• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
autor
A Zuzankam vsetko najlepsie k meninkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.......

Livi, myslela som nad39...nie35.... :sweat_smile: ....noc bola celkom dobra na moje velke prekvapenie....okolo polnoci nam teplota klesla, zobudila sa klasika na kojenie o polnoci, potom o 3 rano, to este stale bez horucky, potom a pol piatej, stale bez, a o pol siedmej uz sme mali ranko, ale aj teplota zacala stupat.....teraz zase spinka, mala 38,2.....tak dufam, ze este dnes a prejde to...najtazsie je ju udrzat doma,..ona chce ist von.... :fearful: ...ale nejako to este prezijeme... :wink: ...verim ze zajtra uz bude oukydouky... :sweat_smile:

Zuzankam vsetko najlepsie k meninkam..... :wink: .....aj Katka mohla byt Zuzanka..... :sweat_smile: ...lenze je Katka nakoniec... :grinning:

idem dalej snorit po mobile...kedze som doma, vyhadzujem vsetko zo skrinci sa mi nahodou nepostasti ho najst...ale uz tomu nedavam velku sancu..... :confounded:
11. aug 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no take tri , styri dni sa zvyknu drzat teploty a potom naraz ustupia..ale aspon , ze noc bola dobra a Katka sa vyspinkala :slight_smile: aj pre nas je najhorsie to, ze musime byt doma, ale zase naposledy, aj tak bol Samko uboleny, tak nic nerobil , iba lezkal a spal :frowning2:
11. aug 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: ..Katka aky smejko :grinning:
11. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to aspon sme sa vyspali, aj ked ja som stale striehla a ohmatkavala ju v akom stave sa nachadza......dufam, ze to prejde...... :wink: ...inac sikovnica s tolkeho pitia caju sa uz pomali uci si drzat flasu s cajom....ked k nej idem, uz kope nohami a hned schmati dudel ruckami a taha si ho do pusy....uz sa aj celkom trafi..... :grinning: ...len dostane nerv, ked nie a caj sa jej vyleje do nosa.....ale verim, ze coskoro sa nauci.... :sweat_smile:
11. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,

aj my sa pripajame k blahozelaniu zuzkam, prajeme im hlavne vela zdravicka, stasticka, pohody :slight_smile:

bibka som rada, ze ste mali pokojnu noc, drzim palce, nech to cim skor prejde :wink:

ja s vami do madarasu zrejme nepojdem, pretoze uz budem mat doma aj petuska a to sa neodvazim ist tam s dvomi detickami, ktore su velmi akcne :grinning:

mamka mi volala, ze petusko spal bez prebudenia celu noc a dokonca sa este ani raz nepytal na mamku a tatina :confused:

prajem vam pekny den
11. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anka...nooo......to ma asi bude hnevat, ked katka bude u babky a\na mamku si nespomenie.... :grinning:

ja do madarasu pojdem az tak o mesiac...ja neznasam dav ludi....a este k tomu kociarik.....neee, to by som nerv zrusila..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: alebo niekoho zabila.... :grinning:

katka uz je hore a smeje sa...oci sklenene, ale vysmiata......inac, livka, tolko fotiek s jej grimaskami mam, len sa mi to nechce zmensovat....
11. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibka, tak to urob cez picasso web...ako ja..kuk , do albumu, je tam len odkaz na album s fotkou a zmensovat som nic nemusela :wink: ak mas aj mail aj na gmaili, tak sa to da :slight_smile:
11. aug 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anka, no ano, aj u nas je to tak vycsinou, ze Samko ani nespomenie rodicov :confused: :sweat_smile: :grinning: ale zase si myslim, ze je to ok :wink: lepsie, akoby plakal a nikde by nechcel byt
11. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prave mi napisali nasi sms, ze pristali v Bulharsku a su na ceste do hotela, ako im zavidim :sweat_smile: :dizzy_face: ...dufam, ze im pocasie bude priat...dnes rano ich aj s bryskom bol odniest MM na letisko do KE...a chceli povodne brat aj Samka, ale som nedovolila :sweat_smile: ..som hrozna, ja viem, ale dost budu mat s braskom starosti, nie to este aj nase dieta varovat :fearful:
11. aug 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Livia, dietatu nedozicis dovolenku..... :grinning: :grinning: ....ale nie.....budu mat co robit isto s jednym dietatom, nieto s dvoma....a ani ja by som nepustila...aj keby sli bez deti....by som strachom umrela, ze niesom pri nom a ze je tak daleko...myslim, ze je to ine ked mas dieta u babky vo vedlajsej dedine, alebo panelaku, k dispozicii auto a nie niekolko stovak km daleko od seba.....ja mam asi taku situ povahu ako ty, co sa tyka uzkosti a strachu o blizkych :unamused:
11. aug 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak, som rada, ze ma chape aspon niekto :grinning: ...strach o neho bol ten najvycsi dovod, niezeby som nasim nedoverovala,ale...stat sa moze vselico, v tom som asi chora na hlavu, ale nic nenarobim :confounded:
11. aug 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bozinku, ake preklepy robim v tych prispevkoch, nechce sa mi furt kukat na display a opravovat a ked to potom citam..ach jaaaaaaaaaaaaaj :grinning:
napr. : s braskom..nie s bryskom :grinning:
najvacsi...nie najvycsi :grinning:
11. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia, ja preklepy a chyby uz neiresim.....skacem od upratovania k dcku a k pc...no clovek nieje dokonaly nie??...zaklad ze sa rozumieme.... :grinning:
11. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: ..hej, len niekedy, vzniknu take slova..ze az cumim :grinning:

idem vysavat, lebo brutal skrype pod nohami :grinning:
11. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..uz upratane...Katka spinka v kociariku pod oknom, aspon troska cerstveho vzduchu...ja idem varit...ryzovy nakyp....mnam.... :dizzy_face:
11. aug 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, vyhlasujem kazdodennu rannu ulohu........hnedpo rannom pozdrave oznamite co dnes varite.....bo ja uz som mimo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....tak sa aspon inspirujem na dalsi den..... :grinning:
11. aug 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: :grinning:
oj katuska nech je cim skor zdravucka :wink:
Tak my sme volali o vysledky matuskove mame slabsi krvny obraz tak mm ide po recepty tak zatial sa ockovanie odklada za 2 tt na kontrolu oj zase na odber :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my mame zo vcera Kurohus, cervena kapusta a knedlik a slepacia polievka :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnaaaaaaaaam :grinning:

ivka, ta co to, ze ma slabsi krvny obraz, ale liecikmi sa zlepsi predpokladam, tak nech ste co najskor fit :wink:
11. aug 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme livka :wink: hadam ano
:frowning2: :frowning2: :frowning2: ja uz som smutna vsetko sa lepi na matuska :cry: :cry: :cry:
11. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes robim slepaciu polievocku mnam :wink: :wink:
11. aug 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau ivka....jooj, nech je skoro v poriadku.....aj nam odlozili ockovanie....az na sept, bo doki ma dovcu.....tak 2.9....
11. aug 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3569&user=19672..tu je recept, presne podla neho to robim, je to famozne jedlo, kurca chuti ako hus, to pivo tomu da uplne inu chut..nase oblubene papanicko, vyskusajte :slight_smile:
11. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :slight_smile:

ja som dnes varila tekvicový prívarok s klobáskou a paradajkovú polievku, aj požehliť som stihla, aj kávu vypiť (dnes som si ju musela skôr urobiť :rolling_eyes: ). Teraz maniakujem na FB vo farme, zožala som úrodu a už aj nasadila maliny, o dve hodiny mi ich treba pozbierať :grinning:

Moja Lara sa v noci zobudila, tak som jej dala cicku, ale krútila a španovala sa, keď som ju uložila do postieľky tak spustila rev. No bruško ju bolelo, tak som trošku masírovala zozadu až kým nezaspala. Len neviem z čoho ju bolelo :confounded:

Sesterka bola pred 2 týždňami v Bulharsku, ale išli autom, vraj cesty v Rumunsku sú brutálne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , žiadne tabule, tak blúdili 2 hodiny po Bukurešti :grinning: Najlepšie je ísť lietkom :wink:

Bibka, Katke asi idú zúbky, či? :confused:

Zuzkám, všetko najsamlepšie k meninám :dizzy_face:
11. aug 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caf :grinning: ..aj mne uz opat treba zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
11. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak šup, šup :grinning:
11. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau slavka...no neviem ci zubky...mozno....ale doki vravela ze nic podozrive nevidi na dasienkach......ta uvidim, ci nieco vylezie, ci to bude nakoniec virusik.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale teraz nema teplotu...a spinka......konecne zacala tahat mliecko..... :dizzy_face:

inac livka ten recept...mnam....urobim v nedelu.... :wink: ..ked bude mal kto strazit moje dietko.... :sweat_smile:

ja sa nechcem chvalit, ale ajj ja uz mom ozehlene.....vlastne momentalne nemam co ronit.... :grinning: aso pojdem sadit maliny ako slavka... :grinning:
11. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slavi...a nezjedla si nieco ty?
11. aug 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slavka keby sa mi tak chcelo, ako sa mi nechce :grinning: ....ale miesto toho vysedavania by bolo vhodne asi ist zehlit...a co to za farmu na FB spominas...ja uz tam moc nechodim :confused: :sweat_smile:
11. aug 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Livi, ja už jem všetko dlhý čas a nebol nikdy problém. Ale pravda je že predvčerom večer som zjedla pol Milky. A to ja čokoládu jem len málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak možno tam je pes zakopaný :confused:
11. aug 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok