Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

zuzana612
13. dec 2009

Ahojte, ja som dnes skoro cely den prelezala, doobedu mi bolo na vracanie a odpadnutie a poobede ma tak zacalo boliet brucho ze som rozmyslala ci mam ist na pohotovost. Nastastie to preslo a dufam ze sa to nevrati. Este musim aspon tyzden vydrzat. Teraz som si dala fajny dlhy kupel, Matusko uz spi tak sa idem ku nemu vyvalit a dufam ze budem spat lepsie ako poslednych par dni ked sa v noci zobudim a 2-3 hodiny nemozem zaspat 😖
Pekny vecer.........

veronika1982
13. dec 2009

zuzi tak este vydrz 1 tt. aj ked ja som uz v tom case rodila..

anape
13. dec 2009

zuzka aj ja drzim palce, nech to vydrzis aspon do vianoc, nech ich netravis v nemocke, tak sa opatruj 🙂

suhlasim so stretkom po vianociach, lebo urcite kazda ma este co robit pred sviatkami a ja dokonca este nemam ani darceky 😕 , takze je co robit
a veronika, ja by som ta po ceste mohla vziat s autom, mam aj dve sedacky, aby si nemusela ist okolo cesty, lebo fakt je to tam take vselijake

dobru noc 🙂

sophie1981
14. dec 2009

cau

Zuzana, este vydrz.......poslala som ti veci pre dcerenku.....nech ma ruzovu capurdu na hlave a nie modru..... 😅

tak, ja mam dnes v plane ist kupit mm darcek...ale ci bude misia uspesna, pochybujem, nemam ani ajnu co kupit.... 😝 ....na vrtacku nemam.......a to on najvoac lubi.... 😀

veronika1982
14. dec 2009

dobre ranko.. tak my sme vcera mali na navsteve nasho deda..doniesol nam darceky..

my sme sa dohodli ze si kazdy mame sam nieco kupit do chceme.. a matejovi kupim este nejaku knizku nech pod stromcekom nieco ma aj on..

pata31
14. dec 2009

Ahojte...tak ja este 5 dni do terminu...sa mi v noci snivalo o porode, ale tentoraz, ze mi museli cisarak robit.. 😅
Zuzi, ty este drz pekne pokope...ziadne predbiehanie 😉 ale take nevolnosti nevestia nic dobre, to radsej chod k dr...

veronika1982
14. dec 2009

pati neuveris ale mne sa v noci snivalo ze som cakala babatko a ze mi odtiekla plodova voda doma na zachode. nemala som ani tasku zbalenu tak sme na rychlo balili a co si pamatam tak ze ma bol moj oco odniest do porodnice. ha ha...

slaviq81
14. dec 2009

Veronika, ty máš sny 😀 Len aby sa do roka a do dňa nenaplnili 😀

sophie1981
14. dec 2009

Veronika, ta co bude Kristinka???? 😀 😀 😀 😀

mne sa nic nesnivalo...nastastie, lebo ked sa mi sniva, tak stale len nejaka sprostost......

inac som spokojna sama so sebou dnes...som kupila darcek svagrinam, kmotrovcom, svokrovcom.....este Damian a manzel..... 😝 😝 ....Damianovi kuujeme nejaku spolocensku hru, tak to akoby uz bolo ale co chlopovi netusim...

veronika1982
14. dec 2009

no dufam ze kristinka nebude..

balim veci a odchadzam ku babke.. takze zajtra sme na mieri. bibka budete doobedu doma ze dojdeme k vam...daj mi vediet cez mobil.. papa

rybecka
14. dec 2009

Ahojte,
vonku je kosa ako v pr....li 😀
dala som Ondrejka aj s kociarom do chodby lebo nemam srdce ho nechat spinkat na dvore 😝
Mne tiez treba este darceky joj a este kolko vela ale mm uz ma kupila som mu korcule aj sebe aj Matejkovi 😅 takze toho roku hor sa korculovat 😀 😀 mame v dedine lad takze budeme mat kam chodit.
a Ondrik sa bude prizerat s kociarika 😀
Zuzana nestras az v novom roku 2010 nech sa narodi.a Pata je prva tak ziadne predbehovacky 😠 ako Bibka sa nam predbehla nie 😀 tak som uz teraz zvedava kolko bude na rok tehuliek predpoklad je Bibka Livia Veronika 😀 a kto sa este chysta?

zuzu101
14. dec 2009

ahojte.chcela by som vás poprosiť kto je zo SNV.hľadám jednu známu.ležala celé tehotenstvo vo fakultnej nemocnici v ke a volá sa ivka.mala by mať dievčatko a malo sa narodiť september/október.iba by som chcela vedieť ako sa má.

anape
15. dec 2009

dobre ranko 🙂 ,
to snad ani nie je pravda, ze ja som tu prva 😨 , to sa mi nestalo ani napamatam 😀

my dnes ideme k babke piect medovnicky a popoludni mame v skolke posedenie pri jedlicke 🙂

prajem vam pekny den 😉

rybecka
15. dec 2009

Dobre ranko,
aj ja idem dnes robit medovnicky moja premiera 🙂 Babku nemame doma tak pecenie ostava na mne 😅
Matejko opat chori som myslela ze vydrzi do prazdnin chodit do skolky a v utorok mame tiez posedenie pri jedlicke tak dufam ze sa da dokopy zatial je to len nadcha .
Ondrik uz vonku spinka na cerstvom horskom vzduchu brrr ale jemu je fajn 😉 slniecko svieti parada este sniezik a vianoce ako z rozpravky 😎

sophie1981
15. dec 2009

dobre rano....my sme mali hrozostrasnu noooc..... 😝 .....to bol des, ludia...my nespime od 4.......co Katke sadlo na nos netusim ale ja som konecne dostala mrchu, tak som ako zdochnuty pes...citim sa na hov.. 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....ja ceeem // ☹ ☹ ☹ ......

idem doupratovat a zoberiem prdulu von vymrznut, nech jej to vratim..... 😅

jej, anka. posedenie pri jedlicke...aj ja by som sla..... 😉

Zuzana, sa mi snivalo, ze si uz porodila, ze som rano mala sms v mobile ze mate malu Natalku, 3450g a 49cm....... 😅 😅 ....tak hop-sup...bo rano o 4 som kukala do mobilu, ci to nahodou nebude pravda..... 😀

maca77
15. dec 2009

ahojte

Bibka, ty máš teda dobré sny .... a tie presné miery ... 😀 😀 😀

Zuzu, ja ti s tým hľadaním neporadím... nepoznám nikoho takého ....

simusska
15. dec 2009

Holky neviete mi nahodou niektora poradit ze kolko stoji epiduralna anastezia tu u nas v spisskej novej vsi a ci to tu vobec davaju?
dik

sophie1981
15. dec 2009

maca......ale bola by prca, keby porodila s takymi mierami... 😀 ...celkom pekne.... 😉

zuzu, ani ja nepoznam......

simusska, a ani tebe neporadim.......aj ja som najprv uvazovala nad nou, potom som sa rozhodla, ze idem bez a viem, ze pri druhom idem tiez bez epiduralu..... 😉 ...skus mrknut stranku nemocnice, tam by to malo byt....teda aspon myslim...

pata31
15. dec 2009

Simi, myslim, ze epiduralka stoji 100eur...

veronika1982
15. dec 2009

ahojte.. tak my sme uz doma vo svojom.. doobedu bolo fajn ked sme boli pri katke..taki boli podareni obidvaja.. poobede sme trosku vymrzli von a teraz sme uz doma...

zuzana612
15. dec 2009

Ahojte, tak my sme stale 2v1 aj ked ten sen co mala Bibka by som brala 😀 Aj s tou Natalkou 😀 Uvidime co mi zajtra povie dr.

Inac tu je taka kosa, som bola s malym poobede 15 min. von a som myslela ze zomrem 🙄 Jemu sa to ale pacilo, ani dnu nechcel ist.

Ja som medovniky piekla vcera, aj som ich celkom pekne ozdobila, este budem robit vanilkove rozky a v mraznicke mame napecene 2 krabice, tak tento rok piect nemusim. Aj ked peciem rada, tento rok sme si dali pre istotu napiect ak by som doma nebola, lebo mama by pri matusovi toho asi vela nenapiekla. Ja som myslela ze zivsi uz ani nemoze byt, ale asi moze. A usta sa mu nezvavru od rana do vecera, vkuse len melie, spieva si, hovori basnicky a teraz som mu musela vytiahnut pavuka, tak sa donho usadil a hra sa. Ale aspon bude chvilu pokoj 😀

sophie1981
16. dec 2009

bre ranko...nikoho niet??....spite???

ja uz zasa upratujem, vecny kolobeh, vstat, nocnik, ranajky, kava, zakyvat tatikovi papapa, dopit kavu, upratat, obliect, von.....obed, upratat, hrat sa...obliect, von, domov, ovocie na olovrant, hrat sa.....varit,.....vecera....kupat, obliekoat sa, vysantit sa v posteli, nakojit sa, potulkat sa, zaspat....a cakat na rano....kto ma iny stereotyp nech sa hlasy.....ze da novu myslienku ako ozivit zivot na materskej dovolenke...huuups, uz rodicovskej..... 😝 ....

dnes chcem ist pozriet do novych hraciek co otvorili na letnej......ide este niekto?

sophie1981
16. dec 2009

Pata...tak co uz? 😅

pata31
16. dec 2009

Bibka, stale nic 😉 stale som kinderko...a ozaj ani žiadne náznaky, že by sa to malo zmeniť...mám pocit, že budem už navždy tehotná 😅
zajtra mám poradňu, tak uvidíme, čo povie dr...

veronika1982
16. dec 2009

no my okrem toho nocnika a zakyvania tatikovi sme na tom tak isto...

vcera vecer ked som zalahla a pozrela na podlahy v kuchyni tak ma islo porazit.. tak som sa opytala tatika ze s cim ich umyval.. on ich umyval s mojim mopom co pouzivam na prach... takze rano som vstala a umyvala som podlahy.. ale snaha sa cenila.. este obyvacku mi treba dokoncit a mam veget.. matej teraz zaspal tak si idem kavu spravit..

no keby mi nebolo treba pratat tak sme mohli ist s tebou do mesta...

sophie1981
16. dec 2009

joooj, pata...tak nic.......mozno zajtra......

a Zuzanka??...nic??....

Mata este nema dovolene..... 😀

pata31
16. dec 2009

vidis, som sa ta chcela spytat, ake si mala pocity pred tym, nez ti praskla voda? si citila nejaky tlak, nejaku bolest??

sophie1981
16. dec 2009

pata, citila som neskutocnu chut na slaninu...... 😀 😀 😀 😀 ....to ma hnalo do obchodu...kde som uz nedosla, inac ziadne pocity, tlaky 😀 😀 😀

pata31
16. dec 2009

😀 😀 😀 😀 ta fajne...takze ked pocitim chut na slaninu, viem o co ide 😝 😀 😀

rybecka
16. dec 2009

Cafte,
Bibka total rovnaky den, ja az teraz zapla Pc lebo som upratovala potom som varila Ondrejkovi uz vstal tak papal teraz zas matejkovi dat nieco papat lebo este sa mi obed len vari normalne fuska 😝 a ty mas len jedno uvidis pri dvoch sa nezastavis. Furt niektore z deti ta potrebuje alebo nieco chce alebo placu 😅 😝 😝
Pata ja som tiez nic necitila len ked mi praskla voda tak to bola taka mensia kontrakcia a potom som uz len citila ako vo mne nieco ruplo a uz to slo 😅
No chod este teraz tento tyz. ze do Vianoc ste doma ja viem ze sa mi lahko pise co? ale prajem ti to 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre