Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

anape
15. okt 2009

ahojte baby,
tak uz vas mam takmer vsetky za priatelky na FB 😉 , jani ale teba nemam a ja ta ani neviem najst, kedze neviem tvoje priezvisko,tak skus ty

bibka mozno ta katka prekvapi a na vylete bude v noci ukazkova 🙂 , drzim palce, nech to v pohodicke zvladnete

my sme mali noc o nicom, lebo mm bol este v noci, ked sa vratil zo sluzobky, prezuvat pneu u kamosa a potom to "oslavili" a kedze nebol doma,tak ja som nevedela spat a ked konecne dosiel,tak mu bolo zle, takze som ho ratovala, na to sa mi zobudila aj viki a nevedela zaspat, no katastrofa, konecne o 3tej som zaspala 😝 , ale aj to som sa budila ho skontrolovat, ci zije 😕 , takze noc na prd a som hotovaaa

prajem vam pekny den, ze vraj sa ma po tyzdni zase oteplit na babie leto, tak super, na jednej strane sa tesim na teplejsie dni, no druhej strane to zas bude pecka na zdravie a najma pre deticky 😒

zuzana612
15. okt 2009

Ahojte, aj tu stale kyda sneh, no hroza. A ze sa ma o tyzden oteplit znovu na 20 stupnov. Ale kedze ja uz citim hrdlo, tak mna uz nejaky vykyv pocasia asi neprekvapi. Matusko spi, mama vari obed a ja mam veget. Dnes som mu v Tescu kupila hracky na Vianoce a mam pokoj. S Danielom si chceme kupit konecne na Vianoce kameru, kedze chudak Matusik ma natocene akurat tak narodeniny a to je asi vsetko. Tak ju snad aj pouzijeme viac ako fotak 😀 Ked vidim ako vy fotite deticky a pridavate skoro kazdy den nove fotky, tak aj ja si hovorim ze aspon raz za mesiac by som ho mohla odfotit 😀 Ja som mala fotkovy osial pred 10-timi rokmi ked som odisla do zahranicia, vtedy sme fotili ako dive a to sa fotke este pekne vyvolavali, a teraz ma to uz nejak nebavi 😖

sophie1981
15. okt 2009

hola, pritelia....Vesele Vianoce..... 😀 😀 😀 😀 😀

slaviq81
15. okt 2009

😕 😕 😕 😕 😕

sophie1981
15. okt 2009

no Slavka sa necuduj....si musime spravit Vianoce teraz,.....potm uz nebude sneh.... 😀 😀 😀 😀 😀 😨

megy2
15. okt 2009

..ahoj..jej vy uz ficite na FB aj?.....stastne a vesele bibka.....fakt...

jahody11
15. okt 2009

vidim, ze FB hybe svetom :D, ja som sa uz stala zavislou 😀

kukulik30
autor
15. okt 2009

ahojte, zijem dycham.... ak by som vam chybala nahodou 😀
nemam nic nove, stale cakaaaaaaaaam a vlastne ani nemam co pisat 😒

ale myslim na vas a priebezne citam 🙂

veronika1982
15. okt 2009

aj my myslime na teba livka.. my sme boli dnes na mieri sa poprechadzat s katuskou a potom sme sli na navstevu ku kamoske a potom na zapad a stretli sme slavku tak sme sa prechadzali s nou.. teraz sme uz doma..

inac vesele vianoce a bohateho jeziska.. ja som rano bola jak na lade. ha ha.. smykalo nas poriadne..

antoniab
15. okt 2009

ahoj
jej baby tak co to ze mate take pocasie som pozerala spravy tak to fakt ako vianoce ale nestraste lebo to patka uz je narade a ja to budem mat uz zapar 😀 😀 😀

veronika tak ako v novom zvykate si ?
bibka prajem stastnu cestu a hlavne prijemu dovolenku a este lepsie tulanie sa londynom a nakupovanie 🙂
kukulik tak mi cakame stebou a siiiiiiiiiilno drzime palce 😵 😵

a ja to mam uz zapar uz len 6 dni prace 🙂 🙂

slaviq81
15. okt 2009

Joj, ja sa idem teraz zahriať ku telke - Ordinácia ide 😀 😀 😀

Bibka, tak nech Katuška poslúcha a že sa domov odnesiete 😉

sophie1981
15. okt 2009

huraa uz spime...mozem mrknut ordinaciu v klude.....tak, zajtra len dobalim zvysok..(inac jeden kufor mame prazdny, druhy tak na 3/4 plny...plus jedna prazdna prirucna a jedna plna...takze mozme nakupovat*..... 😀 😀 😀 😀 ...vyrazame pooobede do Ba a zajtra do Londyna...uz ma to vo velkom chytaaaaaaa 😝

zuzana612
16. okt 2009

co sa stalo ze som tu prva??? Ale uz od piatej nemozem spat 😖 Zato vcera som zase prespala pol zahrady 😒

Bibka, inac tu cestu do BA vam nezavidim. U nas v noci asi aj mrzlo, lebo oco skrabal obloky na aute 😀 A zastavite sa cestou, alebo este nevies?

Livka, tak nech su cim skor vysledky a hlavne nech su pozitivne, nech sa mozme tesit s tebou 😉

veronika1982
16. okt 2009

aj my sme uz hore.. a dnes mame pol roka som zvedava co nam to prinesie

ivana2009
16. okt 2009

dobre ranko
veronika blahozelame 😀 😀
bibka tebe prajem statsnu cestu a davajte pozor 😉 😉
livka tebe drzim palce nech dopadne vsetko ok 🙂 😉
to je mi cas vcera sme boli prby krat so sportakom a fusakom vonku a celkom da sa len to nosenie do pivnice beeeeeeeeeeeeeeeee 😠 😠
kocky my sa uz stahujeme tak citam ak uz budem u nasich tak spisem super na moju 30tku uz budeme u nasich to je darcek 😀 😀 do konca mesiaca musi byt bytik prazdny 😉 😉 tak makame ako sa da .................
v pondelok ideme s mamkou do KE a skocime do HM pozriet niejaky overal
tak vam prajem pekny den 🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵

sophie1981
16. okt 2009

aHOJ...MY SME UZ HORE OD 6....CESTOVNA HORUCKA zachvatila cely dom.... 😀 😀 😀 😀 .....ja som sa uz par krat vyserinkala, teraz este dobalujem zvysok veci, kozmetiku, este musim utekat do lekarne kupit vsetko co treba v pripade pohotovosti, dokupit cumle, lebo zase sme vsetke stratili a zostali nam len 2 ks.....tak ked stratime cestou aj tieto, nech mame v kufri rezervu......

tak ficim dalej, kym Katka cusi....

matejkovi vsetko naj k polmesacninam.......nech je poslusny..... 😀 😀 😀 😀

Zuzana, uvidime podla madam, ako....ked bude spinkat, tak len prebehneme okolo, ked bude hucat dame kratku prestavku...ale cestou naspatsa urcite stavime...teda, ak budes doma.... 😉

veronika1982
16. okt 2009

jaj tak vy uz budete cestovat.. my sme chceli ist dnes spat na mier ale babka s dedom idu na navstevu takze budeme spinkat doma sami a zajtra ideme do tatier na dva dni.. tatik tam uz ide dnes ale rano pride pre nas.. tak nas hadam nikto neukradne cez noc...

inac sa mi v noci snivalo ze matej mal zub dole.. dufam ze to nevesti nic zle...

sophie1981
16. okt 2009

Veronika...moja mama vravi, ze zle bude len ked ti tie zuby vypadavaju vo sne....ked rastu asi nie....mozno maly bude mat zub,kym sa vratime.... 😀 😀 😀 😀

zuzana612
16. okt 2009

A kedy sa vlastne vraciate? Tu by som mala byt este buduci tyzden a potom pojdem asi na tyzden do Huty a potom zase tu, lebo pojdem na kontrolu.

sophie1981
16. okt 2009

v nedelu alebo v pondelok, zalezi, ci Jozkovi daju dovcu aj na pondelok...v nedelu ma Damko b'day party, tak by sme tam chceli ist pozriet.......

s tym shopom, ked stihneme tak sa stavim akupit ti nieco...zalezi od uradov a tak...ale tam je to celkom v poho, tak by sme to aj mohli stihat..... 😉

Katka ide zatial proti mne...vstala o 6.....teraz uz pol hodinku spi a to som ju chcela udrzat pri zivote aspon do pol desiatej, ze ju vezmem spat vonku do kociarika, kym si vybavim posledne veci....no a kedze chrni teraz, potom pojde spat tak o jednej, o tretej bude vyspata a bude nam hucat v aute celu cestu..... 🙄

veronika1982
16. okt 2009

hej to viem ze ked vypadnu tak to je zla a uz 2 x sa mi osvedcilo ale udalosti radsej nebudem opisovat lebo to bolo velmi zle... tak dufam ze to bude nieco dobre 😀

zuzana612
16. okt 2009

tu cestu autom ti fakt nezavidim, mne Matus nechce sediet uz ani len hodinu zo Spisskej do Ruzomberka. Spat v aute tiez nechce, takze cestovanie pre nas sa uz stava nocnou morou 😖

sophie1981
16. okt 2009

no keby nebolo tych kufrov a kociarika, tak kaslem na auto a idem ic do BA...ale ked mam so sebou tahat 2xkufor, 2xprirucna, kociar, dieta, seba a chlopa....joj to je kombinacia na rozvod u nas..... 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana612
16. okt 2009

to urcite, aj ked zase batozina sa da dat do batozinoveho vozna a cestujes sama s dietatom, ked ta ma kto vyzdvihnut v BA na stanici a odviest rovno na letisko a potom prist po teba, tak to nie je take strasne.

sophie1981
16. okt 2009

no ved, ale nema kto...som rada, ze nas ivan hodi do viedne....a vyzdvihne.....

pata31
16. okt 2009

Ahojte...
Veronika blahozelam k pol rociku 😵 nech je Matej hlavne zdravy 😉
Bibke šťastnú cestu!
Livke držím palčekyyyyyyyy
a Antonia...este nestras, aj ja mam este cas 2 mesiace 😕 😉 joj, ale to letiiiiii...

anape
16. okt 2009

ahojte baby,
my sme mali fajn noc, tak sme sa vsetci konecne vyspali

bibka prajem pohodovu cestu a stastny navrat 🙂, mali ste si to naplanovat na neskor, lebo od decembra by uz mala byt linka do londyna aj z PP, tak by ste sa nemuseli trepat do BA, no na druhej strane tam mas segru, tak sa aspon stretnete 🙂
katka cestu urcite zvladne bravurne, lebo cim mladsie dietatko, tym vacsi cestovatel 😉

rybecka
16. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Matejko vitaj v klube polrocnych 😀
Bibka tak len stastlivo ja keby sla do Ba s Ondrejkom tak prideme o usi 😝 nevydrzi ani len SNV trha si pasy a place o dusu.
My noc no coment 10 krat hore na cice uz ma to fakt nebavi 😝
Ja odmrazujem chladnicku tak som si vymylela pracu a idem nieco z kuchtit. 😅
v nedelu chcem ist s Matejkom do divadla na destske predstavenie tak uvidime akurat pozeram program 😵

sophie1981
16. okt 2009

tak nakupene....uz len napapat a cakat na zivitela rodiny, kedy dojde domov a vyrazame...

zuzana612
16. okt 2009

ja mam Matuska uz v posteli, tak mu idem urobit aspon vajcovu polievku, jeho oblubenu. Tu mi zje vzdy 😀 Inac mam taky dojem ze aj tento druhy drobec je otoceny hlavou hore, lebo prave ma tak hrozne kope dole v bruchu, ze tak sa podla mna da kopat iba nohamy. Matus bol tiez tak otoceny uz 3 mesiace pred porodom a ostal tak az do porodu. A ak to bude opat CR, tak som si vybrala datum 29 alebo 31 december 😀 Neviem co na to povie primar 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre