Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
4. nov 2009

Vsak ani ja tomu neverim ze to stale nie je vidno, ale co narobim. To mam preto ze stale hovorim ze si nenecham povedat co to je a vzdy sa opytam 😀 Tak preto mi nic neukaze. Ale ved to je jedno, len nech je to zdrave a nech to vylezie von skor ako v 42-hom tyzdni 😀 Takze pred Vianocami zacnem umyvat doma vsetky obloky, upratovat a tak, nech ho trosku pozeniem. Aj ked ktovie, ak to bude normalny porod, tak mozno budem na sale kricat ze som mala radsej odpocivat 😀 😀 😀

Moje dieta spi uz 3 hodiny, takze sme zase nestihli doktorku, ale uz v noci aspon tolko nekaslal, aj ked sople tahame stale. Asi v nedelu pojdem do Huty a 17.11. sa stahujem k nasim na tych par mesiacov, tak nas mozte prist este pozriet ne buduci tyzden. Dufam ze do toho 17-teho nenapadne sneh, aj ked uz mam zimne gumy, ale predsa, na cestach je kopu sialencov. Do poradne idem chodit uz kazde 2 tyzdne, tak sa tesim 🙂

zuzana612
4. nov 2009

Ozaj Bibka, ak sa ti bude chciet, tak mi mozes vybrat ale fakt len par ruzovych veciciek keby naaaaaaaaaahodou, co si ich zoberem so sebou teraz ked pojdem domov. Aby potom Daniel netrepal vela veci spat 😀

veronika1982
5. nov 2009

no ale to tu fakt viazne..

zuzka takze sa uz chystas na babatko.. joj.. nie je den kedy ja nespominam na to ako sa narodil matej...

a mame zase novinku.. vcera sa mu podarilo otocit na brusko a rehotal sa jak kon z toho...taky podareny bol..

a dnes to pocasie bude zase na depku to uz vidim ako tu poobede chodim po byte ako bez duse...

ivana2009
5. nov 2009

ahojte tak mame za sebou dr kaslleme smrkame atd a nam idu predne zubky 😉 😉 a cas dnes na prd tak budeme cuskat doma 😀 😀 😀 😀

sophie1981
5. nov 2009

Ahojte......vy hnusane, co robite ze nepisete??? 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

veronika1982
5. nov 2009

ja pratam kedze nam dojde vzacna navsteva...

ivka pocuvaj kde sa ponahlate s tymi zubkami..

sophie1981
5. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ministerstvo zivotneho prostredia..... 😀 😀 😀 😀

no dobra otazka, Ivana....nejako sa predbehujes nie??? 😅 😕 😨

veronika1982
5. nov 2009

ta kde je pani ministrova.. ja ze uz ste na ceste a vy este doma?

sophie1981
5. nov 2009

uz startujeme...dovarali sme papu....o 20 minut sme na kontrole

slaviq81
5. nov 2009

Halo kde ste? 😕 😀 😝
Asi von nie? Veď dnes je tak krásne 😀 😀 😀 😀 😀
Mne už doma rastú rohy, rozmýšľam, že začnem vyšívať alebo hačkovať 😀 😝

Inak tá chrípka mi dosť naháňa strach 😝

sophie1981
5. nov 2009

my sme uz doma, vykakane, vycikane a uz sa bavime....Matejovci maju doma kraaasne....Matej je uz velky chlap, spapa aj mamu, hladosko............dokonca sa aj o hracky podelil....nie ako Matus..... 😀 ....

ideme sa trosicku pohrat a pospinkat, bo posledne noci boli o nicom....

inac vcera som bola dat dokopy zub...vecer v Smizanoch.....bo som myslela ze zosalejem....to vazne radsej 6xrodit, ako mat zapal nervu zuba.... 😲

rybecka
5. nov 2009

Ahojte,
no ja som dnes doobedu stravila u lekara lebo mi ruplo vkolene kym som dostala listok na ortopediu tak som si vysedela asi 2 hod. a bol somnou aj manzel ten zas chripka a Ondrejko bol tiez ale s Dedom v kociari vo vestibule nas cakali 🙂 potom sme sli do poradne tak mame 8.5kg a mame treti zub 2 dole a 1 hore 😉 sople az po paty z toho mame 😀 😀
Bibka takze ty si dnes bola na nasteve u Matejka co? jak vam fajne ja nemozem chodit a idem k ortopedovi az 11 steho dovtedy neviem ako sa postaram o troch chlapov doma 😝 😝
Slavka strikuj 😀 ja zatial na nudu nemam cas. uz so m to raz pisala kto sa nudi dalsie babo nech si spravi 😀 😀 😀
no ale ten cas ble ble neznasam to 🙄 😠 😠
idem papat lebo az teraz som varila obed kym uspim Ondreja potom Mateja normalne fuska 😝
Bibka jaaaj zuby aj ja radsej rodit ako zuby riesit. nezavidim ☹

pata31
5. nov 2009

Ahojte, nejako nestiham teraz konika, davam este dokopy veci v praci, zaucam kamosku, co ide za mna...a zajtra budem posledny den v praci 🙂 inac predvcerom som mala fajnu migrenu, som od druhej do desiatej lezala, skoro steny skrabala a nic nepomahalo 😖 ...az ked som zaspala, tak mi to do rana preslo...a vcera som sla k ocnej, ze ci to nie je z oci, ale ze vsetko ok, ze mam ist na neurologiu 😕 ale tam sa mi nechce, ved aj tak mi nic nemozu dat 🙄
dnes som bola v poradni, tak mala je stale dole hlavickou a vsetko ok...uz mam za sebou aj interne vysetrenia, tak hadam uz nic take ma necaka...sice este k zubarovi musim ist 🙄

ivana2009
5. nov 2009

ja som zabudla napisat ze mame 7860g,takaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa neviem kde sa ponahlame ☹ 😒 ☹ ☹

veronika1982
5. nov 2009

dobry vecer.. tak katuska unavila mateja a ten hned ako odisli zaspal.. spal do druhej a potom sme sli na nakup do obchodu a este si zdriemol v kociariku.. potom sme papali jablcko a chutilo mu..sme rozpravali tatikovi ako bolo dnes s katkou.. boli podareni hlavne ako papali obed. jedna lyzicka matej, druha katka...joj ale rastu nam tie deti..a zajtra poobede balime veci a ideme ku babke az do pondelka. jupi jupi...

zuzana612
5. nov 2009

Ahojte, my sme mali dnes tiez rozlietany den, najskor rano na masaz, potom s mamou po obchodoch a poobede ku kamoske co ma maleho o 3 tyzdne starsieho ako Matus, tak sa 2 hodiny hrali kazdy sam 😀 a az pred odchodom sa zacali hrat aj spolu 😀 😀 😀 Ja som unavena ako kon, tak ideme s Matusom zalahnut do postele ku ordinacii. Male ma tak kope ze cakam ze mi prestrci nohu von cez brucho a dostanem este aj do zubov 😠 Uz len podla toho co to stvara v brucho to bude asi dalsi futbalista. Len kto bude prat tie spinave smradlave dresy z 3 chlapov doma 😖 No nic, idem lebo moje dieta si naslo zalubu v hrani sa s mojimi vonavkami, zavse nieco pooblizuje, taraz s nimi natiera steny, este ze nasi idu cely dom malovat 😀

rybecka
6. nov 2009

Ahojte,
Zeny neblaznite ze kaslete na kona nie je to skoda 😨 😖 😢
mne bude za vami smutno. ved ta tema zanika 😢
no ja obed navareny cakam kedy vstane mlady pan ze dame obedik a potom po Matejka do skolky.
Tak kocky davam vam sancu ze ked poobede semkuknem ze budu 2 strany 😀

veronika1982
6. nov 2009

my sme sa doobedu balili a prali a varili obed.. matej zjedol plnu misku zamiakov a karfiolu az mam strach ci mu nebude zle... dala som cicku trochu potahal a zaspal tak sa idem ja najest a poobede ideme ku babke.. a ku veceru ideme s matejom do zbrojnosa lebo mame stretko z byvalej roboty tak som zvedava ci nebude plakat..

slaviq81
6. nov 2009

Čaute,

Jani, keď ja veľmi nemám čo písať, každý deň to isté, žiadne novinky 😝 Zima je pre mňa hotové nešťastie, normálne na mňa sadne depresia. Už aj mrcha mi mešká vyše týždňa, čakám každým dňom, zato som ešte ani na prehliadke nebola 😝 Lara spinká, neviem či ju preháňa, ale od rána som už 4x menila plienku. Poobede by som chcela ísť do hypernovy alebo kauflandu kúpiť nejaké ovocie, dúfam, že sa prekonám a neostaneme trčať doma. Sa môžem hanbiť za tú moju lenivosť 😝

sophie1981
6. nov 2009

ahojte....tak konecne som dosla aj ja....k nam pride navsteva o chvilku, babka sa po dvoch mesiacoch rozhodla prist, tak som upratovala a bola na nakup, este k tomu Katka strajkovala so spankom, takze to bolo o drzku..... 😝

janka...neboj, ja tu budem.... 😀 ...a o chvilku aj zuzana....bude hnit doma, velka ako hroch, tak bude pisat....

slavka...ja mam rada zimu......aj preechadzku v mraze taku hodinkovu...ta potesi......len neviem ako dlho, lebo katka sa javi byt v zime po ockovi...len doma pri peci, zimu nelubi..... 😅

idem este dovarit obed a cakat kedy dojdu......

anape
6. nov 2009

ahojte baby 🙂 ,
tak narychlo som vas docitala, takze som zhruba v obraze ako sa mate, co mate nove...

my sme sa pred hodinku vratili z nemocnice 😒 , Petusko nam v noci z utorka na stredu chytil v noci laryngitidu, tak sme lezali v Pp v nemocke 😒 ... som stastna, ze som doma... je to tam o drzku, stara budova, cez okna fuci, ze sa to ani neoplati zatvarat a netreba ani vetrat, nemas tam co robit, kazu ti sediet na izbe kde su iba 4postele, jedna skrina a stol, ked vyjdes na chodbu, tak je problem....no a vysvetli to 2,5 rocnemu akcnemu dietatu,ktoremu cez den vobec nic nie je a je nezbedne.... a to ja nie som narocny clovek .... domov, zlaty domov 😉

aj ja som za, aby sme trosku zaktivnili cinnost na konikovi 🙂 , myslim, ze teraz v zime to tu bude zivsie

a inak slavi, ja tiez zimu nemusim 😒 a odkedy mam deticky, tak duplom, jedine pozitivum je sneh

antoniab
6. nov 2009

ahoj babule zdravim vas z nemocnice lezime v le uz od utorka vecer pre hroziaci predcasni porod dnes mi nasi doniesli net lebo musim len lezat a to je strasna nuda 😅 ale co uz
som dopichana jak narkoman a o infuzkach sa mi aj sniva no nejako to dobojovat musime

bibi tak vy pekne rastiete 8kg to uz je riadna caja 😉

pata31
6. nov 2009

Antonia...tak sa len drzkaj!!!!!!! aby si to co najdlhsie potiahla 2v1 😵

zuzana612
6. nov 2009

Ahojte, my sme sa vcera vecer rozhodli ze pojdeme do polska po maso, ja som Matusovi chcela kupit mlieko ktore bolo vypredane, tak som mu zobrala 2 krabice nutrilonu od 2 rokov, hadam mu to neuskodi 😖 Jednu mam este klasickeho, a mozno pojde niekto medzitym do PL. Aj plienky ktore mu kupujem boli jeho velkost vypredane, tak som kupila ake mali a aspon malemu drobcovi som kupila jedno balenie pampersiek od 2-5 a jedno od 3-6 kg 🙂 Samozrejme kym sme sa vratili boli 2 hodiny a o chvilu ideme zase ku segre, Filipko ma zajtra 6 rokov tak ideme gratulovat. Zajtra rano by sme chceli ist do Huty, ostanem tam do 17.11 lebo 18-teho idem do poradne a uz som chcela ostat doma u nasich, ale kedze ten dalsi tyzden maju menit okna a mama chce aj malovat, tak mi jemne naznacila ze by sme mohli este vypadnut do Huty, ze oni potom pridu s ocom po mna aby som uz nemusela sama soferovat taku cestu 4 tyzdne pred porodom 🙄 Tak uvidime dokedy budem vlastne behat hore dole, ale moc sa mi uz nechce. Ale dufam ze nas pridete este pozriet, ze uz budete mat zdrave deticky a pridu sa pohrat s nasim Matuskom, ktory nechce nikomu nic pozicat, lebo vsetko je JEHO 😀 Tak zatial pekny vecer...

kukulik30
autor
6. nov 2009

Ahojte, sledujem aspon na pol oka, co mate nove..len nema cim dajak prispievat, hlavne neviem akosi nabehut na temu, kedze kym, zapnet NB je vecer nachvilku a to uz sa mi nechce..kym precitam uz ho aj vypinam 😒

mata, oj ☹ ...tak len vydrz este niekolko tyzdnov pokope a potom sa uz tesime na dalsie dievcatko 😵 pekne po poriadku, najprv Patka, Zuzka a potom ty 🙂 ziadne predbehovacky 😀

anicka, vy si teda " uzijete" 😕tych chorob...joj to muselo byt hrozne v tej nemocke, viem si predstavit, ja neviem, ako by som tam udrzala nasho Samula 😖..tak skore uzdravenie aj Ivkinmu Matuskovi, tiez sa na vas tie choroby lepia ☹

pozdravujem vsetky mamicky a deticky 🤐

slaviq81
6. nov 2009

Jej Livka ahoj 😵

Zuzka, ja som kúpila poľský Nutrilon - Bebilon v jednom obchodiku v Coope. Predáva ho tam taká pani, jedno balenie 11.80 €. A má tam aj kašičky a čaje, všetko poľské.

rybecka
6. nov 2009

Livia no vitaj ,
ze si sa konecne ozvala ale jasne ked chodis do prace tak nestihacka plne chapem ty si ospravedlnena len mamicky na materskej maju acka 😀
Anka boze to mi je luto ze ste boli az vnemocnici ja si to tiez neviem ani predstavitl ☹ rychle uzdravenie
Slavka kde to kupujes to mlieko? normalne v coppe v snv?
antoniab drzim palce nech to dotiahnete do uspesneho konca a verim ti ta nuda v nemocke je hrozne ale mas NB tak mozes surfovat.
ja zajtra rano odchadzam k svokre tak pekny vikend vam prajem pa pa dobru noc 😔

sophie1981
6. nov 2009

ahoj...

babka dosla aj so svagrinami, katka v kuse hucala, az kym nezavreli za sebou dvere....to sa zacala usmievat a skerit sa, zjedla tanier spenatovej polievky, ozuzlala pol rohlika apomohla mi zjest banan....takze tak

mata. len pekne lez, nech sa drobo drzi...preco si v LE?..nechcela si ist do SNV?...juuj, ja som tiez lezala v 31tt....a do mesiaca som porodila.... 😀 ...neber si priklad.... 😉 ...vydrz aspon do 37tt.... 😉

Anka....na vas sa to lepi....a uz je dobre??

zuzana, nezabudni nanoznik a overal....

sophie1981
7. nov 2009

bre ranko vazeni....zase nikoho....pfujjjjj.... 😠

inac, nedame babenky stretko??.....by bola sranda...u Zuzany v Hute je miesta habadej a dokonca aj bezbarierove autobusy tam chodia..... 😉 .....hmmm??..kedze na kosiarnom uz nemozme, bo zima.........kto je za nech dvihne ruku...... 😀 ...bo ja idem tak-ci tak..... 😀 😀 😝

anape
7. nov 2009

ahojte baby,
no my sme na tom ovela lepsie, petko spal v noci krasne, bez jedineho zakaslania, akurat rano trosku pokaslieval, ale to uz je taky iny kasel, take "dozvuky", tak verim, ze nas nieco podobne uz tak skoro necaka, najlepsie uz nikdy 🙂
ono dospelak sa v nemocnici "zamoce", lebo si bud cita, pozrie net, ak ma moznost, pospi a tak, no upozornovat a vysvetlovat malemu dietatu, ze to nie a to tiez nie... no o drzku,ale mame to za sebou, to je hlavne 😉

antonia, aj ja ti drzim palce, nech ti to tam rychlo ubieha a hlavne nech vydrzite v brusku co najdlhsie 🙂

bibka ja som za stretko, no pride mi to take blbe, zeby som sa mala votriet k zuzane a este k tomu budem mat tento tyzden obidvoch doma, lebo petko hoci je uz na tom dobre, tak by este nemal ist par dni do skolky, nech sa mu zlepsi imunita

pekny vikend vam prajem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre