Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
18. apr 2009

veru veronikin Matejko je peknucky chlapcurik..a Veronika na tej fotke vyzera, akoby ani nerodila 😀

maca77
18. apr 2009

ahojte

pata, a prečo 50:50? 😕

ináč počet tých príspevkov nie je celkom presný ... za určité obdobie vymažú nejakú tému, ktorá je už dlhšie uzamknutá a kto mal tam príspevky, tak sa mu tiež vymaže ich počet

ale aj tak, livka je nejaká rekordmanka v písaní príspevkov 😀 😀

maca77
18. apr 2009

našla som celkom zaujímavú stránku - hlavne pre tehuľky 😉

http://www.baby-web.sk/Rubriky/s109-Vyvin-plodu...

anape
18. apr 2009

jaj baby, teraz som sa zobudila 🙂 , spala som s malou dve hodinky, lebo som bola po tej noci hotova 😔 , ideme sa napapat a niekam sa vyberieme

a vy ako travite sobotu?

kukulik30
autor
18. apr 2009

maca, ta stranka je super, dufam, ze si zapamatam, ak ju raz budem potrebovat 🙂

my cestujeme o pol hodky do Sabinova k rodine, takze mensi vyletik a vecer idem blahozelat spoluziacke z vysky este z jednou spoluziackou...vydava sa 😵

pata31
18. apr 2009

Maca to kvoli tomu, ze podla ovulky, co bolo 1.4. nam vychadza dievca, ale podla zaciatku cyklu zase chlapec...a tam je to podla mesiacov...v marci mi vychadza chlapec, v aprili dievca, takze je to take na hrane, tak uvidime... 😉

rybecka
18. apr 2009

Ahojte,
jej Matejko je krasny 😉 aj mamina 🙂
no teraz mi deticky spia aked vstane Matej tak ideme na svadbu vlastne len Matejka ideme odviest k babke boli sme aj my pozvany ale som odmietla predsa s takym malinkym to by nebolo ono. tak ideme len pred kostol blahozelat. A Matej ostava aj na zabave tak som zvedava ako dlho vydrzi tancovat veeeeeeeelmi sa tesi 😵 a mne je smutno lebo aj ja by sla si tak fajn zatancovat.
a inak Zuzi no ked prides na tie 2 tyz. tak jasnacka ze pridete ku mne posedime na dvore deticky sa mozu hrat v piesku a male babetka spinkat v kociari 😉 ja Vas cakam. potom dohodneme termin presny ok?
tak idem vymysliet co si obliect lebo ta moja postava je onicom nic neobleciem svoje ani nohavice a ani ziadny top velke cicky mam 😀 😀 a o bruchu nehovorim 😝 😖

jirik.k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivana2009
18. apr 2009

veronika na tej foto som spoznala ze mame rovnake kosele tak v porodnici by sme boli ako dvojicky no nic 😀 😀

sophie1981
18. apr 2009

ahojte...jej Pata ma uz 6tt.....nova tehula... 😵

matej je peknucky....juj, prinuchla by som si...ked pojdeme na stretko ku Janke, tak budem len ponuchavat.... 😀

idem s katkou von, sa vyvetrat,,...som doteraz upartovala.... 😝

pata31
18. apr 2009

sa mi nechce verit, ze 6tt 😕 😅 😵

sophie1981
18. apr 2009

Pati, o chvilu udes pisat sa mi nechce verit ze uz 10tt, 20tt, 30tt, 40tt....a potom sa mi nechce verit ze uz som maminou.... 😵 😵

tu je ako po vojne...vsetko mrtve....vikendujete ako poctive manzelky???,...moj robil cely den... ☹ ...sme boli s Katkou same... ☹ ..tak sme sa rozhodli s babkou ze spravime velke upratovanie po velkej navsteve co bola min. vikend...tak nam tu teraz kraaasne vonia.....cistucko, mnam...idem si dat kupel po dlllhom case a pojdem do hajan k mojej Katke.... 😵 ...bodeme voniat obe vo vonavej postielke.... 😵 😅

pisala som s Veronikou, chudatko sa trapy s mlieckom a kojenim....mliecko este nedoslo, Matej sa nechce chytit, lebo je vpadli bradavky....tak dufam, ze bude dost silna a zvladnu to a bude veselo kojit bobacika.... 😉

sophie1981
18. apr 2009

juj, Jani,ked pises o tancovani a svadbe...ech, sla by som...naposledy som trsala pred 2 rokmi na sesternicinej svadbe...ale to bolo uz davno......musime si splasit nejaku slobodnu do partie, pred svadbou, ze si prideme zatrsat....snad sa nejaka ozve..... 😉

sophie1981
18. apr 2009

Ivana...a ty si uz pohni, nech sa vytesujeme z dalsieho pokladika...sa to tu roztrhlo s porodmi, tak kym sme vo svungu......takze hop-hop.....potom bude troska prestavka...ale to zase budeme cakat kedy sa snazilky zmenia na tehulky.... 😉 ....

kukulik30
autor
18. apr 2009

Ahojte ..hlasim sa z cesty, nakoniec som soferovala tam aj spat, tak som troska unavena a teraz cakam , kym pride kamoska a ide sa na tu svadbu kuknut...aspon si dam kolaca 😀 😝 😀

maca77
18. apr 2009

livi, tak nech sa ti čoskoro tá stránka zíde 😉

... vieš že máš veľkúúúúú šancu .... už to tak mnohokrát hlavne v snažilkovských témach vyšlo, že kto založil novú tému onedlo bol tehu 🙂

pata, tak to máš pravdu, ak vyjde ovulka na prelome mesiacov, nedá sa to veľmi podľa toho kalendára určiť ...

ivana2009
18. apr 2009

Bibka budem sa snazit 😀 😀 mozno vas zajtra s matuskom prekvapim alebo sa rozhodne este ma potrapit aj to je mozne 😀 😀 peknu dobru noc 😉

ivana2009
18. apr 2009

Aj my by sme mali ist 1.5 ma svadbu ,zeby sa Matusko tesil asi ja pojdem tazko ,ale manzel pojde ason na hodinku jeho krsna robi svabdu ja budem capat len kolace 😖 😖 😖

zuzana612
18. apr 2009

Ahojte, ja sa hlasim z Ruzomberka, uz sme tu sice 2 hodiny ale len teraz som sa sem dostala ked konecne Daniel prisiel z futbalu a pozbral matusa. Chuda ma taky hrozny ten zadok, asi budem musiet ist s nim v pondelok ku Dr. Ziadne kremy mu nepomahaju. Keby bolo letu tak by behal po zahrade s holym zadkom nech mu to trosku obschne, ale takto 😖

Janka, jasne ze sa dovalime, popestovat Ondrejka nech sa nieco nalepi aj na nas 😀

Maca, my sa uz pol roka zberame na to ze by sa Matuskovi zisiel surodenec, ale co ked do toho stale nieco pride. Raz som chora na tabletkach, potom nie sme spolu v ten "spravny" cas, teraz zase treba makat v zahrade, no ale dufam ze sa do leta prestahujeme a mozme poriadne otestovat nasu novu postel 😉 a bez babky za dverami 😀 😀 😀

Bibka, ja som sa ani nepytala kde Jozko robi! Dufam ze si nasiel nejaku dobru robotu, vsak by bolo nacase keby zacal platit alimenty na Matuska 😉

Idem este rychlo pozriet tu stranku co tu tak ospevujete a idem spat........

maca77
18. apr 2009

zuzi, tak nech ste čím skôr presťahovaní na poschodie.... a môžte veselo posteľ testovať 😉 😀 😀

Tamarke sa cca pred 2 mesiacmi celá riťka zaparila, mala aj také drobné vyrážky - vtedy bola chorá a brala antibiotiká, takže si myslím, že to bolo z toho - keďže moč po tých liekoch tak divne zapáchal - no a kúpila som jej v lekárni Imazol krém, ten jej super pomohol. Aj iné baby mi ho poradili, ktorým tiež pomohol 😉

http://www.docsimon.sk/tovar/imazol-plus-krem-30g

ivana2009
19. apr 2009

Pekne dobre ranko ,tak dnes baby drzte palce bud ostanem alebo pridem domov 😉
ja uz sama ani netusim uz v porodnici su tri moje kamosky nasu matusovi sa nechce 😀 😀 😀 teraz vsetko za nho mamka robi a tak by musel sam 😉 😉 😉
Tak ja som zvedava co dnes ideme tam o 9h tak zatim sa majte ak ma pustia tak pojdem pozriet Veroniku a Matejka dnes robi medulka tak by sa to malo podarit 😀 😀 😀

sophie1981
19. apr 2009

dobre ranko.....vy nocne sovy......ja som spala ako drevo.....katka vstala len o pol druhej a potom az o pol siestej...tak supiiiis.... 😵 ....

zuzana v stav. firme,,,viac poviem pri pivecku.... 😵 😀

ivi, tak drzim paluchy, nech aj ty to uz mas za sebou......a medulka nerobi nocnu??? 😕

diankav
19. apr 2009

Ahoj Ivi držím ti palce tak sa drž a dúfam že už Matuško bude čoskoro v tvojom naručí ako to letí už aj mne treba niečo kúpiť do pôrodnice veď nemám ešte nič tak ja to odkladám a keď to príde skôr ako na Bibku tak neviem ale veď niečo doma mam tak sa majte a príjemnú nedeľu

ivana2009
19. apr 2009

nie nerobi dnes ma rano od 6 do do 18h aj zajtra tak mam pocit nie som si sice ista ale ak sme volali ,tak vravela ze tam dnes potom vam spisem 😉 😉
Dakujem vam 😉
Dianka veru clovek musi byt vzdy v pohotovost ak to najmenej cakas tak ta vzdy nieco prekvapi 😀 😀 😀

kukulik30
autor
19. apr 2009

Dobre ranko..Ivka, tak myslim na teba, nech uz povolia lady 😀 😀 😀 konecne 😉

slaviq81
19. apr 2009

Ahojte,

my sme uz dovikendovali 😖

Ivka, aj ja na teba myslim a drzim palec. No a potom je kto na rade? 😕

zuzana612
19. apr 2009

Ahojte, Matus sice v noci spal dobre, ale mne sa snivali take hrozne kraviny ze som sa stale budila. Potom ma rano poriadne vytocil, som sa musela ovladat aby som mu nenakladla po rukach. Davam mu pit cucoriedkovu stavu aby mu trosku stiahlo tie hnacky a ked uz nechcel, tak mi zase vytrazil flasu z ruky ze sme ostriekali pol kuchyne, moje cele pyzamo a neviem co vsetko este. Som myslela ze ho rozdrapim, vsak viete ako sa cucoriedkove flaky super cistia 😠 S tymto jeho smaranim ruk ma vyvadza z miery 😖 Teraz som ho dala spat a idem upiect nejaky kolac. Uz som pribrala 2 kg tak kym sa mi tak dobre dari, tak sa musim napchavat, este nech priberem aspon 2 kg a uz mi snad budu moje nohavice ako tak dobre 😀

Maca, aj ja mam imazol, je fakt super, len v Hute som mala len Sudocrem, ale vcera vecer aj dnes rano som mu natrela prdelu Imazolom tak uvidime, ale aj tak pojdem s nim zajtra ku Dr. koli tym hnackam, ci je to ozaj zo zubou alebo ma nieco s bruskom 😒

Bibka, tak to je super ze ma Jozko robotu, ked budem v Hute prides na to pivo a pokecame 😉

Zatial vam prajem pekny den, Ivke nech uz ide rodit, lebo mam taky dojem ze sa to tu musi vyprazdnit od tehuliek aby mohli nastupit dalsie tehule 😀 Tak Ivka sup-sup, uvolni mi miesto, nech sa nieco nalepi aj na mna. Brala by som fazulku na jun, potom si vybavime cisarsky na 12.3. a budeme robit jednu oslavu miesto dvoch. Super predstava 😀

kukulik30
autor
19. apr 2009

slavka na rade je potom giana a dianka...ak si dobre pamatam 😉

maca ja som tiez pozuivala na tu dupu Imazol, nam sa tak dupka zaparila vzdy, ked nam sli zubky,a le brutalne, ani dotknut som sa nemohla, hned Samko plakal...ale Imzol to za den a pol vysusil a bolo dobre 😉

zuzka, Matusko ma take ruky-smatralky...ja to tak volam 😀 😀 😀 no viem si predstavit, ta cucoriedkova stava by teda ani mna nenechala pokojnu 😝 mozno ma aj nejaky virus, ked tak hnackuje 😖 ved dr mu mozno urobi aj vyter a budete vediet na com ste..drzim palce, nech to rychlo prejde 😉

zuzana612
19. apr 2009

Baby, ja fakt neviem co mam s tym mojim dietatom robit. Pred chvilou som mu tak nakladla po rukach az mi bolo do revu a to som hovorila ze moje deti bit po rukach nebudem! Ale teraz mi ruka vyletela ani son nevedela ako. Moje dieta totiz absolutne ignoruje vsetky zakazy. Zacal trhat starkej kvety, tak som mu povedala nie. Nic, trhal dalej. Tak som povedala hlasnejsie ze nie. A ked som uz skricala ze nie, tak od zlosti zdrapil cely kvetinac a zahodil ho cez pol izby. To mi uz fakt vyletela ruka a nakladla som mu po tej jeho az bola cervena. Ak to pojde takto dalej, tak neviem co s nim budem robit 😖

slaviq81
19. apr 2009

Zuzi, to ani nepis 😕 Ja uz teraz si semtam neviem dat s malou rady, co to bude o pol roka 😨 😝 😒 Ved sa zblaznim. Mame to tazke 😖 A moj chlap si mysli, ze cely den nic nerobim, len sedim a surfujem 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre