chceli by sme ísť do Maroka 😀 no to musí vybaviť sestra,ona býva vo Francuzsku a tam je to ovela lacnejšie

sophie1981
29. jún 2009

medulka mam ho tu v stoliku..... 😀 ....ved dajte vediet kedy mate volno a ja vybehnem do mesta.... 😉 .....tu afriku tisko zavidim....to je krajina ktoru tuzim vidiet hned po novom zelande......kopec ludi odtial som spoznala pocas mojho pobytu v uk.....ze vraj je nadherna krajina....... 😉 ...a jesen hned za dverami.....aha, ved lenpata so zuzkou su prikladom ko cas leti...pred nedavnom testovali a uz su 4 mesiace tehule...o chvilku s v polovici..... 😅 ..na pol ceste.... 😀

zuzana32
29. jún 2009

potvrdzujem, Afrika je krásna
sa mi tam zapáčilo, tak tam o chvíľu opäť odchádzame na dovolenku 😉
A s detičkami super

medulka986
29. jún 2009

hmm,Afrika je v kurze 😀

medulka986
29. jún 2009

bibka,ten Nový Zelad je mojim snom tiež,ale nedosiahnutelným 😒 v stredu idem doobeda do terenu,poobede mám už volno,mohli by sme sa stretnuť 🙂

sophie1981
30. jún 2009

dobre ranko....my dnes uz od 4.45 zijeme.....o 5.45 sme uz s mm ranajkovali..... 😲 .......teraz este snad katka zaspi aspon na pol hodku, lebo uz je ako cert..... 😠
medulka, v stredu mozme..... 😉

veronika1982
30. jún 2009

dobre ranko.. tak my sme vcera brazdili ulice do siedmej...a po kupani klasika pol hodinovy plac.. ja uz neviem co mam s nim vecer robit aby neplakal... pozera s tymi ockami na mna a place a place...

teraz sa uz hraje v postielke s kolotocom...

medulka najprv som si zle precitala s tymi prebalovacimi stolikmi a pomyslela som si ze ci necakate babatko a az po druhom precitani som pochopila ze to chcete do porodnice.. 😀 😀 😀

a afrika.... panecku... to my mozeme snivat.. ja si pojdem omocit nohy tu do hornadu a dovolenka ako lusk.

veronika1982
30. jún 2009

joj ked tak pozeram ako chodia deticky do skoly s kvietkami tak mi je az do placu.. take mile to je a ani sa nezazdame a uz nasi drobci tak pojdu...

zuzanale
30. jún 2009

Ahojte moja Laura ešte spí sa napapala o 6.30 a buba ďalej 😉

medulka zdravím dúfam že vám tá dovolenka vyjde lebo ju fakt potrebujete....

Veronika to máme aj my doma taký rev lebo sme hladný ale papať nehrozí lebo chceme aj spať takže učičíkame zadriememe a šup cicu potom je to už ok

a dovolenka pri mori tak možno o 11rokov keď splatíme hypo no teraz by som tiež moc nešla Laura je primalá a Timka začína byť nejaká háklivá na slnko sa jej vyhadzujú malé červené bodky ale len na pleciach krku a hrudníku tak neviem čo sa deje sa budem musieť opýtať Dr čo ona na to 😕

Livi moje deti tiež podhradská a čanaky no Timka len v aute doma nehrozí a Laura reaguje na tie ich anglické.....

zuzana612
30. jún 2009

Ahojte, my sme dnes potiahli do pol osmej, ale kym zaspal bolo asi desat. Potom mi zacal v noci kaslat tak bola viacej hore ako spala, takze rano nic moc. Dufam ze aspon pocasie bude lepsie nech mozme ist von.

Veru tak, o dovolenke mozme aj my len snivat, iba ak pojdem na dovolenku k nasim, nech sa o mna staraju a ja sa budem tvarit ze som na dovolenke 😀 Skocime si nohy omocit do lipt. Mary alebo d Besenovej, len ked tam bude ludi hlava na hlave. Tak si dam asi len vodu do lavora a budem si mocit nohy v zahrade 😀

kukulik30
autor
30. jún 2009

hmmm..nas Samko je presny jak budik, pred pol 7mou je hore kazdy den 😝 ...juj, mohol by aspon raz za tyzden pospat dlhsie 😀

sophie1981
30. jún 2009

livia...vyvar z maku..... 😉 ...silny.... 😀

kukulik30
autor
30. jún 2009

nam akurat ujko z bytoveho druzstav meni vodomer na teplu vodu...no uz vymenil...ani som ich necakala tak skoro, ja este v pyzamku 😕 😅 😀 no co uz

kukulik30
autor
30. jún 2009

bibka, uz rano mal makovu buchtu 😀 nepomaha...ale ten vyvar mi asi zabral 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre