• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
autor
dobre ranko :slight_smile:

veronika...fakt super pocasko na stahovanie :confounded: ..no drzte sa :wink:
11. okt 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika...aspon zistite, ci vam netecie strecha.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

polievocka sa vari aj masko...uff, sikula som.... :sweat_smile:
11. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
veronika nezavidim cas ,ale to si nevyberame :wink: :wink:
11. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. aj napriek dazdu sme sa stahovali...a bolo to super..vsetko vyslo tak ako malo a my si uz sedime v novej obyvacke a matej spinka... źajtra si to tu vsetko pofotim a ukazem vam byt..planovala som ist zajtra na mier katke dat darcek na "rozlucku" kedze sa s nou asi tak casto neuvidime ale nemozem lebo nam unika este plyn tak zajtra sa pride na to pozriet...takze tak rano sa ohlasim aku sme mali noc...
11. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika, si nas opustila.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: ....

no ale nie, super, ze sa vam DOMA paci....juuuj, keby sme uz aj my domov sli........uz len my byvame u rodicov... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...booze.... :rolling_eyes:
11. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a za chvilku budeme ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nech sa vam ttam veronika dari :wink:
11. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...

no Ivk, aspon niekto..... :sweat_smile: ......
12. okt 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... tak noc ako doma.. matej nespal o nic lepsie ani horsie.. len ja som oka nezazmurila.. teraz rano som uz umyvala podlahy lebo vzdy je tu prachu a spiny... a popri tom som si poplakala.. joj ale mi je smutno..ja viem ze si musim zvyknut...ideme sa obliekat a pockame ci pridu pozriet na ten plyn a ak nie tak idem ku nasim navarit zemiaky.. tak ti bibka potom zavolam.
12. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika, blahozelam k prvej noci....... :wink: ...

my sme tiez spali nanic.....ale co, ked sa mala potrebuje v noci vyhrat hodinku a pol, preco nie??? :grinning: :rolling_eyes:

ja dnes idem na UPSVaR........davam dokopy papiere na danove priznanie a este potrebujem pozistovat, ake formulare mi treba donoest domov ohladom rodicaku, pretoze tento mesiac koncim matersku.... :frowning2:
12. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko
veronika viem si predstavit ak ti je ,ale to prejde troska to potrva kazda tym prejde neboj bude fajn :wink: :wink: :wink:
bibka veru tie papierovacky aj mne sa treba do toho pustit :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
aj my sme mali noc o nicom, viktorke totiz idu zubky a tak sa v noci dost prevaluje a poplakuje, tak ja zakazdym vyskocim na rovne nohy a potom rano ledva drzim otvorene oci... nadranom viki dobre zaspala,tak sme samozrejme zaspali aj my :sweat_smile:

mimochodom mame dva nove zubky, ocne, takze dokopy uz mame 9zubkov

veronika to je tvoj prvy odchod z domu? drzim palce, nech coskoro prejdu take smutne pocity a prevladne radost z noveho byvania :slight_smile:

a co livka, ako sa citis? verim, ze vsetko je v najlepsom poriadku a o par dni nam potvrdis tehulkovanie :wink:
12. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja som dnes pobehala po doktoroch, zajtra rano zacinam rehabilitaciu, cize masaze a nejaku lampu, tak sa uz tesim, hadam mi to pomoze. Teraz mama doma aj sestrinho Filipka lebo je este stale chory, sestra je stale s Davidom v nemocnici, ale aspon mam pokoj lebo Matus je taky rad ze tu ma Filipka, ze si na mna ani nespomenie :grinning:
12. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: alebo uz den.
no inak ten den je dost o nicom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veronika tak prva noc za vami uvidis ako si zvyknes neboj vzdy je lepsie ked ste budete sami a maminka vas bude navstevovat a mier nie je az tak daleko :wink:
ja idem prebalit si syna lebo sa akurat pokakal :sweat_smile: :grinning: inac nic nove. :wink:
12. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, čo tu nové? :sweat_smile: :sweat_smile:

To je ale na ho... počasie, ani psa vyhnať... :confounded: Ja som bola objednať Laru na tie vyšetrenia, jedno máme o 2 týždne a druhé až o mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak všetko po strarom, od rána do večera sedíme doma pri telke, nič iné sa mi ani nechce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veronika, ja by som tak rada šla do svojho, aj nohy by som si dolámala pri tej rýchlosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale niekedy je to výhoda bývať s rodičmi :sweat_smile:
12. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame nieco nove...okrem toho, ze Katka sa prvy krat riadne tresla o hlavu :confused: , deda nam dnes prepustii domov z nemocky.... :grinning:

inac, slavka, to co za farmu mas na fb.....sme sa vcera s manzelom chechtali, ze aka milionarka.... :grinning: ....ze hot air baloon..... :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
12. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibs, tak dedo sa dočkal :slight_smile:

A nesmejte sa láskavo z mojej farmy, áno! Toľko som sa na nej nadrela :grinning: :grinning: Hot air balón som už vymazala, lebo zavadzal.
12. okt 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

do kelu, ja som to tušila, že to bola Slavka pred ambulanciou :sunglasses: .... keby mala Laru, tak to by som hneď vedela, ale som sa bála, že sa tam strápnim, keď jej poviem "ahoj slavka" a bol by to niekto iný :sweat_smile:
...Slavi, takže prepač, že som aj teba predbehla, ale ja chodím s deťmi ku Kovalovej do ambulancie a s Adamom som tam bola už doobedu, potom sme šli na krčné a naspäť pre ďalšie lieky....
12. okt 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte..my nic nove, stale cakam :slight_smile:

veronika..neboj sa to prejde :wink: niet nad vlastne byvanie :dizzy_face:

anka, blahozelam k zubkom..takze zubatiete :grinning:

bibka, to ste celkom dlho vydrzali bez padu a udretia hlavy..gratulujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz to pride..nebudes stihat sledovat, hen sa buchne, tam sa buchne...fuha, stale oci na stopkach :sweat_smile:

slavka, ty si mala nejaky balon na fb??? :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: som si ani nevsimla, ja uz nestiham, takze momentalne nesadi, zimujeme :grinning: :grinning: :grinning:

zuzka, tie masaze mas fajn, len aby pomohli :unamused: ale uz sa ti to krati :slight_smile:

janka, macka , ivka:slight_smile:

pozdravujem vas vsetky :wink:
12. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maca :angry: :grinning: :grinning: Ale veď nevadí, len som tam stála ako taká trúba dobrú trištvrte hodinu a to len kvôli pol minúte - aby nás objednala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Celkovo majú doktori debilný systém, v zahraničí sa človek objedná na recepcii a nemusí vyčkávať medzi pacientmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Livi, že zimuješ na farme :grinning: :grinning: :grinning: A dokedy budeš čakať :sweat_smile: Dúfam, že sa dočkáš // :dizzy_face:
12. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme mali vcera uraz.. hrali sme sa doma v obyvacke ze cestujeme do popradu kedze este nemame sedacku len stolicky a matej prask s hlavou do dreva ale smial sa z toho...

dnes som bola doobedu na mieru a matej zaspal na hodinku u babky a odvtedy nic az teraz zalomil.. a ked si predstavim ze zajtra ma byt este horsie tak neviem ci vobec nieco doma spravim... kto pride k nam zajtra na kavu?
12. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika, teraz budeš chodiť na Mier každý deň? :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A som sa už dlhšie chcela opýtať či sa dá prejsť s kočikom v pohode cez fľuder. Urobili tam nejaký kopček, alebo ako chodíte po schodoch? :confused:
12. okt 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my máme na.... deň svokrovcov vykradli zatial podrobnosti moc neviem mm je tam a čakajú na kriminálku z PP vyzerá že sa popri susedoch pozreli zlodeji aj k svokrovcom sú vyrazené dvere na oboch bytoch :angry: :angry: :angry: :angry:

inak aj my máme prvé udretie hlavy za sebou sa Laure nepodaril pokus sa samej posadiť :confounded:

Bibka aj ja mám balón :grinning: a v balóne lieta čierna ovečka takže nemažem :wink:
12. okt 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi a to kde??? :confused: :confused: :confused: To je sila, čo im zmizlo?
12. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavi u nás v LE svokrovci dokonca bývajú nejakých 200m od nás..... no a vyzerá že elektronika je v byte takže asi išli po zlate a peniazoch no peniaze pokial viem doma nemali akurát to zlato a ako naschvál dnes svokra nebrala náramok čo rada nosí ale nechala ho doma :unamused:
12. okt 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je zákon schválnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dúfam, že zlodejov chytia.
12. okt 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to silne pochybujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
12. okt 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som optimista :sweat_smile:
12. okt 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka ja som uz aj utekala dole tym kopcom s kociarom :grinning: :grinning: ..su tam schodiky a tam su take zeleza na kociar. takze v pohode tam prejdes...

no neviem ako casto budem chodit na mier a kedze hlasia rapidne ochladenie tak asi nie..dnes som si sla navarit zemiaky lebo nam nesiel plyn a az v stredu mam v plane ist ku kamoske na navstevu pretoze ona caka dvojcata a nemoze prist k nam tak mi ideme k nej ale uvidime ci nezapadneme snehom...
12. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holaaa...

Livia....juuuj, ja nem v pohode, ja nervozna...kedy testujes???? :confused:

Zuzanale...no ty koky.....zazitok.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......a musim kuknut aj na tvoju farmu.......ja mam len ciernu ovecku...ja balon nemam,...ja vlastne nemam ani kolnu, len stan..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

veronika.....ved vytiahnes sane a bude....a ako tam hore??...mrzne????.....fuka???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....u nas dole iste teplejsie.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

premyslala som kde sa spytat....a napadol ma MK...a vy
chcem vas poprosit o radu. mohli by ste nam odporucit nejaku dobru detsku doktorku v SNV, resp. v LE?
niekoho, kto sa zaujima ako sa babako ma, tiez niekoho, kto vie poradit, ked sa nema babatko uplne dobre :slight_smile:

dakujem velmi pekne.

pekny vecer
12. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok