Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
19. aug 2009

anka...ale cez denpohoda, ve ju babka s dedom bavia o dusu.....ja som vedela ze bude vecer problem...ked este nespi......ona zaspava s cicinkou v ruke.......my sme uz tiez boli vecerprec, ale az ked katka zaspinkala.....no a babka bola dost sklamana, ze ju nezvladla, ale nechapem preco...ved ma tri deti a vie ako to je ked je dieta kojene...to je ine ako na UM....tam nieje mozna flasa...a ja nedokazem odsat viac ako 40-50ml.....a to by ju asi este viac nastvala ked by jej dala tak malo s flase.... 😝

sophie1981
19. aug 2009

ideme do madarasu sa prejst...kupit pelusky....tak zatal pa

ivana2009
19. aug 2009

mozno sa tam stretneme ideme aj my 😀 😀 😀

zuzanale
19. aug 2009

Ahojte

tak my už máme za sebou očné o mesiac sa uvidí či z toho budú okuliarky zatiaľ to vyzerá tak že budeme krátkozraký po mamine 😖 do školky už máme nakúpené snáď ešte nejaké tepláčky no problém niečo zohnať na tú moju Timku ešte mi ostáva ísť ten Madaras pozieť či náhodou tam niečo .......

ja najradšej nakupujem v Tescu ale väčšinou len tričká sem tam kraťasky a šatičky teraz som Timke 3bal tričiek za nejaké 8€ a Laure v dopredaji zlacnené 3bal tričuliek na budúce leto za smiešne 3€..... no a aj v lidli som minule trafila akciu takže máme aj pyžamko,mikinu..... mne skôr Kenvelo pripadá ako lepší číňan si tam raz neviem vybrať 😝 ale moja svokra u číňana vo velkom ja to nemám rada lebo aj keď sa nájde niečo fajn tak v tom chodia všetky deti na sídlisku 🙄 😝

A žeby som ja večer niekam šla nehrozí aj cez víkend mm s Timkou a svokrovcami do mesta a ja doma s Laurou ona je večer už o siedmej najradšej doma okúpať a podriemkavať kým o deviatej nezaspí

Bibka plienky skús v DM tie babylove v krabici jumbo balenie dobrá cena a mne sa zdajú lepšie ako huggies......

aby som nezabudla blahoželám k malej Nelke krásnučká taka malinká 😵 😵 😵 nie ako moja bambula tá sa už zvláda pregúlať s jednej strany postele na druhú systémom na bruško zas na chrbát a potom bruško kým nieje tam kde chce 😅 😀

antoniab
19. aug 2009

ahoj
bibi dik ta to ja uz nakupim zasoby este vymaknut nejaku akciu a bude este sa opytatm tie od 3-6kg mi stacia nie a kedy ma babo nad 6kg ?

dnes som bola u gp potrebovala som papier a by ma pustili na vysetrenia na svk s prace a za ten kus papiera si zaplatim 20libier som nesmierne unavena s uk a prace kde mam odkedy som tehu teror chcela som este od lekara potvrdenie ze nemam tahat nic tazke a stverat sa po skriniach ale som nevedela ze take potvrdenie ti tu lekar nemoze dat 😲 zlate slovensko
idem domov 7.9 na tyzden na vysetrenia a potom koncom oktobra dufam uz nastalo mam este nejaku dovolenku co si vyberiem a v oktobri nastup na matersku hrozne sa tesim dufam ze sa potom pripojim aj na nejake stretko a poznam spisiacky a vasich drobcekov ak sa daju nazvat este drobcekami lebo ked si prezeram vase foto tak mi pride ze cas neuveritelne leti 😉 tak krasne vam deturence rastu 😵 😵

kukulik30
autor
19. aug 2009

antonia, to je rozne, ale cca 5 kg ma 6 tyzdnove babo, take co pribera dobre...takze ked ratam 150g za tyzden, tak 3,5 mesiaca-3 mesiace bude okolo 6kilove 😅 aspon sa mi tak zda 😉 opravte ma baby, ak nie...mozno zle ratam 😀
hmmm tak to mas dost blbe, ze mas take problemy v UK 😖 do kelu s nimi...veru zlate Slovensko 🙂

zuzka le a to Jumbo balenie babylove plienocky , su papierove..lebo boli sme vcera so svagrinkou, ale ja som take nikdy nekupovala, tak som nevedela, ake su... 😒 takze su dobre?
a ta tvoja Laura je teda je teda sikulka, ked sa uz takto gula o dusu 😀to aby mal clovek oci na stopkach 😕 😀
joj a Timke treba okulky, dufam, ze po mne samko tiez toto nezdedi 😖..ale ked bude treba nic nespraavime, hlavne nech dobre vidi...ale ty nenosis stale okuliare Zuzka, ze?tak asi nemas silne dioptrie, ci?lebo ja bez nich byt nemozem 😒najradsej by som sla na operaciu, ale ked je takak draha, tak mam smolu, raz mozno 😖

baby vy sa tu ponahlate s prikrmami a ja som ich oddialovala, ja som fakt prvykrat dala mrkvicku, zemiacik a jablcko az cca 7 mesiac na konci...mne to prislo tak pohodlne a Samko bol napapany stale, jasne obcas som mala pocit, ze mi vatiahne aj mliecne zlazy 😀 ako spomina bibka, ale niet nad pohodlne papanie s cicinky 😉

kukulik30
autor
19. aug 2009

zuzka,panecku, Laura aka uz je velka slecna 😕 ...ake su zlate vycechtane 😀 😀 😀

sophie1981
19. aug 2009

uz sme doma...ivku a matuska sme nestretli..... ☹ ...

zuzanale, kupila som tie babylove....raz som ich uz mala a mne pridu rovnake s huggies.... 😅 ...

martina, len davaj na seba pozor...ak nevladzes, radsej zvolni tempo....a v uk nedostanes potvrdenie skoro na nic..... 😝 ....co sa tyka plienok, my sme pouzivali new bornky do 2 mesiaca.....od 3 sme na 4-8kg zatial stale......urcite si kup aspon balik tych najmansich....a potom veeeelaa od3-6 a 4-8kg..... 😀

idem sa najest...som hladna ako vlk.......po ture.... 😀

sophie1981
19. aug 2009

mata...pekne brusko.... 😵 😉

kukulik30
autor
19. aug 2009

no veru zuzka, dakujem za pekne foto bruska 😀 😀 😀 konecne aj nieci vidno...pekne sa gulati 😵 ...aj antonia 😵 ...uz vam tie tt nabiehaju pekne rychlo, nestiham ani sledovat

zuzana612
19. aug 2009

Ahojte, tak ja som bola dnes v poradni, vsetky testy vysli nastastie dobre, aj podla sona vypada byt vsetko ok, babo pekne rastie, ked som sa pytala co to bude tak nebolo vidno, tak minule to mozno ani nebol pipik na tej obrazovke, tak idem kaslat na to, uvdime co sa narodi, mozno nas prekvapi baba, mozno dalsi chlap, vsak uvidime. Do porodnice prichystam biele pre istotu, to sa hodi aj aj 😀

Matusov nostek je ok, len pre istotu mame ist v piatok este raz na krcne lebo ze sa takymto malym detom zvyknu robit krvne zrazeniny v dutinach, tak pre istotu. Ale tie jeho hnacky ma trapia, 2 dni to uz bolo ok, v noci som mu dala mlieko, rano uvarila puding a tak sa zase doserinkal ze az. A neviem ci aj nema zatiahnute hrdielko lebo ked je tak ho natahuje, tak cakam kym sa zobudi a idem s nim radsej ku dr. Do dalsej poradne idem az 16.9. tak pridem asi na 3 tyzdne do Spisskej aby sme konecne dokoncili dnu vsetko co sa da, tak sa hadam uz aj stretneme.

Bibka, takze plienky uz netreba? Lebo asi budem aj tak na buduci tyzdne objednavat. Som pozerala aj tie akcie na pampersky co maju teraz aj v Tescu, aj v Hypernove aj v Bille, ale stale sa mi to oplati kupit v Polsku

antoniab
19. aug 2009

dakujem za tipi baby
uz tie tt pribudaju to hej aj sa tesim uz na toho drobca a ked kope tak to je super i ked stresujem ked nekope 😀 v utorok mam sono tu tak sa tesim ze ho uvidim 😵 😵

v praci je to velka buzeracia a taky natlak aby sme odisli sami hlavne tie co sme tehu 5 bab je na materskej a 3 sme cakatelky tak chcu usetrit prachy na matersku kord ze ja sa uz nechcem vratit a este jedna polka vzdy som odisla s prace v ten spravny cas ked sa to kaslalo a teraz to vyzera ze to bude tiez spravna volba 😝

idem varit francuzske zemiaky zacinam mat hlad pribrala som 3kg a teraz som schudla kilo musim zacat jest inak ma lekar nepochvali 😅

kukulik30
autor
19. aug 2009

zuzka super, ze si ok aj drobcek a mozno bude prekvapko 😉i ked ja sa poznam, ja by som vkuse otravovala , ze ci nevidno na USG, co to je,...obdivujem, ked niekto caka az do porodu 😀 ,
...a co moze byt tomu Matuskovi..chudacik, ked tak vela kaka 😕 😅 ...nech vam to rychlo prejde, sak to aj brusko ho moze boliet 😖

zuzanale
19. aug 2009

Livi ja som veľmi spokojná s nimi momentálne len tieto alebo tie touyours z lidlu teraz sú dokonca v akcii .... Bibka ja som mala huggies clasik a mi vadil ten tvrdý pásik na bokoch Laure škrabal nožičky a zase premiumky sa mi zdali ako keby prepúšťali to vlhko von mala Laura vlhké body čo pri iných plienkach nemáva... joj a na tých DM sa mi ráta ten pružný pásik na bokoch a cena 😉

Livi a keď sa zaregistruje v DMku a dostane kupony tak má aj zľavu 1,5€ je tam 1 kupon a okrem toho kopec ďalších ja aj vlhčené utierky len DM používam a kupovala som ich aj pri Timke 😉 ozaj mi je tá tvoja švagrinka povedomá nechodila náhodou na hotelku ročník 1997-2002 😅

kukulik30
autor
19. aug 2009

zuzka, ano chodila na Hotelku 😉 tak to ti je dobre povedoma 😀

kukulik30
autor
19. aug 2009

tak jej musim povedat, mne sa tiez pozdavali tie DM utierky, tie si hned aj kupila , su za super cenu, tak jeje poviem aj o tych plienkach..ked su na ne take dobre referencie 😉 🙂

zuzanale
19. aug 2009

sme sa v škole určite stretli aj na praxi 😉

tie utierky sú teraz dokonca lacnejšie ako vtedy teraz sú okolo 165sk a ešte minulí rok stáli cez 209sk takže poteší mne vyhovujú tie zelené ale sensitive biele sú tiež dobré a plienočky mne sa veľmi pozdávajú 😉 veď skúsi urobí si názor napr to balenie 100ks 4-9kg Laura do nich ešte stále pohode vlezie a už je veliká takže aj dlho nositelné 😀

slaviq81
19. aug 2009

Helou 😀

aj ja som kúpila v DM tie babylove plienky, balenie 42 ks na skúšku. A nepáčia sa mi 😖 Teraz ich ale rýchlo minieme, lebo Lara kaká ako novorodenec, do každej plienky. Aj tuhú stravu odmieta, len mlieko by pila. 😝 Ja som asi do Janurára kupovala Happy od Bella, alebo Tesco-vé, ale v Emirátoch som si zvykla na Pampersky, tak väčšinou používam tie. No a medzitým som už vyskúšala z Lidlu Toujours, aj nejaké z Kauflandu a Hypernovy. Teda nie ja som skúšala ale Lara 😀 A najviac sa mi páčia Sleep and Play, také tenučké a v noci ani neprebalujem 😉

Zuzka, ja ako Livka by som nevydržala do pôrodu nevedieť pohlavie. Obdivujem také ženy 😅 No ale najbližšie keď budem tehu (či sa vôbec dočkám 🙄 ) tak vyskúšam, že ako dlho vydržím 😀 😀 😀

slaviq81
19. aug 2009

Livi, akurát som pozrela do tvojho albumu. Šikovná si 🙂 A ostali ti aj nejaké nepomaľované poháre doma? 😀 😀

zuzanale
19. aug 2009

Slavi mne sa tie kauflandove a hypernovácke nepozdávajú zo Sleep and Play sa mi Timka vyhádzala tak pri Laure neriskujem a a klasické pampersky sú tenunké a robí sa tam gél a ten chladil na ruke mňa z vonku tak nechcem vedieť ako chladí detskú dupku 😖

kukulik30
autor
19. aug 2009

slavka 😀 uz mam iba nejake vazy, ale musim si dokupit farby, teraz som mala konturovacie iba male tuby a to som hned vydzabala...ale dokupim a pokracujem, este ma caka zrkadlo / teda ram ....a moj drahy uz je zo mna na nervy, lebo uz aj na okne v kuchyni su tulipany...ale to sa musim predsa niekde naucit, nie? 😀 😀 😀 da sa to v pohode zlupnut a nalepit aj inde 😅 keby sa mi to uz nepacilo 😀

slaviq81
19. aug 2009

Hej, to viem že sa tam robí gél po cikaní, ale žeby chladil prdku to ma nenapadlo 😖

kukulik30
autor
19. aug 2009

slavka, ja som tiez kupovala najviac Happy Bella, su bombove...a strasne sa mi pacia obrazky 😀 mne zas tie sleep and play stale precikal samko, tak sme uz vobec nekupovali,este aj Helen Harper sme mali, tie boli tiez ok 😉 Lidl este vtedy nebol, tak tie lidlove sme nemali sancu vyskusat 😀

kukulik30
autor
19. aug 2009

slavka , ja vydrzim maximalne do 16 tt a z budem zvedava, ci nieco nevidno 😀 😀 😀 som rurka 😀

slaviq81
19. aug 2009

Livi, mám pre teba nápad - môžeš namaľovať Samkovi na okno niečo 😀 😝
A ešte som vám zabudla povedať, že v John Garfield si mamča kupovala topánky. No a keďže majú akciu 1+ 1, tak som si vybrala aj ja topky ale nemali moju veľkosť, tak som nakoniec kúpila topánky Lare. Len som v pomykove, lebo neviem či spĺňajú tie kadejaké normy 😕 A sú na suchý zips, takže veľmi ich nosiť asi nebude 😝

zuzanale
19. aug 2009

Livi mrkni http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1256456 sesterka si kúpila vydražila tieto 😉

Slavi ak sú to tie pinguins či ako sa volajú tak sú okTimka mala predminulú zimu boli fajn 😉

slaviq81
19. aug 2009

Zuzka, hej Pinguins sú to. Len nechápem, že od tých čo nosí teraz sú na pohľad väčšie, ale o číslo menšie 😕
Neviem čo mám kúpiť decku na narodeniny 😖 Je to pre mňa poprvé 😀 😀

zuzanale
19. aug 2009

Slavi oni majú taký zvláštny strih 😕 😅 no som ja ale mať viem čo dostalo moje dieťa každé vianoce ale čo na prvé narodeniny noo tak to musím tuho porozmýšlať 😅

slaviq81
19. aug 2009

Livia, čo sa nestaráš o farmu 😨 Veď ti všetko schne, krava nepodojená, vajcia nepozbierané 😕 😀

zuzanale
19. aug 2009

nooo Livia ani susedstvo nepotvrdené darčeky neprevzaté čooo 😕 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre