• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
jej je zlatucky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blahozelaaaaaaaam Veronika, Matejko je krasnucky. By som si hned privonala :grinning:
No keby sa Matejko narodil v termine tak ma urcite cez 4 kilecka :confused: Krasne miery. Juj sa tesim :grinning: A zas zavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :grinning:
16. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tu mame dalsieho fesacika Matejka a o chvilu pribudne dalsi feso Matusko :wink:

Bibka, vidis ake sa rodia deticky??? S takymi krasnymi lickami ako mal Ondrejko, Laura a teraz Matejko :slight_smile: Pri druhom budes musiet trosku viacej drzat alebo viacej papat aby malo aj tvoje druhe take licka :wink: Ale aspon teraz Katuska medzi tych chlapov zapadne :grinning:
16. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasnucky je macko Matejko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth:
16. apr 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzana, my sme si s Katkou drzali liniu.... :grinning: ..a ved som aj Katke vravela, ze konecne rovnaka vaha ako ma ona teraz...len skoda, ze jej to trvalo 6 t aby sa nakto vykrmila... :grinning:
16. apr 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co babenky...reklama a vas nikde... :confused:
16. apr 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuuuuuuuuuuuu :grinning:
16. apr 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidiiim.... :grinning:
16. apr 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja :grinning:
16. apr 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hu hu..uz spite? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, holky, jen vás chci pozdravit... bydlela jsem kousek od SNV :slight_smile: ...tak jsem neodolala :slight_smile:
16. apr 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj pebi :slight_smile: ako to ze bydlela, uz nebydlis?
16. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, už ne. od roku 1996
16. apr 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaj, mas krasnu rodinku, prave som pozrela fotecky.... naozaj nadherna, Anetka je krasne dievcatko ... uz sa ti to krati a rozrastiete sa o dalsieho clena :dizzy_face:
16. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky za pochvalu :dizzy_face:
já si jdu lehnout, už se tady na židli všelijak kroutím, jak mě všechno bolí :grinning: ... jen jsem vás chtěla pozdravit a ještě nakouknu (jestli to nevadí :wink: )
16. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne , ze nevadi, budeme radi :dizzy_face: papa a dobru nocku
16. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahoželám Veronike k Matejkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pebi, tá foto ako malá zaspala medzi hračkami je dobrááááá :wink: :grinning:
16. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,

konecne som sa sem dostala a tu taka novinka... blahozelam veronika, drzte sa, nech sa vam dari a ste stastni :slight_smile:

baby tie co ste v poslednom case rodili, tak ste riadne sikovnice... take rychle porody... fakt super :slight_smile:

ja som nakoniec pozehlila len polovicu, lebo popoludni dosla kamoska, tak sme boli trosku v meste, potom som pisala svagrovi cast z bakalarskej prace a len predchvilou som to konecne dokoncila, kedze som od toho stale odbiehala

livka nabuduce vezmi Bibku a ona ti ukaze kde byvam a ked budem doma, tak dame kafe :wink:

idem spat, lebo dnes som skoro vstavala a uz to citim, zatvaraju sa mi oci, tak dobru noc :pensive:
16. apr 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne dobre rano hlasim sa 2v1
dnes idem ku kadernicke tak uz potom v nedelu mozem ostat :grinning: :grinning: :grinning:
ja uz fakt neviem co robit aby siel vonku zeby mu tam az tak bolo fajn :unamused: :unamused: :unamused: uz bolo aj tutu mutu a nic :confused: :confused:
17. apr 2009 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pebi VITAJ :wink: :wink: :wink:
17. apr 2009 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ivanka tak to ti verím aj ja som tak čakala pri oboch a narodili sa mi na termín Dianka deň pred a Vilko presne na termín a teraz asi budem čakať a vidíš Veronika ťa predbehla a ty v ňedeľu ideš už ako ležať?asi mi to ušlo tak sa drž a prajem ľahký a rýchli pôrod :wink:
17. apr 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anka..ja som tiez vcera odhodlane zacala zehlit a skoncila som po polovici :grinning: ...dnes asi pokracujem
no ano , asi budem musiet ist s bibkou, alebo mne staci nazov ulice a cislo alebo farba domu..to uz je viac identifikovatelne, ako ten popis od bibky :grinning: :grinning: :grinning:

ivka, ale kedze sa chystas ku kadernicke, mozno ta matusko prekvapi a pojde von, aby si to nestihla...aj Veronika uz nestihla kadernicku :grinning: vies ako to je, ked mas plany , tak ako natruc ti to nevyjde :grinning:
17. apr 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :slight_smile: ,

ivka nebud nervozna, ved stale si este pred riadnym terminom, tak bud v pohode a vela oddychuj, lebo potom na to nebudes mat vela casu :slight_smile:

livka no neviem ci nazov ulice by bola prave ta najlepsia navigacia, lebo nasa ulica sa vola A. Mickiewicza a cela ulica ma asi 5 domov :confused: , ale urcite ti povie viac, ze je to na konci ulice Kalinciaka :slight_smile:

ok, tak idem zase co-to pozehlit a potom ideme s Viktoriou na navstevu ku kamoske

prajem vam pekny den :slight_smile:
17. apr 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anka, to nie je ta ulica pri hygiene?
17. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi mate pravdu ved som este pred terminom :grinning: :grinning: :grinning:
nie nejdem este lezat len ma ide pozriet ci sa tam nieco uz rusa :confounded: :confounded: tak som zvedava :confused: :confused: krcok je sice skrateny o 2 cm ale nic ine :wink: :wink: :wink:
veru livka ja som si myslela ,ze uz pride kadernicka ku mne a este ja idem k nej :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livka je to presne ta ulica, mas ty ale prehlad :fearful: :grinning:
17. apr 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.....teeeda my sme sa vyspinkali.... :dizzy_face: :dizzy_face: .....zaspali sme o 21.30.......krmili o 2.....a potom o 5 ale len chvilocku a teraz sme az vstali......

dnes nas caka tazky den....poobede pohreb, sa mi tak nechce.....dufam, ze to nebude strasne.... :zipper_mouth: :pensive:
17. apr 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anka, no vidis...sama som prekvapena :grinning: , ja velmi ulice nepoznam, ale byvali sme kedysi Za Hornadom a casto sme sa tade prechadzali so psikom a obdivovali tie ulicky, hned by sme tam isli byvat :wink: je to blizko mesta a relativne kludne miesto :slight_smile:
17. apr 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibka, no tak to je teda smutny den..tak nech co najskor prejde... :pensive:

ale super, ze ste si tak pekne pospinkali :dizzy_face:
17. apr 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, tak takto to teda je... bolo mi cudne, ze poznas taku ulicu, pretoze doteraz som musela kazdemu vysvetlovat kde to je a kazdy sa cudoval, ze o takej ulici este nepocul :slight_smile:

a mas pravdu, je tu fakt fajn byvanie... byvas v meste, do centra to mas na skok, no je tu taky klud, ze ani nemas pocit, ze si v meste... nikdy by som neverila, ze budem byvat v meste, stale ma to viac tahalo na dedinu ako su napriklad smizany
17. apr 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok