Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
12. nov 2009

noooooooooo, tak si pohni, ale my skor ako o hodinu urcite neprideme 😉

zuzana612
12. nov 2009

Pozeram na datum, dnes je 12-teho, ved to moje zlato ma dnes 20 mesiacikov!!!!! Ako to hrooooooooooooozne leti 😒

sophie1981
12. nov 2009

uz ma 20??....npooo.......o chvilu dojde do puberty..... 😀 😀 😀 😀 😀 ......

nic, doupratovane, na podlahy kaslem, kedze k nam dojde Matusko..... 😀 ...umyjem az po nom

inac, idem kupit zemiaky a fazulku....das si baked potatoes???....ma madach chut?

zuzana612
12. nov 2009

aj by som si dala, ale budem sa s Matusom ponahlat domov aby hajal pekne vo svojej postielke, takze najneskor o dvanastej, pol jednej budeme musiet vypadnut. Teda ak nevstane o desiatej kedze este spi 😀 A kup mi prosim ta nejake 2 vyzivy lebo mam doma uz len jednu a nechce sa mi koli vyzive ist do obchodu a na nakup pojdem az v sobotu

sophie1981
12. nov 2009

to akoze vazne???....ved aj my mame postielku..... 😉

pisala Veronika, ze Matej mal zase teploty, ze nedojdu skoda.... ☹ ....

sophie1981
12. nov 2009

Jozko vylozil naradie s kufra, myslis, ze bude Matuska zaujimat vrtacka a ine rarohy, alebo to mam niekde poriadne schovat.... 😀

zuzana612
12. nov 2009

ved uvidime, uz je hore, tak podla toho aby bude 😉 A naradie on ma rad, nechaj ho von. ALe ved ak budeme len my dve, tak to zoberem aj kocik a mozme sa ist niekam prejst

pata31
12. nov 2009

Ahojte, tu som, nesla som nikde nakoniec, ked som lezala, tak ok, len ked som sa postavila to tvrde brucho...
😅

zuzana612
12. nov 2009

Pata, to je super ze ti to preslo a vsetko je ok. Mne dnes male tak tlaci hore niekde do zaludka ze ledva do seba tlacim rozok a neviem ci nepojde o chvilu von 😝

sophie1981
12. nov 2009

haha........pupkane...... 😀 😀 😀 😀 .....len sa pekne drz Patka......az v decembri naskor..... 😉

pata31
12. nov 2009

no dufam, ze az v decembri, ze sa nenavnadila mala po vcerajsku 😉 😀 😀
ale keby sa to dnes opakovalo, tak zajdem za dr...

sophie1981
12. nov 2009

nebude sa opakovat....len klud, oddychuj s nohami nahor....o chvilu na to uz cas nebude...aj ked pri starych rodicoch sa cas na lenosenie stale najde...... 😀 😀 😀 😀

pata31
12. nov 2009

idem varit obed... 😉 takze hore nohy zatial nehrozia...
joj, ale ked mam aj taky ten pocit na menzes obcas.. 😕

zuzana612
12. nov 2009

no my sme sa konecne vystopali, este sa usadit v aute a mozme ist 😉

sophie1981
12. nov 2009

joooj, nestraaaas..... 😕 ......

super Zuzanka, tak vas cakame...akurat varim Katke hovadzinku a tekvicu.....tak povarime pri kavicke....

pride este niekto???...alebo zase nikto???.... 🙄

anape
12. nov 2009

ahojte baby,
bibka ja by som aj dosla, ale nechcem sa vam trepat do bytu s dvoma deckami a este jeden problem mam, manzel vtrepal do dvora odtahovku a zablokoval mi auto, no a nie je teraz tu,aby mi ho uvolnil, no a s dvoma detmi sa trepat dozadu na mier... 😒

slaviq81
12. nov 2009

Čaute kočky

ako dopadlo rendez-vous? 😅

Tie čo chodíte ku Kovalovej, kázala nám prísť v utorok na odber krvi, ale kukám do kalendára, že je sviatok. Tak bude robiť alebo nie? 😕 Nemáte tel. číslo?

anape
12. nov 2009

slavi pochybujem ze bude robit, ked je statny sviatok, podla mna ti vravela, ze mas prist, no neuvedomila, ze je vtedy sviatok... radsej zavolaj, no s cislom ti nepomozem

maca77
12. nov 2009

ahojte

Slavi, v utorok Kovalova určite robiť nebude ... a v stredu má doobedu gastro tak tam bude kopec ľudí .... tak asi by ti bolo lepšie ísť v pondelok a nie tú stredu ...

sophie1981
13. nov 2009

dobre ranko....

tak nas uz je plny byt....vcera dosli s BA, tak hluku a hluku..... 😀 ...ale som si vypucila Samusa.... 😅 😵

zuzana612
13. nov 2009

Ahojte, aj nas bude plny dom, pride segra s 2 detmi na vikend oddychnut si od babky s ktorou byvaju 😝 Aspon mi poumyva okna 😀 Inac na mna nieco riadne lezie, lebo uz mi je nejak cudne, dufam ze nechytim nieco take ako Janka, lebo by som nerada skoncila na infuzkach v nemocnici 😖 Chcela som ist do mesta konecne Danielovi vyzdvihnut tricko co som mu objednala na vianoce, ale nejdem to riskovat. Pojdem si pekne lahnut s Matuskom ked pojde spat, na bordel v dome sa vykaslem, vsak mi segra zajtra poupratuje 😀 😀 😀

zuzanale
13. nov 2009

Ahojte baby hurá máme prvý spodný zub 😀 😀 😀

inak čo kupujete deťom pod stromček ja neviem čo Laure spoločný sme už kúpili dostanú minivežu Timka kuchynku ale čo Laure netuším plyšákov plná detská kočiar aj bugínu máme takže kupovať ďalšiu je zbytočné ja fakt neviem a to ešte aj pre starých rodičov vymyslieť oni kúpia to čo my povieme.....

zuzana612
13. nov 2009

Zuzi, mi sme Matuskovi pokupovali uz vsetko, dostane par hraciek, nasi nam dali pre neho peniaze aby sme mu nieco kupili, vsak on aj tak este nevie ze su vianoce a davat mu kopu hraciek nema vyznam. Na buduci rok to uz bude horsie 😝

megy2
13. nov 2009

..ahojte,tak uz aj my mame doma net tak sa sa tesim.......anape vcera si ta moj manzel pridaval medzi priatelov na FB tak sa ho pytam ci ta pozna a on ze hej,aky je ten svet maly 🙂....doma si vas vsetky popridavam,teda ak mozem..🙂....pa a pekny den....a chore mamicky vyliecte sa...

zuzanale
13. nov 2009

Zuzi u nás pre Timku už sú vianoce odkedy bežia vianočné reklami .......a Laure predsa len čosi musíme pod stromček dať aj doma aj u našich aby nebola ukrátená lebo ježiško necháva darčeky všade 😅 😀 😀 😀

rybecka
13. nov 2009

Ahojte,
idem vas pozdravit ja este chora teplotujem a som slaba ako caj Matejko je na tom velmi zle mam uz aj listok do nemocnice ked sa mu stav nezlepsi mam strach ☹ je dehydrovany a cely den ma teploty v kuse uz druhy den a lieky vracia nic nechce prijat. Zatial darceky este nemam poriesene lebo teraz nie je na to cas ale ked sa dam dokopy
slavka poslem ti cislo na Kovalovu do IP ok?

kukulik30
autor
13. nov 2009

ahooooj ...janka 😕 ☹ ☹ ☹ ach tak to nie je velmi dobre, ze stale vracia, asi by ste mali ist do tej nemocky, napichnu mu aspon infuzku a aj nieco proti vracaniu 😢 ...chudacik, to musi byt strasne..a co Ondrejko? a ty este hnackujes, ci "len" teplotujes?....crevne chripky su des pre mna, si to neviem predstavit ☹
tak budem na vas mysliet, nech to polavi, ze sa date pomalicky dokopy 😒

anape
13. nov 2009

ahojte baby,
to je hrozne Jani 😒 a aspon tebe je aspon trosku lepsie?

megy ty si manzelka Peta M.? 😕 , no svet je fakt maly, uz som sa o tom presvedcila velakrat 😅 ... ked si budes nahadzovat baby medzi priatelov, tak nezabudni aj na mna, hoci sa zatial nazivo nepozname 😉

my sme uz zda sa zdravi, tak hadam to vydrzi co najdlhsie, no v pondelok este petka nedavam do skolky, kedze v utorok je zase volno, no od stredy by som ho uz dala, ved mu uz doma rastu rohy a je z neho velky nezbednik, nemozem ich spustit z oci... no niekedy ani to nestaci, dnes som bola s nimi v izbe a aj tak spadla viki z postele 😒

prajem vam pekny predvikendovy vecer 🙂

sophie1981
13. nov 2009

ahojte...

Janka, to je hrozne....nech sa vyliecite.....

tak, dnesny den za nami....mame dve novinky...Kacena sa zacala plazit a mame prvy zub 😵 😵 ...spodny....a dohryzenu bradavku..... 😝

rybecka
13. nov 2009

jej Bibka blahozelame k zubku 🙂 a plazeniu 🙂
NO mne je lepsie uz nehnackujem aj Matejko dnes uz pojedol a popil nieco tak dufam ze sa da dokopy
ideme rano k lekarke v pondelok tak uvidime ako dopadneme 🤐
tak aj my mame nieco nove my pre zmenu mame 4 zubok hore a zaciname stvornozkovat 🙂 Aspon Ondrejko je zdravy a robi mi radost 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre