Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
24. sep 2009

foto samka v albume.... 😉

evitkamalicka
24. sep 2009

jeej Lucke gratulacia

rybecka
24. sep 2009

Bibka mam aj fenku tie su este 2 a 3 psikov. 🙂 Vcera boli u veterinara su pripravene na odber 😉
hej musim ho odfotit ale pockam nech mu povyrastu nech je aj ich vidno tie zubale 😅
Bibka ved dojdite sa na ne mrknut ak chces zober Deda auto Katusku a prid Ondrejko sa potesi 🙂

ivana2009
24. sep 2009

ahojte
tak blahozelame 😀 😀 samko juj to je chlap po tatikovi 😀 😀 😀 😀 tak vela zdravicka 😉 😉 😉
janka uz mate 2 zubky neviem ci aj nam neju soplime a kakame do kazdej plienky 😀 😀 zajtra kontrola ale pochybujem zeb nas zaockuju uvidime 😒 😒 😒

veronika1982
24. sep 2009

janka kde sa ponahlate s tymi zubkami?

samko je krasnucky taky este otlaceny z tiskania na svet..

my sme vyslali babku von a ja idem robit poriadok vo veciach a vyhadzovat co uz v zivote neobleciem..

boli sme kupit pracovnu dosku a boli nam aj zamerat skrinu tak som zvedava na tu cenu.. a uz mame svetla vo vsetkych izbach tak uz s tymto sme skoncili.. dodatok k linke nam posielaju expresne tak hadam aj to uz budeme mat z krku a uz len pratat a pratat...

veronika1982
24. sep 2009

pratam pratam a zrazu vonku pocujem detsky plac a vduchu si pomyslim: boze ale to babatko place... az zrazu mi dojde ze to vlastne place moje babatko. pozriem von oknom a moj matej na cely mier krik..bibka vie ako place matej.. vcera to zazila..

zletela som dole schodami a bezala som von...jasnacka nieco sa mu nepacilo lebo ked som ho zobrala na ruky tak sa ukludnil...ale potom som mu dala este papat a siel vonku a zatial este neprisli..

kukulik30
autor
24. sep 2009

Blahozeláááááááááááám Lucke k Samkovi 😵 😵 😵 rano mi to uz Bibkina mamka referovala 😉

kukulik30
autor
24. sep 2009

jaaaaaaaaj, ako citam , tak zbezne a rychlo, tak same novinky... 😀

janka, vau, vy sa ako ponahlate so zubami 😀 blahozelaaaaaaam

aj Katuske, no jasne slovo mama nie je podstatne 😀 ..u nas bolo prve baba 😅 ...a mama ani neviem kedy, asi to uz bolo dost neskoro, ked si ani nepamatam 😀

ha veronika, sak vy uz sa pomali aj stahovat budete 😕 panecku ste rychly, dame potom kolaudacne stretko a oplieskame flasu cerveneho vina o steny 😝 😀 😀 😀 a matejko zvladol ockovanie ako velky chlap 😉

zuzkaa ty ako , brucho rastie? daj foto 😉 nech zavidime 😀

veronika1982
24. sep 2009

no livia prvy oktobrovy tyzden ideme na to a potom vas vsetky pozyvam ku nam..len neviem na com budeme sediet ha ha...tak si kazda donesiete vankuse pod zadok a hrncek do ruky..

a ze vraj mame umyvatelne omietky tak kludne hodime nieco.

kukulik30
autor
24. sep 2009

a nas Smulo je opat chory, pred 2 hodinami zaspal a ked sa zobudil 38,8 a po Nurofene 39 ☹ ☹ ☹ ja neviem, co to je s nim, v pondelok isiel po tyzdni do skolky a uz opat ideme k dr ..zajtra, teda MM pojde, ja nemozem 😒

rybecka
24. sep 2009

Chudak Samko nejak ho zmohli tie virusi co? prajeme skore uzdravenie 🤐
skus mu dat nieco na posilnenie imunity nam pomaha hliva pestujeme ju aj doma a aj dostaval ju vo forme cukrikov kupene v lekarni.
my zatial tyz. v skolke a v pohodicke uvidime kedy to na nas dolahne.

slaviq81
24. sep 2009

čaute 🙂

Blahoželám k bábätku 😵

Livka, ta čo to? ☹

Janka, Ondrejko sa nejak ponáhľa so zúbkami. Ale super, že idú bez problémov. Len tak ďalej 😉

Bibka a Veronika a kde sú tie fotky, čo ste fotili decká spoločne? 😅

veronika1982
24. sep 2009

slavka tie fotky nie su pre verejnost.. vies aby ostatne deti nezavideli tu veeelllkkkuuu lasku.. ha ha ha

ale nie bibke to nejde zmensit aj napriek tomu ze to uz zmensila...

anape
24. sep 2009

ahojte baby,

nejako sem nestiham chodit, do vcera som bola sama s detickami, kedze mm lezal v nemocnici, no vcera ho pustili domov, ale stale to nie je dobre, tak cakame na rozhodnutie ci bude potrebna operacia 😒
ale inak sa mame dobre, deticky sa drzia (hadam to nezarieknem), petko sa krasne rozrozpraval a je to aj zrozumitelne 🙂 a viktoria je zo dna na den vacsi betar, myslim, ze predbehne aj petka 😕

bibka blahozelam ku krsniatku 😉 ... janke k prvym zubkom 😉

livka vam drzim palce nech sa z toho cim skor dostanete a nech vas potom choroby nadaleko obchadzaju... aj petuso bol zo zaciatku chorlavy asi trikrat po sebe v kratkom case, ale asi s dvojmesacnymi odstupmi
a ako v robote?
vcera mi mamina vravela, ze beatka uz ma dievcatko, ale ty to uz urcite vies 🙂

tak ja som sa vypisala a mozem ist spat... dobru noc 😔 😀

ivana2009
24. sep 2009

oj livka tak samkovi skore uzdravenie ,ked to je tak ze niektore maminky davaju deticky aj chore a potom sa ine deti nakazia asi tak ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dobru noc 🙂

sophie1981
25. sep 2009

dobre ranko.....uz su dve fotky s matejkom v albume...idem este dovesat pradlo a umyt podlahy a ranna cinnost za nami...dnes nam odchadza babka do BA za vnukmi....budeme same skoro 2 tyzdne... 😝

veronika1982
25. sep 2009

och boze tak ja sa tu rehotam.. na tej prvej fotke je katka ako vyhukana sova a ten moj tam neviem co hlada.. asi cumel a ta druha nema chybu ako keby sme ich prichytili pri nejakej cinnosti... joj az mi slzy tecu od smiechu...

zuzana612
25. sep 2009

Ahojte, tak my sme sa dnes fajne vyspali, spali sme do osmej tak parada. Len pocasie o nicom, von asi nepojdeme kedze celu noc prsalo, tak to bude veeeeeeeeeeelmi dlhy den. Daniel dnes zacina skolu tak to bude zase vecer kym pride, ale co uz.

Bibka, takze babka ide sama? Som myslela ze aj vy pojdete pozriet krsniatko. Ci vy az ked pojdete o 3 tyzdne do UK?

Fotky Katusky a Matejka su super, ako ste ich paradne zladili, aspon nemusime mat vycitky svedomia ze Matusko stiska Sarinku kedze Katka si aj tak nasla uz druheho 😀 😀 😀

rybecka
25. sep 2009

Dobre ranko 🙂
No ta to je laska 🙂
Musim si dohodnut aj nejake rande lebo Ondrej je este nezadany 😀 Ktore slecna je volna 😀 idem dat foto nech sa zaujemkyne hlasia u mamky 😀 😀
cas o nicom ale Matej dnes prvy krat neplakal doma ked siel do skolky az pri triede
no a zubky nam vysli pri neskutocnych soplikov a nervy stale na rukach tak to boli nase problemy vlastne este su 😅

zuzana612
25. sep 2009

Janka, aj ty mas fesaka, len skoda ze ja nemam slecnu 😀 😀 😀 A pridte nas uz konecne niekto pozriet nech sa tu nenudime 😖

veronika1982
25. sep 2009

tak ondrejko je uz riadny chlap.. ten moj sa akurat zobudil a ideme sa obliect a padame von

veronika1982
25. sep 2009

este vam dam ulohu dna.. kde zohnam lacne hrnce ale za to kvalitne..

sophie1981
25. sep 2009

Veronika...uz mas na azete fotky... 😉 Janka...tedaaa.....hmm......fesak.......no neviem Matej....hm.... 😅 😀 😀 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

anape
25. sep 2009

ahojte baby,
jani drzim palce nech to takto pokracuje dalej a za par dni to uz bude bez placu aj pri vstupe do triedy 🙂 ... petko je uz "zasluzily" skolkar a v poslednej dobe neplace, ale sa mi zaprie vo dverach a nechce vojst, potom ho vezme ucitelka za rucku a uz ide v pohode, ani sa neobzrie 🙂

zuzi a ty byvas priamo v hute? lebo vcera som sla tym smerom a zistila som, ze tie domy co su tu hned za konikmi este nie su huta... tak teraz mam v tom hokej kde to vlastne byvas a okrem toho som zbezne pozerala po domoch, ze ktory asi a az som skoro isla do jarku 😕 , ale v poslednej chvili som to stocila 😎

prajem vam pekny den baby

anape
25. sep 2009

bibka a veronika krasne su tie vase deticky... katuska je cista mamina a matej mi ide skor na ocka... alebo sa mylim?

slaviq81
25. sep 2009

Ahojte,

Ani, mne sa skôr Katka podobá na ocina 😅 Ale má šibalské oči, také ako moja Lara 😀 😀 😀 Keby ste videli čo doma stvára 😀 😝
Veronika, s hrncami neporadím. Tie vstavané skrine ste už objednali? Lebo som si spomenula, že spolužiačka zo strednej vyrába také 🙂

Janka, Ondrejko je fešák, ale Lara by radšej brala Mateja. Predsa len je starší 😀
Pozerám, že decká vám už začínajú pekne sedkať. Je to také zlaté, konečne majú lepší výhľad 😀 😀

veronika1982
25. sep 2009

slavka uz mame objednanu za 24 tis..najlacnejsia ponuka..

mne zase katka pripomina deda na tej fotke a matej je cisty oco..

sophie1981
25. sep 2009

ja vaM POMOZEM......oci ma po dedovi, nos po ocovi a licka po krstnej mame..... 😉 ....velkost hlavy neidentifikovana...uvidime, do akych rozmerov narastie..... 😀 😀 😀 😀

sophie1981
25. sep 2009

baby a ma niekto tie cd odzuzanale???...po sa nudime s katkou a mandarinaka darinka s mackom uskom nas uz riadne nudia.... 😝

slaviq81
25. sep 2009

Bibka, a určite je Katka tvoja? 😅 😀 😀 😀 😝
Veronika, kedy je potom koníkovská kolaudácia? Ja prídem na 10000%, lebo to mám blízko 😀 😀 😀

Nám odišla rýchlovarná kanvica 😝 , voda zovrie a vrie a vrie, vypínač sa nevypne, tak musíme vytiahnuť zo zástrčky 😀 😝 Keď slečna vstane pôjdeme obzrieť nejakú novú 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre