• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
autor
co si mam tam nastavit, hore sa ma pyta , ci scan profile..ale tam su aj moznosti a pod tym zase scan targets a dole je moznost scan without cleaning, to si mozem zaskrtnut? nie ze mi vycisti este aj daco viac :sweat_smile:
17. sep 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam eset tiez, ale je to v angline, tak trocha bludim...neviem, co si tam mam vybrat s tych moznosti, co som pisala predtym v prispevku :unamused:
17. sep 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
scan targets... asi no selection, teda vsetko ale to predtym neviem
17. sep 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
in depth scan
my profile
context menu scan
smart scan

asi to prve nie? :confused:
17. sep 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten in depth scan...to mas celkovu kontrolu
scan targets, to by si musela vyberat, co chces kontorlovat..
17. sep 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neico som zaklikla, scan progress...tak daco robi, no uvidim, hadam nic neurobim
17. sep 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak, napisne je tam, ze posledne scanovanie bolo 24. 10.2008 a 8 infikovanych suborov....ale aj tak nechapem, ved ked mam antivirak :confused: ..ja som total antitalent do takych veci :grinning: , tak si nevsimaj moje priblble otazky :sweat_smile:
17. sep 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, obcas sa moze stat, ze ani antivirak nestaci...a aktualizuje sa ti pravidelne? lebo obcas vyprsi platnost a uz sa ti potom neaktualizuje...treba za to zaplatit, tam treba potom nejaky novy kod zadat...
17. sep 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej naskakuje je mi aktualizacia....
17. sep 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom neviem...ved uvidis vysledok skenovania a ked nic nenajde, asi bude treba ist za nejakym odbornikom...
17. sep 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na zajtra uz som dohodla, ze pride mrknut moj bratranec...ale aj tak mam nervy, ze vsetko sa startilo, nastavenia su fuc a tie fotky ma stvu najviac :frowning2:
17. sep 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemala som ich napalene na cd :pensive:
17. sep 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm...tak to ozaj zamrzi...ale mozno to este zachrani..
17. sep 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, konecne mi dorazila skrina...zajtra musim do jysku :dizzy_face:
17. sep 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Livka a mala si to na disku C ci D...lebo virusy vacsinou napadaju C...
17. sep 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja neviem, mne sa zda, ze som to davala na D..ale traz uz ani neviem :unamused:
17. sep 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Livy tak my sme dnes tiež zistili že sa nám nejak podozrivo správa PC a toť spustíš sken a 10 suborov vírus sme robili poriadky chvalabohu nič nezmizlo ..... eset je inak naprd a vyzerá že aj zvyšne antiviry aj tak pustili máme podozrenie že to naťahalo s facebooku :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to sa asi vykaslem na facebook :angry:
17. sep 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neee len si do PC stiahni z netu Spywerterminator a Avast sú aj v češtine a občas ich spusť :wink:
17. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
ta to co :confused: taky pokrocili cas a tu nikoho baby zasa upada moralka rychlo piste lebo zanikneme a to bude skoda kde si budem chodit pit kavicku :sweat_smile:
No mi druhy den skolke s placom keby ste ho len poculi ako rical nie plakal joj mojko male som smutna :cry:
ale uz som tam volala ze uz je ok tak uvidime co mi povie na obed.
Ja dnes idem palacinky robit mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka je to tazke davat deti do skolky cele dni su s nami a naraz fuk od nas :frowning2:
Mnam palacinky :slight_smile: :slight_smile:
my sme boli vcera na nefrologii pozerala nas vravela ze je ok aj oblicky ranno sme zase museli chytat moc do skumavky ,ale podarilo sa :grinning: :grinning: kym nebude moc ok ockovat na nebudu :angry: :angry: :angry: :angry:
dnes super cas na spanie :wink: :wink: :wink: Matusik uz bubka uz bol nervozny ,tak som zvedava do kedy :grinning: :grinning:
18. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak my dnes strasime od pol siestej, myslela som ze o pol desiatej bude spat, ale boli sme u kamosky a potom este pobehat von a akurat zaspal. Ani mlieko vsetko nevypil a prebalovala som ho uz len v spanku :grinning: Aspon mi nebehal po celej posteli :grinning: Dnes ideme do Huty, teda aspon myslim, niekedy poobede ked pride otec, cestou sa stavime v mercury pozriet nejaku krbovu vlozku a v Hute budeme 2 tyzdne, tak uz fakt by bolo dobre urobit nejake stretko. Alebo sa aspon pridte niekto k nam pohrat :confounded: Idem rychlo trosku poupratovat kym spi, dufam ze pospi aspon 2 hodiny nech co to stihnem. Tak zatial pekny den.
18. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulík, čau! Pracuješ v charite?
18. sep 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. tak my sme boli doobedu von a zobrali sme aj katku s mamkou. a potom nas zase katka pozvala na kavu.. matej zatial spinkal v kociariku a katka mi ukazovala ake hracky ma.. potom sa matej zobudil tak sme sa trosku pohrali a dali sme ich sadnut do kresla a bibka ich odfotila.. no narehotali sme sa az az.. matej vegetak oprety o katku ved naco sa bude snazit sediet sam a katka hrdina statocna ho drzala.. joj sa tesim na tie fotky.. boli uzasny..

boli sme objednat sedaciu supravu ale nemali vzorku farby tak cakam ze ci zavolaju a pojdeme ju objednat..
18. sep 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

janoko, ano v charite :wink:
18. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulík, tak to ťa pozná aj moja mamka, pracuje na personálnom v charite vzadu pri cintoríne v meste... Nejako sme sa bavili o Beátke Augustínovej - suseda cez chodbu bývalá a došli sme k tebe, videla ťa na fotke na koňovi, tak sa jej niečo zazdalo, že pozná
18. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj, no vidis, aka sje snv mala :slight_smile: sranda..ja velmi tie zienky na sekretariate nepoznam po mene, priznam sa :sweat_smile: ...ale pani , co mi robila dodatok k zmluve asi bude tvoja mamka, ze? :slight_smile:jej meno viem :grinning:, lebo som bola pri nej osobne, teda aspon si myslim, ze to bude tvoja mamka
18. sep 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulík,Hej, je to moja mamka.
18. sep 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: svet je ale maly :dizzy_face:
18. sep 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok