Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
2. júl 2009

no my uz sme doma. som na elektrarnach stravil 45 min...byvaly najomcovia nas predbehli a dnes nas odpojili od elektriky ale zajtra nas opat zapoja...fuj ale je hnusne v byte aj vonku... fuj...potim sa ako slon...

matej sa vytesuje z hrazdicky.. taky podareny je ako sa s nou rozprava..

sophie1981
2. júl 2009

Pati, ja som ako prvorodicka citila pohyby v 15-16tt.....ale nie ako kopanceky ale ako take steklenie......bublinkovanie....potom sa to postupne stupnovalo..ja som ju citila najviac vecer, ked som si lahla, vystrela nohy a natiahla brusko....vtedy sa sem-tam pomrvila a ja som bola v siedmom nebi, tak ako budes aj ty.....a tehu veci som zacala nosit presne v 11tt, ked som dosla do UK a hned som nabehla na prvy tehu obchod, lebo ma vsetko tlacilo.....a pred tym som chodila vjednych teplakovych kratasoch c.10, lebo som sa bala obliect nieco tehu aby sa nieco nezakryklo ......ja som sa do veci vtrepala, ale tlacili ma v pase, a nechcela som drobca trapit, tak som zvolila teplakovu verziu..... 😀

veronika1982
2. júl 2009

mne sa matej prvy krat prihlasil den pred svadbou 😀 a potom to uz bolo pravidelne a hlavne ked som ho pucila v robote za pocitacom tak vtedy to nemal rad.a tehu veci som zacala nosit asi az po svadbe...

sophie1981
2. júl 2009

juj, uz je tema Marec2010...pred rokom som uz bola tehu, len som o tom este nevedela.... 😅

diankav
2. júl 2009

Ahojte tak mi už sme doma sedím tu na pol riti tak aj to prejde tak sa majte idem kojiť to je radosť 😀 😀 😀

sophie1981
2. júl 2009

ahoj Dianka...vitam vas doma.......este raz blahozelam....mas krasneho synceka....

veronika1982
2. júl 2009

tak a mame vodicak..

kukulik30
autor
2. júl 2009

ahojte,

Veronika blahozelame...dalsi vodic pribudol do nasich radov 🙂

dianka...uz ste doma 😕 panecku, to zbehlo...tesim sa s vami, drobec je nadherny 😵

pata31
2. júl 2009

Bibka, ja mam obcas tiez ten pocit bublinkovania 😉
joj, baby, pred obedom mi nabehol do kanclika jeden pan a zacal po mne vrieskat, lebo meskaju mu dvere, bo vo fabrike urobili nejaky chaos...pred tyzdnom som s nim v pohode rozpravala a teraz tu dosiel jak taky zurivy byk, sa mi vyhrazal, ze mi zdemoluje kanclik a pod...ja som to nevydrzala, som sa rozrevala 😅 ale ozaj to bol hrozny sok pre mna, a este som mu vravela, ze som tehu, nech po mne neziape...potom rozpraval so sefom cez telefon, tak ten ho po 5min kriku nejako ukludnil..ale som sa mu najprv nemohla dovolat, este aj z vedlajsej kancelarie dosiel chlapik, ze co to sa deje...tak aj na neho ziapal...no otras! ale uz som kludna.. 😔

kukulik30
autor
2. júl 2009

patka 😖 neprijemne....najlepsie, ze ty za to nemozes / KED TO JE PROBLEM NIEKDE INDE/ups velke pismena 😅 a si to zliznes..ale teda, keby na mna tak ziapal, tak by pocul, ako ja dokazem ziapat 😠 dilino...tiez by som sa snazila najprv v klude vysvetlit..ale toto neznasam..

veronika1982
2. júl 2009

livi my sme mali vodicak ale mali sme nehodu tak mu zobrali a teraz musel robit znovu skusky..

pati hlavne klud.. sice to ta prava hovori co mala stresy v robote..

dianka uz ste doma? tak to je fajn.. a co poroda aky bol?

kukulik30
autor
2. júl 2009

jaj, tak hlavne, ze uz ho ma naspat 😉

ano dinaka napis, aky bol porod..sme zvedave 🙂

sophie1981
2. júl 2009

zvedavice..no aky porod...prides, lahnes, potisnes, vypadne, odides..... 😀 😀

kajacz
2. júl 2009

Ahojte dievčence...iba nakukujem...Šimon zaspal, v rure sa mi pečie koláč, lebo poobede ideme ku známym na záhradu...volali nás, že sa dlho neuvidíme...inak ma čaká velká kopa prádla na žehlenie a niečo mám ešte na sušiaku...zajtra musím všetko pobalit, chceli by sme vyrazit v sobotu čo najskor ráno kvoli tej horučave cez den... 😝 zase ma už chytá cestovná horúčka... 🙄

sophie1981
2. júl 2009

ale aj ja som zvedava...tak co, bolo to po treti krat lahsie alebo tazsie???

kukulik30
autor
2. júl 2009

kaja, super, tak to stretko urcite bude aj s tebou, mame na to casu a casuuuuuuuuuuuu..cele prazdniny 😀

kajacz
2. júl 2009

livia- určite...už sa na to teším... 🙂

pata31
2. júl 2009

Livka, ved ja som na neho sla kludne najprv, ved vsetko sa da kludne vysvetlit, ale on len ziapal a ziapal..inac by som ho mohla dat aj na sud za vyhrazanie, mam aj svedka, lebo bola pri mne akurat kamoska..a on ziapal po mne preto, lebo ja som hromozvod podla neho 😕 🙄 to som si doteraz myslela, ze mam kludnu robotu 😀
Veronika, blahozelam k vodicaku...uz asi chybal, ze?
Aj ja som zvedava na porod..

sophie1981
2. júl 2009

booze, baby, aj ja by som chcela niekde cestovat....balit.....juuuuj, este si pockamm....

kajacz
2. júl 2009

bibka- bud rada, že si doma...rýchlo by ta to omrzelo...ako nás, 9rokov chodíme sem-tam... 🙄
a to balenie je strašné...no, ked som na to sama...musím zbalit okrem synov ešte aj mojmu drahému... 😖 a potom sa ma ešte aj v Žiline pýta, či som mu zbalila to a to... 😀

kukulik30
autor
2. júl 2009

patka, ved to, ze v klude mu to vysvetlujes...a on stale svoje 😒 ...pako, take stresy ☹ ja by som tiez asi revala jak tur potom..poznam sa..najprv by som sa vyziapala a potom bucala...

pata31
2. júl 2009

Livka, ked ja som zase taka, ze ked na mna niekto ziape, tak ja okamzite slzvy v ociach...ale zo zaciatku som aj ja na neho az kricala, ale proste on stale to svoje...no ale kaslat na neho, idiota...sef bol akurat v snv, tak ma pozval na obed 🙂
aj ja by som chcela balit na dovolenku...ale toho roku to bude len bazen na zahrade, ale aspon nieco, kedze na kupko sa bojim ist, aby som tam nechytila nejaku pliagu

veronika1982
2. júl 2009

boze mi mame v izbe 27 stupnov.. ako v saune.. ale na pocudovanie ked som bola vcera v byte tak tam bolo super fajne.. slniecko nam tam svieti len doobedu a poobede uz nie... ale zato asi strecha to vytepluje...

matej uz zaspal na rukach a polozila som ho do postielky a idem si spravit kavu..

no vodicak strasne chybal hlavne teraz ked nam trebalo vybavovat ale co uz nasa policia a sudnictvo je v takom stave a na takej urovni ze skoda reci...

chudne sa pri poteni?

zuzana612
2. júl 2009

ja som si so ziapanmim tiez za tie 3 roky roboty na katastri uzila svoje 😀 Ale sedela som vedla sefky ktora tam potom naletela a zacala jacat ona a bola v tom dobra 😀 😀 😀

Ja sa napchavam pirohami, Matusa som dala do postielky lebo tam nemoze urobit nic zle, aspon dufam. Lebo pre neho slovo nie absolutne neexistuje, totalna ignoracia a ked chytil v kuchyni zo stola pohar a hodil ho o stol ze sa roztrepal na marke kusky tak mi praskli nervy. plesla som ho do postielky s 5 knizkami a povedala ze tam bude sediet do vecera kym nepojde spat 😀

Mna tiez caka zajtra balenie a tiez mi to uz ide na nervy a cestovanie tiez a to je len vyse nieco hodiny medzi SNV a RK. Ale dakedy to trva vecnost 😖

Dianka vitajte doma, fakt to rychlo ubehlo, o par mesiacov sa hadam budeme vytesovat z navratu z porodnice s Patou 🙂

zuzana612
2. júl 2009

ozaj, mame vodu! A bude nas to stat 415 euro 😕 Som sa mala opytat ci mozme zaplatit na splatky 😀

kukulik30
autor
2. júl 2009

no veronika, to by aj mna zaujimalo, kedze sedim na balkone a leje sa zo mna..nielen z potu, ale aj z vody, ktorou sa obstrekujem, inak by som nevydrzala...ale balkon je moja uchylka...relax....ale budem si nahovarat, ze chudnem 😀 😀 😀

zuzi, nedrazdi...pirohami...jaaaaaaaj, by som pre ne vrazdila 😅 😀

diankav
2. júl 2009

ahojte ďakujeme za blahoželania tak už sa teším aj ja a pôrod ten bol taký že som prišla do nemocnice o 20.00hod a mala som slabé kontrakcie tak ma dali na stôl a potom sa im zdalo že to ide pomalí tak mi dali vyvolavačku o 21.45hod a potom sa to rozbehlo tak a mali bol na svete 23.20hod a už som aj zabudla na bolesť a manžel mi bol veľkou oporou a tak vy čo mate nove dúfam že stehy sa mi zahoja rýchlo 😝 😝 😝 tak sa majte ja sa idem hrať z mojou babikou

anape
2. júl 2009

ahojte baby,
hlasim sa vam este stale z chorvatska, no uz nie dlho, lebo sme sa rozhodli zajtra odist, pojdeme cez madarsko a ked budeme mat chut, tak na par dni zostaneme niekde v madarsku, napr. pri balatone 😎 a ak nie,tak prideme domov... deticky su v pohode, akurat petusko ma na tvaricke trosku alergiu na slnko a viki mala vcera vecer zacervenane ocko, tak sme sa zlakli, ze ide o zapal, ale dala som jej kvapky a rano bolo fajn

a inak som sa na vas pobavila, lebo donedavna ste nadavali na zle dazdive pocasie a teraz nadavate na slnecne pocasie... tak ake by vam vyhovovalo??? 😀

kati to je super, ze uz ste doma z porodnice, to znamena, ze je vsetko v poriadku, tesim sa s vami,drzte sa 🙂

kukulik30
autor
2. júl 2009

anicka, nene...ja chcem slniecko 😀 ...radsej ako dazd...ale to vies, musime stale na nieco hundrat 😀

kukulik30
autor
2. júl 2009

kati...oooo, tak to si mala celkom rychle 😉 suepr, rany sa zahoja raz dva a uz budes behat ako lan 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre