Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
26. sep 2009

Niekde by tam mohli byť, mňa by piclo, keby mi fotky zmizli 😝 Preto si ich stále kopírujem na USB 😉
Lara vstala, tak ideme jesť a potom niekam vybehneme.

Krásny víkend prajem.

kukulik30
autor
26. sep 2009

papa, uzite si to 🙂 ...... my cucime doma a vonku tak krasne 😖 ..no nic, nejako to musime vydrzat, hlavne, nech uz mame pokoj od tej choroby 😒

pata31
26. sep 2009

Ahojte...uz sme spat z PL...kupili sme kocik Verso za 260e (sme zjednali z 280) cerveny s kvietkami...no krasny je! aj ked som taky nechcela, skor som chcela taky univerzalnejsi, ze keby bol druhy chlapcek...no ale co uz...kedze nemali ziadny oranzovy, ako som chcela, tak ten vyhral 😉 😵

kukulik30
autor
26. sep 2009

patka, tak sup sup odfotit a do albumu 😉

pata31
26. sep 2009

tak uz su tam...som manzela nahnala od kavy 😀 😀

ivana2009
26. sep 2009

patka kociarik je pekny a pri chlapcekovi kupis iny 😉

kukulik30
autor
26. sep 2009

pekny pekny 🙂 chudak manzel, az tak si ho nemusela hnat od tej kavy 😀

pata31
26. sep 2009

diky 😵
Livka...ja som bola nedockava, som chcela hned odfotit 😉 a mm kym vypije kavu, tak to aj hodina prejde niekedy 😅

maca77
26. sep 2009

ahojte

Pati, kočiar je krááááááááááááásny 😵 ...to ste na trhu kupovali?

Veronika, aj my sme ten komplet kupovali v baumaxe.... no nekúp to.... keď bol za super cenu 😀

pata31
27. sep 2009

Maca, hej, na trhu, mali ho este aj v ciernom... 😵

sophie1981
27. sep 2009

pata...kraaaaaaaaaaasny kociarik...jA MILujem kvietocky... 😵 😵

kukulik30
autor
27. sep 2009

ahojte, ja som si dnes vymyslela robotu, teda manzel mi vymyslel, kedze chce na obed bryndzove pirohy, trocha netradicne na nedelu,ale rozhodne faaaaaaaaaaaajne 😀 tak sa dneska fajne obzereme 😅 😀 nejako nam prisli na chut, tak co spravime 😝

zuzana612
27. sep 2009

Ahojte, ja som tu mala vcera rodicov, otec nam kladol podlahu v pracovni a mama bola s matusom, tak paradny den, domov isli dnes rano, mohli este ostat 😖 Ale Daniel zobral teraz matusa s kamosom niekde do lesa na maly vylet a ja sa vam normalne tak o ten moj maly zazrak bojim, ze sa nemozem na nic sustredit 😀 A to len teraz odisli. Pravdepodobne mu aj tak zaspi v nosici a nebude mat z vyletu nic, ale co uz. Potom ho chce Daniel zobrat na futbal, tak ja budem mat asi cely den pre seba. Nieze by som nebola rada, ale nejak je tu podozrivo ticho 😀 A samozrejme bordel po tych dvoch co odisli, tak budem mat co robit. Ja varim na obed pecenu krkovicku s cervenou kapustou a knedlou, nejak som dostala na to hroooooooooooznu chut 😝

Pata, krasny kociarik, ja keby som vedela ze budeme mat dievcatko, ja by som bola schopna kupit nejaky krasny ruzovy 😀

rybecka
27. sep 2009

Ahojte
my uz poobede mali sme kura na zazvore. a pecene zemiaky 😵 mnamka.
a rozmyslame kam sa vybrat takuto peknu nedelu.
Zuzana neboj sa chlapom spolu je stale fajne oni sa rozumeju 😀 aj ja som dnes doobedu vyslala mm s obidvoma vonku a prisiel zniceny Ondrejko mu plakal a Matej nepocuval aspon vie ako to mam pestre 😀
Pata kraaaaaaaaaaasny velmi sa mi paci 😵 kociarik zavidim ti dievcatko aj ja chcem .
Zuzana a ty este nevies co cakate alebo nechces vediet velmi ti prajem dievcatko 🙂

zuzana612
27. sep 2009

Jani, ale ved ja som rada ze si mozem oddychnut, ale povedal mi ze idu iba na hodinku a ked som mu pred hodinou volalal ze kedy asi pridu, tak mi povedal ze si este pol hod. pred cielom. Ono by to nevadilo, keby som mu dala dorupsacika aj nieco ine na jedenie ako pernik, lentilky, cokoladu a cajik 😀 Chuda rano zjedol iba jeden jogurt, lebo to je vsetko co do neho rano dostanem. Tak bude hladny. keby mal aspon mlieko miesto caju. A ked som volala, tak samozrejme ze sapl Danielovi v nosici 😀
A este nevieme co to bude, ked mi robil ultrazvuk v nejakom 15-tom tyzdni tak by som prisahala ze nechal na obrazovke obrazok kde som videla 2 gulky a cvira, ale som sa ho nepytala co to bude. A ked som sa ho pytala v 20-tom ze ci bude mat starka siesteho vnuka alebo prvu vnucku, tak povedal ze to mozno aj vypada na dievca, ale nevie mi to povedat s istotou. Takze vobec neviem co to bude a asi sa uz ani pytat nebudem, ak to vydrzim. Bud to bude chlapcek, alebo nas prekvapi dievcatko. Viac ma trapi to, ako sa bude volat 😀 Lebo to vazne ani netusime. U dievcatka mozno ostaneme pri Simonke ako sme chceli pri matusovi, este sa nam paci Timea, ale pri chalanovi vobec netusime ako by sa mohol volat

slaviq81
27. sep 2009

Zuzka, pri dievčatách je ľahší výber mien, aspoň pre mňa 🙂

Dnes je pekne, ani neviem kam pôjdeme keď Lara vstane 😝 Všetko už máme obkukané 😝

Paťa, aj mne sa páči kočiarik, tie kvietky hlavne 😵 Dnes človek nájde kadečo 🙂

maca77
27. sep 2009

my sme mali pri Tamarke tiež prekvapko takmer do pôrodu .... pri poslednom UZV si zo mňa dr. urobil srandu a keĎže uzv nahrával na video, tak vravel že si to máme popozerať, že to tam vidno a rozmýšľať čo to bude.... ma skoro porazilo vtedy ... a keď sme to video pozerali spredu i zozadu, tak furt sme tam videli gulky a pipik .... nakoniec tam žiaden nebol ... a to pravé "kávové zrno" sa ukrývalo niekde v rohu obrazovky 😅 ... a to sme objavili až keď bola malá na svete 😀

musím povedať, že za taký posledný 1rok je dostupných veľa krásnych kočiarov aj za rozumné ceny 🙂 Pati ten tvoj sa mi tak zapáčil, že začnem normálne rozmýšľať o dalšom bábu 😀 ... aj farba je krásna, ja čiernu čo sa týka kočiarov nemusím... nejak mi to k bábätkám nepasuje ...

a čo sa týka mien, tak my sme mali v rezerve ešte Alexandru, Simonu a možno ďalších 5 ... ale vybrať a zhodnúť sa na mene pre chalana bol problém, keďže sme nechceli aby boli v rodine rovnaké ...

pata31
27. sep 2009

aj ja som taka kvietockova 😵 ...ani som necakala, ze by som taky kociarik kupila...vlastne som teda ani nechcela, lebo ten je ozaj len dievcensky...no ale este bude sranda, ked sa dvaja dr mylili, ze to je dievca..lebo vlastne ani jeden to nepovedal na 100%, ale kedze to povedali dvaja, tak sa hadam nemylia 😅 ale sme sa poistili co sa tyka kociara, ze keby bol chlapec, tak mozme v predajni v RK vymenit 😉
inac my nemame taktiez pre chlapca meno...mozno Roman, Branko alebo Damian...no asi jedno musime pre istotu vybrat 😉

maca77
27. sep 2009

mne Damiana MM neschválil a Romana mám zas brata.... takže ak vyberiete do istoty jedno z tých troch, tak to už je jedno, lebo sú to pekné mená 😉

zuzana612
27. sep 2009

Moji chlapi prisli domov, najedli sa, narobili bordel a odisli na futbal, ale parada, lebo ma uz tak hrozne boli chrbat ze naviem ci sa mam skrabat po stenach alebo co. Tak sa idem vyvalit asi na tvrdu podlahu ku TV, lebo inac neviem.

U nas je problem s chalanskymi menami kedze mame v rodine tolkych chlapov 😀

No nic, musim ist lebo tu asi skapem. Pata, teba nebolieva tak hrozne chrbat????

slaviq81
27. sep 2009

Paťa, Roman je pekné 😉

kukulik30
autor
27. sep 2009

mne sa paci Hugo, Bruno 😀

kukulik30
autor
27. sep 2009

jeeeeeeej, baby, ake pekne topanocky, nepotrebujete niekto, kozene za dobru cenu 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

slaviq81
27. sep 2009

Livi, mne tieto mená navrhoval môj ujo a sesterka 😀 Topánky sú pekné, ale chlapčenské. A nám treba dievčenské. Ale keď tak rozmýšľam, aj tak je to úplne jedno, lebo väčšina mamičiek čo stretávame na prechádzke má Laru za chlapca 😝 Aj keď je celá v ružovom, nechápem 😝
Idem jesť, lebo už mi cigáni vyhrávajú 😀 😀 😀

lenjak
27. sep 2009

ahojte , ja si Vas tak obcas citam a zaujalo ma kukulik, že sa ti pacia mena Hugo a Bruno, tak sa totiž volajú moji synovia. a zatial ked sa niekomu hovorim ako sa volaju tak sa vsetci len rozpacito usmievaju. ale mi sme spokojny, no ake ine meno k Brunovi 🙂 len Hugo

kukulik30
autor
27. sep 2009

leni, naopak, mne sa tie mena velmi pacia a hlavne ta kombinacia, ...je uzasna, neviem si predstavit ine 😵 😵 😵 mas dobry vkus 😉
a potom sa mi este paci Leo a Teo 🙂

kukulik30
autor
27. sep 2009

slavka, mne sa zase stavalo, ze stale si ludia mysleli, ze Samko je dievcaa to uz bol aj 2 rocny a jedna pani mi vravi, ze ake krasne dievcatko 😅 😀 ..aj napriek modremu oblecku 😀 zeby tie vlasy a to rozmyslam nechat mu troska dlhsie, aby mohol mat celenku 😀

kukulik30
autor
27. sep 2009

ale este Maxim je pekne a Alexander 🙂
a dievcenske urcite Esterka a Dorotka 🙂 ..uf len, aby som mala aj tolko deti, ekd mam tolko mien na vyber 😀

pata31
27. sep 2009

Zuzi, no bolieva ma chrbat, hlavne ked nieco porobim...tak ta bolest v krizoch! hlavne na pravej strane ma az seka...ale to by som si nemohla lahnut na zem...ked si lahnem na tvrde, tak to mi normalne preskakuje v klbe, mam problem sa pohnut! najviac to je sranda na predporodnej priprave, ked lezime takto na chrbte a ja nemozem ani nohu dvihnut 😅 ale ked sedim tak pohoda... 😉
inac dnes mi nejako tvrdne brusko, to asi po tej vcerajsej namahe...najprv PL a potom este navsteva u babky a dedka...som mala dost teda! najma to natriasanie v aute 😖

sophie1981
27. sep 2009

caute uz sme doma, pomali sa chystame na kupanie...ked rozoberate mena.....ked bude dalsie dievcatko asi dame Bibku alebo Hanu......manzelovi sa paci Dianka....a Didiana....chalan ostava Vratko...aj ked aj my sme sa zamyslali aj nad Hugom, ale v UK som sa starala o Huga a prislo mi to blbe povedat sefke, ze davam meno ako ma jej syn,. tak sme od toho upustili...mne sa zacina pacit aj Marko....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre