Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
14. okt 2009

tssstttt... no teda kaslete na nas...

sophie1981
14. okt 2009

veronika,...a idete von?

veronika1982
14. okt 2009

hej pojdeme.. mam ti ist pozriet vlnu?

sophie1981
14. okt 2009

no mozno sa tam hore vystveram...zalezi ako bude kacka dlho spat....teraz ide na cicik, ked zalomi, tak bude dobre....

veronika1982
14. okt 2009

no my pojdeme okolo desiatej von

sophie1981
14. okt 2009

no nejako tak by me aj my vypadli von......uz spinka...tak utekam povysavat, utriet podlahy, povesat pradlo, pozbierat pradlo...... 😝

veronika1982
14. okt 2009

ok tak mi sa budeme niekde motat okolo kolajnic

pata31
14. okt 2009

brrr...to je zima!!! uz sa nezmestim to ziadnej vetrovky, tak som musela vytiahnut ponco, v ktorom sa citim ako taky sudok 😅 neskor budem asi nosit ocinovu vetrovku 😅

anape
14. okt 2009

ahojte baby,
tak ta zima je fakt hroznaaa 😒 ... ja som velky teplomil,takze pre mna zacinaju krute casy a uplne najneradsej mam prave tuto kombinaciu - dazd, vietor a total kosa 😠

jani ja sa volam petrufova 🙂

chceli sme ist s kamoskou dnes do popradu, no volal mi manzel, nech radsej nejdeme, lebo tam boli dost zle cesty a ja mam este letne gumy, tak zatial sedime doma a vobec sa mi nechce ani len nos vytiahnut z domu, asi sa konecne povenujem anglictine ked viki zaspi, lebo mame pisat test,tak nech uplne nepohorim 😕

ja som vcera dala petkovi tiez uz zimusnu vetrovku a skoro nikto v skolke este nemal, no mne sa to zda uz vhodne, ved je taka teplota ako kedykolvek v zime, ked sa taka vetrovka nosi a okrem toho mi to pride praktickejsie ako x vrstiev

pekny den 🙂

zuzana612
14. okt 2009

Ahojte, tak my sme teraz prisli. Rano som bola na masazi, to bola parada a potom som isla s Matuskom na to gastro, samozrejme mi povedali ze nevypada na to ze by mu nieco bolo kedze pekne rastie a pribera, ze to proste niektore deti tolko serinkaju ako moj Matus, ale zobrali mu krv ci sa nieco nezisti z toho. To bolo kriku. Nie preto ze by ho to bolelo, ale sestricka mu zviazala ruky plienkou a drzala nohy 😀 Ale tak mi ho bolo luto ked krical mama, mama, dole 😖 Ale hned ako mu rozviazali ruky tak bolo fajn. Teraz uz haja zlato moje a ja si idem miesto obedu dat nejaky kolacik co mi mama kupila 😝

Aj tu je take hnusne pocasie, snezi, fuka, no hroza. Dufam ze sa este otepli lebo tiez sa mi este nechce prehadzovat zimne gumy

anape
14. okt 2009

zuzi prave som ta potvrdila ako priatelku na FB 😉
a tie gumy na aute si kludne prezuj, lebo vcera v telke hovorili, ze je najvyssi cas, ze ked sa otepli, tak uz len mierne, ze uz je po babiom lete 😒

zuzana612
14. okt 2009

no to si ma s tym pocasim potesila, takze buduci tyzden budem este tu koli rehabilitacii, potom na tyzden do Huty a uz sa asi prestahujem zase do marca-aprila k nasim. Tak by sme mohli urobit nejake to stretko u nas 😉 kedze vas potom zase par mesiacov neuvidim.

maca77
14. okt 2009

ahojte

u nás snežííííííííííí ... pomooooooooooc... škoda že ešte nie je teplo....

Zuzi, držím palce, nech sú Matúškove výsledky OK ....

... aj by som chcela prísť na stretko 😎

.... aj leto prešlo a my sme nikdy nemohli prísť 😔

ja som dnes videla deti v meste poobliekané v zimných vetrovkách, hrubých čiapkách a čižmičkách na nohách 😉

sophie1981
14. okt 2009

maca...no ved je zima.... 😀 😀 😀 😀 ....

kde dame stretko....ako zvycajne ja Veronika a Livia???? 😀 ....ostatne sa nedostavia.... 😝

rybecka
14. okt 2009

ja uz pridem naozaj 😉
ale len doobedu poobede mi Matejko spinka aj do 16 tej.
Ale tiez musim prezut gumy lebo minuly rok po tom smyky co sme chytli uz neriskujem s autom nejdem kym nebudu gumy 😝
Idem zehlit co uz s takym hnusnym casom.
Ondrejko spi u babky na gauci a Matej doma 😉

sophie1981
14. okt 2009

janka aj nam treba pozehlit.......

my uz mame zimne pneu.....manzel prezul v ponelok.....ako dobre...dnes isiel smar roznava....ze celu cestu siel 40 za posypavacom.... 😕

maca77
14. okt 2009

Bibka, šak ja viem 😅

keď Zuzka navrhla stretko u nej, tak predpokladám, že aj ona sa ho zúčastní 😀

aj mne treba žehliť, ale sa mi nechce 😝 asi to necham na večer pri telke

veronika1982
14. okt 2009

ja ani nehovorim co vsetko mi treba..

bibka ste kludne mohli prist hore.. matej spal 30 min... potom o pol druhej zalomil zase a rekord dalsich 30 min.. a ja som uz mrtva...teraz som obedovala... cakam kedy pride mm ze aspon niekto mi pomoze s matejom... teraz lezi na dlazke na deke a ja pijem na rychlo kavu..

anape
14. okt 2009

veronika bolo super byvat s niekym kvoli tomu, ze ti mal kto zabavit mateja, no nie?
ja som prve tri mesiace bola s petkom pri mame, tak to som mala totalny life, ani varit, ani zehlit, lebo mamka velmi rada zehli, no a potom sme byvali este polroka u svokry, hoci nie v spolocnych priestoroch, no tiez mi hocikedy vzala petka a najma rano, tak som si v klude dala sprchu, ranajky, kavu... potom,ked sme uz byvali sami,tak petko uz bol vacsi,takze pohoda, ale ked sa narodila viki,tak tiez som niekedy ranajkovala dost neskoro a obed ani nehovorim 😀
ale ked sa zabyvas tak si najdes system, neboj, drzim palce 🙂

bola som pre petka v skolke na letnych gumach 😒 , pripadala som si ako nezodpovedna matka, ale ked mm je na sluzobke, svagor nemohol ist prenho a ineho som nemala koho poslat... ale zvladli sme to, lebo sa chvalabohu nesmyka

zuzanale
14. okt 2009

Ahojte no hnus počasie 😝 😠 a ani my nemáme zimne gumy sme minulí týždeň objednali a ešte neprišli a minuloročné sme vyhodili už boli zjazdené 😒

Maca aj Timka dnes čižmy, zimná bunda ,teplá čiapka a tak hajde do školky 😉

horšie že ja pre seba nemôžem zohnať novú zimnú bundu obchody prázdne takže som dnes vytiahla tú čo som nosila keď som čakala Lauru síce som bola trochu ako vo vreci ale aspoň teplo 😅

maca77
14. okt 2009

Zuzi, veď dobre si urobila s tým oblečením 😉

ja som to dnes neriešila - Adama mám doma chorého a Tami som do toho nečasu vonku neťahala ....

ika26
14. okt 2009

veronika kuk ip 😉

sophie1981
14. okt 2009

Janka.....ti uschla uroda...... 😝 😝 😀

nic, idem ja do hajan.......ku klokanom...ma zase dokopu ti moji postelni spolubyvajuci ... 🙄

veronika1982
15. okt 2009

dobre ranko.. mne sa snivalo ze mam dvoch matejov a kazdy chvilu chce iny papat.. ha ha...

no a som zvedava ako ja dojdem dnes na mier.. ha ha... asi budem musiet ist naokolo lebo nas budu hladat v hornade. ha ha..

vcera sme boli vecer v madarase a matej cely cas sedel v kociari.. kupila som mu 2 ks body v kiku

ika26
15. okt 2009

dobré ránko, vidím, že nie sama tak skoro ráno zapínam počítač, veronika tak si počkám kým bude Matej na tuhej strave a zájdeme niekam- len mamičky 🙂

sophie1981
15. okt 2009

dobre ranko......bojova noc za nami...uz vidim aka unavena dojdem z nasej "dovolenky" 😝 ...boooze, zajtra uz ideme..... 😲 ....

veronika, zober lyze....budes na tu rychlejsie.... 😅

sophie1981
15. okt 2009

veronika a kedy ides na mier?

rybecka
15. okt 2009

dobre ranko 😎
to je ale snehu co?
hej Bibka nemam cas na Farmu 😒 nestihacka to treba sediet a starat sa.
no idem si obut lyze a ideme s Ondrejkom von 😀
Livia kde si? Pracujes 😕

veronika1982
15. okt 2009

no dopijem kavu, dam mu jest, budem s nim bojovat kym ho dostanem do overalu a vyrazame.. ozvem sa potom ked budem na mieri...

sophie1981
15. okt 2009

ok....my este musime doupratovat.....a snad pojde skoro spinkat....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre