• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
dobre, ukoncime temu dovolenky......aj tak okrem anky vsetke cucime doma.... :grinning: :angry:

takze......kedze mi veronika osviezila moju hlavu a vysvetlila mi ze spisske trhy su uz buduci vikend, tak by sme konecne,ale konecne mohli dohodnut nejake STRETKO!!!!!!!!.........veronika ma stanok s ciernym pivom......tak napiste ktora moze ktory den a nejako by sme to mohli zosuladit......hm??? :sunglasses:
30. jún 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slavka, sak ty uz len tym, ze si v emiratoch, akoby si bola na dovolenke, nie? :confused: ci ?a mozno budes prekvapena, ked prides a drahy na teba bude cakat s dvoma letenkami v ruke/ alebo troma? :confused: , neviem, ako je to s detmi/:sweat_smile: ....hmmm?
30. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi, ja môžem každý deň. Ale poobede :wink:

Livia, no to v sne akurát :grinning:

Lara vstala, ideme jesť, lebo už obžiera koleso na kočiari. Fuj, také špinavé :angry:
30. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaj, tak asi vela snivam, ja som si myslela, ze to ako vo filme :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mozem doobedu..a poobede az okolo 16tej :wink:
30. jún 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No o tej 16tej je to ok :wink: Už sme dojedli a ideme von, len neviem či ísť pešo a riskovať že zmoknem alebo sa poistiť a ísť autom :confused:
30. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no ja na trhy pojdem asi len vo stvrtok rychlo na par kolotocov s manzelom alebo mamkou lebo viete 2 deti a trhy sama nehrozi.
ale dajte suradnice kde je stanok s pivom a ja sa tam urcite zastavim :slight_smile: a tiez poobede okolo 16 17 tej by to slo. no uvidime akurat v nedelu mame krstiny tak v piatok idem po kolace a v sobotu budem pripravovat vsetko na hostinu :wink:
30. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze vo stvrtok poobede bude este menej ludi....tak dame vo stvrtok okolo 16????

my uz papame...moja snaha spat v postielke poobede nevysla...ale stihla som aspon oprat a vyvesat pradlo....teraz ideme von, ale len tu poblizku, kedze sa bojim, aby mi pradlo nazmoklo a nejako sa mi to tam von nepozdava.... :confused:
30. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
pozeram ze tu sa bude konat stretko dufam ze aj mne sa podari raz pripojit :wink:

tak dnes mam za sebou kontrolu v uk pekne sme posrastli mame 9,5cm a sme 11tt + 4 :slight_smile: a vsetko je vporiadku pekne sme sa vrteli krizili si nozicky no bolo to rozkosne len neviem co s neho bude lebo to dieta sa neustale na sone predvadza zeby modelka :grinning: :grinning: no skor mam citak ze to bude model :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak my na stretko asi neprideme, lebo budeme v RK. Neviem ci prideme spat v piatok alebo sobotu alebo vobec :grinning: Ale po trhoch by sa mi aj tak s kocikom nechcelo pomedzi tych ludi pchat, nebola som ani na trhoch u nas v Ruzomberku. NO ale ved hadam sa nam niekedy podari stretnut. Napr. na kupalisku ak bude vobec nejake leto :grinning:

antonia, tak to je super ze mate akcne dieta, nase sa tiez vrtelo ako keby malo najaku vrtulku v prdelke :grinning: Som si povedala ze ak to bude take hyperaktivne dieta ako Matus, tak sa mame na co tesit :confused:
30. jún 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafte, my sme akurát prišli domov. Boli sme na návšteve u kamarátky, potom sme šli k mojej starej mame, Lara zjedla jednu slivku (sama), zagabala sa a šli sme domov :grinning:
Cez víkend pôjdeme do Bešeňovej, došla sesternica, bratranec a teta zo zámoria, tak sa im trošku povenujeme :slight_smile: Dúfam, že sa počasie umúdri dovtedy :confused:
30. jún 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavi, ty mas v besenovej nejaku rodinu? Moja mama tam robi v jednom penzione a ja pochadzam z Liskovej, co je asi 8 km od besenovej smerom na Ruzomberok :wink: Tiez tam budem cez vikend. Teda doam :grinning:
30. jún 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, hej, moja stará mama odtiaľ pochádza a žije tam moja teta (mamna sestra):wink: Aj v Liskovej som raz bola :grinning:
30. jún 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze polovica tvojich korenov je z Liptova :wink: Hned sa citim lepsie ze tu nie som sama :grinning:
30. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Blahozelam dianke dominik je krasnucky 3720g a 49cm :wink: :wink: :wink:
to stretko by bytja radsej tiez poobede :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby nieco mi uslo, Dianka uz porodila :confused: :confused: :confused: ????kedy, ako , kde :confused:
to je super...blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som len videla foto ma v albume :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi dnes neviem kedy mala ale ved nam s´dianka napise ak dnes tak presne ako matus l 30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vaha a cm a foto je len nevieme datum ale super ma to za sebou :wink: :grinning: ktovie aky mala porod :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. jún 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivana tak tak to to je a ja tu hladam kto kedy pisal ze uz porodila :grinning:

tak srdecne blahozelam nech vam Dominik rastie dokrasy a je len a len zdravucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zaroven sa svami aj lucim lebo odzajtra sme bez netu tak neviem kedy bude moznost sem nakuknut a prajem krasne pocasie na stretko :wink: :wink:
30. jún 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, blahozelam Dianke (Katke) k krasnemu syncekovi, prajeme vela stastia, zdravia a skore zotavenie maminky......och, tak si prinuchnut..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobre rano....baby, kde ste??? :confused:
1. júl 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak premyslam, ako sme sa od noveho roka rozrastli.......ne??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

aj my prajeme vseeeeeeeeetko dobre Dianke a Dominikovi, hlavne vela zdravia :slight_smile:

Dnes to zatial vypada na celkom pekny den, aj by som niekam vypadla, ale co ked nemam auto :confounded: Vcera som dovolila sa mojmu drahemu matuskovi sa v nom trosku pohrat a nevsimla som si ze mi nechal zapnute svetla :confounded: Takze baterka je u suseda na nabijacke, lebo bola totalne vymleta :grinning: Hrozny pocit ked viem ze nemam auto k dispozicii :fearful:

Bibka, vy co robite? Nechcete prist? Daniel pride dnes asi az vecer lebo by mali mat trening. Vsak Katusku mozes hodit aj do klokanky a prist busom :grinning:
1. júl 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den,, tak dominik je krasny a blahozelame mu... a ma taky isty cumlik ako mame my..

my sa vrtime v postielke a spinkame.. si predstavte ze v noci sa nejako zaplietok medzi tycky v postielke a pomaly mi vypadol cez ten otvor co tam mam...

fujjj vonku je neskutocne horuco uz teraz...
1. júl 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :sunglasses:
to je dnes hits :sunglasses: :sunglasses: leto ako ma byt :slight_smile:
1. júl 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzanka, dnes idem do mesta doobedu s veronikou a poobede idem zavarat ceresne...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
1. júl 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko :slight_smile:
1. júl 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka no neviem kedy sa mi vytrepeme lebo matej este spi... ale ak chces ist ku zuzana tak chod kludne a ja skocim sama do mesta...
1. júl 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, ku zuzane sa neda ist len tak na 2 hodky... :grinning: ...a okolo 1 mi ma dojst ta stolicka...tak budem musiet byt doma tak ci tak....my sme uz vyspate a nachystane von...tak s nou asi pojdem a pockame vas....kym sa este da dychat, ju dam do sedacky...potom pojde spinkat....

livka dobre ranko...nejako neskoro nie???
1. júl 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky....tak v nedelu ideme do SN huraaaaa
1. júl 2009 o 08:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super evka...a andrejka s jakubkom nepride na trhy???
1. júl 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok