Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
21. aug 2009

ja som pocuvala desmod u nas na balkone.. bolo ich super pocut..

kukulik30
autor
21. aug 2009

takze plany zlyhali 😀 ..to tak byva, ja uz si radsej ani neplanujem, lebo stale sa to vycsinou pokasle 😀

kukulik30
autor
21. aug 2009

ja som sa vcera bola opat strihat, tak 10cm padlo 😅 ....ale uz bolo treba,strasne horuco a ja mam postupne, tak to sa nai zopnut poriadne neda, aj ofinku mama taku mini, lebo som nemala nervy na sponky...joj , ja sa k tym mojim dlhym vlasom asi nedopracujem... 😝 zlate casy, ked som zopla do copu a hajde von...hned by som menila 😅

sophie1981
21. aug 2009

haha, livia....le skoda ze to treba cesat a cesat...ja by som brala kratke, ale namam na to gule sa dat ostrihat 😝

kukulik30
autor
21. aug 2009

bibka, nestrihaj sa!!!! ty mas super vlasy, hned by som menila s tebou, sak to je nenormalne narocne na udrzbu, aspon teda tie moje, ja mam kazde rano vybuch na hlave, co mam huste a pevne vlasy, takze stoja, ako lezim 😝 😝 😝 ide mi to riadne na nervy....ja som bola hlupa,ze som sa po svadbe ostrihala na kratusko, upne na 2cm...bolo to krasne, ale nikdy som sa uz nedopracovala k mojej povodnej dlzke...vraj mi to aj pristalo, ale niet nad dlhe vlasky 😖 pre mna nie je nic praktickejsie , hlavne pri dietati, zopnut a ist...

sophie1981
21. aug 2009

akurat som si vsimla, ze gajana co tu pisala caka babo v aprili... 😵

sophie1981
21. aug 2009

tak co kedy ideme???...my sme uz tak skoro aj pripravene...

veronika1982
21. aug 2009

my sa akurat prebalujeme takze do 15 min by sme mali byt hotovi

sophie1981
21. aug 2009

oki, tak ja tiez dovarim caj a stretneme sa pri skolke pri 13-tkch.. 😉 ..

anape
21. aug 2009

ahojte baby,

takze nakoniec som bola na desmod len ja? 😕 . Nakoniec sme spali doma, lebo tatino si vybavil veci na dialku a nikam nesiel, tak s petuskom sme boli vecer na koncert 🙂 , stali sme trochu bokom, ale bolo lepsie vidiet akokeby sme stali v dave oproti podiu... koncert bol fajn, trosku sme si potancovali a petusko vydrzal do konca tj. do 22.00hod a dokonca mi nezaspal ani cestou domov... pozeram pred domom a on ocka otvorene a vravi, ze mamka ja pozeram na hviezdicky 😀 , no potom vypil mliecko a do troch minut spinkal

bolo tam dost vela ludi, no ja som tam nevidela nikoho znameho... tak som premyslala ci mam malo znamych alebo vsetci moji znami sa rozhodli neist na koncert 😕 😅

bibka aj ja poznam take osobky, co tiez nechapem ako moze niekto brat deticky za obtiaz... ja si myslim, ze po obdobi puberty a uzivania si je dieta dalsou prirodzenou etapou zivota, ved keby rozmyslali nase mamky tak ako ta dotycna, tak tu nie sme ani my 😕

a samozrejme jankam blahozelam aj ja, prajem vam vsetko najlepsieeeee 😉

ivana2009
21. aug 2009

ahojte
vsetko naj Jankam 😀 😀
my sme boli do 21h vonku a maly spal v kociariku
pojdeme do mesta ,ale az poobede

rybecka
21. aug 2009

cafte,
diki za gratulacie 😉 my ideme konecne davat podlahu do spalne takze o robotu postarane a este mam aj oca v nemocnici a mamka ide do rakuska 😝
tak parada 2 deti a este k tomu kazdy den k ocovi nudit sa nebudem 😝 no idem lebo cas uteka 😅

gajana1
21. aug 2009

Ahojte kočky
Sophie maš prehľad ale ešte to nemam potvrdene od lekara lebo mi ovedal že to je skoro tak až 4.9 mam prisť už sa tešim ale všimla som si že aj vy sa snažite o druhe tak dufam že čim skôr sa to podari 😉

nikaz
21. aug 2009

gajana....pozeram ze mame , resp. budeme mat podobne stare deti...nas maly sice bude mat rok o cca mesiac a cosi...a na jar k nam tiez pribudne druhe slniecko...prajem uspesne tehulkovanie....a pevne nervy s malym....asi dava tiez poriadne zabrat a skusa kolko moze... 😉

slaviq81
21. aug 2009

Čafte ženy,
jejda, ďalšie tehuľky 😵 Aj ja chceeeeeeeeeeeeeem.

Janka, všetko naj k meninám.

U nás je dnes oslava dvojmo. Moja mamka je Jana 😉 A presne pred rokom som už pekne krásne ležala na jednotke 😀 a v duchu nadávala na drahého 😀 😀 😝

Poobede idem pre tortu a potom má Lara rande. 😉

kukulik30
autor
21. aug 2009

gajana, ahoj..ja som ta vymakla uz pred tyzdnom v teme snazilkovanie v juli 😀 ale som cakala, kedy nam prides napisat...super tesim sa s tebou 😉

Lare zelam krasne narodeninky, uz ma rocik 😵to je nieco, oslava bude pradna predpokladam...tak vela zdravicka hlavne 🤐

kukulik30
autor
21. aug 2009

nikaz, aj tebe prajem bezproblemove tehulkovanie 😵 uzite si to dievcata

v dobrom vam zavidim, ze nemate problem otehotniem tak ako sa vravi, na "supa" 😵

anape
21. aug 2009

slavi aj my blahozelame lare k rociku, nech sa jej dari a je stale stastna, zdrava a nech vam robi stale len radost 🙂

pata31
21. aug 2009

aj ja sa pripajam k blahozelaniu Lare...nech rastie do krasy a nech je zdrava 😵 😵

zuzanale
21. aug 2009

Ahojte ja sem mrkám len očas lebo nemám doma notebook a u našich na tejto starej herke nemám nerv 😖 😠 všetko mrzne 😠

Jankám samozrejme všetko naj a Lare tiež 😵 😉 a novým tehulkám nech sa darí a majú bezproblémobé tehu 😉

veronika1982
21. aug 2009

Lare vsetko naj k jej prvemu rociku.. matej jej posiela velikansku zaslintanu pusu..

aj novym tehulkam prajeme zdravicko..

livia si videla v meste tie obrazky malovane na sklo? sme sa s bibou smiali ze o rok budes ty takto predavat..

ja som dotriedila matejove veci a nasla som jednu pampersku newborn.. boze taka mala.. tak som si ju tiez odlozila ako pamiatku na to aky bol malicky...poodkladala som dupacky, ponozky a par kosielok a nahradila som to vacsimi...

poobede by mal prist tatik pre nas a pojdeme skontrolovat uja co nam robi kupelku a potom ide tatik do pp na hokej a ja budem dufam zehlit vecer ked matej zaspi. som slubila babke.

kukulik30
autor
21. aug 2009

hehe, veronika, hej videla...no to urcite, uz ma vidis, ale pokukala som aspon , nech nejake nove napady pochytam, ale musim ist este raz pozriet poriadne, lebo uz si nic nepamatam 😀 ale bolo to peknucke 🙂
ja som kupila tie keramicke magnetky pre bratrancovu priatelku, ma dnes meniny, tak do bytu dekoracia, strasne sa mi to paci...my mame uz slniecko a mesiacik na stene v kuchyni 😵

ja som konecne dozehlila, a uz mi na balkone vyschlo dalsie pradlo 🙄 😝 🙄

rybecka
21. aug 2009

cafte,
dala som nove foto do albumu 😎 mam aj nove fotky z dovolenky len som zistila ze ako rodina nikde nie sme spolu bud je Matej sam alebo ja a tak hrozne 😖 no co uz ja som stale kojila ked sa fotilo 😀

veronika1982
21. aug 2009

no matej je ale frajer... krasne fotky...

aj nas matej sa dnes zase zblizoval s katkou...uz mi to celkom slo...

si predstavte matej zaspal o druhej a spi mi este stale na posteli.. a vyzera to tak ze bude este dlho spinkat..ja som si uz tiez zdriemla pri nom aj kava mi vychladla tak teraz pijem na krasu...som mohla mat uz pozehlene.. ale co clovek neda ked si moze zdriemnut pri svojom milacikovi...

pata31
21. aug 2009

Janka, pekneee fotecky mate! a kolko ma Matejko frajeriek 😀 😀

kukulik30
autor
21. aug 2009

krasne fotecky, ej ale ma tych bab 😀

rybecka
21. aug 2009

hej hej ma ich az dve 😀 😀 a on sa tak rad bozkava
Veronika bud rada ze ti tak fajne spi mne to nehrozi 😝 Ondrejko spi max 1 hod a pol a to len cez obed inak tak po 30 minut

sophie1981
21. aug 2009

Janka.....ale ma harem ten tvoj synator.... 😀

Ja som pridala Katku,....uz sa mozme pochvalit, ze sedime bez opory a pomoci... 😵 ...sikula mala.... 😅 ...len skoda, ze teraz uz nechce lezat.....ale ja a ju bojim nechat sediet...predsa je o este babatko..... 😕

kukulik30
autor
21. aug 2009

Katuska je akka sikulka, ale este by som bola opatrna, lebo moze padnut na nostek a to by bolo teda placu...nas Samko tieztak zacal pekne sediet, ale obcas zbalancoval a len len som ho stihla chytit 😅 ...darmo tie dievcata su sikovnice 😵 a hlavne som ho nechavala, az ked uz sa sam aj vedel posadit, to uz som vedela, ze je silnejsia aj chrbtica aj on je uz pevnejsi v sede 🙂

veronika1982
21. aug 2009

livka ty si ake uspavadlo... hned ako sme sa rozlucili tak som presla par metrov a matej zaspal ale vies co mal na lici? tvoje zvysky z obocia. ha ha..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre