Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
8. dec 2009

Bibka
ty si bola u nas v Iliasovciach 😕 a na fare co potrebujete?
a ako to ze si neprisla na cafe??? byvam len 4 domy od fary 😵 ppotesila by si ma.

maca77
8. dec 2009

ahojte

zdravím všetkých... mne sa dnes nič nechce, najradšej by som zaľahla ku malej ... ešte aj to počasie je také na spánok...

ešte dodatočne želám Zuzke všetko najlepšie k mikulášskym narodeninám 😉 😵

Bibka, ešte nezúfaj.... nádej zomiera posledná a jedným príznakom tehu sú aj pocity ako pred mrchou ... tak držím palce nech sú na teste // 😉

Livi, a ty ako? nemala si ísť teraz niekedy do KE? 😎

evitkamalicka
8. dec 2009

Bibka nezufaj, ja mam pocit na mrchu stale, takze mozno to aj u vas vyslo 😵

slaviq81
8. dec 2009

čaute kočky 🙂

bola som s Larou v meste na Mikuláša, ale vôbec ju to nezaujímalo, ani všetky tie svetielká, nič 😝 Všetko mala na háku, venovala sa len svojim tyčinkám 😀 😝 Dúfam, že o rok to už bude iné, to ju možno už budem ťahať domov s revom 😀 A po ceste som videla Bibku 😅 Držím palec k //

antoniab
8. dec 2009

ahojte

dnes sa mi pokazil notebook tak som nasrana este ze doma ma kazdy svoj a mozem sa napajat ukoho chcem zajtra ho po poradni musim niekam odniest nasla som nejake firmy na nete tak dufam ze mi ho nedoseru to je tak naprd ked pridete po rokoch domov a neviete kde co bud hladam lekarov obchody opravy no hrozne 🙄

zuzka cisarak preto lebo mala je koncom panvovym a koli placente ale ta je na zadnej stene tak sa chcem pytat preco potom ale povedal ze je sanca este aj na normalny porod ja uz ani neviem co je lepsie radcsej uz nebudem nic citat na nete 😅 😀 😀
v noci mi strasne tvrdlo brusko uz som myslela ze pojdem budit nasich nakoniec som len rozdychavala 🙄 🙄

sophie1981
8. dec 2009

joooj, Janka, napisala som Iliasovce, myslela som Letanovce..... 😝 ...ale od buduceho tyzdna uz mam auticko sama pre seba, tak sa mozme stavit..... 😉 😉

Veronika, zajtra idem o pol desiatej k zubarke, Kacena ostava s babkou a dedkom...ale vo stvrtok sme vam plne k dispozicii.... 😉

a dik baby, ja viem ze je to mrcha..... 😝 ...tak ale nevadi, si budem nadalej uzivat snazilkovanie...... 😀 ......tutumutu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....mozno sa mykula zastavil s dvoma ciarkami u niekoho ineho na vychode...bacha......zeby Livia??? 😕 😀

megy2
9. dec 2009

🙂 ahojte,dobre rano...bibka neuveris ale fakt sa zastavil ale nie u nas☹....kamoska si na mikulasa robila test a vysiel a to uz sa 2 roky snazili....tak fakt rozdaval aj // ciarky.....my si asi musime pockat na vianoce....

veronika1982
9. dec 2009

dobre ranko.. tak my sme mali super noc.. kazdu hodinu hore...

ok bibka tak dojdeme zajtra...

a nas matej zacal hovorit baba, vava, papa a sem tam tata.. ale mama nikde.. sak na co...

evitkamalicka
9. dec 2009

dobre ranko,

veronika nic si z toho nerob, aj u nas bol prvy tata, lebo to zrejme detickam ide lahsie

zuzana612
9. dec 2009

Ahojte, ja som sa dnes moc dobre nevyspala, od pol stvrtej do siestej som sa len prevalovala v posteli. Asi mavam v noci tie falosne kontrakcie, lebo uz asi 3 den ma v noci boli aj brucho aj chrbat ako pred mrchou, a aj mi tvrdne brucho, tak potom len cakam ci to prejde. Nastastie hej. Este tyzden musim vydrzat a mozem ist 🙂 Dnes uz zacnem asi balit tasku a chystat nejake veci pre male, kedze vsetko je este v krabiciach. Ale ved mama to hadam stihne kym budem v nemocnici 😀

Bibka, ja som mala // mesiac na to ako som drzala vasu Katusku, tak ked nas pridete pozriet a chytis nasho krpca, mozno ti tie // vratime 😀

A Bibka, teraz ti aj pri cisarskom ukazu male hned ako ho vyberu, este take zababrane a s pupocnou snurou, len to nesmies prespat ako ja 😀 Keby som mala druhy cisarsky, tak by som sa snazila nezaspat 😀 hlavne teraz ked neviem co cakame.

sophie1981
9. dec 2009

dobre ranko...Veronika, my uz kricime mamama....tam.....nene....ka.........my sme uz postupili z ta, ba...... 😝 ......ale dobiehate to rychlo..... 😕

megy....no super.........zase vedla.....ja som cestou z ba na cele auto vrestala ze vidim bociana v rieke.......za ZA.....no, mm ma ukludnil, ze je to volavka..... 😝 ...som sa tesila, ze bocian...... 😖 😀 ....tak ale ja na Vianoce uz nestiham......po novom roku...asi mi je vazne sudene nebyt tehula so zuzanou v jeden cas..... 😀

dnes padam do zubara a taaaak sa mi nechce...potom zaplatit smeti, poslat vianocne pohladnice. a kupit nejake veci do mesta....

slavka, a kde si bola vcera, ja som ta nevidela, si mala po mne skocit..... 😀

rybecka
9. dec 2009

Ahojte,
No Bibka tak sa zastavte ked budes mat auto pre seba 😉
Moje auto v oprave nestartuje uz tyz ☹ som odrezana od sveta sem tam si poziciam bratove lebo siel do Ba a auto nechal doma ale keby videl ako ho moje deti dokopali a jedli piskoty tak by ma zabil musim mu ho umyt skor ako to zisti 😝 😅 😅
ja som tiez dostala mrchu ale my sa uz nesnazime 😀 kto by to zmakol 3 deti 😝
joj a zubarka ma nechce vziat na preventivku 😠 😠 ma plno takb super dnes ms jej volat moj muz tak dufam ze nieco vvbavi.
Zajtra ideme do poradne a na prevez s ruckou tak som zvedava ako sa mu hoji chudatko.
no amy rozpravame mama 🙂 a vava 🙂 a vieme tlieskat a zamavat 😉 a chodit okolo nabytku 😅
tak idem ho uspat vonku potom Matejka a dufam ze si najde cas aj na moju kavicku 😉

zuzanale
9. dec 2009

Ahojte Laura konečne spí tie teploty ju mordujú a nakoniec sme boli aj u dr takže máme zapálené hrdielko a berieme ATB , a strhnutý nechtík sa tiež hojí pekne už ani nevníma že tam má boľačku no a zatial jediné čo kričíme je baba a ham 😀

zubárku som odbavila ešte v októbri takže sa nemusím tak skoro unúvať

Jani sa ti ani nečudujem že odrezaná od sveta ja si tak pripadám už 2 mesiac najprv kiahne potom sme aj my boli 2týždne bez auta kým došlo nové a teraz zase Laura chorá a do nového auta sa i moc sadať nechce kým si naň zvyknem 😒a navyše mm chytá amok lebo neviem zvyknúť že to jazdí skoro samo 😠 😝 😅 och kde je moje staré milé autičko ale muselo ísť preč lebo začínalo moc papať prašule......

sophie1981
9. dec 2009

jani...tak ak budeme zdravi tak buduci tyzden by sme aj mohli poriesit kavicku..... 😉

aj my tlieskame......a mavat papa.........ale tlieskat sme zacali len minuly tyzden..... 😝 ........chodit okolo nabytku nevieme....ale vieme sa postavit pri nabytku...... 😀 .....

idem sa kuknut co robi, lebo je nejako ticho..... 😕

veronika1982
9. dec 2009

dobre tak zajtra ak mozeme tak dojdeme.. a na buduci tyzden nas mozes vyzdvihnut a pojdeme aj my s vami do iliasoviec.. ha ha...

ja som triedila veci pre svagrinu a skusali sme matejovi ciapke ktore nosil ked bol malicky.. tak sa rehotal a v jednej ciapke ktoru mal asi len raz na hlave tak behal v pavuku po byte.. taky bol podareny. ha ha...

rybecka
9. dec 2009

Jasne Veronika pridajte sa aspon bude veselo 3 drobci mesiac po sebe 🙂 bude to mile 😉
no idem lebo mi dosiel manzel 😉

sophie1981
9. dec 2009

moj mm niekde zasa trci.... 🙄 ....mam chut na vinecko.......mam v skini......ale samej sa mi neceee,....

veronika, budeme cakat..... 😉 .....

idem si teda aspon ovocnicko zmixovat a urobit si fajnove smoothieeeee.......mnam....

sophie1981
9. dec 2009

baby, idete na trhy??....nedame stretko pri hriato vinko?..... 😕 😅 😀 😨 😵

slaviq81
9. dec 2009

Bibi, na Letnej pri Samkovi som vás zazrela 😉

Vám sa deti rozkecali a moja Lara nepovie ani to čo povedala pred 3 mesiacmi. Teraz len moce nejakou hatlaninou, ani ja-vlastná mater jej nerozumiem 😀 😝

A kedy chcete ísť na trhy? Došla by som aj s kamoškou čo som si pred mesiacom našla 😉

slaviq81
9. dec 2009

A kde je Paťa? 😕 😕 😕

veronika1982
9. dec 2009

slavka myslis mna? ha ha alebo tu pani co si sa s nou dnes poobede rozpravala a potom si nasadla do auta a frcala si niekde a ten chlapcek v kociariku bol smutny ze mu lara odisla.. aspon si myslim ze to bol chlapcek. 😀

ked trhy su az v piatok o stvrtej oficialne otvorene a to je uz tma a zima.. a inac 20.12 ma byt v noci -28 a na vianoce ma snezit..

slaviq81
9. dec 2009

Veronika 😀 😀 😀 Tá pani bola moja susedka, a áno chlapček hopal v kočiariku, je presne o 2 týždne starší od mojej nezbednice 🙂 A ty kde si bola? Ani si sa nepristavila 😕

Na tie trhy pôjdem asi až v nedeľu, či to už bude po? Lebo v sobotu ideme na oslavu 😝

Idem kukať panelák.

rybecka
9. dec 2009

Ja ani netusim ci idem na trhy 😕
Musim sa porozpravat s manzelom uvidime 😉

sophie1981
9. dec 2009

veronika, ved na vianocne trhy sa chodi po tme....ked to ma tu spravnu atmosku....a kde si citala tych -28??? 😕

sophie1981
9. dec 2009

ja som nasla len -10...ALE U VAS NA 13-TKE CLOVEK nikdy nevie..... 😀 😀 😀 😀 😀

veronika1982
10. dec 2009

vcera to bolo este tak a teraz pozerame rano s mm a uz je to inak ale prisaham ze to tam bolo a teraz sa tu mm rozculuje...

bibka fuka velmi vonku vietor? lebo tu u nas na 13 -tke dost..

zuzana612
10. dec 2009

Ahojte, mna vianocne trhy ani nelakaju, predierat sa niekde pomedzi ludi nie je nic pre mna 😖 Ja som uz najradsej ked nemusim ist nikde, ked sa doma pohodlne vyvalim a mozem cely den behat v teplakoch. Teda, ja vacsinou beham v teplakoch uz stale, jedine ked idem do poradne natiahnem rifle a tricko a zavse si dam aspon make-up na ten moj flakaty ksycht. Sice vcera sme boli s Matuskom tu u nas v dedine v kulturaku, mali deti vianocne vystupenie, tak som sa nahodila. Teda do tych rifli a tricka 😀 Bolo to mile, sa tesim ked pojde Matus do skolky a budu mat nejake vystupenie. Hadam ho robia aj v Hute 😀 😀 😀

Skoro mi oci vybehli pri tej teplote -28, mne uplne vyhovuje teraz toto pocasie, kedze lyzovat sa aj tak ist nemozem 😖 Ale verim ze stihnem aspon nejaku jarnu lyzovacku na pol dna, ak mi bude starka ochotna postrazit deti 😀

Ozaj Bibka, Jozko ako, uz nastupil do Embraca? ALe babovka sa mu asi tento rok este neujde, alebo ano. Priznajte sa ze tam isiel iba koli nej 😉

No nic, ja padam na masaz, este mam 3 tak sa tesim. Zatial pekny den.

sophie1981
10. dec 2009

dobre ranko...Veronika u nas bezvetrie...... 😀 😝

Zuzana, sak to, ze nebude babovka.... 🙄 ...jedine, zeby nas dobry kamarat Daniel zohnal nejaku..... 😅 😉

varim polievocku a ryzovy nakyp......

Veronika, kedy dojdete??....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre