• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
ahojte :slight_smile: ,
vy ste rano popisali viac stran ako za cely vikend :grinning:

livka :grinning:

aj ja sa chystam dnes do madarasu s mamkou, ze ona zostane s petuskom a mozno jej necham aj viki v detskom kutiku a ja si narychlo obehnem nejake obchody

prajem vam krasny den :slight_smile:
24. aug 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brý deň, ale sa nám ochladilo ne? Včera som vybehla von, ale po pol hodine som už uháňala domov, aby ma neodfúklo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nič sa mi nechce robiť, ja som tak zlenivela, že sama tomu neverím :pensive:

Bibka, nepredávaj Kačičku, vymeň za moju špekulantku :wink:
24. aug 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my sme boli u lekarky v poradni tak mame 7200g :slight_smile: ale cez vikend mal troska zvysenu teplotu a dnes je cely vyhadzany tak nas neockovala a ideme zajtra zas ze uvidime ako sa to bude vyvijat :confounded:
Slavka a ja som dnes leniva neskuuuuuuuuuuutocne teraz som dosla a treba my varit a nechce sa mi a ani nemam inspiraciu a bordel v byte ani postele este nie su ustlane no vybuch :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je na tom najhorsie ze ma to ani neserie ako druhy krat :sweat_smile:
24. aug 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slavka, o tej lenivosti by som vedela rozpravat, ja ked je take pocasie ako teraz, tak som nemozna...nemozem sa nic prinutit, esteze som aspon so Samkom von vysla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, baby...chcem sa spytat, ako to je s dr pre babatko...musi sa to dopredu povedat? A to ma zaradia podla ulice, ci si mozem vybrat? nemam ani sajnu o tom... :confused:
24. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
patka, no treba sa skor dohodnut, a mozes podla ulice, alebo si vyberies... :wink: a potom , ked porodis, iba zavolas, ze uz ste doma a ona ti da poradnu :slight_smile: ty aj , ked budes na prijme v porodnici, tak sa ta budu pytat, u akej pediatricky bude babo, lebo tam potom poslu prepustaciu spravu, tak preto je dolezite si to skor dohodnut :slight_smile:
24. aug 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata ja som si opytala sestricky u dr. ci mozem nahlasit v porodnici jej meno aj ked ulicou patrime k inej a povedala mi ze mozem tak ked som lezala na sale tak prisla za mnou sestricka a pisala si meno a aj manzelove meno a tusim aj povolanie...

tatik nam dnes kupil mozaiku ktoru vcera nemali v baumaxe a dnes ju zahadne uz mali. ha ha..neviem co tam ti ludia robia.. nedalo mu a tak sa tam siel este raz pozriet a iny zamestnanec povedal ze ju maju tak ju uz mame doma. super super...

a ja som dnes matejovi kupila ciapocku, tielko a teplaky.. dnes mi spal od deviatej do dvanastej a potom od jednej do pol tretej.. dospaval vcerajsok asi...

livia a mna ste co nevolali doobedu? som sa prechadzala jak bludna ovca a vy ste si dali rande s bibkou co??
24. aug 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veronika, sak sme bludili a kukali, ale na teba nenatrafili a to sme presli fakt cele sidlisko :confused: ...a ja kolko razy chodim sama jak bludna ovca :grinning: :grinning: :grinning: hmmm? :grinning:
24. aug 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hlavne , ze mame mobily, nieeeee? :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bola som dnes v madarase, ale nepodarilo sa mi prejst obchody, kedze sme boli s detickami.... boli sme v detskom kutiku, dm-ke a bille... pojdem popozerat ked bude petusko v skolke, ale moze byt, no max mi pripada taky zivsi
24. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Bibka, len teraz som si precitala spravy, nesiel mi net. Myslim ze sa mi da platit, aspon doteraz som nikdy nemala problemy s platenim. My sme si chceli ist objednat tie stolicky, ale momentalne ich nemaju ani na sklade a povedali mi ze mi zavolaju a nic. Boli sme potom aj v Madarase, ked to bude hotove tak to bude fajn, zatial nic moc. Ale ten detsky kutik je vyborny
24. aug 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hej, Max je zivsi, lebo toto este nie je zaplnene obchodmi...tych par obchodikov, co tam je nestaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to je tak, ked to chceli narychlo otvarat, ale nie je to dokoncene :sweat_smile: ale dufam, ze sa to uz bude len zlepsovat a pribudne tam viac a viac obchodov, nech je vyber, lebo ja zase nemam chut stale chodit do PP :rolling_eyes:
24. aug 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tiež zo SNV a mam 3mesačné babatko. premyslam o kurze plavania v poprade, chodili ste niektora?
24. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj lenjak, hej ja som chodila :wink: ale to uz bolo pred 2 a pol rokom...este to bol v hoteli Satel..teraz to je uz v aquacity
24. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave ja som tiez chodila so starsim ale to je sest rokov dozadu, tak som chcela vediet ako to je v aquacity
24. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmm..moja kmotra chodi a jej sa paci, podla mna je to lepsie, lebo tam je to aj vacsie, nie ako v Sateli, sme sa dost tlacili v tom malom bazeniku :confounded: ...ale to je individualne, teraz je to troska aj drahsie, myslim , ze 90 eur, 10 vstupov na 1/2hodinky...
my mame akurat teraz problem s malym, mam taky pocit, ze jemu to vobec neprospelo..to potapanie, ma starsny problem s umyvanim hlavy, boji sa, vecne vo vani bojujeme , ked mu chveme hlavu namocit, zmyt sampon..proste otras, krici, odstrkuje hlavu a este len vojdeme do vane , krici: hlavu ne, hlavu ne!!!! :unamused: takze tak
inak ma vodu rad, kym mu netecie po hlave :grinning:
24. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
:grinning: livka tak vinko ti chutilo :frowning2: :wink:
Bibka katusku kupim :unamused:
zuzka tak ta podlaha by ma nepotesila :cry: :cry: :cry:
Mne sa MADARAS paci mam sa kde prechadzat :grinning: :grinning: :grinning:
naj blizsie stretko v Madarase decka sa maju kutik a my pokecame :wink: :wink: :wink:
Janka Ondrejko super vaha a to mate uz druhe ockovanie ?
My este len co nam dali v porodnici ale na tt na kontrolu tak hadam uz budeme ok :wink: :wink:
24. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: lenjak aj ja som rozmysla ci ist ci nie :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu starsiemu to prospelo velmi skoro sa naucil plavat uplne pekne potapal sa, mali sme sice az tri kurzy, ale teraz by som sla aspon raz a potom by som ho ucila sama
24. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak livka foto super :wink: :wink: nech je matusko zdravucky :wink: :wink:
a nas Matusko sa niekam ponahla prevracia sa na bok a niekam by siel :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ako rozprava ggggggggggggggg :grinning: :grinning: :grinning: a raz sa nam podaril smiech na hlas a uz sa zase smejeme bez zvuku :unamused: :unamused:
24. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne presne pripadal madaras taky nedostavany, bolo to take okate, ze to je narychlo spustene a nedokoncene, ale ked terminy ich uz tlacili... nevadi, ved raz sa to dokonci :slight_smile: , aspon je kde ist na kavu ked bude zle pocasie :wink:

ivka no my co mame starsie deticky, tak v detskom kutiku moc nenakecame :grinning: , ved to treba stale behat za detvakami... ja som dnes bola s mamkou a zistila som, ze sama s dvomi tam ist nemozem, lebo uz aj viktoria je aktivna a to by som nestihala behat za obidvoma :slight_smile:

viki chodi zase o nieco lepsie, uz chce iba chodit a chodit, no este to casto vyzera ako po tretom pive :grinning: , ale je to zo dna na den lepsie
24. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka urcite mas pravdu neviem si to predstavit :wink: :wink:
24. aug 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...

tam moje dieta vcera vecer zaspalo o pol siedmej a to som si myslela ze len na pol hodinky a ze pojdeme kupat.. spal mi do pol deviatej.. tak som ho len prezliekla, umyla tvaricku. manzel ho zobral na rukach pred zrkadlo a nas matej sa normalne chcel byt s tym druhym v zrkadle.. taky bol podoreny ako trepal s rukami a nohami do zrkadla... ale dala som mu papat a hned zaspal..

dnes uz buntosil o siestej ale teraz zalomil tak idem dat ranajky a sprchu..

nas matej sa nepretaca na bok..ale za to sa rehota a rozprava sa najlepsie mu ide komunikacia s lustrom..
25. aug 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....

my sme ohore od pol siedmej....noc dobra do 3...potom katastrofa...len jest chcela pazravka mala....
janka...super vaha...ja som uz taka zvedava na buducu stredu v poradni, kolko mame my...sa mi zda, ze cez vikend narastla a pribrala..... :sweat_smile:

a pre 8 rokmi som sa vydavala....... :grinning: :grinning: :grinning: ...dnes ma mm pozval na veceru....snad nam katka dovoli nejaky romantikus a nebude plakat za mamou ako ked sme sli do kina.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :grinning:
my sme mali 9.vyrocie 10, juna a obaja sme na to zabudli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..spomenuli sme si asi po 3 tyzdnoch :grinning: :grinning: :grinning: fuj hanba hanba hanba :grinning: :grinning: :grinning: ...no to uz ide s vekom...ta zabudlivost :sweat_smile:
25. aug 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka zase papa.....ona snad dnes rano nema dna.... :rolling_eyes: ...ved od 3-tej ju\uz kojim 4.x... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........aaaaaaaaaaaa uz tlaci hovienko...padam po nocnik, nech to zachytim don... :grinning:
25. aug 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dnes varite?? :confused:
25. aug 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my mame zo vcera kuracie cicky s brokolicou a smotanou a chcem urobit kapustnicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
25. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
livka mnam dala by so si :angry: :angry:
25. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ceeem kapustnicu... :angry: :angry: :angry: ..livia nem provokuj hej??
25. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok