Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

veronika1982
18. jan 2010

jani a nesli ste nahodou okolo nas lebo o tretej auta trubili a ja som rychlo vybehla na balkon len bola strasna kosa a nevidela som ta lebo ste boli daleko od nas.. aspon dufam ze tvoja svagrina byva na zapade..ak nie tak som pozerala na inu svadbu... haha

no bibka neviem ci budeme poobede na mieri.. uvidime ci bude babka doma alebo nie..ak tak sa ti ozvem..

ja mam tiez trosku off lebo tatik sa hraje s matejom

kukulik30
autor
18. jan 2010

janka, no takze nozky si poriadne potrapila tancom... 😀 ..super, pekne si to potiahla 😉

bibka, no rychlost bola,lebo som akurat kuk na MK a co nevidim, ponuka sa navsteva..tak , hned musim odpisat, nech si nerozmyslis 😀 😀 😀 😀
tak pridte okolo tretej, nech sa Samko vyspi, mozno nebude chciet spat, sak pripadne ti zavolam, ako sme na tom..ale bud READY 😉

maca77
18. jan 2010

Andrea, mne sa meno Adam páčilo už tuším na základke ... neviem či to sme dávali ešte mená bábikám či už hľadali frajerov 😀 ale v tej dobe také mená veľmi nefičali ... potom keď som otehotnela, tak už sa to meno viac rozbehlo a tak som navrhla MM či nemôže byť Adam ... prezrel celý kalendár až došiel na poslednú stranu a vravel, že môže byť ... v našom okolí nejak veľa Adamov nemáme, takže zatiaľ s tým menom problém nie je... navyše náš synátor je zatiaľ veeľmi rád, že má meniny práve na vianoce, lebo dostane viac darčekov ... 😀 som zvedavá, kedy nám to vykričí že prečo má práve vtedy meniny 😝 😀 😀

sophie1981
18. jan 2010

Livia, tak super...to by mohla ajkatka byt uz vyspata.... 😀 ...ak nie tak sa aspon ukaze ak vie byt 'vludna'... 😀

aj ja som mala Adam pre pripadneho syna...ale kedze sestra ma syna Damiana, vsetci ho volame Damko......ak tomu by pribudol Adamko.....no ta kombinacia ma hned odradila...ze Damko a Adamko.....este som mala Tomas, Martin.......a manzel chcel odjakziva Vratka....tak som sa nakoniec po velkom trucovani dala ukecat a uz sa mi Vratko paci, takze ak manzel urobi syna bude Vratko.... 😉 ...ale Adam je krasne meno.... 😉

Katus uz spinka, idem si dat sprchu po celom dni a uvidim, ci vydrzim cakat na mm......neviem......

Janka...joj, si sa zabavila....ech aj ja vy sla vytancovat nohy....ale nem na disco...nejaku zabavu so zivou hudbou, ako boli v Jamniku.....sice som bola len 2x 😀 , ale bolo super.....alebo svadba, toje naj, bo tam sa musis hodit do gala a to ja som uz davno nebola..... 😲

pata31
18. jan 2010

Ahojte...vy tu teda pisete, ze clovek to nestiha citat! 😕 🙂
dnes sme boli v poradni, tak uz mame 4450 g, takze sme pribrali kilecko za mesiac...a akurat dnes mame 4 tyzdne 🙂 som pridala aj nove fotecky...

Zuzke drzim palce zajtra!!!to som teda zvedava, co to bude...

veronika1982
19. jan 2010

dobre ranko..oj zuzka uz to dnes bude mat za sebou.. super super...

ja idem navarit matejovi obed a pomalicky pobalit a obliect drobca a ide sa na navstevu.. som zvedava ako zareaguju na seba matejovia..

susana28
19. jan 2010

Ahojte 🙂

Paťa, rastiete ako z vody 😉

Zuzke držím od rána palce, aby to už mala za sebou a všetko bolo ok. Tiež som zvedavá čo to bude 🙂

sophie1981
19. jan 2010

JEEJ, PATI, KRASNE RASTIETE..UPS, caps lock.... 😅

inac dobre ranko...tak Zuzanka dnes porodi...huraaaaaaaaaaaaaaaaaa...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...som jej este chcela zavolat a zapriat vela stastia, ale nedvihala, tak uz sa mozno chysta alebo uz rodi.... 😵 😵 😵 😵 ...ja si stale myslim, ze to je dievcatko..... 😉

sophie1981
19. jan 2010

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...................

sophie1981
19. jan 2010

je to..................

sophie1981
19. jan 2010

NATALIAAAAAAAAAAAAAAAAA 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sophie1981
19. jan 2010

ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.............................huraaaa....

sophie1981
19. jan 2010

dost emocii.......je to Natalka, miery neviem, lebo len Daniel volal, ze uz je medzi nami........task srdecne vitam malu slecnu a vela stastia zdravia a lasky....a hlavne blahozelam rodicom k dcerenke.... 😉

sophie1981
19. jan 2010

3800g, 50cm..... 😉

pata31
19. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeeeejjjjj dievcatko! 🙂 ..parada!!! blahozelaaaam! vela zdraviicka prajem!!! 😵

evitkamalicka
19. jan 2010

jeeej gratulujeme 😵

anape
19. jan 2010

ahojte baby 🙂 ,

vcera som sem nestihla nakuknut a dnes ma privitala taka super sprava, ze zuzana je uz dvojnasobna mamina a ze sa jej dokonca splnil "tajny" sen a ma dievcatko 😉 ... supeeeeer, zuzi tesime sa spolu s tebou a nech sa vam dari, nech ste zdravucki a rastiete do krasy 🙂

bibka ta tvoja katuska je fakt sikovnica, v 9tich mesiacoch si uz chodi 😕 , to nasi zacinali este iba stvornozkovat a urobili par krockov,ale iba ked sme ich drzali za rucku

co sa tyka vztahu so svokrou,tak aj ja mam dobry vztah so svokrou a mam ju aj celkom blizko,kedze byva v smizanoch...nie je to kamaratsky vztah,kedze je medzi nami takmer 30rocny rozdiel,ale mame sa rady a casto sa aj navstevujeme a dokonca ked je moj muz na sluzobke,tak hocikedy spi u nas,aby som nebola sama 🙂 a tiez sme u nej byvala nieco vyse roka,hoci my sme mali svoju cast aj s kupelnou a kuchynou,ale byvalo sa mi dobre a ked bol petko maly,tak mi ho hocikedy zobrala a mala som chvilku pre seba .... ale ja som v podstate taky nekofliktny typ,ze keby ma aj niecim nahnevala,tak ja sa neviem dlho hnevat...ale uz koncim,lebo sa zacinam chvalit 😕 😀

kedy dame stretko pri kave co sme planovali pred tyzdnom?

prajem vam pekny den,ja idem ku svokre na kavu 😉

maca77
19. jan 2010

ahojte

jéjda Natálka je na svete .... supeeeeeeeeer .... srdečne blahoželám, prajem veľa zdravíčka, mamke skoré zotavenie a mliečka pre Natálku 😵 😵 😵

minulý rok sa v Hute nenarodilo ani jedno dievčatko, len samí chalani, takže dúfam, že tento rok to budú zas samé baby

zuzana32
19. jan 2010

Ahojte,

Zuzana blahoželám k Natálke, prajem skoré zotavenie po náročnom tehotenstve, prajem veľa mliečka 🙂

slaviq81
19. jan 2010

Blahozelam k Natalke 😵 Dalsia baba do partie 😵 Krasne modelkovske miery 🙂

anaja81
19. jan 2010

Ahojte,

Zuzi, gratulujem k dlho ocakavanom prekvapeni, k malej princeznej Natalke a prajem vela, vela zdravia a vela mliecka.

antoniab
19. jan 2010

zuzaka blahozelam k natalke super dalsie dievcatko do partie 🙂 prajem vela vela zdravicka a mliecka 😉

susana28
19. jan 2010

Taká dobrá správa a ja sa len teraz dostávam k netu. Veľmi sa teším spolu s vami.

Milí rodičia, Zuzka a Daniel 🙂

Je to dobrá novina, že sa Vám narodila dievčina.
Nech Vám rastie v šťastí, v zdraví, nech ju život hodne bavi.
Zdvíhame vínka pohárik, nech má rodičov ako nik.

gajana1
19. jan 2010

Jej gratulujem Zuzke k Natalke a prajem veľa zdravička a strašne veľa mliečka 😉

kukulik30
autor
19. jan 2010

tu je pekna novina, dalsie krasne dievcartko je na svete , Natalke zelam krasny zivot 😵 😵 😵 😵 😵

sophie1981
19. jan 2010

aj tu bolo min. rok prevazne chalanov narodenych...konecne sa aj baby rozbehli....bo len sam matej, matus..... 😀 😀 😀 😀 😀 ....

tak, my sme boli v banke a celkom nas aj potesili, ze ak manzelovi obnovia zmluvu po skusobnej dome, mame narok na hypo...super....sa pohneme a snad raz budeme aj byvat..... 😀 ..

som bnrkla Zuzane, citi sa akoby ju presiel parny valec a citi sa o cosi horsie ako po Matuskovi...

sophie1981
19. jan 2010

mata, krasne foto......mala uz aka zagulatena.....sa staras.... 😉 ...a ta jej sesternica obrina kolkoze mala ked sa narodila.... 😕

rybecka
19. jan 2010

ahojte,
tak konecne predsa nam Zuzanka porodila 😵
Tak Natalia vitaj medzi nami tak to v rodine budu mat radost ze dievcatko tam su tusim sami chlapi. 😉
Blaaaaaaaaaaaaaaaahozelam 😵 😵 🙂 🙂 🙂
a Mamke vela zdravicka a mliecka 🙂

antoniab
19. jan 2010

bibi dakujeme 😉
jaj neviem presne kolko mala 3600g myslim lebo pribrala za mesiac cez kilo a teraz ma nejak 4,7kg a je chovana na sunari
ja som zvedava kolko budeme mat v piatok mi lebo sme chovani len na mamkinom mliecku

pata mala je rozkosna ja sa tesim ked ten moj drobec podrastie ze ju mozem vyobliekavat lebo teraz nam je vsetko velikaaaaaaaaaaaaaaaaaanske 😝

kukulik30
autor
19. jan 2010

patka, matka...naozaj prekrasne su tie vase bambulky 😵 na spapaniem, take papulky rozkosne 🤐

janka, ooo..aka si caja na foto 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre