Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
9. júl 2009

tak my sme uz hore aj skopou nalozenou v plienke.. drzte palce aby to dnes u dr.dopadlo dobre..

kukulik30
autor
9. júl 2009

dobre ranko 🙂

zuzi..takze ty uz asi opat spis v tomto case 😀 tak dobru noc 😀

my sme tiez od 6.45 hore..klasika 😀 ...uz sme aj po ranajkach z casti, kedze mojmu Samkovi to trva hodinu, kym nieco zje 😝

veronika..tfuj tfuj tfuj drzte sa, nech je to v poriadku, a ze nas prekvapis peknou vahou 😉

evitkamalicka
9. júl 2009

dobre ranko

kajacz
9. júl 2009

pekné ránko... 🙂
Tiež Vás nedobrovolne zanedbávam, ale fakt nemám čas...poobede ideme s celou rodinou na trhy, takže sa k Vám asi nepridám, ale ked sa náhodou stretneme, zakričte na mna... 😉 určite sa pristavím...
zajtra chce íst manžel do Aquacentra lebo už má posledný den dovolenky a nič poriadne sme ani nepodnikli... 🙄 a v sobotu ideme na svadbu a v nedelu sa už manžel vracia...

sophie1981
9. júl 2009

Dobre rano....tak ja dnes dotiahnem aj sestru na stretko...dufam, ze tam niekto aj dojde.... 🙄

kukulik30
autor
9. júl 2009

ja pridem urcite a Slavka tiez 😉

kukulik30
autor
9. júl 2009

ak nebude prsat 😅

kukulik30
autor
9. júl 2009

no nic, idem hodit sprchu a ide sa do mesta, dufm, ze uz pojdu kolotoce...nech ma dieta radost 😀

janoko
9. júl 2009

sophie, šak heeej, vy máte stretko dnes, ale ja sa o tomto čase nachádzam v Pééélzni... Do SNV dojdem až kolo 23. 7. Ta sa zadarilo s tým krstom, 26. krstia - vraj každé dva týždne vo Veľkom kostole a 26. to aj vychádza... Už len lístky kúpiť a dúfať, že to Ančiku prežije - tú cestu... 😅

janoko
9. júl 2009

Aj ja chcem na trhy - ma trhá... 😀 Minulého roku, len preto, že som došla domov o týždeň skôr pred svadbou, tak som ich stihla prvý krát po štyroch rokoch, akože nič moc sa nezmenilo, stánky, kolotoče, zlodeji a tak... Ale ide mi o tú atmosféru... Veď som od malinkatého mala sa zúčastňovala "trhovania". Ach jo, kde sú tie časy šťastného detstva... Teraz sa snažím to isté dať našej Aničke...

zuzanale
9. júl 2009

Ahojte pozerám že stretko platí takže ak môžem tak sa pridám aj ja konečne 😅

rybecka
9. júl 2009

Dobre ranko,
ja tiez mam kopu veci na hlave dnes tak nestihacka na trhy idem aj s manzelom neviem ci stiham presne na stvrtu ale chcem sa aspon na vas kuknut a pozdravit 😉 a to kde presne pri banickej ved tam je kopu tych stankov no nic ja vam asi zavolam jednej z vas 😉

zuzana612
9. júl 2009

citam ze sa tu vytesujete z trhov a mna nejak taketo hromadne akcie kde je hroooooozne vela ludi netahaju. Ja pojdem radsej ku bratovi na gulas 😀 Dokonca aj slniecko vyslo, tak hadam bude fajn. Len to by ten moj maly zasran musel najskor zaspat. Som myslela ze zaspi hned ako ho polozim do postielky a on si tam uz 45 minut vyspevuje, tancuje, akurat zhodil lampu zo stolika, no proste parada 😖 A ked zaspi tak bude spat do jednej a mne ani gulas neostane 😖

evitkamalicka
9. júl 2009

my sa tiez chystame s mamkou poobede na trhy

janoko
9. júl 2009

šak sa len trhajte... bezo mňaaaa... bueee, bueee... 😀

veronika1982
9. júl 2009

vazime 5910 g... vysledky su v poriadku. tak ja uz neviem...

boli sme na vystavakoch a stretli sme patu a boli sme aj na trhoch a matejovi hluk nerobil nic len mna karala vonia z kazdeho stanku.. a babka nam kupila ciapocku tak mu ju dnes dam na stretko nech je fesak..

sophie1981
9. júl 2009

ohoooo, veronika.....dufam, ze ste nas nepredbehli..... 🙄 🙄 🙄 🙄

taaak, zatial to stretko vyzera byt realne......som zvedava.....a veronika, vazne pri ktorom stanku????

slaviq81
9. júl 2009

Kobylky zdravím 🙂 Konečne som sa dostala aj sem. Takže o 16tej pred baníckou (bývalou). Keď sa mi dovtedy nič nestane, tak tam budem stáť 😀

kukulik30
autor
9. júl 2009

veronikaaaa..teeeda, vy pekne priberate 😉 no a si sa tak bala 🙂

my ame boli v meste, Samko mal osial z kolotocov,ale nakoniec ten , co sme chceli nesiel, oco bol po nocnej/ nahle mu zemnili smeny/tak sme sa len tak motali a kupovali totalne somariny,ale Samko chcel...ta co uz...balooon, auticko, medovnicek...ale kupili sme aj ciapocku s uskami, taku super na jesen...aj pre nase krsniatko 😵 tak sa tesim

sophie1981
9. júl 2009

veronika ako vystavaky...oplati sa???

slavka, ja budem stat vedla teba 😀

sophie1981
9. júl 2009

livia, ake somariny...balonik si kupime aj my a bez medovnika neodidem domov.....zozeriem hne dpo ceste s5 😅

slaviq81
9. júl 2009

Moja Lara ešte spí 😕 😕 😕

veronika1982
9. júl 2009

tak neviem ktory to je stanok lebo je ich tam po milu jarmilu... tak sa stretnime napr. pri dexii banke..

a vystavaky nic moc. mali tam peknu kuchynu ale ked mi povedal cenu tak som sa zasmiala...mi kupime srdiecko tatikovi nech sa na nas nehneva. 😀 😀

bibka o ktorej pojdete z mieru?

matej sice spal do 13.30 tak uvidime aky bude ale babka mi to isti ze pojdem ku nej keby nieco...

no som bola prekvapena z vahy a aj som rada ze pribera len to kakanie ma hneva...

kukulik30
autor
9. júl 2009

slavka, aj moj Samko a mna taha do spania tiez, ale este dusim kapustu na tie fliacky, co ma nimi vcera Bibka nakazila 😀

kukulik30
autor
9. júl 2009

no hej a k tomu balonu, som zabudla, Samo preberal asi 10 minut, nakoniec si vybral ten dlhy , taku husenicu, ci co to je a po par metroch, co sme presli, mi vravi, ze ju ma dat dole z jeho kociarika..som myslela , ze ma porazi 😀 ,...tak som sa tahala celym mestom s tou husenicou, trepala sa mi vedla hlavy hore dole, kazdeho som nou udierala...a Samo na nu z vysoka kaslal 😀 😀 😀

kukulik30
autor
9. júl 2009

no samozrejme, ked sa niekde chystame...dieta spi 😅 😕 😀 ....ale my aj tak pojdeme autom, ale vezmem asi kociar, bojim sa , aby sa mi niekde nezamotal ten moj motko...dnes uz sa nachodil dost šupačik moj 😀

evitkamalicka
9. júl 2009

ahoj kocky...videla som vas v meste pri banickej sediet 🙂

kukulik30
autor
9. júl 2009

evit a co si neprisla, ty betarka 😉

evitkamalicka
9. júl 2009

bola som s nasimi a bolo dost ludi, tak sa mi nechcelo predierat s kocikom...ale nabuduce sa urcite zastavim

sophie1981
9. júl 2009

evka...sa za nas hanbis???? 😕

uz spinkame, idem kuknut telku a pockat mm.....Katka bola takaa unavena zeodkvecla uz na ciciku..... 😅 ...zajtra nas cakaju kolotoce s Damianom.... 😝

inac som rada ze stretko konecne vyslo a ze sme sa stretli viac ako 3 kusy..... 😀 ...ale myslim ze na kosiarom by to bolo lepsie..... 😉 ...tak nabuduce urcite tam..... 🙂 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre