Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
5. okt 2009

a hadam, ze Lare nieco zistia..chudatko, ved to nie je normalne, aby tam z maska vracala ☹ len ten odber krvicky, juj...si neviem predstavit, ako by teraz brali Samkovi, brali nam ibaraz a to bol malicky.tak sa to dalo, ale teraz si neviem predstavit 😒

zuzana612
5. okt 2009

Caute, my sme sa vratili z mesta, boli sme s mamou, chce si dat urobit okna tak sme boli dat robit cenove ponuky. Potom isiel Matusko ku starkemu nech ho povozi na jeho velkom bagri, len som zase nemala fotak. A teraz vykrikuje v postielke a nechce spat. Vcera sme sa zase boli prejst u nas za domom na takom kompceku a Matus ho cely vyslapal sam, som bola prekvapena.

Bibka, bud pridem cez vikend, alebo uz vobec, podla toho co mi povie v stredu Dr. lebo ma nejak cudne stipe brucho. Normalne ta koza hore pod cickami ako konci brucho ma boli a stipe, pri Matusovi som to nemala, tak neviem co to je. Do toho mi tvrdne brucho a nehorazne ma bolieva chrbat, tak uvidime. Aj ked mama sa ma chce este zbavit v nobembri aspon na tyzden kym vymeni okna 😖 Ale cesta do spisskej je pre mna uz utrpenim, ked sme isli v sobotu vecer tak soferoval otec a ja som sedela s chrbtom opretym o moju penazenku a tlacila som si rohom na ten blby nerv ci co sa mi to tam zasekava aby som tu cestu vydrzala. No ale ved uz len 3 mesiace. Teda aspon este 2 hadam nejak vydrzim. Vsak keby sa to narodilo na Mikulasa na moje narodky, ved to by uz bolo v 36-37 tyzdni, tak to by uz mohlo ist von 😀

kukulik30
autor
5. okt 2009

slavka, no mala som ukoncit v piatok, ale dr ma presvedcila, aby som este potiahla aspon do pondelka, lebo inak nskoro nic nedostanem z poistovne...a rataju sa tam aj vikendy , do toho osetrovneho..tak som si vravela, ze vydrzim..ale samko musi ostat doma az do stredy, takze moja mamka si berie dovolenku utorok, streda...latame to, ako sa len da 😖 vo stvrtok uz pojde do skolky...to zas bude placu ☹

slaviq81
5. okt 2009

Livi, veď doktor povedal, že to je uňho prvé decko čomá taký problém. No ako keby som si vymýšľala 😔 Ale som rada, že vezmú krv, už budem spokojnejšia.

A ešte minulý týždeň v piatok ma na Letnej oslovila nejaká žena. Som čumela, že odkiaľ vie moje meno. A to bola Zuzka z Huty 😀 No vôbec by som ju nespoznala, len Lara sa naháňala za jej Matúšom, tak podľa neho som si ju tak zaradila 😀 😝

kukulik30
autor
5. okt 2009

☹ ..och Zuzka, tak to ti nezavidim,tie bolesti chrbta musia byt strasne ☹ ..a ked pises o tej bolesti koze-to stipanie, tak aj mna to presne takto bolelo, ale to zevraj sa mi koza natahovala, ci co..proste tlacilo ma to tam hrozne 😖 ani dr mi nevedel povedat, ze co ...

megy2
5. okt 2009

....ahoj,no veru bibka dufam ze sa stretneme na izbe uz ked nie na sale kedze od septembra snazilkujeme.....
...livka uz som aj katkinho matuska brala na ruky nech sa naberiem a lubos mojmu manzelovy strcil matuska na ruky tak ten MM sa tvaril akoby mal bombu v rukach,ale zlaty bol no..... 😉 🙂

zuzana612
5. okt 2009

No si ma Livia potesila 😀 Ale kazdy den pozeram kedy mi vylezu nejake strie, lebo ma to brusisko fakt riadne boli, neviem co to budem mat pred sebou o 3 mesiace 😖 A krpec uz zacina riadne vystrajat, tak mi ho este ponatahuje. No ale ved uvidime co mi v stredu povie, dufam ze je vsetko ok lebo minule mi povedal ze sa mi trosku skracuje krcok, tak ma hadam nesupne do nemocnice.

A veru som stretla Slavku, tiez by som ju nespoznala, ale takych deticiek ako Lara po meste vela nebeha a stali hned vedla nas 😀 Ono na tych fotkach co mame v albumoch kde mame na sebe aspon trosku make-upu sme asi trosku ine ako ked sa stretneme nenamalovane a neucesane v mesta ako beham ja 😀 😀 😀 Cest vynimkam, vsak Livia. Vzdy upravena 😀 😀 A stretli sme aj Ivku s matuskom, aj sme ju pochvalili ako jej pekne kilecka idu dole 😉

sophie1981
5. okt 2009

caute....uz sme doma...Veroniku s Matejom sme von nestihli, tak sme sli na ihriko za Liviin panelak...Katka prisla na chut preliezkam....sa snazil prepletat s tymi svojimi malymi nohami po tych drevach...a unavi sa tam ako nikdy...pol hodka na preliezkach, dosli sme domov, napapala sa a uz spinka v postielke..... 😅

Zuzana...tak uvidime, kedy dojdes..ak nie, tak buduci piatok sa po ceste stavime u vas v Liskovej......a sestra si nechala este tehu gate, bo este do svojich nevlezie, tak ale aspon topy a kosele dovleciem...potom cestou spat ked uz pojdeme domov z Uk tak to hodim aj nohavky..... 😉

sophie1981
5. okt 2009

megy, livka a este kto snazilkuje......zdar stastiu a plodnym dnom..... 😅 😅 😀 ...nech to vyjde..... 😉

slavka....v nedelu by som mala dostat mrchu...tak uvidim...nejako si nefandim, zeby som uz bola.......to by som bola asi priliz velky stastlivec...ale po nasom vylete uz budem asi tuzobne ocakavat // 😵 😕

slaviq81
5. okt 2009

Bibka, tak držím palec 😉

megy2
5. okt 2009

....bola som u dokyho a vravela som mu ze necem brat ziadne lieky aspon pol roka,lebo uz som mala pocit ze vzdy riesim babo ale akosi nic neprichadza....tak teraz som bez vsetkeho a duuufam ze sa podari....takze ano bibka SNAZILKOVaNIU ZDAR.....NAZDAR... 🙂

sophie1981
5. okt 2009

slavka....d..... 😉

megy...sup-sup.....do toho, do toho, do toho.... 😀 😀

megy2
5. okt 2009

...nooo a mne odchadza chlopik na tri dni prec a to mam akurat ovu....tak neviem neviem ako to poriesim 😉

zuzana612
5. okt 2009

Bibka, dnes som este na seba natiahla moje rifle take co boli trosku viac elasticke, ale hlavne nejaky ten top mi treba lebo tych mam malo. Tie moje tehu rifle uz tiez navleciem aj ked mi na zadku trosku este plantaju, ale o chvilu mi budu ok. Akurat tie zelene tehu nohavice su mi este dost volne, tak s tym ratam o mesiac 😀 Ale kedze ja okrem poradne nikam nechodim, tak vlastne aj tie moje 3 topy mi celkom stacia 😀 Ked idem do obchodu, tak vacsinou v teplakoch a mikine 😕

sophie1981
5. okt 2009

megy...postar nechodi??? 😀 😀 😀 😀 😀

sophie1981
5. okt 2009

bo ja som staremu vravela...plodne dni, nedojdes ty, pride postar..... 😀 😀 😀 😀 😀

megy2
5. okt 2009

..hej chodi UPS 😀

sophie1981
5. okt 2009

no vidiiis....po probleme..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...chodi taky s bradkou?

zuzana612
5. okt 2009

bibka, akuratm robim poriadky medzi detskymi vecami a nasla som tu modru kombinezu co si minuly rok pozicala Matuskovi od Lucy. Mam ti ju doniest do SNV?

megy2
5. okt 2009

heeej poznas?....bude carne babo....

sophie1981
5. okt 2009

zuzka, mozes..... 😉

megi, poznam, nosil nam veci do hypernovi...on tam uz asi robi 100 rokov.... 😀 😀 😀 😀 😀

kukulik30
autor
5. okt 2009

hehe, tak veru, toho chalana z UPS poznam a veruze on uz tam je snad 100 rokov 😀

no co superstarujete 😀 ..juj, akurat som pozerala, aki chalani vypadli, no poviem vam, neznam, kde ma narod cesky a narod slovensky usi 😝

sophie1981
5. okt 2009

panelakujem

sophie1981
5. okt 2009

zajtra pijeme??...cez ordinaciu? 😕 😕 😕 😕

kukulik30
autor
5. okt 2009

hej hej zajtra 😀

pata31
6. okt 2009

no konecne ficiiii koniiiik!!! 😵

ivana2009
6. okt 2009

ahojte 😀
tak rada by som sa pripojila hoc som utorok sama ☹ ☹ ☹
stretla som zuzankku ta je koca ani vrusko nema to ja som bola ako tang 😀 😀 ,ale je zlata a matusik ten je naj naj tie sibalske ocka 😉 😉
livka stretla som ti svagrinku ,tak som sa jej prihovorila matusko je krasny juj
nove fotrcky su super idem pridat aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kukulik30
autor
6. okt 2009

ahojte 🙂 az teraz som sa sem dostala 😉

hej ivka, si urobila riadne soky svagrinke..mi dnes rozpravala, bola v takom soku, ze sa zabudal opytat, ako sa volate 😀 tak som dumala, kto sa jej to vobec prihovoril 😀 ale nakoniec som podla opisu kociara a tvojho opisu zistila 😀 😀 😀
juj a skoda, ze nemozes dojst, mala si si zabezpecit nejaku pestunku 🙂 hmmm?

inak musim sa postazovat , 2x som sa dnes snazila dovolat Anke a nedvihala ☹ ale snaha bola.. dufam, ze dnes dojde 😕

baby ma nestvite, stale chcete stretko a nakoniec zase nik nepride 😒

kukulik30
autor
6. okt 2009

vaaaaaaaaau..ivi, sak Matusko uz je aky velky 😕 ..ale je fesacisko 😵 😵 😵 cmuk

kukulik30
autor
6. okt 2009

zeny tak ako ste na tom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre