• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
a vcera sme so slavkou dikutovali o kosiarnom stretku...kedy??????....dame cez vikend aj s manzelmi???? :sweat_smile:
16. júl 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie cez vikend, my mame vikendy strasne nabite...oslavuje svokra a moj manzel by sa aj tak zdrahal ist cez vikend na Kosiarny, bude tam navala a to on neznasa :sweat_smile:
16. júl 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......

a este TETA VERONIKA.....sa nerehoc......tvoj matej ma 3 mesiace.....buduci mesiac sa budem rehotat ja, ked tebe zacnu padat.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. júl 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaa kedy potom.....ja zase nemam auto cez tyzden.... :confounded:
16. júl 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ano, myslim, ze tym padanim si sand presla kazda zena, co dojcila...mne brutal padali vlasy, som fakt myslela, ze budem plesata...ale kukajte na moju hlavu, vidno n ieco????nevidno, takze klido pido...vypadaju a vyrastu nazad :grinning:
16. júl 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibka, ja mam auto :slight_smile:
16. júl 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livka, myslis to male zlte pindo????? :grinning: ...zmestime sa tam??...ale nie aj Slavka ma auto.......aj Veronika maju auto..... :grinning: :grinning: ....po pripade si spravime turu...ako ma byt...a nie do lesa na aute.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme sa zobudili, tak ideme obliect a ficime na vzduch.... :grinning:
16. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hej, lenze my uz s kociarom nechodime/ maximalne po rovinke, keze je to uz vaha/, a tlacit Sama az na kociari v nasom " senzacnom kociku"..tak to mam , co robit....a peso to je dost pre neho :confounded:...my jedine na aute, cyklosedacku ma na bicykli MM, takze to tiez nehrozi...

a nahodou jeden kocik by snad vosiel do nasho kufra...ale bez kolies :grinning: kedze tvoj koc je ako titanic :grinning:
16. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika1982, tam vedľa novinového stánku, oproti bus 5?
16. júl 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dovol...nas kocarik po slozeni nieje vacsi ako ten vas pindo maly......my mame taky zazracny kociarik..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj, teraz som si poriadne precitala ten moj prispevok predtym...tak to som sa doplietla, slovosled jak madar :grinning: :grinning: :grinning:

no jasne, ze zazracny, ved som videla ako si ho skladala, tak potom nem problem :wink: ..my mame zazracne zlte auticko :grinning:
16. júl 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mam 6100 g a o tyzden ideme rano o 7.oo na ockovanie. stretli sme bibku ale matej nejavil zaujem o katku hoci ta sa na neho usmievala a snazila sa ho chytit za ruku...takze asi rodina z nas nebude. ha ha
16. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika....no vidis akeho ignoranta vychovavas.....no uvidime...mozno sa len chce usmievat na chlapcov.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
16. júl 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urcite... matej bol pokakany a asi sa hanbil pred katkou... :grinning:
16. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konečne nie som sama ktorej padajú vlasy. Už som z toho na nervy, doma kde kuknem tam môj vlas. Ešte aj Lare v plienke nájdem :angry: V lekárni som sa pýtala na nejaké vitamíny, prípadne zinok, ale povedala mi, že kým kojím, tak neodporúča nič. Jedine nejaké zábaly alebo vtierať balzamy. A to ja vôbec nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže asi sa pôjdem dať strihať, nejaký letný strih :grinning: :wink:

Ivana, to si píš, že najbližšie bude ťahať kufre Lara. A ešte k tomu aj tlačiť mňa v kočiari :grinning: :grinning: Taká výmena.

Matejkovi, všetko naj, 3 mesiace, veď to je štvrť roka, pánečku :confused:

Aj moja spolužiačka, čo so mnou vydržala 5 rokov v jednej lavici sedieť býva tam, hneď v prvej bytovke od garáži. Miťa :wink: Dnes príde z Londona na týždeň.
16. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janoko hned oproti zastavke byvame..
16. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, ale ved on ma v plienke stale nalozene..... :grinning: ...

taaakze baby...buduci tyzden stretko na kosiarnom......hodte dni kedy mozete.... :grinning:
16. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja môžem P, S, Š, P. Utorok nem :wink:
16. júl 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak utorok je von.....v stredu nemoze veronika predpokladam...takze po, stv, pia
16. júl 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha, ja som zabudla, my asi pojdeme na dovolenku, takze so mnou neratajte :sweat_smile: ..mne to celkom vypadlo :confused:
16. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale pondeok by som este mozno dosla, lebo odchadzat budeme asi v utorok..alebo aj neskor
16. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Livi a kam valite na dovcu?? :confused: :dizzy_face:
ja mozem streda stvrtok piatok zatial :wink:
16. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas prsi ako v Spisskej tiez?
16. júl 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zase v kazdej nemame nakakane... :frowning2:

fuj to je dusno von. som bola zaplatit zalohu na kuchynu a som myslela ze vypotit aj to posledne co mam v sebe. teraz cakame na sestru ze nas zobere na chatu ale matej este spi..

no ja mozem okrem stredy..
16. júl 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MAtejko vsetko naj naj aby si bol zdravucky :wink:
Inac aj mne padaju vlasy :wink: a kolena ma tak bolia ze niekedy umieram od bolesti :stuck_out_tongue_closed_eyes: udel Kojenia :sweat_smile:
16. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Janka, do Tatier..juchuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. júl 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Parada Livia zavidim na ako dlho?? a kde presne? budete si robit tury? :slight_smile:
16. júl 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len na Rysy prosim ta uz nechod :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Janka, chceme ist na aspon 5- 6 dni...budeme v Tatranskej Lomnici, takze odtial sa dostaneme nebodaj, len s malym to bude kus problem, lebo on nechce uz sediet v sedacke a peso tiez vela toho nezvladne, ale sak nedame si nic narocne, potom ked vyrastie to dozenieme...a na Rysy urcite uz nepojdem :grinning: :grinning: :grinning: stacilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok