Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

kukulik30
autor
11. dec 2009

veroniak, no sim akasi leniva pisat, priznam sa 😅 ..ale mam o vas prehlad, aspon aky taky 😉
veru pridavam sa k veronika, aj Ninka je super 😵 ....ja nepisem Esterku a Dorotku, lebo to chceme my 😀

veronika1982
11. dec 2009

a samkovi je uz lepsie? kedy nas pridete pozriet?

sophie1981
11. dec 2009

cau Livia.........ze sa tu aj ukazes..... 😉

veronika...idem sa skulturnit, obliect dieta a pojdeme pomali, lebo nam nejde vytah, tak musime to stihat do dedovych vychadzok, ze nas znesie s 3. poschodia..... 😝 ....snad mu to na to jeho chore srdce neuskodi.... 😕
a diazepan nedavam...v noci sme boli hore asi zo 7x 😠 .........s toho 2x na 45 minut 😝 🙄 ....takze sme len dobiehali.....ja uz chcem neruseny 8 hodoinovy spanok....prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim.... ☹

veronika1982
11. dec 2009

donesiem ti knihu?

ooo tak my este spime... tak ti zavolam potom ze kde ste

kukulik30
autor
11. dec 2009

Veronika, sak uz som sa chystala k vam, ale tak pochorel, ze opat trcime doma, musime sa dat dokopy a dufam, ze do Vianoc sa dovalime, ze to este stihneme...na ko ideme v utorok, ale dnes sa mi zda , akoby zacala kychat zas a kasle, ma taky dusivy kasel, ale aspon , ze uz teploty nie su 😅 ved ja ti zavolam, my aj tak mozme prist najskor po skolke, ked uz bude ok, okolo 16tej niekedy...vopred sa ozvem, pridem vam urobit neporiadok 😀

bibka..aj ukazat sa staci, hlavne, ze mam prehlad 😀

sophie1981
11. dec 2009

veronika, takych kniziek mam......pravdupovediac, som do nich este poriadne nepozrela...... 😝 ......raz som kukla. a tam ze nechat dieta v postielke vyplakat.....a na toto ja nemam gule...tak neriesim a verim, ze sa moje dieta polepsi samo...... 😕

veronika1982
11. dec 2009

no to pisu aj v tej knihe a intervaly v akych mas chodit k nemu... ale mas pocut ten plac.. to je uplne iny plac.. taky z trucu..

rybecka
11. dec 2009

Ahojte,
ja som pred tromi rokmi sla do porodnice 🙂 🙂 boze ked si to predstavim s takou malou dusickou 😵 teraz som uz herecka 😀
Livia cauko tak ako sa mate co mate noveho?
Inac ja som tu knihu tiez mala a skusala som tak Matejka naucit a vobec to nefungovalo iba chudacik sa naplakal 😖 tak neviem pri Ondrejkovi to neriesim. chce spat v kociari tak ho stale kocikujem ved raz z toho vyrastie a vecer si k nemu lahnem a pekne zaspi do 20 minut. a v noci sme hore len 2 krat odkedy nekojim takze parada 😉
No idem si upratat navarit pirohy iba mrazene 😝 a dufam ze dnes bude auto hotove lebo opat je v oprave a ked nebude auto nebudu ani trhy 😒

sophie1981
11. dec 2009

jeeej, Matejko ma narodky...vsetko naaaaaj mu prajeme s Kacenou.......

veronika1982
11. dec 2009

super gratulujeme...janka a ty uz nekojis? si nas nechala v tom same v noci stavat kazde 2 hodiny.. 😝

veronika1982
11. dec 2009

no uz sme hore.. ideme sa obliekat

sophie1981
11. dec 2009

aj my sa uz obliekame.......vystveram sa na Fluder a pockam ta pri zdruzenej ok??

veronika1982
11. dec 2009

ooo este ideme papat...pocitam tak o pol ze vypadneme

sophie1981
11. dec 2009

aj my sme este papali...tak pojdem pomali k vasmu mrakodrapu.......ok??....

kukulik30
autor
11. dec 2009

Janka, Matejkovi krasne narodeniny prajeme, hlavne vela zdravicka 😵 posielame pozdravy od Samka 😉 my sa mame celkom, fajne, kebyze nie sme doma zavrety a chory 😒 ale do Vianoc uz hadam budeme fit, nech si chlapec uzije poriadnej zimy a mrazu 🙂

veronika1982
11. dec 2009

ok ideme uz balit veci

maryen79
11. dec 2009

ahojte baby,
dakujem za privitanie, uz som ani neduuuufala..... ☹
v SNV mam sice sesterky a bratrancov a aj kolegynu som musela chodit sem tam zaskakovat, ale inak sa v SNV moc nevyznam.... 😉
najradsej chodim aj tak na Spisske trhy - zboznujem ich! Zeby som skusila aj tie vianocne trhy???
ozaj, a darčeky uz mate pokupene????

kukulik30
autor
11. dec 2009

maryen vitaj, ja som ta esste nestihla privitat medzi nami 🙂 z Letanoviec to nie je do SNV daleko, ked bolo teplo, mali sme stretavky aj na Kosiarnom briezku, tam sa deti vyblaznili,tak sa mozes pridat ...ja uz sice nie som na rodicovskej ,tym padom mam problem ist na nejake stretko, ale urcite sa niekedy stretneme 😉ak budem na dalsej materskej 😀
ja uz mama zvacsa nakupene, uz len par darcekov chyba, to este stihame dokupit 😉

rybecka
11. dec 2009

Dakujeme za gratulacie 🙂 🙂
No ja som vcera kupila vsetkym korcule okrem Ondrejka 😅 este k tomu par drobnosti a je to 😅 no a samozrejme este mi vlastne treba nieco rodicom a svokrovcom to este nemam ale napad v hlave uz je uz len ist kupit 😵
Veronika len pekne kojte ja som tiez Matejka kojila do roka pri druhom je to ine 😀 nie ja som stratila mlieko ked som mala tu crevnu chripku 2 tyz som sa davala dokopy a to vtedy som nemohla kojit a ked som odsavala tak len biednu 20 tku 😖 tak som to vzdala. troska 2 noci protestoval ale uz teraz si ani nespomenie troska je mi to luto ale uz sme si zvykli bol kojeny 7 mesiacov myslim si ten zdravy zaklad ma 😉

zuzana612
11. dec 2009

Dnes ste toho stihli popisat. Viac ako za cely tyzden 😀

Aj my prajeme Matejkovi vsetko dobre k narodeninam a poriadnu oslavu!!!!

Diky za tipy na mena, len ked ja nechcem ziadne kde je R kedze v nasej rodine nevie skoro nikto poriadne R povedat 😀 Ninka sa mi paci, ale to uz kamoska povedala ze ak bude druhe dievca tak to bude Ninka, tak nechcem opakovat 😀 Rozmyslali sme aj nad natalkou, ale ked to by ju kazdy volal Nata a to sa mi tiez nepaci. Minule som v kalendari nasla meno Liana, to by sa mi mozno aj pacilo, mala Lili 🙂 Zatial to asi ostava na tej Simonke. A chlapca fakt neviem. Ten Matej sa mi stale paci, ale ked vravia ze Matej a Matus, ze ich kazdy bude volat aj tak Mato 😖 Tak sa asi rozhodnem v porodnici ked ho uvidim 😀 Aj Daniel je stale aktualne, ale ked sa mi nepaci ked ho volaju Dano alebo Danko, a kto mi bude volat dieta Danielko 😀

Inac veci uz mam oprate, ozehlene, poukladane v skrini, kocik pripraveny, zabaleny pod dazdovym igelitom aby sa nezaprasil 😀 a dokonca uz mam aj veci nachystane v com pojde domov. Aby som nemusela chystat 2 tasky, chodila som tam zlte dupaky a zvysok je vsetko biele, takze je to jedno ci to bude chlapec alebo dievca, veci ma zbalene.

A ak budu moje falosne kontrakcie pokracovat tak ako doteraz, tak sa to dieta narodi asi v noci, lebo cez den nic, a kazdu noc ma boli brucho a mam ho tvrde ako skala. A do toho ma zacne male kopat niekde v lavom boku, takze momentalne je moj spanok dost prerusovany. Asi je to uz priprava na nocne kojenie 🙄

Akurat som do seba napchala plnu misku cestovi pri PC, Matus spi, tak idem aspon umyt riady lebo ich od rana nema kto kedze starka je v praci 😀

slaviq81
11. dec 2009

😵 Matejkovi všetko najlepšie k narodeninám! 😵

sophie1981
11. dec 2009

Zuzana...Bibianka alebo Jozko....ani r v mene......pekne zdrobneninky......sak sa daj ukecat..... 😀

my sme uz doma s prveho kola trhov...Veronika kupila punc, a namojdusu, ked som dosla domov do tepla mi udrelo do gebuli...ja som nem ranajkovala..... 😝 ...tak aspon aj katkka bude mat vtipne mlieko..... 😀 😀 😀

sophie1981
11. dec 2009

trhy super....len tie kolotoce mi tamvadia...nejako nepasuju na vianocnu pohodu...kto da decko v 0 teplotach na zelezny kolotoc???? 😕

veronika1982
11. dec 2009

moj matej bol tiez ztrhovany lebo neprotestoval nad papanim a parkrat potahal a zaspal.. a fakt ten punc bol silny..

sophie1981
11. dec 2009

veronika...moja tu beha ako utrhnuta z retaze....... 🙄 ....ale zasepospi ked pojdeme s babkou.... 😀

veronika1982
11. dec 2009

no my cakame babku lebo ona mala pre nas obed v robote pre tatika a ja som zabudla ist pre neho.. ved dolezity bol punc v ruke.. tak babka nam ho donesie a pojdeme sa s nou prejst..len dufam ze matej nebude chory ked tak krici v kociari a ze sa nenadycha vzduchu. 😀

sophie1981
11. dec 2009

jaaaaj, no sak....sa nebudes zapodievat nejakym obedom pre chlapa....hlavne, ze ty si uzivas s puncom v ruke..... 😀 😀 mne sa teraz po tom punci chce spat......ale o chvilu doperie pracka, tak sa budem musiet premoct a porobit zvysok co treba...nech nasu babku netrafi pepka, ked uvidi ten pordelos....
😕 😅

zuzana612
11. dec 2009

Ze sa vam v takomto pocasi vobec chcelo ist von. ALe potreba alkoholu bola silnejsia, co 😀 😀 😀 Ja som tiez rozmyslala urobit punc, nasla som recept v casopise, ale kedze som cely vikend sama, tak by som si ho musela sama aj vypit. A si predstavte ze by som zacala rodit, no neviem, neviem, ci uz mali nejaku opitu rodicku v porodnic 😀

Matusik mi este haja a ja som sa premohla a poupratovala som dole kuchynu, kupelku a chodbu a ked pride otec tak utrem aspon prach a podlahy hore, nech mi nevykrikuju ze sa tu len vyvalujem a nic nerobim 😖

Bibka, uz som sa ta chcela minule opytat, Lucia ma este tu tvoju zltu zavinovacku??? Lebo nemozem najst tu nasu a na mesiac sa mi nechce kupovat novu. Mam tu sice 2 vankuse, ale balit dieta do vankusa sa mi tiez moc nechce 😖

sophie1981
11. dec 2009

Zuzana....akurat som ju dnes odkladala opranu....tak zbalim ti ju a hodim Danielovi??...a este...zajtra nam dojde masko, tak plati ponuka uskladnenia par kileciek vo vasej mraznicke???? 😅

sophie1981
11. dec 2009

joooj, a neviem ci si pamatas susedu Celinu od vaznice........ma dievcatko Isabellu.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre