Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
13. sep 2009

No priďte, len aby ste sa nenakazili 😝

Idem čumákovať na super hviezdy 😀

veronika1982
13. sep 2009

ahojte..

no poviem vam ked sa uzdravi bibianim pc tak ta vam nalozi ze ste tu nic nepisali...

janoko aj ja som ta vcera videla.. sli ste zo stanice domov.. ja som sla okolo cauflandu ale telefonovala som s mamkou a vy ste boli nabaleny.. a druhy krat som vas videla poobede ale to ste zase sli predomnou asi do primi a mali ste nejaku kyticu...

jahody blahozelam k elinke.. je krasna..

a nas matej ma este stale sople a ked vidi odsavacku tak kruti hlavou.. ale ja sa nedam..

dnes sme boli poobede u tety na blamonte a matej dospaval co zameskal doobedu tak spal tam 3 hodiny... teraz je uz okupkany a buba na mojej polovicke posteli..

uz mame v celom byte podlahy okrem detskej. tu budeme robit priebezne..

kukulik30
autor
13. sep 2009

slavka, no nie je to az tak zle so Samkom, nema nastastie teploty, iba troska mal zvysenu vcera...ale je dost zasopleny a tym padom aj kasle, dnes rano sa ja pogrcal, dala som mu prazenicku s chcebikom a tak ho naplo, ze hned bol vsetok obsah zaludka v spalni na zemi 😝 ..ale potom si pytal cisty chlebik a vravi, ze " z chlebika nebudem grgat/ to je akoze grcat/ 😀 "..vybity, vajicka mu nejdu , spekuluje, nic nechce jest a najnovsie ho z toho, co mu nechuti zacne napinat 😒 ...ale aj tak asi pojdem zajtra k dr, nech ho popcuva, ze viem, ci to nie je nic vazne a pripadne ostanem s nim doma stredu , stvrtok a piatok, nech sa poriadne prelieci, aby nenakazil ostatne deti..len dufam, ze aj ostatni rodicia takto rozmyslaju 😅

joj a Lara ma az ATB? 😕 moja zlata ☹ ...tak nech je choroba co najskor fuc

kukulik30
autor
13. sep 2009

sak ja by ssom aj pisala, ale ked v praci nemam casu..a ani nechcem...a vecer som rada, ze som so Samkom, tak len nahliadam , aby som mala aky taky prehlad 😉

ivana2009
13. sep 2009

Elinke prajem vela zdravicka vitaj medzi nami 😉 😉 😉

zuzana612
14. sep 2009

Ahojte, pozeram ze za tie 2 dni ste toho vela nanapisali 😀

Jahody gratulujeme, konecne dalsie dievcatko 😉

My sme s Matuskom u nasich doma, vcera sme boli skoro cely den mimo, boli sme gratulovat mojmu krsniatku Davidkovi ktory bude mat v stredu jeden rocik, tak som sa zase tak najedla ze uz s obzieranim sa koncim, kedze som za posledny mesiac pribrala 3 kg 🙄 Keby z nejakych normalnych veci tak nepoviem, ale su to same sladkosti, biele pecivo a slanina 😀 Ale sa tesim v stredu na kontrolu, hadam bude vsetko ok. S matuskom nam treba ist na ockovanie ale asi az v piatok kedze pred tyzdnom dobral antibiotika. Tak zatial vam prajeme pekny den

veronika1982
14. sep 2009

zuzka ze 3 kg.. ha ha... to mas este daleko k mojim 22 kg...

dufam ze budete v poriadku. joj moja kamoska caka dvojicky a je v nemocnici. dnes je velka vizita tak sa uvidi ze co a ako ale do porodu este ma par tyzdnov tak hadam to vsetko vydrzia a dotiahnu do uspesneho a zdraveho konca...

anape
14. sep 2009

ahojte baby,
vcera som sice vecer nahliadla, lebo mi nedalo, ale uz som bola velmi unavena, tak som nepisala.

My sme boli v sobotu u jednej babky a vcera u druhej, tak sme vegetili a papkali 🙂 😝 😝

jahody aj ja blahozelam k dcerke, nech sa vam dari a hlavne nech ste zdrave 🙂

a zuzanke prajeme k dvom rockom tiez vsetko dobre, nech je zdravucka a robi rodicom aj nadalej iba radost 🙂

idem nieco robit, lebo mam toho az az... prajem vam krasny den

anape
14. sep 2009

gabka mohla by som sa zastavit pre tie saticky trebars aj dnes? ak ano, tak mi napis prosim ta do IP kde ta najdem, dik 🙂

janoko
14. sep 2009

veronika1982 tak to je škoda, že sme nehodili pár slov. Kytky boli pre moju babku Máriu...

Paťa, som tu do budúceho týždňa cca do 24. 9.

pata31
14. sep 2009

Janka, tak dame stretko niekedy?

gabkazabka
14. sep 2009

Ahojte,
tak my mame za sebou dllllllhu prechadzku mestom,ninu som dala spat,ale akosi sa jej nechce.....debatuje v postielke o sto sest 🙄
Anka,kludne sa zastav,byvam pri Sintre-zeleno zlta zateplena bytovka-Kollarova 10...ale nefunguje nam zvoncek.....
Mozme sa aj niekde stretnut,daj vediet o kolkej.....do IP posielam tel.cislo 😉
Idem nieco zjest a urobit si kavu 😝

veronika1982
14. sep 2009

ja som konecne uspala mateja ale v kociari.. tak som zvedava kolko potiahne. uz som stihla par policiek v skrini popratat a ziskat prehlad o tom co budem potrebovat a co nie...ale uz dalej sa mi nechce tak si idem zdriemnut kym spinka a potom asi pojdem na zapad pozriet sa na podlahy..

gabkazabka
14. sep 2009

Baby,zabudla som sa opytat,ci nezbierate niektora viecka od Pribinacika.....Dnes som poslala a zvysilo mi asi 15 ks,do konca septembra to uz zrejme nestiham,tak ak chcete darujem 😉

janoko
14. sep 2009

Paťa, JASNEEEEEEEEEEEE

ivana2009
14. sep 2009

ahojte tak dnes bolo placu tak som zvedava ako dopadneme hadam ok 😉
mame 7040g tak po mesiaci 1kg 😀 😀 😀 mam mu dat stavicku z mrkvy a jablcka tak uvidime ako ..............

veronika1982
14. sep 2009

ej ivi tak to mate super vahu.. my ideme v stredu ale asi nas nezaockuje pretoze mame este sopliky..takze uz zacinate so stavickami.. ja som mu dnes dala ochutnat vyzivu tak sa tvaril ako keby som mu dala neviem co zjest..

gabka a to co je nejaka sutaz?

slaviq81
14. sep 2009

Ani, kam idete na svadbu? Či nejdeme na tú istú 😅 Ja zisťujem, že si nemám vlastne čo obliecť. Mám čiernu sukňu, ale dopasovať k nej nič 😝 Myslíte, že môžem aj vrch mať nejaký tmavý? Nejaká sivo čierna blúzka? 😕

Lare tie lieky vôbec nezaberajú, stále soplí. Zo začiatku mala také vodnaté soplíky, samo jej to tieklo von. A teraz? Ako lepidlo 😝 Chúďa moje.

Ivka, fíha 7 kíl, my sme mali toľko v polroku asi 😅

kukulik30
autor
14. sep 2009

helou helou 😀 😀 😀

u nas stale soplivo a kaslivo 😝 ale energie ma nazvys to moje dieta, dnes musel prist nakonie moj otec k nemu, lebo mm musel nakoniec do prace, a ked som volala o pol deviatej, tak mi vravel, ze akurat prestal plakat 😢 ze stale dookola... kde je mamka a tatik..chuda moje , ale ked som dosla domov tak uz mu bolo veselo, az prilis, skace ako divy, sople ma az za usami, natahovacie 😝 😀 no..ale aj tak ho asi necham doma az do konca tyzdna, v skolke to vyzera biedne, tak aby nechytil este cosi horsie... 😖 a v stredu pojdem aj k dr, nech ho pozrie a vezmem asi aspon paragraf, alebo co ja viem..co budem robit, no uvidim 😅

idem kuk na nase " spevacke " hviezdy..ale v prestavke som tu 😀

anape
14. sep 2009

slavi urcite nejdeme na tu istu svadbu, lebo my mame ist na svadbu az do vranova nad toplou 😕 , no uz je diskutabilne ci pojdeme, pretoze mm dnes nad ranom vyskocila platnicka a tlaci mu na nerv, tak je na infuzkach v nemocnici 😒

livka drzim palce, nech tie sopliky rychlo prejdu a nenadejaj sa, ze vsetky maminy su take uvedomele, ze nedaju dieta so soplikmi do skolky 😖

kukulik30
autor
14. sep 2009

ani, no ved to ma stve...ale nic nenarobim 😖

sophie1981
14. sep 2009

😉

sophie1981
14. sep 2009

ako sa mame?.....dnes sme prvy krat u svokry na noc, tak vyuzivam net, aj ked ta klavesnica slovenska mi zerie riadne nervy....

Jahody srdecne blahozelam k dcerke, je krasna.....konecne sa baby rozrastaju...

veronika, izba je naozaj zelena, ale pekna, aj ked ako zuzana pisala pre mna az priliz zelena... 😀 😀 😀 😀

u nas nic nove...Katka rastie ako z vody, uz vo velkom beha v pavuku, takze kludne casy pomali a isto koncia....lahnut uz nehrozi, len sediet a behat...dnes som jej uz kupila papuce s ortopedickou vlozkou, nech ma rovno chodidlo......zjedla by aj slona....zacinam pocitovat nedostatok mlieka a to este stale taha o dusu.....s,eje sa a dokonca uz veselo hovori pri kazdom papani mnam.... 😀 😀 😀 ...nase prve slovo.....trosku nam narastli vlasky a rozviazal jazycek.......jedna velka zmena nastala v tom, ze cez den spinkame v postielke....rano tak hod a pol, poobede hodinku, takze konecne aspon troska viac stiham....v sobotu sme mali uvitanie, hladali aj Mateja, ale nedostavil sa...bolo to velmi mile.....kratkke a strucne, ale zaroven aj krasne....doma sme to troska oslavili a spapali kolacik.... 😝

tod tolko od nas......nestiham citat dozadu, len tak zbezne......

aj my mame huby...zajtra ide este raz manzel a veru ze zavidim aj ja by som sla.....v sobotu zateplujeme strechu....teda mali by sme.....tak ak nahodou sa niekto nudi, moze dojst na brigadu.... 😀

dnes sme boli dat katke robit pas...ma uzasnu fotku......taku vyplesknutu.....okatu.... 😀 😀 😀

sophie1981
14. sep 2009

tak idem nieco vtisnut do hlavy..svokor mi ulial kalistok slivky a namojveru udrela mi do hlavy, tak nech to troska stlmim, lebo ked nie, tak bude zle...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...zajtra rano som tu opat.... 😉

kukulik30
autor
14. sep 2009

nazdaaar..ta nieze sa budes chciet bit 😀 😀 😀 po tej slivke...

inak aj moj MM bol minulu nedelu na huby 🙂 len je dost vela chrobacnych 😒

sophie1981
14. sep 2009

livia, tvoj manzel chodi na zle mietsa... my sme mali vsetke supis mnam..... 😝

kukulik30
autor
14. sep 2009

nie ja si myslim, ze boli v nespravnom case..po dazdi..bolo dost mokro...ale on este isto pojde 😀 moj oco bol aj tuto nedelu a plny kosik doniesol, tak ja vravim, ze kym pojeme toto, co ma on doma nasusene..hajajaaaaaaaaaaaaaaj......on ma riadne zasoby..ale do lesa chodi z pasie 🙂

kukulik30
autor
14. sep 2009

MM dnes siel zapit kolegovu dceru 😀 tak som ako na ihlach, uz by mohol dojst, nech mozem ist spat 😀 😀 😀

veronika1982
15. sep 2009

bibka ale ja som ti pisala ze nepojdeme a aj vcera som ti volala ale si asi zase imobilna. ha ha

ivana2009
15. sep 2009

pekne dobre ranko 😀 😀
bibka tak katka uz mmoze behat za chlapcami z MK 😀 😀 😀
ja huby vobec nepoznam len cervene 😀 😀 😀
teraz matusik zaspinkal 😉 😉 vcera po tom odber bol nervny zase nam nemohli odobrat tak stlacali rucku a stahoval do skumavky ☹ ☹ ☹ celu rucku mame popraskanu 😠 😠 😠 😠 ale uz zabudol hadam uz tak skoro nepojdeme uz len na ockovanie 😉 😉 😉 prajem pekny den 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre