Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
11. okt 2009

dobre ranko 🙂

veronika...fakt super pocasko na stahovanie 😖 ..no drzte sa 😉

sophie1981
11. okt 2009

veronika...aspon zistite, ci vam netecie strecha.... 😀 😀 😀 😀 😀

polievocka sa vari aj masko...uff, sikula som.... 😅

ivana2009
11. okt 2009

dobre ranko
veronika nezavidim cas ,ale to si nevyberame 😉 😉

veronika1982
11. okt 2009

ahojte.. aj napriek dazdu sme sa stahovali...a bolo to super..vsetko vyslo tak ako malo a my si uz sedime v novej obyvacke a matej spinka... źajtra si to tu vsetko pofotim a ukazem vam byt..planovala som ist zajtra na mier katke dat darcek na "rozlucku" kedze sa s nou asi tak casto neuvidime ale nemozem lebo nam unika este plyn tak zajtra sa pride na to pozriet...takze tak rano sa ohlasim aku sme mali noc...

sophie1981
11. okt 2009

Veronika, si nas opustila.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 ....

no ale nie, super, ze sa vam DOMA paci....juuuj, keby sme uz aj my domov sli........uz len my byvame u rodicov... 😝 ...booze.... 🙄

ivana2009
11. okt 2009

a za chvilku budeme ja 😀 😀 😀 😀
nech sa vam ttam veronika dari 😉

sophie1981
12. okt 2009

dobre ranko...

no Ivk, aspon niekto..... 😅 ......

veronika1982
12. okt 2009

dobre ranko... tak noc ako doma.. matej nespal o nic lepsie ani horsie.. len ja som oka nezazmurila.. teraz rano som uz umyvala podlahy lebo vzdy je tu prachu a spiny... a popri tom som si poplakala.. joj ale mi je smutno..ja viem ze si musim zvyknut...ideme sa obliekat a pockame ci pridu pozriet na ten plyn a ak nie tak idem ku nasim navarit zemiaky.. tak ti bibka potom zavolam.

sophie1981
12. okt 2009

veronika, blahozelam k prvej noci....... 😉 ...

my sme tiez spali nanic.....ale co, ked sa mala potrebuje v noci vyhrat hodinku a pol, preco nie??? 😀 🙄

ja dnes idem na UPSVaR........davam dokopy papiere na danove priznanie a este potrebujem pozistovat, ake formulare mi treba donoest domov ohladom rodicaku, pretoze tento mesiac koncim matersku.... ☹

ivana2009
12. okt 2009

pekne ranko
veronika viem si predstavit ak ti je ,ale to prejde troska to potrva kazda tym prejde neboj bude fajn 😉 😉 😉
bibka veru tie papierovacky aj mne sa treba do toho pustit ☹ ☹ ☹

anape
12. okt 2009

ahojte baby,
aj my sme mali noc o nicom, viktorke totiz idu zubky a tak sa v noci dost prevaluje a poplakuje, tak ja zakazdym vyskocim na rovne nohy a potom rano ledva drzim otvorene oci... nadranom viki dobre zaspala,tak sme samozrejme zaspali aj my 😅

mimochodom mame dva nove zubky, ocne, takze dokopy uz mame 9zubkov

veronika to je tvoj prvy odchod z domu? drzim palce, nech coskoro prejdu take smutne pocity a prevladne radost z noveho byvania 🙂

a co livka, ako sa citis? verim, ze vsetko je v najlepsom poriadku a o par dni nam potvrdis tehulkovanie 😉

zuzana612
12. okt 2009

Ahojte, tak ja som dnes pobehala po doktoroch, zajtra rano zacinam rehabilitaciu, cize masaze a nejaku lampu, tak sa uz tesim, hadam mi to pomoze. Teraz mama doma aj sestrinho Filipka lebo je este stale chory, sestra je stale s Davidom v nemocnici, ale aspon mam pokoj lebo Matus je taky rad ze tu ma Filipka, ze si na mna ani nespomenie 😀

rybecka
12. okt 2009

dobre ranko 🙂 alebo uz den.
no inak ten den je dost o nicom 😝
Veronika tak prva noc za vami uvidis ako si zvyknes neboj vzdy je lepsie ked ste budete sami a maminka vas bude navstevovat a mier nie je az tak daleko 😉
ja idem prebalit si syna lebo sa akurat pokakal 😅 😀 inac nic nove. 😉

slaviq81
12. okt 2009

Ahojte, čo tu nové? 😅 😅

To je ale na ho... počasie, ani psa vyhnať... 😖 Ja som bola objednať Laru na tie vyšetrenia, jedno máme o 2 týždne a druhé až o mesiac 😝 Inak všetko po strarom, od rána do večera sedíme doma pri telke, nič iné sa mi ani nechce 😀 😝
Veronika, ja by som tak rada šla do svojho, aj nohy by som si dolámala pri tej rýchlosti 😝 Ale niekedy je to výhoda bývať s rodičmi 😅

sophie1981
12. okt 2009

my mame nieco nove...okrem toho, ze Katka sa prvy krat riadne tresla o hlavu 😕 , deda nam dnes prepustii domov z nemocky.... 😀

inac, slavka, to co za farmu mas na fb.....sme sa vcera s manzelom chechtali, ze aka milionarka.... 😀 ....ze hot air baloon..... 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

slaviq81
12. okt 2009

Bibs, tak dedo sa dočkal 🙂

A nesmejte sa láskavo z mojej farmy, áno! Toľko som sa na nej nadrela 😀 😀 Hot air balón som už vymazala, lebo zavadzal.

maca77
12. okt 2009

ahojte

do kelu, ja som to tušila, že to bola Slavka pred ambulanciou 😎 .... keby mala Laru, tak to by som hneď vedela, ale som sa bála, že sa tam strápnim, keď jej poviem "ahoj slavka" a bol by to niekto iný 😅
...Slavi, takže prepač, že som aj teba predbehla, ale ja chodím s deťmi ku Kovalovej do ambulancie a s Adamom som tam bola už doobedu, potom sme šli na krčné a naspäť pre ďalšie lieky....

kukulik30
autor
12. okt 2009

ahojte..my nic nove, stale cakam 🙂

veronika..neboj sa to prejde 😉 niet nad vlastne byvanie 😵

anka, blahozelam k zubkom..takze zubatiete 😀

bibka, to ste celkom dlho vydrzali bez padu a udretia hlavy..gratulujem 😝 teraz to pride..nebudes stihat sledovat, hen sa buchne, tam sa buchne...fuha, stale oci na stopkach 😅

slavka, ty si mala nejaky balon na fb??? 😅 😕 😅 som si ani nevsimla, ja uz nestiham, takze momentalne nesadi, zimujeme 😀 😀 😀

zuzka, tie masaze mas fajn, len aby pomohli 😒 ale uz sa ti to krati 🙂

janka, macka , ivka🙂

pozdravujem vas vsetky 😉

slaviq81
12. okt 2009

Maca 😠 😀 😀 Ale veď nevadí, len som tam stála ako taká trúba dobrú trištvrte hodinu a to len kvôli pol minúte - aby nás objednala 😝 Celkovo majú doktori debilný systém, v zahraničí sa človek objedná na recepcii a nemusí vyčkávať medzi pacientmi 😝

Livi, že zimuješ na farme 😀 😀 😀 A dokedy budeš čakať 😅 Dúfam, že sa dočkáš // 😵

veronika1982
12. okt 2009

aj my sme mali vcera uraz.. hrali sme sa doma v obyvacke ze cestujeme do popradu kedze este nemame sedacku len stolicky a matej prask s hlavou do dreva ale smial sa z toho...

dnes som bola doobedu na mieru a matej zaspal na hodinku u babky a odvtedy nic az teraz zalomil.. a ked si predstavim ze zajtra ma byt este horsie tak neviem ci vobec nieco doma spravim... kto pride k nam zajtra na kavu?

slaviq81
12. okt 2009

Veronika, teraz budeš chodiť na Mier každý deň? 😅 😀 😝 A som sa už dlhšie chcela opýtať či sa dá prejsť s kočikom v pohode cez fľuder. Urobili tam nejaký kopček, alebo ako chodíte po schodoch? 😕

zuzanale
12. okt 2009

Ahojte my máme na.... deň svokrovcov vykradli zatial podrobnosti moc neviem mm je tam a čakajú na kriminálku z PP vyzerá že sa popri susedoch pozreli zlodeji aj k svokrovcom sú vyrazené dvere na oboch bytoch 😠 😠 😠 😠

inak aj my máme prvé udretie hlavy za sebou sa Laure nepodaril pokus sa samej posadiť 😖

Bibka aj ja mám balón 😀 a v balóne lieta čierna ovečka takže nemažem 😉

slaviq81
12. okt 2009

Zuzi a to kde??? 😕 😕 😕 To je sila, čo im zmizlo?

zuzanale
12. okt 2009

Slavi u nás v LE svokrovci dokonca bývajú nejakých 200m od nás..... no a vyzerá že elektronika je v byte takže asi išli po zlate a peniazoch no peniaze pokial viem doma nemali akurát to zlato a ako naschvál dnes svokra nebrala náramok čo rada nosí ale nechala ho doma 😒

slaviq81
12. okt 2009

To je zákon schválnosti 😝 Dúfam, že zlodejov chytia.

zuzanale
12. okt 2009

tak to silne pochybujem 😝 😠

slaviq81
12. okt 2009

Som optimista 😅

veronika1982
12. okt 2009

slavka ja som uz aj utekala dole tym kopcom s kociarom 😀 😀 ..su tam schodiky a tam su take zeleza na kociar. takze v pohode tam prejdes...

no neviem ako casto budem chodit na mier a kedze hlasia rapidne ochladenie tak asi nie..dnes som si sla navarit zemiaky lebo nam nesiel plyn a az v stredu mam v plane ist ku kamoske na navstevu pretoze ona caka dvojcata a nemoze prist k nam tak mi ideme k nej ale uvidime ci nezapadneme snehom...

sophie1981
12. okt 2009

holaaa...

Livia....juuuj, ja nem v pohode, ja nervozna...kedy testujes???? 😕

Zuzanale...no ty koky.....zazitok.... 😝 .......a musim kuknut aj na tvoju farmu.......ja mam len ciernu ovecku...ja balon nemam,...ja vlastne nemam ani kolnu, len stan..... 😀 😀 😀 😀

veronika.....ved vytiahnes sane a bude....a ako tam hore??...mrzne????.....fuka???? 😀 😀 😀 😀 ....u nas dole iste teplejsie.... 😀 😀 😀

ajabaja
12. okt 2009

Ahojte 🙂

premyslala som kde sa spytat....a napadol ma MK...a vy
chcem vas poprosit o radu. mohli by ste nam odporucit nejaku dobru detsku doktorku v SNV, resp. v LE?
niekoho, kto sa zaujima ako sa babako ma, tiez niekoho, kto vie poradit, ked sa nema babatko uplne dobre 🙂

dakujem velmi pekne.

pekny vecer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre