Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
27. aug 2009

no susedku Ninku, nie? 😀

sophie1981
27. aug 2009

no dik, Livia,....som sa zlakla, ze som az tak tupa, ze si nepamatam meno.....sice to ja zvycajne si nepamatam..... 😅

kukulik30
autor
27. aug 2009

mna tiez hned napadla Ninka, ja som myslela, ze sa aj tak vola 😅 , ked ma taky nick,ci nie? 😅 😕

kukulik30
autor
27. aug 2009

a super vtip 😀 😀 😀 som sa rehotala jak salena 😀

sophie1981
27. aug 2009

padame.......vidime sa neskor....pa

ivana2009
27. aug 2009

nie vola sa silvia 😀 😀 😀 😀

kukulik30
autor
27. aug 2009

ivka, ahaaaaaa 😀 ...no nic...pre nas je Ninka 😀 😀 😀

anape
27. aug 2009

ahojte baby,

livka ty nastupujes v septembri do prace? a kam do povodnej alebo mas novu? ak to nie je tajomstvo 😕

ano az dnes ma byt ten mesiac, no tiez neviem ci na to pockam, lebo rano mi treba skoro vstavat, lebo ideme este na druhu cast dovolenky, takze ani ja v utorok urcite nepridem, ale potom v septembri, ked uz bude petusko v skolke, mozme dat kedykolvek rande 🙂

kukulik30
autor
27. aug 2009

anicka, ano do povodnej, ale uz troska pozmenene miesto, kedze moje uz neexistuje 😀

anape
27. aug 2009

a ake mas pocity ist do prace po takej dlhej dobe?

ivana2009
27. aug 2009

livka a kde nastupujes?

sophie1981
27. aug 2009

baby, ked mrazite tekvicu, aj ju predvarite???? 😕

kukulik30
autor
27. aug 2009

bibka, ja iba nastruham, dam so sackov a sup do praznicky, nikdy som nemala problem 😉

kukulik30
autor
27. aug 2009

nastupujem v stredu na tyzden 😉 ..a pocity..no zvlastene , skoro po 4 rokoch, lebo cele tehu som bola doma...ale celkom sa tesim 😵

sophie1981
27. aug 2009

Livia dik...uz mrazim...a varim sosovicovy privarok...mnaaam..... 😝

baby, poradte co robit, Katka zacina byt strasna na cecoch...ona ked chce pit, tak sa rukou odtlaca od dydy, v ustach chce mat len bradavku, nie cely dvorec a takto saje...ked jej chytim ruky a pritlacim spat, nech sa poriadne nacapne na dudu, tak spusti rev.....a este si ich zvykne zuzlat ako zuvku...normal dasnami....a mna uz tak bolia, ze az nadavam, ked sa prisaje...boli ako svina..... ☹

kukulik30
autor
27. aug 2009

bibka, nesmies jej dovolit takto zuzlat bradavku,skus na nu pokricat, ze to nesmie 😕 lebo inak prides o bradavky 😅 ..to je ako ked dieta zacne hryzt, vraj treba hned dat najavo, ze to sa nesmie robit a potom prestane..ale vlastnu skusenost nema, takze musis skusat 😖

sophie1981
27. aug 2009

ved na nu aj kricim, ona zacne pekne tahat, ale potom zase len bradavku ucat chce.... 😝 🙄

zuzanale
27. aug 2009

Ahojte už mám PC doma tak konečne som vás aj prečítala ......

Janke všetko naj aj keď dodatočne a Samkovi tiež 😉

ta črevná viroza je aj v LE a neobišla našu Timku ale chvalabohu nič akútne postačila dietka a probiotiká....

a Laura ta je posledný týždeň des zaspáva len na rukách nič ju nebaví ani sedieť ani hrať všetko tak na 15minút hrazdičku ide rozkopať žeby zuby išli?lebo hryzie a žužle všetko 😖

ozaj ak by bolo stretko tak by som mohla ak mm nebude mať žiadne plány kedže 2hého ide do PP na oeráciu

veronika1982
27. aug 2009

zuzka... moj matej je dnes ako z divych vajec...vonku mi spal 20 minut..

bibka spanie sa nepodarilo.. prepac ak som vas zobudila dnes...

mm mi poobede volal ze v spisskom stvrtku a na dialnici bola taka burka ze musel odstavit auto lebo nic nevidel... teraz sli nazad do pp kupit vchodove dvere tak mu siel oco pomoct a ja cakam kedy pride babka a pojdem na byt. hadam sa mi ho podari uspat..

ako mu mam skontrolovat dasienka ci sa tam nieco netlaci... dnes som bola kupit jedny probiotika lebo tak divne kaka.. tlaci ako keby sa nemohol vykakat a potom ide len voda z neho..

sophie1981
27. aug 2009

caute...konecne spime....a cecky mi aspon do 12 oddychnu....dnes s marsu asi nic nebude....kedze je vonku ako je...sme zmokli...katka mala prvy krat na kociariku plastenku v sede, tak sa snazila chytat kvapky celou cestou z mesta.... 😀 😀 si mumlala popod nos...

veronika, akurat sme vstali ked si volala..... 😉 .....a ssnad sa maly da dokopy a ze este nebudu zubky...

kukulik30
autor
27. aug 2009

caute 😀
napisem vam dnesny zazitok, nastrasila som vlastne dieta 😕 😅 😝 .....dnes som si kupila peelingovy krem na tvar, cistiaci aj ako maska/ asi druhy krat v zivote, lebo mi bolo povedane, ze po 30tke take uz musim 😅 😀 ..ta reku skusim/...no a nadzabala som ai to na moj ksicht a moje dieta, ked ma zbadalo, som myslela, ze odpadne...chudacik 😅 ...zacal kricat, mamka daj to dole, ty si soka/ socha/...no ta som musela odist prec, kedze to malo 3 min posobit....stale chodil na mna kukat, ci to este mam 😀 ...ale ked som to zmyla, tak poteseny , vysmiaty mi vravi: "jeeeee...mama je uz pekna" 😀 😀 😀
hehe...sranda, ze??? 😀 😀 😀 jak sa dieta zlakne vlastnej matky 😝

sophie1981
27. aug 2009

livia.... 😀 😀 😀 😀 ...ty macocha, vlastne dieta strasit..... 😝 ....moja mama si vraj pri mne nemohla namocit vlasy..... 😕 ..ze som sa bala.... 😀

slaviq81
27. aug 2009

Čafce ženy, my sme už doma, vykúpané, Lara už chrní. Celé poobedie lietala po dvore, tak dúfam, že bude dobre spať.
Doobedu som šla na Mier vyzdvihnúť kamošku a kukám na chodník a tam vykračujú dve grácie - Bibka s Veronikou. Som na nich trúbila, ktovie či som im deti nepobudila 😀 😝

kukulik30
autor
27. aug 2009

haha...a bolo mi divne, ze v mediach nic nebolo 😝 😝 😝 😀 Zuzana takze si nas dobre naplasila 😀

http://www.itnews.sk/buxus_dev/generate_page.ph...

anape
27. aug 2009

ahojte kocky,
takze ja zajtra rano odchadzam, ak bude moznost ako minule, tak sa prihlasim, no ak nie, tak sa majte krasne, ukazem sa buduci piatok, hadam doletime stastlivo 😕
teraz som dobalila a urobila doma poriadok, nech mamina neodpadne ked pride poliat kvety 🙂 a to si stale poviem, ze nebudem balit na poslednu chvilu 😀

pa

anape
27. aug 2009

vlastne uz dnes rano odchadzam 😅

bola som pozriet vonku ci neuvidim ten mars, no nie je vidiet ani mesiac a tu citam, ze to niekto nieco zle pochopil.... 😕 , aspon som sa nadychala cerstveho podazdoveho vzduchu 😀

ale uz fakt padam, ze aspon trosku pospim, dobru noc 😔

veronika1982
28. aug 2009

ahojte.. tak moj zazitok zo vcera vecera je asi takyto...

matej zaspal o siestej prisla mamka tak som sa vybrala na byt. pri odchode mi mamka este povedala ze nevie ci vyjdem z parkoviska lebo nejaky "idiot" mi zaparkoval za autom.. tak som sla nastartovala a zatrubila v domneni ze ten dotycny pride odparkovat...prd..o 5 min mi mamka vola ze matej kvici tak som utekala domov.. matej reval ako keby ho rezali.. potom sa ukludnil..auto tam este stale stalo... o osmej som uz chytila nervy a tak som zavolala na mestku.. tam mi povedali ze oni s tym nic nespravia len si ho mozu dat predvolat ze mam zalovat na normalnu policiu ze zistia spz a ze mu zavolaju... po pol hodine napokon prisli mestsky a odfotili auto.. bol tam znamy tak otec utekal dole im povedat ze co a ako lebo ja som mala mateja na rukach...ako oni odisli tak prisiel sofer toho auta tak otec mu siel vynadat... ten potom chodil a pozeral ci nema papucu...to je zmyslanie ludi...takze z bytu nic nebolo.. matej potom zase vecer plakal... pozerali sme mu do pusi ale nedal si.. vzdy sa vrtel.. potom strcil palec muzovi do nosa a poskrabal ho tak manzelovi zacala tiect krv z nosa...

uvidime aky budeme mat dnes dnes. ci to bude ako vcera..

a s tym marsom ma na....

slavka nezobudila si ich..katka nespala a moj drichmal. ja by som ta ani nespoznala len bibka mi povedala ze kto to bol..

sophie1981
28. aug 2009

bre ranko.......takze mars nic...no pockame do toho roku 2017 ci kolko to....a omrkneme uz aj s deckami..... 😉

noc celkom ok.......od pol druhej do 4 katka jedla 4x..... 😠 ........teraz sme dojedli ranajky a dopijam kavicku, katka zuzle rukav..... 😅 ...uz zacina chapat zmysel choditka a pomali sa zacina presuvat do urciteho ciela.....ale zatial je to veeelmi pomale, tak mam este klud.... 😕

veronika, ta co budete zubadlovci???? 😀 😀 😀 😀

anka, stastnu cestu a uzite si pos 😀 ledne letne dni.... 😉

kukulik30
autor
28. aug 2009

dobre ranko 🙂

anicka, jaaaaaaak vam fajne 😅 😵 ...tak si oddychnite 😉 a kde ste to vlastne sli 😅 , nejak mi uslo 😕

veronika, tak to by ma riadne ten dotycny nas... 😠

veronika1982
28. aug 2009

ideme von. kto sa prida?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre