• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
Ahojte,
dnes rano sa nam narodili 7 steniatok bigla joj ale su len zlatucke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak mam sa o co starat :grinning: dampotom foto ked budu vacsie alebo sa mozte prist kuknut :wink:
idem makat dnes brigada doma odvodnujeme dom :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem varit chlapom
12. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste všetky? My už máme lečo vo flašiach, šichta :wink: Volala mi sesternica, že dnes ide do Bešky aby som došla. Tak mám dilemu, či zajtra ísť, alebo nie :confused: Ešte pozriem aké počasie hlásia na zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, ja by som chcela vidieť takích malích havkáčov :dizzy_face: Mne sa to strašne páči :grinning: Na zjedenie :grinning: :grinning:

Livi, večer nesaď jahody, lebo ti do rána vyschnú :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a\kde na fb to mate???.....ja mam taku strategickupc hru, ale pridala by som sa k vam....zalozime velku farmu.... :wink:

janka a to pc stenata abo zive??... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slavka, sak uz som na to prisla, ze to somarina :grinning: :grinning: :grinning: jedine, ze v noci si dam budik a to nehrozi, taka sisi nie som :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani, juj musia byt zlatucki malicki :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibka jasne ze zive :grinning: ja som taka mini chovatelka biglov :slight_smile:
12. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si jedneho kupim...za kolko predavas???
12. aug 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja som z tej farmy jelen :grinning: :sweat_smile:
Bibka su to cistokrvne bigli predavam ich po 100 eur ale keby si mala vazny zaujem tak ti urobim lepsiu cenu ako pre kamosku :wink: mam 4 psikov a 3 fenky nadherne :slight_smile:
12. aug 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby mam jednu slepku, to jej mam nejak urobit ohradu a zrat jej mam dat co??? :sweat_smile:
12. aug 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo nechápete? :sweat_smile:
Livka, nič nemusiš dávať žrať, stačí len potom vajcia pozbierať :grinning:

Tak som sa rozhodla, zajtra ideme do Bešky, prídeme až v piatok. Síce nebudem prvá v Madarase, ale už som sa s tým zmierila :grinning: Vôbec neviem, čo mám zbaliť malej, hlavne čo sa týka jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A v meste som stretla Bibku, napchávala sa so zmrzkou :sweat_smile:
12. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nechapeme..... :rolling_eyes: ...

ja som sa fakt napchavala......nejaku energy...Kata nespi vobec....dnes dokopy hodinku...na nervy...ale vecer sme si napustali plnu vanu a plavali sme spolu......bavila sa na tom, ale len kym nenasla cecok....tak sme sa kojili vo vani.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: .....aspon pri obliekani a olejcekovani bola kludas....len dufam, ze to nebude pozadovat stale.....ked sme sli z mesta, spustila rev, ze je hladna...naookolo ziadna lavicka, nic, zacalo prsat.tak som vytiahla cecok, nastokla ju nech nevrieska, prehodila som okolo a cez nu deku a ficala domov v dazdi s malou na cecke...no uz si niekedy pridem, ze som idiot....a mala mi zacala robit taky blby vyraz tvare.....vyplazi napol jazycek, oduje spodnu peru a pozera cez celo okolo......a este aj slinu pusti.... :rolling_eyes:

janka, a kedy chces odovzdavat hafany??
12. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibka
tak o 6 tyz. sa mozu predavat vychadza to tak v polovici septembra. :wink:
12. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam novy konicek...malovanie na sklo...este sa len ucim,ale jeden pohar som uz vymalovala a svietnik priesvitny zo skla :dizzy_face: nejak ma to chyta :grinning:

slavka neblazni, ta do Madarasu idzem sama??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

bibka, nech zije dojcenie, kedykolvek, kdekolvek a akokolvek :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, tak snad ukecam chlopa.....dam vediet....

livia,,,to stihas popri sliepke a jahodkach???......a mas pravdu, ja som snad dojcila uz asi vsade.....

:grinning:
12. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobreeeeeeeeeeeeeeeee rano :grinning:

my sa dnes chystame k dr na preventivnu prehliadku , co sa robi v 3 rokoch, ale nepojdeme presne , objednala nas skor o par mesiacoc...takze dnes na 9tu hodinu...odchytit moc a hajde :grinning:
13. aug 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne dobre ranko a my sa chystame do PP pozriet niejaky odstavovac neviete mi poradit aky je dobry? :wink: :wink:
13. aug 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivak, nie, my nemame a nehodlame ani kupit, takze neporadim :grinning:
13. aug 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som foto mrk :wink: :wink:
Super papame vitaminky ,neviem ci ist dnes na nozky ci v pondelok hoc sa mi k tej dr nechce ale raz tam musime ist :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. aug 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breee ranko......my uz hore od pol piatej..... :rolling_eyes: ...moje dieta je nezmar..... :angry:

ivka a skocite aj do tesca???...maju akciu na detske body s dlhym rukavkom.....1+1 zadara za 2,5...ak sa stavite, nekupila by si mi 2?...nejake pekne univerzal farby..... :wink:
13. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja odstavujem rucne, alebo mixujem smoothie....mnam.... :dizzy_face:
13. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka, matusik uz aky chlap je...smejko.... :wink:

joj, mi nedalo odkopirovat, ale ja hyniem smiechom.....:

Záhorák hovorí svojej žene: "Očúvaj stará, blížá sa ty
svátky, kúpime
> svinu, zabijeme, budú jitrnicky, klobáse, krvavnice". Zrazu sa
otočí,
> j.bne synovi po papuli, ten padne zo stoličky.
> Žena sa ho pýta: "Nááááá co robíš, šak ti nic nespraviu"?!
> "Už ho vidzím k.k.ta, jak to žere bez chleba"!
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Okúpaný a osprchovaný muž sa utiera uterákom pred zrkadlom a pýta sa:
"Zrkadielko, zrkadielko, povedz že mi, kto má najväčšieho chuja na svete?"
"Ja." ozve sa manželka.
13. aug 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbierate jahody??..krmite kravy???dojite?? :confused:
13. aug 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Ivka ak vyboštokovej na nožičky tak zavolaj lebo mm bol s nohou a ona ide na dovču len neviem či už tento týždeň či až budúci.....

a hnusné počasie vonku prší a mne treba ísť k obvodnej po lístok pre Timku na očné naša je na materskej tak meníme a sme aj včera boli po kvapky lebo náš plačko keby že jej ich kvapne tam tak vyreve a už sme mali nacvik snáď to už v utorok naostro bude bez plaču akurát má očná nepotešila asi dostaneme okuliarky :frowning2: tak dúfam že nie....

inak dobré vtipy Bibka :grinning: :grinning: :grinning: no a s tími ksichtíkmi a vystrájaním to nieste samé Laura už má v postielke obžutý mantinel s každej strany jazyk vyplazuje keď jej čosi poviem a k tomu brble niečo ako nene no a ráno som ju pristihla ako sa oboma ruky mi držala tyčky na postielke hlava vykrútená a snažila sa pritiahnuť pusou k ďalšej a ožužlávať ju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
13. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,

ja uz mam doma aj petka, takze zase mame veselo :slight_smile:

ivka ved chod s nozickami k dr. fabianovi na polikliniku, je velmi zlaty :wink:
13. aug 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Bibka sadíme, dojíme zbierame celkom sranda a občas väčšia závislosť ako na koňovi :sweat_smile: :grinning:
13. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak musim zavolat nieze pojdem zbytocne :wink: :wink:
13. aug 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..neviete baby ci sa oplati ist do polska na iterierove dvere?....
...bibka :grinning: si ma rozrehotkala pri pc v robote....
13. aug 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zavolaj lebo fak nepamätám že kedy ide ale viem že ide
13. aug 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megy cenovo ti nepoviem ale svokra pred pol rokom menila bola pozrieť v polsku a nakoniec kúpila v PP v merkury akurát viem že koberec čo popri tom kupovala bol v merkury ozaj lacnejší
13. aug 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok