Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

rybecka
19. jan 2010

Livia 🙂 to je fotka zo svadby ale este nemam vsetky lebo mam doma len par idem zmensit ked mi to deti dovolia a dufam ze mi svagor posle viacej fotiek lebo on fotil ja len zopar.
Veronika hej to my sme trubili okolo tretej 😉 hej svagrina byva na zapade 😉
joj ake krasne babetka istoze ze zlatunke princezne 😉 same baby sa nam zacali rodit 😉

antoniab
19. jan 2010

janka fakt vyzeras dobre a drobci su uzasni tie obleky im riadne seknu 😵 😵 no zlaty su 😉

baby neviete kde by som kupila mensie plienky ako 1 pouzivam pampers 1 ale lekarka hovorila aby som sa pozrela po mensich len som nikde nenasla 😒

susana28
19. jan 2010

Maťka tie najmenšie z pampers sú born, teda pre novorodencov 2-5 kg. Vaneska mala 2900 g, a sadli jej. Tak skús. A kupovala som ich vo východných baleniach po 100 ks.

Janka súhlasím s ostatnými. Tie vlasy ti veľmi pristanú, neuvažuješ, že si necháš narásť také háro 😉

veronika1982
19. jan 2010

jej gratulujeme.. takze citak bol dobry ze to bude baba..

janka super pekne fotky... a ja ma super zrak pretoze som ta videla.. spoznala som ta podla siat aj na taku dialku.. jupi jupi...

my sme boli dnes u kamosa mateja.. joj podareny boli.. kricali na seba, smiali sa.. pouzivaju rovnake zvuky tak si rozumeli.. potom pridam na fcb fotky lebo tu sa mi to nechce zmensovat..

sophie1981
19. jan 2010

mata, ja som pri malej uzivala new born.....ako pise susana......a aj tie jej boli povelke, ale dali sa......d mesiaca do nich dorastla..... 😀

my sme boli u Samka......nejako podrastol ten chlapec.......super vidiet Liviu po dlhom case....a mnam kavicka..... 😉 ..

taaaaaaaak, a Kaca mi povytriasala vsetke vatove tycinky, tak sa nenudim...idem zbierat...
joj a este......Janka, ty si sexica v tych vlasoch...dracica..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....velmi ti to sekne...

rybecka
19. jan 2010

SKoda ze tak vlasy rychlo nerastu mne nikdy dlhe nenarastli a to som sa nestrihala 3 roky a max po plecia a potom sa zacali stiepit a furt ich trebalo strihat no takze take vlasy ja asi nebudem mat 😖 ale kupim si pricesok a ides 😅
Bibka ze dracica 😀 inac ja ti musim vratit ten nosic kedy sa stretneme 😕 aj uz by som vas tiez chcela vidiet od leta. 😉
Mne uz deti spiaaaaaaaaaa super vecer idem zehlit 😅
a inac idem chudnut zahajila som si dietu vyzerala som v tych satach ako tehotna 😝 otras kazdy sa nas pytal ci cakame tretie 😅

susana28
19. jan 2010

Janka nepreháňaj 😉 určite si v tých šatách vyzerala dobre, a k tomu tie nádherné vlásky, no hotová noblesa 🙂

A keď sme pri tých vlasoch, máte niektorá skúsenosti s predĺženými vlasmi?

veronika1982
19. jan 2010

joj ja som dala dieta spat a zdriemla som si s nim...ci pana som bola ale fakt unavena..

bibka zvazujem ci nepojdem v pondelok k nasim na noc lebo mm ide na skolenie na 2 dni...zopakujeme si leto s prechadzkami???dojdeme k vam v pondelok alebo v utorok sa pohrat?.... 😀

jani uvidis ked sa niekedy stretneme ze ako tie nase deti vyrastli... to ja ked som dnes videla tych dvoch tak ten cas leti.. matejovi sa pacili vsetky hrajuce hracky a tak kyval rukami a spieval si... 😀 😀

u mna dieta nehrozi.. ved ked pride riadny severak tak ma sfukne... mm nechape ze jem tolko sladkosti a kila idu dole a ze on musi kazdy den dvojfazovo trenovat aby zhodil.. tak som mu povedala ze keby kojil on tak ma o problem menej..

zuzanale
19. jan 2010

Ahojte ja som sa sem dostala až teraz som nebola doma ale celý deň som myslela na Zuzku táááákže v prvom rade musím zablahoželať k Natálke hlavne veľa zdravíčka a mliečka 😉

Ja som dnes bola u našich troška mamke popratať lebo nevládze..... a po ceste som bola hodiť žiadosť o zvýšený rodičovský na úrad a hneš pri dverách a štartol sbskar lebo že vraj riaditeľ zakázal vstup s kočiarom 😠 😠 😠 ale keď milí sbskar videl ako som sa zatvárila a čo som mu povedala dobre že mi nešiel tlačítko na výťahu stlačiť 😅 to je teda drzosť a v dnešnej dobe čo si má zakaždým niekto koli 5tim min ktoré tam strávim zobrať dovolenku aby ostal s malou???

susana28
19. jan 2010

No Zuzi, pomaly sa dočkáme na dverách úradov a obchodov a ešte neviem akých inštitúcii nálepky označujúce zákaz vstupu so zmrzlinou, so psom a s kočiarom 😒 Niekedy mám pocit, že matky s deťmi sú diskriminované nielen pri hľadaní zamestnania ale aj pri bežných vybavovačkách na úradoch alebo nákupoch. 😠

sophie1981
19. jan 2010

jaaaj, ste nacali temu....to aj mna fokaze vytocit...my sme boli v lete s babkou v nabytku oproti megaci.....tak v brane, male plechove dvere......ha.....hladali sme hojdacie kreslo pre sestru,,,,tak reku ze sa stavime tam...samozrejme, ze ja som vosladnu skociarikom, tu pani az nadvihlo na stolicke, ked ma zbadala, ale z mojho pohladu asi usudila, ze nem dobre nieco vraviet....tak len nas prenasledova, ci nahodou sa s kolieskom nedotknem nejakej tej trapnejsedacky....na druhy de ked sme tam sli po kreslo, tak na dverach pribudlo ku psovi, zmrzline aj kociar...tak sme sa otocili a aj napriek vyssej cene sme kupili kreslo u konkurencii....inac, tem obchod neznasam...clovek ked si ide vyprat nabytok, tak ho chce oskusat...a tam vsade nesadat, nedotykat sa....nechytat...ako v muzzeu,,,,, 😝 😝 😝 😝 ...a pani tiez veeelmi prijemna.... 🙄

maca77
19. jan 2010

Susana,ak si si ešte nevšimla, tak s Spišskej na dverách viacerých obchodov máš nálepku zákaz vstupu s kočiarom 😒

sophie1981
19. jan 2010

booze...preklepy ako svina...ale v jednej ruke salama, s druhej rohlik a volnym malickom pisem, ak sorry

maca77
19. jan 2010

veď ja som kvôli obchodom kupovala menší šporťák a aj tak to bolo na prd platné, lebo ked som videla tie pohľady predavačiek, tak som sa radšej otočila a šla preč ...

....akurát ma raz milo prekvapili na malej pošte na ul. Kožucha ... došla som s malou na rukách, ešte ani chodiť nevedela, ledva stála a pani poštárka keď videla, že neviem či malú držať, či balík jej podať, či platiť, tak mi povedala že nabudúce mám prísť kľudne aj s kočiarom, že priestoru je tam dosť ... 🙂

zuzana32
19. jan 2010

No o vstupe s kočiarom by som vedela písať aj ja.
Diskriminácia jak sviňa.
Ja som si raz ešte pred 10 rokmi vytrepala kočiar na Východe na poschodie, a taká sopľa predavačka mi vravela, ale tu nemôžete ísť s kočiarikom, si nechajte pri dverách ja Vám postrážim, Zrazu sa do obchodu nahrnulo kopec ľudí, a slečna kočiar nechala tak a venovala sa zákazníkom.
A ja som na ňu zavolala a ukázala smerom na kočiar, ta že nemôže, vzala som kočiar a chodila po celej predajni.
A takto to vysvetlím každému. Asi keď príde niekto na vozíčku tak ho tiež nevyhodia.
Ale ako píše maca, aj mne sa už pár krát stalo, že ma zavolali dnu aj s kočiarom a boli milí.

veronika1982
19. jan 2010

aha uz viem kto je za nalepkou na tych plechovych dverach v predajni nabytku.. 😀 😀 ha ha...ja som tam tiez chcela ist ked sme zariadovali byt a tak som sa otocila a sla vedla... 😀

ja ked chodim tu po zapade po tych super velkych obchodikoch tak najrpv vojdem dnu a spytam sa ci mozem s kociarom.. v jednom obchode mi dokonca pani povedala navod na obsluhu kociara pri vchadzani a vychadzani.. sme sa nasmiali vtedy..ale pomohlo to a ked idem k nej tak pouzivam jej navod..ale do d-kaca ma nepustia s kociarom lebo vraj maju po zemi krabice a tam neprejdem..

ale najlepsie bolo aj tak to ked mi jedna mlada na ulici povedala ze sa mam inak postavit na chodniku lebo ze zaberam cely chodnik ked som sa raz rozpravala s jednou pani a ze ona musi ist po trave.. ma skoro kleplo o zem...

no nic idem spat...
dobru noc..

maca77
19. jan 2010

oj nám sa zas stalo, že sme sa s kočiarom vytrepali v spišane celkom hore na 3.posch., medzitým sa pokazil výťah a museli sme sa s kočiarom trepať zhora po schodoch 😠 😀

maca77
19. jan 2010

bibka, Katka je perfektná na fotkách... hlavne keď hádže super úsmev 😵

sophie1981
19. jan 2010

ja som mala prvy konflikt s pani v draciku v kauflande koly kociariku...ma taaak nasrala...sme chceli Matuskovi kupit nieco na narodeninky....to mala par tyzdnov....a ked ma pani zbadala, hned kricala, ze s kociarom nemoze, ze mam nechat pred dverami...no ja cerstva matka plna hormonikov som si na nej zgustla a sla inde s tym nech si vsetke hracky aj s obchodom vopcha do zadku...ze ja nedonosene decko nenecham pred obchodom.... 😝 ...plny ciganov... 🙄 ....joj, to bol adrenalin..

jej, maca uz mas 14tt...o chvilu bude kopkat.... 😉

sophie1981
19. jan 2010

baby, aj vase deti maju omrznute licka, alebo to len ja ju trapim vecer o 5 prechadzkami....a omrzame spolocne pri krmeni kaciciek.....alebo ich niecim natierate?

sophie1981
19. jan 2010

a este otaozcka....od kedy ste nechali dieta sediet same v zadu v autosedacke...lebo my sme skusali par krat, ale malej sa nepozdavalo....ked sme jazdili spolu same, tak bola v predu vo vajku...a teraz kedpojdeme same, musi byt vzadu.....ako ju zabavit?

zuzana32
19. jan 2010

ja keď veľmi mrzne natieram kozmetickou vazelínou. Inak normálny detský krém, obľúbili sme si z DM drogérie a mastíme sa celá rodina 😉

megy2
20. jan 2010

😉🙂 blahozelam zuzke k natalke a prajem vela vela zdravicka a spokojne dietatko...

veronika1982
20. jan 2010

dobre ranko.. my buntosime uz od 6.15...

aj my mame omrznute licka.. ja ho natieram indulonou..

zuzanale
20. jan 2010

ránko či je dobre neviem y sme v noci toho vela nenaspali Laure zas vybehli sople po polnoci keď vypila mliečko podráždila hrdielko začala kašlať až ju dusilo a naplo a mliečko von takže vankúš fuč kým sme ju dali na poriadok sa rozkokošila a kým zaspala už bolo skoro ráno 😝

k tomu kočiaru ja sa čo sa týka obchodov sa už nevzrušujem pretože u nás a aj v snv je väčšina obchodov kde je málo miesta na to aby prešiel človek nieto kočiar alebo je to na poschodí no inak tak kde je miesta dosť a je výťah tak bez problémov akurát v bille u nás majú 2 kasy použšie takže neprejdem sa zašprajcnem 😅 takže sa snažím trafiť tú širšiu....

na líčka natierame predtým než ideme von máme niveu do chladného počasia síce je drahšia ale DM koví do chladu sa mi neosvedčil ale ostatné výrobky hej hlavne umývací gel

Bibka my sme kúpili nové sedačky a hoc aj máme nové a širšie auto 2 sedačky vedla seba nedám pretože su robustnejšie ako boli staré a ja sa trepať a sadať do stredu nebude tak hold smola musia dievčatá zvykať že mamina je v predu Timka s tým problém nemá len Laura ale zvyká....

rybecka
20. jan 2010

Dobre ranko
Ondrej je vzadu stale s bratom tak to neriesim 😉 tiez nevojdem medzi ne.
a Matej sa stale vozil vzadu sam ja som k nemu nesadala ked bol mensi takze on to berie normalka ze mamka s ockom v predu on vzadu 🙂
Bibka my spievame v aute a ked muz soferuje tak ja sa akoze schovavam za sedadlo a vykukujem to je najlepsia zabava a este jedno pomaha piskota do ruky a ides 🙂 kym dojdeme do Gelnici tak spotreba 3 dlhe piskoty 😀 😀 😀 ja licka natieram detskou niveou 😉

sophie1981
20. jan 2010

DOBRE RANKO....

noc nic-moc---madam sa o druhej rano zacala hrat so zabudnutym smoulom v posteli.... 🙄 ...takze kym sme pototm zaspali.... 😝 ...ale ranna kavick to zachranila....

janka, nasa piskoty nema rada.....olizne a odhodi...ona len hamky a ovocie a cerstve rozky zmolit.....ale zase bojim sa v aute, co ak jej zabehne a aja budem v predu..... 😕 .....no uvidime,ked sa auto vrati...uz budeme cestovat len ako mame...mama oco vpredu, dieta nem..... 😀

my sme kupili na licka krem od hipp...avcera som ho darovala livii, lebo nam sa vobec neosvedcil...tiez som natrela indulonou, ale neviem, ci to nejako pomohlo....skusim kupit niveu....a ked nie, budeme mat umrznute licka.... 😝 ?

.

veronika1982
20. jan 2010

ja si sadam stale k nemu dozadu.. neviem si predstavit ze by som bola v predu.. a nam pomaha flasa caju a hamky...

chcela som ist na mestsky urad podat dan z nehnutelnosti ale ked vonku je tak skaredo a ja by som tak spala...matej teraz zalahol tiez je nejaky otapeny...

bibka nedojdete k nam na navstevu?

evitkamalicka
20. jan 2010

ahojky,

nas Adamko sedi vzadu sam od 9 mesiacov

evitkamalicka
20. jan 2010

ale on sa s nicim nehra, pekne sleduje cestu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre