Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
7. aug 2009

len ta prva mu je taka akurat. tak uvidime zajtra aku mu dame. akurat sa dosusila mm kosela takze vecer mozem zehlit veci. moc sa mi ani nechce ked viem ze ho vecer budem musiet odniest domov.. vcera som ho krmila v tescu v pp na parkovisku a samozrejme ze sa pokakal.. a my sme utierky nechali u babky.. tak mm utekal kupit a ked sa vratil tak sa smial ze aky smrad v aute je..a potom som zistila ze sa az precural tak kopmlet prezliect.. to bola ale fuska. som bola mokra jak mys..

kukulik30
autor
7. aug 2009

baby, vecer idem kupat Matuska 😵 😵 😵 juj, uz sa tesim

slaviq81
7. aug 2009

Livi, tak dojdi aj Laru okúpať 😀

kukulik30
autor
7. aug 2009

juj, hned by som dosla 😀 ta uz sa clapka vo vani, ze? to uz je ine kafe, nas Samo tak plieskal rukami, cela kupelna bola mokra a ja tiez 😀

slaviq81
7. aug 2009

Člapka? Odkedy chodí, tak už nechce vo vaničke ležať, ani sedieť, tak už len postojačky sprchujeme 😝 A obliecť ju po kúpaní je riadny zaberák 😝
Už nech otvoria ten madaras 😀 A nechcete ísť pozrieť do Zoo na toho orangutana? 😅

antoniab
7. aug 2009

ahoj baby
som tu dlho nebola nejako nebol cas a blbne nam net poslednu dobu som dost unavena a nahromadili sa problemy v praci takze kopa stresu a tak neviem ako to cele vyriesit pondelok mam kontrolu u mydwife tak dufam ze sa nejako dohodneme inak to tu zabalim 😒
po slovenskej kontrole sme ok a geneticke testy v poriadku tak aspon nieco potesujuce 😉
zavidim pekne pocasie iked musim povedat ze v tehu mi tie horuce dni nepadli velmi vhod a vecer som bola unavena a bolela a hlava ale doma je doma 😉 🙂

slaviq81
7. aug 2009

Antonia, obmedzuj ten stres, dobre pre teba a ešte lepšie pre bábätko 😉

kukulik30
autor
7. aug 2009

slavka,mozme sa dohodnut a ist kuknut na opiciaka...naramne sa mi paci ten MOMO, som vravela, ze aky fesacisko 😀

antonia...hlavne, ze ste ok 🙂 ...teraz klidek hlavne 😉

antoniab
7. aug 2009

ja viem ze stres neni ok ale moj boss je nasrata ze som ostala tehu a dava mi to dost pociti nik mi nepomoze a ktomu celemu ma nechce pustit na dalsiu kontrolu na svk som z jej postoju velmi sklamana tehotna zena by tu mala byt superman iked ku koleguny ked bola tehu sa tak nechovala ☹
inak babo uz kope pekne uz 3 den 😵 😵 malo by to byt uz nejake previdelne alebo az ked to budu take riadne kopance aby som nerobila paniku ked sa nepomrvi 🙂

ivana2009
8. aug 2009

pekne dobre ranko 😀 😀 😀
ja uz som hore od 5h 😠 Matusko je dnes niejaky hlados tak Matus zaspal a mame uz pracuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kukulik30
autor
8. aug 2009

ahojte, aj my suz sme dlhsie hore, len doteraz som sa nejak motala 🙂 , idem poprata a mame veget, navarene je, takze to nam odpada 😎

anape
8. aug 2009

ahojte baby,
prajem vam krasnu sobotu 🙂

my sme dnes sami doma, lebo tatino ma zakazku na odvoz 😒 , ale musime sa s tym zmierit a vydrzat, lebo mame tolko toho platit, takze sa zide kazde euro

zatial sme doma, ale chystame sa niekam a mne treba ist aj na nakup, no ked si predstavim tie plne hypermarkety, tak mi je uz teraz zle 😖

livka ako sa ti kupal maly matusko?

veronika tebe prajem dobru zabavu 🙂

kukulik30
autor
8. aug 2009

anicka, joj take male mimi by som hned a za raz brala...kupanie som si riadne uzila a dnes idem znova..katka ho nevladze ani zdvihnut a ja rada, takze spokojnost na oboch stranach 😵

veronika...ty dnes trsas,ze? tak bacha , nech ti netesie mlieko 😀

slaviq81
8. aug 2009

.... 😕 😕 😕 😕 😕 😕.........
.... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕.......
.... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕.....
.... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕......
.... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ........

slaviq81
8. aug 2009

Jaká hovadina 😀 😀 😀

kukulik30
autor
8. aug 2009

slavka, to co malo byt...auto? 😀

slaviq81
8. aug 2009

Livia, ešte na teba nemám 😀 😀 😀 Musím viac trénovať 😀 😝

slaviq81
8. aug 2009

Počkaj, ešte raz

kukulik30
autor
8. aug 2009

nesmies davat medzernik medzi smailov,ale stale vyplnat prazdne miesta bodkami, inak sa to zleje dokopy 😀

slaviq81
8. aug 2009

...😀..... 😀............ 😀........... 😀............... 😀 😀
...😀..... 😀......... 😀. 😀 ........😀 ............😀...... 😀
...😀 😀 😀........😀 😀 😀 ......😀.......... 😀.......... 😀
...😀..... 😀..... 😀......... 😀.... 😀............ 😀 ......😀
...😀..... 😀.. 😀.............. 😀.. 😀 😀 😀..... .😀 😀

slaviq81
8. aug 2009

No? 😅 Šikulka som 😎

kukulik30
autor
8. aug 2009

no krasa...super 😀 ...mne uz vstal Samuel, tak padam.... 🙂

zuzana612
8. aug 2009

Ahojte, ja nic nestiham, som totalne vycerpana, este ze dnes pride Daniel tak dufam ze aspon zajtra si trosku oddychnem. Matus ma uz druhy den teploty, zaparenu ritku a to vsetko asi z dalsich zubov lebo hryzie vsetko co mu pride pod roku. Vcera mi skoro odhryzol pol boku 😀 Takze je cely den umrncany, chce byt len na rukach, dnes spal asi pol hod. za cely den a teraz konecne zaspal. Tak sa idem osprchovat a idem spat aj ja. A to mame najblizsie 2 tyzdne doma bratove deti lebo nemaju kam ist, takze to bude veselo. Ostavam tu este 2 tyzdne koli tabletkam co mam a dalsej kontrole, a ked to tak poratam, tak sa v Spisskej uz asi vela nezdrzim kedze chcem byt od novembra az do marca zase doma u nasich 😀 Aspon za toho pol roka hadam stihneme dnu vsetko dokoncit a s babom prideme do hotoveho 😀

Livia, ked ta tak bavia male deti, tak mi potom mozes prist helpnut, kedze ja budem na vsetko sama 😀 Aj ked verim ze kym ja porodim budes tehu uz aj ty a budes si setrit nervy pre svoju dalsiu ratolest 😀

anape
9. aug 2009

ahojte baby,
idem vas aspon pozdravit, aby som presunula tuto nasu temu opat na prvu stranu 😉

my sme dnes dlho spali, ale aspon sa po dlhsom case citim vyspata 🙂 , teraz varime polievku a kurca si ideme ugrilovat vonku na grile a inak budeme zrejme len lenosit doma, lebo manzel mal hekticky a rozlietany tyzden, tak jemu sa urcite nebude chciet ist nikam

prajem vam krasnu nedelu 🙂

veronika1982
9. aug 2009

ahojte.. my dnes balime veci a ideme na cely tyzden a chatu.. na svadbe bolo fajn ale o jednej uz sme boli doma. potom pridame foto..

slaviq81
9. aug 2009

Čo to toto jeeeeeeeee? 😕 😕 😕 Víkendujete?

My sme boli poobede v ZOO, Laru zvery veľmi nezaujímali 😒 , ale zato hojdačka áno. Pišťala od radosti, taká bola zlatá 😵

Zuzka, tie zuby sú fakt na nervy, škoda, že sa deti nerodia už zubaté 😀 😀 😀

Joj, Ani, jak vám závidím ten dvor 😝 😀

Veronika, kde ste to boli na svadbe? Lebo včera som šla okolo Metropolu a tam boli nejaký svadobčania. No neviem či sa dočkám odpovede, keď idete zas na hatu. Ta príjemne hatovanie 😀

sophie1981
9. aug 2009

aaaaaaaaahojte..... 😀

uz sme doma, okupane, kojime sa a konecne oddychneme....v BA bolo supis, cesta vlakom tam bola prijemna, Katka bola ako cukrik, v noci krasne spinkala, cez den sa usmievala a uzivalka si rozmaznavanie od krstnych rodicov.....v piatok dosiel mm aj s dedom, tak nas bola riadna kopa.....domov sme sli na aute, tiez parada...Katka hotova cestovatelka.....dala som aj foto....idem mrknut vase fotky.....tak zatial paaa

slaviq81
9. aug 2009

Bibi, konečne si doma 😅 A fotky pekné, Katke chutilo pivo? 😕 Od mlada ju učíš, hm?

Baby, v piatok teda dojdite do Madaras centra, urobíme inšpekciu 😀 😀 😀

ivana2009
9. aug 2009

ahoj bibka tie fotky nemaju chybicku mala a velka ste kocky 😉 😉 😉

ivana2009
10. aug 2009

pekne dobre ranko 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre