• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
ziadne nove info o patke?

my sme boli poobede v madarase ale nic sme nekupili a potom sme boli u sestry a pozerali sme vianocne vystupenie synovca co mali v skolke.. boze tie deti boli super..... a hore na poschodi v madarase je taky detsky kutik a krasne kociariky tam maju..a zase sme doma capli na pusu.. dudel nas zachranil inac by si to odniesol nos..

no slavka tes sa lebo na vianoce sa otepli a bude prsat.. :wink: tak to zistil moj mm... a zajtra vecer sme sami doma lebo manzel maju kapustnicu v robote..
17. dec 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika, veď pred týždňom si písala že má byť -28 a teraz toto? :grinning:
Prišla mi 4€ zľava na Nutrilon, tak sa teším jak malá. Treba mi ísť na nákup, len neviem kedy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika aj mne mamka hovorila, ze sa ma oteplit a prsat a ja jej hovorim, ze urcite nie, lebo kamoska mi vravela, ze cez vianoce bude az cez -20 :grinning: ... kvoli virusom nech radsej mrzne, no inak zimu neznasam :stuck_out_tongue_closed_eyes: , akurat tak romanticky vyhlad z okna, ked je vela snehu :sweat_smile:

patka aj ja ti drzim palce, nech to mas co najskor a najlahsie za sebou :slight_smile:
17. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
idem vypnut Pc tak vas este citam a idem vas pozdravit :wink:

My sme sa dnes sankovali s Matejkom bol super Ondrik spinkal v kociari potom poradna mame 9 kg :slight_smile: Matej chirurgia zapalil sa mu necht vlastne lozko na nohe tak velky plac a potom nakupovanie v meste a po 100 rokoch som bola aj s rodinou na obede :sweat_smile: :sweat_smile: bolo fajn len sme boli hlucny 2 deti no co uz :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Este vecer som chcela ist do Kauflandu ze dam deti spat a brat mi ich postrazi ale bohuzial sla som do mesta a uz mi volal ze Ondrejko je hore a place tak rychlo spat :confounded: tak ziadne nakupovanie sa nekonalo.
NO a uz idem spinkat
Pata drzim palce super mozno uz rodi chudinka nasa a ma bolesti :confused: ale ten vysledok stoji za to :wink:
17. dec 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som zvedava ci dnes bude tamarka..

a slavke prajeme vsetko naj k meninam..
18. dec 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo...verim ze dnes bude Tamarka...jaaaj, sa tesim, nove babatko do partie......jupiiii.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...zase budeme slintat nad fotkami co kocendy..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a tisko zavidiet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....v dobrom samozrejme...

Slavulik nas, vsetko najlepsie k meninam....... :wink: :wink:

veronika, dnes nedojdeme...tatika mame doma, tak sa mu povenujeme.....kedze od piatku sme ho nevideli.... :rolling_eyes:
18. dec 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slavik, na FB uz som bahozelala, ale este aj tu...moja, krasne meninky :wink: :dizzy_face:

pozdravujem vas :slight_smile:
18. dec 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a zabudla som, velmo myslim na Patku :dizzy_face: nech uz to ma za sebou a tesim sa na nove babo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

slavka vsetko najlepsie :slight_smile:
18. dec 2009 o 09:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola vcera u dr. vsetko tak ako ma byt a bolo uz aj srdiecko, nasu malu bodku mam v albume :dizzy_face:
18. dec 2009 o 09:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Slavke všetko naj, naj, najlepšie k meninám :wink: :dizzy_face:

a myslíme aj na Patku, nech to má čím skôr za sebou a teší sa z malého batôžka :dizzy_face:

evitka, super že je všetko OK :slight_smile:
18. dec 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavka krasne meninky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech ti Lara robi len a len radost.
18. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem vám kočky :dizzy_face: Teším sa :slight_smile:

Livka a ty ako?
A Paťa čo? Už jej indukovali či ešte čaká? :confused:
18. dec 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme boli doobedu v kauflande lebo vcera v dracikovi nemali toho psika a ani v meste ho nemali tak som sa dnes vybrala a tot tam bol.. lenze nasa babka mala dracikovsku kartu tak som si psika nechala odlozit a rychlo som sla do mesta..matej mal az bordovy nos.. a nazad to uz bolo o drzku lebo uz bol nervozny tak som letela domov aj so psom v ruke a matej mi zaspal rovno pred cinziakom... ako naschval. tak som dala este jedno kolecko a sla som domov lebo som myslela ze odmrznem.. a uz je hore a uz sme stihli aj obedovat.. rychlo som to vsetko do neho nahadzala a ponahlala sa na net ci uz je tamarka na svete.

mate niekto cislo na patku ci nikto nema..joj som zvedava..ale medulka by mohla dat info...
18. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronika, to akého psa si chcela, že si sa za ním tak hnala? :grinning:

Teraz mám otázku úplne od témy - nepoznáte niečo proti plesniam na nohách? :confused: Čokolvek čo pomôže.
18. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka to
netusim co pomaha :confused:
18. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
slavi predpokladam, ze veronika sa nahanala za tym psikom od fischer price, vsak veronika? :slight_smile:
ja som ho chcela kupit nejaky cas dozadu petkovi, no bolo mi luto dat za to tolko penazi, lebo viem ako sa detom hracky okukaju a potom lezia na policke, no teraz ho mame doma aj my, pozicala nam ho kamoska, lebo vikinke sa pacil, ked sme boli u nich, no asi budem kupovat aj tak noveho, lebo prestal "hrat" nos :unamused:

slavka a co sa tyka plesne na nohach, tak to ti tiez neporadim, ale skus si nieco vygooglit, tam toho bude urcite dost :slight_smile:

a vsetko naj naj najlepsie k meninam Slavka :wink:

my sme dnes pozvani na veceru a malu zurku,lebo kamoska oslavuje narodky, no neviem ako bude, ci pride niektora babka, ale dvakrat sa mi tam nechce ist, lebo som chora, mam nadchu a citim sa pod psa :frowning2:
18. dec 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme doma...ty koky, aka kosa....fuuuj, sa citim ako na sibire.... :grinning: ...hura konecne poriadna zima.... :sweat_smile:

podobne ako Veronika sa zeniem na net, ze tu bude mala Tamarka a prd.....dofrasa...ale myslim, ze Zuzana Hutova ma cislo na patu........teda aspon ked sme boli naposledy u zuzany, tak si volali.... :wink:

idem varit veceru, kedze my to stastie ako Anka nemame a nikto nas nepozval...musim ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Slavka....canesten..... :wink: ...alebo dobry puder......a kvalitne topanky a bavlnene ponozky....nane silonky a tak..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej presne toho hracieho... u katky sa mu velmi pacil a aj ked sme dnes prisli domov tak sa az triasol.. ale odlozila som ho a bude az na vianoce...
18. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja zapinam PC hned ako sme prisli ze tu uz budu info o Tamarke a este nic. Mozno Pati znizili tlak a nechaju v nemocnici kym sama neporodi :unamused:

Slavka, vsetko naj k meninam........

My sme boli na gastre, nastastie je vsetko ok, akurat ma trosku menej zeleza a este jednu malu vychylku uz ani neviem coho, tak o pol roka pojdeme este raz na odber a uvidi sa. Potom sme isli klasika ku segre kde som dala Matuska aj spat a konecne po dlhej dobe spal a pol hod. ta sme len teraz prisli domov. Ja dufam ze dnes ma to nechyti, lebo starky je na kapustnici a ako ho poznam, tak sa tak rychlo domov ponahlat nebude a mama ide na kapustnicu vecer o siestej, takze budem doma sama :rolling_eyes:

Utekam prec lebo ma maly ide zhodit zo stolicky ze mu mam pustit detsky kutik, vykrikuje mi tu pec pec a prsi prsi, lebo mu tam pustam pesnicky :grinning:
18. dec 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz varim......zemiakove placky plnene maskom so zeleninkou...mnam, sa zasa obzeriem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a pijem kavicku...idem mrknut ordinaciu v ruzovej zahrade....teda ked mi katka dovoli...teraz tu obzuva mrkvu A Volaco krici.....
18. dec 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som chcela kuknut ale som sama s matejom a to sa neda...
18. dec 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavka, tak ako Bibka píše... skús ten canesten ... je to voľnopredajný liek :wink:

fúha, to nikto nemáme kontakt na Paťu? :confused: ... tak musíme čakať len na info od nej ...
18. dec 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no proste pata chce aby sme mali trochu vzruso.. pozerala som aj fcb ci nema manzela medzi priatelmi ale nema.. ojjj ja som taka zvedava... :grinning:
18. dec 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co myslite, uz je Tamarka von???? :confused: .......dame stavky nie??....
18. dec 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj, tá Paťa nás len naťahuje :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mohla by som zavolať tete, len neviem či bude vedieť na koho sa pýtam. A po druhé, nerada otravujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka..no co by si neotravovala....pre nas by si to mohla urobit.... :wink: ...bo umrieme od zvedavosti
18. dec 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matej mi konecne zaspal.. ja som uz chcela pisat medulke.. ale tiez som si povedala ze ju nebudem otravovat..
18. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta co nic :confused: tiez so sem pribehla ze infosky a nic sa nedeje tak cakame do rana :wink:
Dobru nocku :pensive:
18. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.. u nas na balkone ja krasnych -13,4 takze dole musi byt este viac..
19. dec 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok