Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
13. júl 2009

ahojte kocky,
tak ako po trhoch? 😀
ja som stanky ani nestihla, lebo v piatok sme boli s detickami, tak to neslo a mala som v plane tam zabehnut este vcera dopoludnia, no nevyslo... ale bola som s partiou vonku v sobotu vecer, bola celkom dobra sranda, akurat zly zazitok mam z kolotoca, ktory ma lakal od zaciatku a nakoniec som nanho sla... ide o breakdance, mozno ste niektora na nom bola... ja som niekedy milovala adrenalinove kolotoce, no ten mi chut pokazil... bolo tam vela ludi, tak pustali kolotoce nakratko a nemali teda cas zrychlovat postupne, nabralo to rychlost takmer od zaciatku a ko koncu to uz bolo pre mna privela, len som zavrela oci a cakala co bude 😀 ... proste strasne to tam sekalo, prudke zmeny pohybov, no proste pre mna otras 😒

v sobotu sme mali taku rodinnu oslavu, lebo mamka mala 60tku 🙂

pata31
13. júl 2009

Ahojte...tak na mna dnes dopadla unava po tych styroch pracovnych dnoch a je mi blbo jak po preflamovanej noci 🙄

megy2
13. júl 2009

pati ty si nahodou neroblia v SVT pri dverach?...teraz ked pozeram na fotku tak sa mi zda....

zuzana612
13. júl 2009

Ahojte, vidim ze sa tu toho cez vikend vela neudialo, kazdy asi trhoval a oddychoval 😀 Ja som mala tiez perny vikend, v sobotu klasika poupratovat, popritom Matus ktory chytil teploty, nic nechcel jest, vcera to iste, za cely den zjedol jeden jogurt, dnes este nic, ani len mlieko nechce, ledva vypije nejaky caj, tak asi s nim skocim ku Dr. nech ho pozre ci je to z tych ocnych zubov alebo je chory 😖 Ale aj napriek tomu sme boli vcera na svagrovej chate len tu u nas za dedinou, tak sme aj poopekali tak som sa riadne napraskala. Dnes je tu horuco a ja uz teraz skapinam. Matusko isiel teraz spat tak som rada ze som dnu lebo tie 2 hod. co som s nim bola teraz von ma znicili. A to sa ma zevraj este oteplit 😨

No nic, idem sa aspon najest kym spi lebo som nejaka hladna, tak sa zatial majte....

pata31
13. júl 2009

Megy, ano, bola som.. 😉

sophie1981
13. júl 2009

uz som tu......sestra uz odisla...normalne zrasu sa mi zda tak strasne tichy byt.... 😕 .....co ja budem robit???...aha..upratovat ten binec.... 🙄 🙄 🙄 ....Katka to zvladla uzasne...prvy den bola placliva s tolkych ludi u nas doma, ale teraz uz dobre...len stale som musela byt poblizku...na vsetkych sa usmievala ale najradsej s mojho narucia....taka mamina cica to je..... 😅 😵 ....teraz uz spinka pod oknom v chladocku a ja prezliekam periny......a hajde vypratat tie psie chlpy..... 😅 ....od zajtra mame zase dalsiu prazdninarku...susedinu pudlicu Sendy....tak ale ona aspon neplzne ako nas doberman..... 😝 .....padam....hodim este par foto z vikendovej grilovacky na stavbe...bolo super..... 😎

megy2
13. júl 2009

.... 😀 heeeej tak sem u vas kupovali teda objednavali dvere.....
....a zoznamila som sa aj s livkou 🙂

kukulik30
autor
13. júl 2009

ahojte 🙂 ano potvrdzujem...spoznala som sa s Megy,velmi sympaticka zienka 😉

maca77
13. júl 2009

ahojte

zdravím vás po vyše týždni, už sme doma, len teraz nestíham čítať kto má čo nové, takže večer to snád všetko dočítam 🙂

pata31
13. júl 2009

Megy, fakt? 😕 😀 tak super, potom mi napis do ip, ako sa volas priezviskom... 😵

slaviq81
13. júl 2009

Kde ste zasa všetky?
Moja Lara sa pustila do chodenia, prejde sama aj meter. Tak sa vytešujem 🙂

kukulik30
autor
13. júl 2009

slavka, super...Lara je silkulka, skoro sa pustila 😉 tak nech ma co najmenej padov 🙂

pekny vecer prajem 🙂

sophie1981
13. júl 2009

caute...nejako to tu mrie.....uz budem mat na vas viac casu ako po minule dni...

slavka....takze kludanko skoncilo co??/...ale super...len nech ako pise livka pada co najmenej, nech sa nezlakne ako moja sestra...ta vraj zacala ako 9 mesacna a raz padla a udrela sa, zatala sa a potom sa odvazila az ako 15 mesacna...

bordeluz upratany.....som ale utahana...dala som si cierne pivecko a colou a idem pozriet telku.....chcela som hodit nejake fotky ale treba mi ich zmensit a mne sa necee....
😝

sophie1981
14. júl 2009

taaaaaaaaaaaa cooooooooooo????

bre ranko...dnes bude upek.... 😎 😎 😎 ...chcelo by to nejake kupko alebo jazero.... 😎 😵

kukulik30
autor
14. júl 2009

Dobre ranko, veru dnes bude pekne horuco...nas tatino pride dnes skor a poobede ideme na kupko 😵 len dufam ,ze najdeme nejake miesto pod stromom 😝 hlavne kvoli Samkovi..i ked aj tak bude stale v bazeniku, ako ho poznam....

megy2
14. júl 2009

...jeeej kupko to by som sla no..... 🙂 🙂 ja sedim v kancliku a uuuctujem.....bleeee....ale uzite si slniecko....

kukulik30
autor
14. júl 2009

megy...no , tak to nezavidim, ked je tak krasne ...ale onedlho uz aj ja budem makat, ked neotehotniem 😝
len dufam, ze to poobede vydrzime v tom upeku 😀

kukulik30
autor
14. júl 2009

joj, zabudla som napisat novinu....vcera som ostrihala Samula ☹ ...taku ma malu hlavicku teraz...no ale sak jemu vlasky raz dva dorastu a bude opat barancek kuceravy 🙂

kajacz
14. júl 2009

pekné ránko... 🙂 konečne tu máme leto, že?... 😎
Mám doma mamku do nedele, tak na vás nemám vela času...ale buduci týžden tu budem častejšie...teraz išla k lekárovi, tak trochu nakukujem...včera sme celý den preležali na dvore, šimon sa kupal v bazeniku...dnes poobede ideme ku bratovi, majú velký bazén, tak sa pojdeme vykupat...zajtra by sme chceli íst so Spišskej na kupalisko, len neviem kedy, ked šimon potrebuje poobede ešte spat... 😕
kukulik- aj ja som dala ostrihat chlapcov, šimona skoro dohola... 😉

sophie1981
14. júl 2009

joooj, aj ja by som sla na kupko, ale nam dvom sa neoplati ist....som sa tesila ze budem mat damiana ale nemam, tak budem len hnit pri hornade.... 😝 .....nic, dokojim a ideme von, okolo obeda sa budeme musie skryt doma pred tym slnkom....

kukulik30
autor
14. júl 2009

bibka ,sak sa pridaj k nam 😉

megy2
14. júl 2009

...livi ty beries duphaston?sa mi zda ze som ho videla medzi fotkami raz....

kukulik30
autor
14. júl 2009

megy, nam ho predpisuje dr v KE po embryotransfere, takze teraz som ho brala 😉 inak ho neberiem 🙂

megy2
14. júl 2009

aha lebo ja ho beriem a nedostala sam "M" a nemviem co mam robit a moj doktor ma dovo.... 😔 😅

ivana2009
14. júl 2009

ahojte tak my sme doma pojdeme von ale neskor nie v takej horucave 😀 😀 😀
Matusko sa snazi zaspat
ja som chcela ist konecne na kontrolu po porode ale ma dr dovolenku 😒 😒 😒

ivana2009
14. júl 2009

oj na kupko to by som sla 😀 😀 😀

kukulik30
autor
14. júl 2009

megy a nie si tehulka?..hmmmm? 😉

slaviq81
14. júl 2009

Aj ja chcem ísť na kupko 😎 Ale nemám plafky, nevadí? 😀 Lara ešte nespí 😠 Čo, dalšia tehulka? 😅

slaviq81
14. júl 2009
kukulik30
autor
14. júl 2009

slvaka neda sa to otvorit ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre