• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
tak my sme uz hore aj skopou nalozenou v plienke.. drzte palce aby to dnes u dr.dopadlo dobre..
9. júl 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:

zuzi..takze ty uz asi opat spis v tomto case :grinning: tak dobru noc :grinning:

my sme tiez od 6.45 hore..klasika :grinning: ...uz sme aj po ranajkach z casti, kedze mojmu Samkovi to trva hodinu, kym nieco zje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veronika..tfuj tfuj tfuj drzte sa, nech je to v poriadku, a ze nas prekvapis peknou vahou :wink:
9. júl 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
9. júl 2009 o 08:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko... :slight_smile:
Tiež Vás nedobrovolne zanedbávam, ale fakt nemám čas...poobede ideme s celou rodinou na trhy, takže sa k Vám asi nepridám, ale ked sa náhodou stretneme, zakričte na mna... :wink: určite sa pristavím...
zajtra chce íst manžel do Aquacentra lebo už má posledný den dovolenky a nič poriadne sme ani nepodnikli... :rolling_eyes: a v sobotu ideme na svadbu a v nedelu sa už manžel vracia...
9. júl 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano....tak ja dnes dotiahnem aj sestru na stretko...dufam, ze tam niekto aj dojde.... :rolling_eyes:
9. júl 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja pridem urcite a Slavka tiez :wink:
9. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ak nebude prsat :sweat_smile:
9. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nic, idem hodit sprchu a ide sa do mesta, dufm, ze uz pojdu kolotoce...nech ma dieta radost :grinning:
9. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie, šak heeej, vy máte stretko dnes, ale ja sa o tomto čase nachádzam v Pééélzni... Do SNV dojdem až kolo 23. 7. Ta sa zadarilo s tým krstom, 26. krstia - vraj každé dva týždne vo Veľkom kostole a 26. to aj vychádza... Už len lístky kúpiť a dúfať, že to Ančiku prežije - tú cestu... :sweat_smile:
9. júl 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem na trhy - ma trhá... :grinning: Minulého roku, len preto, že som došla domov o týždeň skôr pred svadbou, tak som ich stihla prvý krát po štyroch rokoch, akože nič moc sa nezmenilo, stánky, kolotoče, zlodeji a tak... Ale ide mi o tú atmosféru... Veď som od malinkatého mala sa zúčastňovala "trhovania". Ach jo, kde sú tie časy šťastného detstva... Teraz sa snažím to isté dať našej Aničke...
9. júl 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pozerám že stretko platí takže ak môžem tak sa pridám aj ja konečne :sweat_smile:
9. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
ja tiez mam kopu veci na hlave dnes tak nestihacka na trhy idem aj s manzelom neviem ci stiham presne na stvrtu ale chcem sa aspon na vas kuknut a pozdravit :wink: a to kde presne pri banickej ved tam je kopu tych stankov no nic ja vam asi zavolam jednej z vas :wink:
9. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam ze sa tu vytesujete z trhov a mna nejak taketo hromadne akcie kde je hroooooozne vela ludi netahaju. Ja pojdem radsej ku bratovi na gulas :grinning: Dokonca aj slniecko vyslo, tak hadam bude fajn. Len to by ten moj maly zasran musel najskor zaspat. Som myslela ze zaspi hned ako ho polozim do postielky a on si tam uz 45 minut vyspevuje, tancuje, akurat zhodil lampu zo stolika, no proste parada :confounded: A ked zaspi tak bude spat do jednej a mne ani gulas neostane :confounded:
9. júl 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa tiez chystame s mamkou poobede na trhy
9. júl 2009 o 09:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak sa len trhajte... bezo mňaaaa... bueee, bueee... :grinning:
9. júl 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazime 5910 g... vysledky su v poriadku. tak ja uz neviem...

boli sme na vystavakoch a stretli sme patu a boli sme aj na trhoch a matejovi hluk nerobil nic len mna karala vonia z kazdeho stanku.. a babka nam kupila ciapocku tak mu ju dnes dam na stretko nech je fesak..
9. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ohoooo, veronika.....dufam, ze ste nas nepredbehli..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

taaak, zatial to stretko vyzera byt realne......som zvedava.....a veronika, vazne pri ktorom stanku????
9. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kobylky zdravím :slight_smile: Konečne som sa dostala aj sem. Takže o 16tej pred baníckou (bývalou). Keď sa mi dovtedy nič nestane, tak tam budem stáť :grinning:
9. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veronikaaaa..teeeda, vy pekne priberate :wink: no a si sa tak bala :slight_smile:

my ame boli v meste, Samko mal osial z kolotocov,ale nakoniec ten , co sme chceli nesiel, oco bol po nocnej/ nahle mu zemnili smeny/tak sme sa len tak motali a kupovali totalne somariny,ale Samko chcel...ta co uz...balooon, auticko, medovnicek...ale kupili sme aj ciapocku s uskami, taku super na jesen...aj pre nase krsniatko :dizzy_face: tak sa tesim
9. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika ako vystavaky...oplati sa???

slavka, ja budem stat vedla teba :grinning:
9. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia, ake somariny...balonik si kupime aj my a bez medovnika neodidem domov.....zozeriem hne dpo ceste s5 :sweat_smile:
9. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja Lara ešte spí :confused: :confused: :confused:
9. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak neviem ktory to je stanok lebo je ich tam po milu jarmilu... tak sa stretnime napr. pri dexii banke..

a vystavaky nic moc. mali tam peknu kuchynu ale ked mi povedal cenu tak som sa zasmiala...mi kupime srdiecko tatikovi nech sa na nas nehneva. :grinning: :grinning:

bibka o ktorej pojdete z mieru?

matej sice spal do 13.30 tak uvidime aky bude ale babka mi to isti ze pojdem ku nej keby nieco...

no som bola prekvapena z vahy a aj som rada ze pribera len to kakanie ma hneva...
9. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slavka, aj moj Samko a mna taha do spania tiez, ale este dusim kapustu na tie fliacky, co ma nimi vcera Bibka nakazila :grinning:
9. júl 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hej a k tomu balonu, som zabudla, Samo preberal asi 10 minut, nakoniec si vybral ten dlhy , taku husenicu, ci co to je a po par metroch, co sme presli, mi vravi, ze ju ma dat dole z jeho kociarika..som myslela , ze ma porazi :grinning: ,...tak som sa tahala celym mestom s tou husenicou, trepala sa mi vedla hlavy hore dole, kazdeho som nou udierala...a Samo na nu z vysoka kaslal :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no samozrejme, ked sa niekde chystame...dieta spi :sweat_smile: :confused: :grinning: ....ale my aj tak pojdeme autom, ale vezmem asi kociar, bojim sa , aby sa mi niekde nezamotal ten moj motko...dnes uz sa nachodil dost šupačik moj :grinning:
9. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky...videla som vas v meste pri banickej sediet :slight_smile:
9. júl 2009 o 19:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evit a co si neprisla, ty betarka :wink:
9. júl 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som s nasimi a bolo dost ludi, tak sa mi nechcelo predierat s kocikom...ale nabuduce sa urcite zastavim
9. júl 2009 o 19:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka...sa za nas hanbis???? :confused:

uz spinkame, idem kuknut telku a pockat mm.....Katka bola takaa unavena zeodkvecla uz na ciciku..... :sweat_smile: ...zajtra nas cakaju kolotoce s Damianom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inac som rada ze stretko konecne vyslo a ze sme sa stretli viac ako 3 kusy..... :grinning: ...ale myslim ze na kosiarom by to bolo lepsie..... :wink: ...tak nabuduce urcite tam..... :slight_smile: :sunglasses:
9. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok