Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

sophie1981
20. apr 2009

mrka, neboj, ja som pcas celeho tehu otrieskavala svoje telo.....prve mesiace na stavbe, popalena od kav, co som vynasala po rebriku na poschodie pre murarov, potom cesta do a z londyna na 4x, cely cas som robila s detmi a upratovala angl. domy.....otrepana, som sa bala ze drobec bude vyzerat ako dalmatinec....a nie...akurat ma znak na vankusiku ukzovacika na lavej ruke....posobi to akoby som jej niekde cvkla prstek.... 😒 🙄 ....
a ja som test na cukor ani nemala....len v moci mi kontrolovali a 16tt z krvy, ale ziadna glukoza....len tak....a bolo vsetko ok.... 😉

slaviq81
20. apr 2009

Fiha Livia, tak ty si taka tanecnica? Do poroty si mala ist 😀 😀 🤐
Bibi, Lare staci ukazat cicku a hned zacne fucat a otvarat pusu 😀

kajacz
20. apr 2009

mrka- moja švagriná mala ovčie kiahne v 20.týždni...a malá je uplne v poriadku...nebezpečné možu byt do 16.týždna, kým sa plod ešte vyvíja a hrozia vrodené vývojové vady...a potom tesne pred porodom, kedy sa može infikovat babatko...ale to už nie je také strašné...proste si to odbije skor... 😉

sophie1981
20. apr 2009

slavka, a aj lara si najprv musi cecok prichystat dokladnym olizanim???...bo mna ide slak trafit...fuci, olizuje bradavku aj nejaku minutu a az potom sa prisaje.....samozrejme potom je cecok smyklavy, tak chyti nerv, ze nemoze ho chytit.....no proste psycho... 😲

ivka, ty este tu???

sophie1981
20. apr 2009

janoko, konecne som dostala dvahu nakuknut na dobroty, kedze odkedy kojim som pazrava ze az.....a veruz s toho vsetkeho co tam mas by som ja veeelmi rada vsetko ale mohla by som nic..... 😝

kukulik30
autor
20. apr 2009

mrka, hlavne pokoj, ak si mala ovsie kiahne v detstve, tak je minimalne sanca, aby si sa nakazila opat 😉 a to popalenie ..z toho si nic nerob, su to iba reci babske, ziadne znaky Nelka mat nebude 🙂
ja som tiez bola stresmenka,ale naozaj to prebehlo hladko, vyhybala som sa miestam, kde je vela ludi, aby som nechytila nejake hnusne virusy, hlavne v prvych mesiacoch ....potom uz je ok 🙂 mysli na to, ako si coskoro budes malu drzat v naruci a tes sa 😵

slaviq81
20. apr 2009

Bibi, nemusi 😀 😀 Ona sa hned prisaje 😉

mrka2
20. apr 2009

dakujem vam babule. vela to pre mna znamena taketo ukludnovanie. ja sa velmi tesim na malu,ale ved viete.... stale je tam ten strach. ale to uz asi nikdy nevymizne,uz sa budem bat cely zivot o svoje dieta (deti). 🙂 😨

kaja, to fakt? to je strasne. moj bra,ked bol maly,tak dostal kiahne a ja som mu bola stale v patach,hrali sme sa spolu a nic. 😝 vobec, ja som bola nejake imunne dieta voci vsetkym tych chorobam. malokedy chora,tak dufam,ze mi to aj ostane. 😅 😅 😕

ivi, co ty tu? kazdy uz ocakava,ze sa tu neukazes, ze rodis a ty si spis. 😀 😀

no nic, idem pracovat, lebo neviem,kde mi hlava stoji,ale konik je ako magnet. normalne uchylka. 😝
caute

sophie1981
20. apr 2009

mrka...konik je zavislost...nie uchylka...my vsetke sme zavislacky.....este aj moj chlap spionny zavislak.... 😝 😠

kukulik30
autor
20. apr 2009

jej mrka, vy mate taku stenu, ktoru my chceme do obyvacky, je z Aska? mozem sa opytat, kolko vas vysla, presne take skrinky sme mali vybrate 😀

mrka2
20. apr 2009

no vidite? ani 5 min nepreslo a uz som tu. ale citam aj ine temy, tak sem tam mrknem aj sem. 😀

bibka, hej, to bude lepsie slovo,ze zavislost. 😉

kuku, hej z Aska,ale bolo to na porazenie. cakali sme neskutocne dlho a uz ked nam konecne zavolali,ze prisli, tak este stihli poznamenat, ze jedna este stale nie je dodana,tak sme cakali dalsi mesiac a pol!!! na jednu skrinku. ja som videla takuto zostavu aj v SNV v tom nabytku, tam na konci Spisskej,Dom nabytku,ci ako sa to vola,ale bola v tmavom prevedeni a podstatne lacnejsia. skus radsej prejst Spissku a az tak sa vyber do Aska. My sme si povedali,ze z Aska uz nikdy nic viac. 😝

kolko stala uz nepamatam,ale okolo 16-17 tisic tie tri skrine 😠 😠 aj to nas chceli oklamat,ze 20 tis. cela zostava stoji a ja ze ale po kusoch nas to vyjde lacnejsie. a ona ze aha? som si to ani neuvedomila. no chapes? ved ja nekradnem. 😠 😠

kukulik30
autor
20. apr 2009

mrka fakt? juj tak to neznasam, ked musim cakat a este to nie kompletne 🙄 a pritom nie su najlacnejsie...tak to radsej pozrieme u nas a mozno natrafime aj tu , chceme tiez vo svetlej farbe....aspon su kvalitne?

kukulik30
autor
20. apr 2009

my by sme chceli vziat na splatky, kedze peniazky pojdu teraz niekde inde 😖 ...alebo ta stena este pocka a budem musiet strpiet tu moju ciernu 😝 kym nenasetrime opat

mrka2
20. apr 2009

ano, kvalitne za to su. a je to slovenska vyroba,tak to urcite budu mat aj v inych obchodoch. naozaj radsej pobehaj SNV. a su dodavane zmontovane,takze aspon to. a ta vytrinka svieti. je naozaj pekna,ale za tie nervy nam to hadam ani nestalo. 😝

kajacz
20. apr 2009

aj my chceme nový nábytok do obývačky, ale rozhodli sme sa, že až na budúci rok, ked už bude mat Šimon trochu viac rozumu...vidíme, ako nešetrí tento starý... 😀

kukulik30
autor
20. apr 2009

a este ta poprosim nazov ak si pamatas, lebo ja som zabudla, mari sa mi cosi ako Tenerife ale neviem, ci sa nemylim, lebo tam bolo podobnych dost vela...
a to , ze su zmontovane, je super, nemam rada demonty, lebo to potom vobec nesedi 😖

kajacz
20. apr 2009

polievka sa mi varí, o desiatej potrebujem íst do mesta...v sobotu som si kupila mikinu v NordBlancu za 1100kč, ked som prišla domov, zistila som, že má kaz, ale až po tom, čo som utrhla etiketu... 😒 tak ju idem dnes skúsit vymenit, dúfam, že nebudú robit problémy... 😝
moj manžel povedal, že ked neuspejem, pojde tam on(šef oddelenia reklamácii 😀 😀 😀 )

pata31
20. apr 2009

ahojte,tak bola som u dr, tak mam tam dutinku 😵 zatial len 3,7 mm...ale krv mi nebral, nechapem...o tyzden mam prist zase na ultrazvuk...

sophie1981
20. apr 2009

jej, pati...dutinka je dobraaaa.... 😉 ...mne tiez nebral krv...az na druhy krat, ked bolo srdiecko......tiez som nechapala preco.... 😕

mrka2
20. apr 2009

kukulik, pockaj, zistim ti,ale myslim,ze to nie je Tenerife,ale nieco na C. posurfujem a dam vediet,kedze teraz som v praci. doma by som to hned nasla.

ahoj Pati, tak super, mne vobec nebrali krv az v 16.tyzdni. mne potvrdili tehotenstvo ultrazvukom a krv mi tiez nebrali.

kajacz
20. apr 2009

pata- krv ti nebral preto, lebo HCG není až tak vystupané, aby potvrdilo tehotenstvo, je to ešte priskoro...za týžden už budú hodnoty vysoké a možno az bude i srdiečko...aj ja som to tak mala...gratulujééém 😵

mrka2
20. apr 2009

no kukulik,tak podla netu to maju aj v tom Dome nabytku v SNV,ale pise tam,ze ju dodavaju v demonte.
http://www.mbmnabytok.sk/obchode-shop/action/pr...

pata31
20. apr 2009

som si myslela, ze to kvoli tomu, ze to videl na ultarzvuku... 😵 ale dutinka bola peknuckaaa 😀 juj, parada 😵

kukulik30
autor
20. apr 2009

mrka tak to bude asi Canaria 😉 myslim teda...

pata gratulujem k dutinke 😵 😵 😵 teraz bude pekne rast a o chvilku uz budu rucicky a nozicky a vestko ako ma byt 😉

kukulik30
autor
20. apr 2009

jaj ty uz si to nasla, dakujem super, aspon viem, ze maju aj tu... 🙂 ale dobre som si pamatala, ze Canaria 😀

mrka2
20. apr 2009

hej, ja som si tiez pamatala,ze na C a az potom ma napadlo,jak som googlila,ze canaria. len pozeram,ze my mame inu farebnu kombinaciu. my mame buk a vanilka. a tam je orech a vanilka. tak teraz neviem... ale isto bude pekna aj takato. a je aj lacnejsia. 😝 😉

kukulik30
autor
20. apr 2009

ja ale radsej chceme svetlu, no uvidime, orech uz nechcem, strasne sada prach na tmave, teda velmi to vidno, na svetlom je to aspon menej viditelne 😉 je tam este buk/ javor, tak pokukam

pata31
20. apr 2009

inac som sa pytala dr na to pichanie, tak ako vravel, ze z gynek.hladiska tam mam vsetko ok, ale ze keby ma pichalo viac a aj s hnackami a zvracanim, tak ze mam ist na chirurgiu 😕 a prave rano som mala hnacku, ale uz presla 😅 ma nastrasil...ale ma stale popichuje a ked som sa postavila po ultrazvuku, tak ma fajne pichlo...tak hadam to len to male robi...

zuzana612
20. apr 2009

My sme uz boli aj na detskom ihrisku pobehat a teraz som dala Matuska spat, tak mam trosku veget, ze normalne nevim co mam robit 😀 V Hute by som bola v zahrade a tu mam veget. Normalne mi ta robota zacina chybat 😀

Pata, mne bral krv v nejakom 6-7 tyzdni ale to len preto ze som isla este na 6 tyzdnov do zahranicia tak som si chcela byt 100% ista ze som tehu. A ked som sa vratila tak 4.9. mi vypisal tehu knizku 😉 Niekto do tretieho mesiaca ani ku dr. nejde, zevraj je to aj zbytocne aby sa tam v tebe rypal. ALe malokto to asi vydrzi ked chce mat fakt istotu a prfu fotku ze je tehu 😉

kukulik30
autor
20. apr 2009

Bibka, kde si, cakaaaaaaaaaaaaaaaam,uz si na ceste? 😀 alebo este cickate... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre