• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

13. augusta 2017 
autor
nebojte sa , Samko ma nevymkol na balkone, ani ma kupaci nezliali :grinning: :grinning: :grinning: nesiel mi internet, az teraz som ho konecne nejakym zazrakom zapla....uz sme chceli volat servisakom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....mala som normlane abstinencne priznaky :grinning: :grinning: :grinning: ..ale cez sviatky mi to aj dobre padlo :sweat_smile:
15. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a drzim palce na dnesnu poradnu Veronike a Ivane, dufam, ze sa nic medzi sviatkami :confused: lebo som vas ani este necitala :sweat_smile:
15. apr 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaja a skoro som zabudla..kamoske sa na velkonocny pondelok narodil syncek Matej, 4480g, 52cm :fearful: ..no riadny chlapina, ani nestihla EPI, ktore si vybavovala, ale nastastie to zvladla ..za tri hodky bol chlapcek von :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
bibka, ta blondinka, co si nas videla pri smykacke minule :wink:
15. apr 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

maca mas pravdu, tych par viet staci :unamused: ... ja som spomenula to PP depresiu kvoli tomu, ze kocky pisali, ze tam bolo male babo... bozemoj, chudaci deticky :cry:

livi tak to teda je riadny valibuk :slight_smile: , este o takmer 300g viac ako moj Petusko... ale zvladla to za krasne kratky cas... to je jej prve babatko?
15. apr 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani, nie je to druhe :wink:
15. apr 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzka, ano maju aj nozicky na nabytok, rozne, len treba prist kuknut :wink:
15. apr 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj , co mate poobede v plane, ja rozmyslam....nechce sa mi byt doma, ale zase ani tu na Mieri a v meste..nechcete ist niekde von ...ja mam auto :slight_smile: ale Samka chcem ulozit spat okolo pol jednej, tak asi az okolo tretej, ak bude pekne...
15. apr 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ja som si v rychlosti vcera precitala, ze zhanas noznicky na nabytok, tak som aj rozmyslala, ze ake to su :confused: , az teraz pozeram, ze ide o nozicky :grinning: :pensive:

tak to by som asi aj ja zvladla spontanny porod s Viki a tiez by to mozno bola rychlovka.... ked ja som sa tak hroooozne bala, kedze Petko sa narodil na poslednu chvilu... neva, rana sa uz zahojila :slight_smile:
15. apr 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme hore od pol siedmej, tak dufam ze o chvilu pojde Matus spat a ja pojdem makat. Livia, kde mate presne ten obchod, budem musiet ist pozriet, treba nam nozicky na skrinku do kupelky :wink: Tak ked urobit niekde trzbu, tak preco nie vam, no nie :grinning:
15. apr 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livka ja dnes popoludni idem na dvor ku svagrinke a potom pre Petka do jasli, lebo som mu slubila, ze dnes pridem ja a potom zrejme naspat na ten dvor, kedze sme bez tatina, tak aby nam zbehol cas :slight_smile:

a kam by si chcela vypadnut?
15. apr 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzka je na Zimnej ulici, pri Divadle, hned vedla Pacigu-pekarne..Majstercentrum :wink: najdes to v pohode, ak ta moj manzel nespozna, normalne sa pripomen, lebo on ma strasne slabu pamat na tvare, ale mozno prekvapi a hned bude vediet :grinning: :grinning: :grinning: a dufam, ze tam bude, ak nie pytaj si ho ...Laco je tam iba jeden :grinning:
15. apr 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja ani neviem, ale niekde , kde moze Samko behat a nevybehne na cestu, alebo nespadne do vody, taka luka by bodla :sweat_smile: ...asi som narocna, ze?
doobedu chcem s nim ist na smykacku, uz som mu slubila, hned za nasim cynziakom mame a stale prechadzame okolo, lebo ideme niekde inde, tak konecne to mame v plane :wink:
15. apr 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi a ja som si az do teraz myslela, ze mate to zeleziarstvo na letnej, myslim, ze sa vola nezabudka :confused:
15. apr 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani, nie...tam robil manzel predtym, ale normalne zamestnany :slight_smile: ...to vlastni jeden z huty, toho bude poznat mozno zuzkin manzel :wink:
15. apr 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobre si pamatam, tam som tvojho manzela niekedy videla, nepoznam ho, len podla tvojich fotiek... tak asi preto som si to takto spojila :slight_smile:
15. apr 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani,hej hej, robil tam asi nejakym 5 rokov :wink:
15. apr 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....uz sme aj mi hore...Katka uz pomali ide aj na druheho slofika.... :grinning: ..taj ja rychlo navarim a padam von, lebo je krasne...

Livia...treba ist na kosiarny.....luka, ziadna cesta, preliezky.....dobre pivo.... :grinning: nejdeme??? :grinning:
15. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

slniečko svieti, tak idem rýchlo niečo ukuchtiť a pádime vonku na čerstvý vzduch ...
15. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mojmu muzovi sa vcera v noci snivala spinava velka a mutna voda.....ze sa v nej topil....som mu vravela rano, ze to nestastie znaci....a par hodin nato sme sa dozvedeli, ze jeho uja svokra umrela na rakovinu... :frowning2: :pensive: az mi mraz po chrbte prechadza.... :fearful: .....a vecer zase ze sa bratrancovi narodil syncek.....potom som len v noci premyslala, aky je zivot...jedna rodina smuti za rannou stratou...druha nad vecernym stastim....joj...nejako mi to nejde vyhodit z hlavy....este aj ta baba co zomrela....tie hormony su strasne... :confused:
15. apr 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozme :slight_smile: ...a je tam aj smykacka, to je podstatne :grinning:
ahoj maca :wink:
15. apr 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to pivo si ale das iba ty, bo ja sofer :grinning:
15. apr 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibka, to mi je luto :cry: :pensive:
a o akej babe to pisete :confused: :confused: :confused: nechce sa mi citat dozadu, cakam, kym sa samko uraci a pojdeme von :wink:
15. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
no dnes mi dosla mamka tak od rana kvakame a v byte bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz maly zaspinkal a ja idem na to.
No na vylet by som uz aj sla a ten kosiarny je celkom fajn napad ale ja nemozem lebo ideme ku krsnej :frowning2:
ale je to dobry tip na stretko s detmi v lete :wink:
no utekam tiez nieco urobit lebo sa tu zavalim spinou a chcem ist tiez vonku na prechadzku s malym. tak vecer kocky :wink:
15. apr 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi, vcera nam obchodnicka rozpravala, ze tragicky umrela baba, 26 rocna, ze ci nahodou neviem ze co sa stalo....a potom vysvitlo, ze vyskocila z okna, doma mala 3 deti, najmladsie 3 mes..... :frowning2:
15. apr 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi jedna mlada 27rocna kocka vyskocila z okna :unamused: , ja ju nepoznam, ale co pisala maca, tak je z huty,no nebyvala tuna, mala myslim tri deticky, najmladsie len par mesacne... no a ten skok bol vraj posledny utek pred manzelom, zrejme tyranom :frowning2:
15. apr 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, som rada ze sa uz zapracuvavas v svojej 4-clennej rodinke.... :dizzy_face:

mne mala zaspinkala na rukach....ona ma strasne rada, ked ju polozim do perinky, nezviazem, len prekryjem, vezmem na ruky, pritlacim na seba, ona sa schuli ako v brusku a spinka....asi ma pocit, ze je este stale dnu v brusku.... :sweat_smile:
15. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, otazocka...od kedy a aky opalovaci krem pre baby ste pouzivali, resp. pouzivate??? :confused:
15. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:pensive: :pensive: :pensive: ach to je tragedia :cry: :cry: :cry:
ideme na piesok a smykacku, tak papa
15. apr 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som pouzivala kremik ked mal samko pol roka tusim, lebo vtedy bolo prvykrat teplo, kedze bol oktobrovy, kupovala som v lekarni :slight_smile:
15. apr 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som asi tehuuu...mam tienik na teste :slight_smile:
15. apr 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok