• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
a vy si myslite ,ze veronika uz bude mat po tom to ani so srandy tak to ho musim dnes znasilnit :grinning: :grinning: ze idem k veronike
15. apr 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za blahozelania :slight_smile:

bibi to je super, ze je robota, drzim palce nech je s nou spokojny :slight_smile:
15. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi, ma netentuj...tu pises...uz si mala vo velkom tutumutu.....nohy schovaj, nech sa manza nenalaka a fukoty....zhasnut svetlo, bude tma.... :grinning:

bru noc...ja este musim na tutumutu pockat, aaaaaleee poootooommm...echh..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zatial sa tulkam s katkou...manzu mam v pazi... :grinning: :zipper_mouth:
15. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi, teraz sa už nemusí báť .... skočíš na neho a povieš, že teraz už musíííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:

ahá, no teraz mi došlo, že on sa asi bojí toho, že keĎ malý vyjde z bruška, tak poťuká ocinovi na čelo a opýta sa ho, či mu to dobre robí, tak ťukať do čela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .....
15. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibka, dik moja :wink:

a parada , ze manzel nasiel pracu, tak nech je dobra a dlhodoba, lebo na dve zeny treba vela robit :grinning:

maca.... ze tukanie na celo :grinning: :grinning: :grinning:... hehe som sa dobre pobavila, to by ma nenapadlo
15. apr 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja idem :pensive: bruuuuuuuuuuuuuuu noc :grinning:
15. apr 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne dobre ranko :grinning: vcera bol niejaky unaveny ,ale dnes ho to neminie :unamused: :unamused: ak ho ja prilahnem tak oj chudak :grinning: :grinning: a tie nohy mam pekne zeby ho pritahovali :astonished: :astonished: :astonished:
vcera som mu odpustila je po ceste ma za sebou vela km ale dnes ho to neminie :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...muzik uz vybaveny, ostali sme s katkou same....o pol hodku dojde dedko, dame si kavicku, ulozim ho do postele po nocnej, dam upiect zemiaky, kedze som dostala chut na pecene plnene zemiaciky...mnam...potom zbalim moju kacicku a pojdee do mesta p fotky.....tod nas dnesny plan... :grinning:

Zuzana, mam auto, tak ked stihnem dojdem na tu pepsi.... :grinning: :grinning:

a ktovie co nasa veronika...ziadna sms, asi este matej trci dnu... :sweat_smile:
16. apr 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bibka, ja chcem volat Veronike, ale az okolo 8mej, teraz isto okolo nej kmitaju, tak hadam uz sa nieco pohne :wink:

a plany mas dobre :grinning:

ivka, no som zvedava na to prilahnutie :grinning:
16. apr 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem,

zasa sme zle spali :rolling_eyes: , ja uz neviem co mam robit :pensive:

Som zvedava co bude s Veronikou :confused: :confused:
16. apr 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka...noo, veronika porodi.....sice nevieme kedy ale urcite porodi....... :grinning: takto ma "utesil" doktor na sale... :sweat_smile:

my sme spali na moje prekvapenie dobre, kedze mala vecer dost plackala, nemohla sa vykaknut a vyprdnut....ale ponatriasala som ju, poprdkali sme a zaspala ako drievko... :fearful: potomuz len 2xkojenie a spime este stale....ops, uz nie, nespime.... :confused:
16. apr 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka, a je sanca prilahnut manzela??...
16. apr 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi, tak porodi na sto % :grinning: :grinning: :grinning: Teraz je to len otazka casu :confused: :confused: :grinning:
16. apr 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata ...ako test???..... :confused: ....dufam, ze to uz nieje len tienik... :wink:
16. apr 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes vyzera opat na krasny den...jupiiiiiiii, sa tesim, tiez musim nieco vymysliet :dizzy_face:

slavka, Lara bude asi po tatkovi nocny vtacik :grinning: ci nie?
16. apr 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak ja dnes tiez cakam fotky, jedna varka mi dosla na dobierku hned v utorok a dalsia polovica dnes...konecne sme to po viac ako 2 rokoch dali do poriadku :sweat_smile: ...robime zakladny album od narodenia po rok a potom uz iba priebezne dorabat nejake fotecky, ako bude rast :slight_smile:
bibka a kde si si dala robit fotky?
16. apr 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj a zabudla som sa opytat uzka, bibka, vybrali ste nejake nozicky , ci nie?
16. apr 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....bibka ze lepsie ako depilacia noh?tak to potom vydrzim :grinning: :grinning: :grinning: .....
.....veronika ideeeeeeeeeeeeeeeees :slight_smile: :slight_smile: .....
16. apr 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Livi, ona je cela na neho, po mne ma len farbu pleti a usi :stuck_out_tongue_closed_eyes: To nocne spanie budem riesit az na Sk, tu to vobec nema vyznam :confounded:
My uz tiez mame milion fotiek, musim urobit uzsi vyber a vytlacit nejake. Tlaciaren zapada prachom :sweat_smile:
16. apr 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala mi Veronika, uz je na oxytocine, takze dnes bude MATEEEEEJ, jupiiiii......uz lezi na ruzovej sale c. 1...cez telefon bolo pocut aj matejkove srdiecko, tak drzime prsty na rychly a jednoduchy porod........vsetke pozdravuje...... :slight_smile:
16. apr 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Huraaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia, dala som si v fotolab, tu akciu 50ks za 5 EUR.....vedla delty.... :wink:

megy, jasne ze je to lepsie......a to este nemyslim na depilaciu bikin...to radsej 3 porody ako jeden pasik strhnut... :astonished:
16. apr 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha, tak ako ja, len ja som to urobila cez net a pride to postou :wink: ...super akcia to bola , dali sme urobit 200 fotiek :slight_smile:
16. apr 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj, volala som tiez s Veronikou, juuuuuuuuuuuu, tak mi bilo srdce...nech jej to len rychlo pojde , zeby sa to nenatahovalo :sweat_smile: ...bibka, veru to srdiecko bolo super :dizzy_face: som si spomenula, ako som tam lezala aj ja :sweat_smile:
16. apr 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte jasne prilahnem a chudak ani nestihne predychat
Pisala mi Veronika dali jej vyvolacku a uz to pride joj tak myslim na nu nech sa netrapi a nech to ide von a ma pokoj a uz len na bobacika sa pozerat a paradit mna to mozno caka v nedelu alebo skor :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktovie pri kom bude rodit ja myslim ze to bude novysedlak a manzelika uz ma tam?
16. apr 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,

tak dnes sme hore uz od 6.15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Petko isiel do jasli a my s Viki ranajkujeme a treba mi zehlit obrovitansku kopu, ale ked pozriem von ake je krasne pocasie, tak si neviem predstavit sa postavit k zehlicke :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no budem sa musiet premoct, lebo vecer uz nevladzem

aj ja pozdravujem Veroniku a veeeeeelmi drzim palce, nech porod dopadne co najlepsie a nech sa dlho netrapia :slight_smile:
16. apr 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie manzelik je zatial doma na telefone, ale potom ho zavola, ked sa to rozbehne :wink: chudak, si viem predstavit, ako doma sedi v kresle s telefonom v ruke a na druhej si prpadne obhryza nechty :grinning: :grinning: :grinning: to je teda predstava, ale mozno aj mylna, su aj kludni muzi, ako ten moj :grinning:
16. apr 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no idem si umyt vlasy, bo mam na hlave vybuch, nech nevarazim von ako strasid :stuck_out_tongue_closed_eyes: lo
16. apr 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anka, nedame stretko?kto sa prida?
16. apr 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok