Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

antoniab
20. jan 2010

bibi no od skoly sa vela zmenilo a ludia sa zmenili a blizky na neblizkych a neblizky na blizkych 😀 😀 😀
inak som ti zabudla napisat ze v LE na porodnici robi Davidova/spoluziak zo strednej/ mama a bola strasne zlata David ma dceru aj Stevo a Adela ma druhe chlapca
tiez som sa pobavila bo som ju nepoznala len priezvisko mi nieco hovorilo tak som sa pytala ja som sa snou chytla raz na rodicku ked sa sme sa natahovali kde bude stuzkova 😅 ale ona si to uz nepamatala 😝
stale prisla pokecat co ako a ju som stale pytala pichat kanili lebo mi pichla vzdy na supa len ked som rodila mala dovolenku tak nas ani nevidela ale bola super a vsetci na porodnici si ju chvalili 😉 taka pohodacka

sophie1981
20. jan 2010

a porodili sme predcasne....tiez by som ti len na ukludnenie upresnila nasu genetiku. tripple testy a moj stres pocas celeho tehu....

termin porodu podla menstruacie bol na 27. marca.....porodili sme 3.3.....pri kontrole malej urcili ze sa mala narodila v 35tt.....cize termin sa posunul esteo tyzden........takze vdaka tomu ze bol zle vyratany tp, mi vysli pozitivne geneticke testy, posielali ma na amnio, ktore som odmietla(mam za sebou 2x MA) objednala som sa len do KE ku Dankovcikovi, on nepotvrdil raztepy....tak som sa na to vykaslala......a mam krasnu zdravu dceru, akurat predcasne narodenu, a to mi hned na prvom utz v Londyne doktorka vravela, ze patrim medzi rizikove pacientky a dieta sa narodi skor...koly placente...ako to presne vedela ti nepoviem, hned aj vravela, ze tp nieje az taky presny ako mam udane podla PM.....takze tak ku genetike......vystresovala som sa riadne....a do konca som stale premyslala co ak....a nic....teraz viem, ze pri druhom pri pozitivnom vysledku pojdem len na morfologicky utz a na amnio nech ma ani nikto neposiela....takze hlavu hore...mala je ok....ty si mama a ty vidis, ci je v niecom 'ina'......tak klud, ako pise, ze je uplne normalne, nezaostava, tak nestresuj... 😉 😉

sophie1981
20. jan 2010

mati, vierm ze maju deticky...v lete so na kupku stretla Denisu aj s jej dvoma chalamni...mi v skratke povedala po troske o kom vedela.....

inac aj Silvia caka male.......tp ma na maj....

sophie1981
20. jan 2010

maja sz.....kupila byt s manzelom tu pri hornade v tych novych bytovkch, robi v Lidli....to je tiez nove co viem..... 😅 ...no a co este...Steva som stretla na vianocnych troch, v ruke drzal 2 detske stolicky...tak neviem....c ma deti....abo pre niekoho kupil... 😅 ....katka m. sa v lete vydavala.......ja som vlastne vobec nepocula o Marii D., alene M., ...

sophie1981
20. jan 2010

nic, brokolica spapana, nikto sa nehlasi von, musime ist same.... 😝

antoniab
20. jan 2010

hej o katke viem sestrenka jej bola na svadbe a stevo ma dievcatko a je zenaty s monikou ale ti si ju asi nepoznala bola to najlepsia kamoska jarovej sestri a david tiez kupili byt v LE na hypo a robi v levoci kde vyrabaju tie autobusi
som sa zabudla pytat na borisa a jalca nepamatam krsne meno 😅 .... joj a ten s kuriman asi sa volal jozo ci vlado 😲 tak si zobral moju spoluziacku zo zakladky 😀 maju dva deti jeho tu stretavam vo stvrtku normalne ale neviem ci tu aj byvaju 😒
a este som minule stretla Lenku robi v baumaxe v pp

ale sak by sa mohlo zas urobit nejake stretko ved kolko t 😒 o uz je

sophie1981
20. jan 2010

mala zaspala na cicke...tak hnijem doma...potom pojdeme na kacicky....

Tomas J.... 😀 ......sa mi zda, ze ma tiez dieta....Mata, ty mas kratsiu pamat ako ja..... 😀 .....a to som si myslela, ze som na tom dost zle, ale nieee...ty si horsie...potesilo ma.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prave skumam cenovu ponuku na kurenie...230 tisic..... 😝 ...tak googlujem, ci nenajdem lacnejsi material ako pan ponukol..... 😕

sophie1981
20. jan 2010

a stretko bolo nie??....pred 5 rokmi..to som bola v UK...neviem kto bol,ale ze nebolo vela aktivnych fanusikov.... 😅 .....

antoniab
20. jan 2010

si pisala minule ze mozno bude hypo kde ste sa boli pytat nieco do melka by bodlo aj nam 🙄 😝

antoniab
20. jan 2010

hej to bolo a ja som bola no bolo nas malo presne Adela Janka Silva David Stevo Monika /ale len v skole /Denisa
Kata triedna /ta bola tiez len v skole/ .... na viac ludi si nepamatam 😠 asi som natom fakt horsie nez ti 😀 😀 poporodna demencia 😝

sophie1981
20. jan 2010

mata CSOB......mladomanzelska pozicka, ale s rucenim nehnutelnostou, cize nasou stavbou.....

a teraz je to laktacna demence...... 😀

maca77
20. jan 2010

Bibka, ja mám suseda kúrenára-vodára, keď chceš, posli mi cenovú ponuku a môžem ti zistiť, či by to nešlo lacnejšie 😉 sme v kontakte každý deň, tak sa ho opýtam ... keby daco, môžem ti do IP poslať mailovu adresu

sophie1981
20. jan 2010

maca, posli do ip....robi aj kurenie, alebo len predava material?

maca77
20. jan 2010

robí aj kúrenie ..aj nám robil 😉

sophie1981
20. jan 2010

tak supi-sup..ak je ozaj dobry.... 😉

antoniab
20. jan 2010

mladomanzelska a to uz funguje akurat minule sme sa otom bavili 😕

veronika1982
20. jan 2010

my uz sme doma.. tatika nemame doma lebo siel svojmu dedovi na pohreb do cadce a volal ze tam ostavaju spat.. a dedo s babkou sa ponahlali domov tak nas len vysadili pred cinziakom.. joj az som mala hrcku v hrdle ze opat budem zase sama...nech uz je zajtra ze dojde tatik..

a o 3 tt ideme na vikend do cadce.. super.. spoznam manzelovu rodinu po svokrovej strane..

a my sme dnes nervny, nervny, nervny...

katka ma super vahu a nejako podrastla..co ju natahujete doma za usi?

pata31
20. jan 2010

Ahojte...ja dnes hlasim prvy usmev pre maminku 😵 😵
ale za to sme dnes velmi malo spali... 🙄

susana28
20. jan 2010

Bibka, tak dôkladne mi súvislosti už dávno nikto nevysvestlil 😀 Počuj, ČSOB dáva mladomanželské pôžičky? A nevieš aké majú podmienky? A baby, ktoré máte hypo, máte ho aj poistený? A funguje to poistenie tak, že ak nedajbože prídeme o prácu, tak sme určitý čas krytí? 😒

sophie1981
20. jan 2010

jeeej, pati...mnam.....prvy usmev... 😵 😵 😵 😵 😵 ..skoro zacinate,,,budete smejavy..... 😉

mata, ano mladomanzelksu....ak som dobre pochopila tu pani, tak vlastne ide o to, ze prvych 5 rokov ti na splacanie dlhu prispieva stat sumou....u nas to vychadzalo, ze ak chceme 17 tis EUR, tak prvych 5 rokov by sme my splacali 64 EUr mesacne, 30 Eur bude doplacat stat......po 5 rokoch s upravy percento uroku, kedze skonci fixacia a splatak bude okolo 90EUR, to uz aj s poistakami....teda, tak som to ja pochopila....a tvoj mm uz ostava na stalo, alebo sa este vracia spat do UK?

veronika, jupi, bude vylet... 😉 ...

inac baby, konecne som sa okupala,...niezeby som sa neumyvala, ale konecne som lahla do vane a cusala v nej skoro 45 minut...Katku som dala babke a lebedila som tam, dokonca som aj prales skulturnila a vznikla s tohocelkom pekna zahradka.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...len ten odtok...musim tam hodit sifo.... 😝

antoniab
20. jan 2010

bibi manzel odchadza v nedelu do Uk niekto musi aj makat 😀 😀 uvidime ako dlho zatial to neriesime prvorade su peniazky 😝
brasko ma dobru pracu aj dobre zarobi len to je na zivnost tak este uvazujeme ale ak bude miesto tak by siel tam len nato nejak netlacime

veronika asi je nieco vo vzduchu lebo mi sme tiez dnes nervny od stvrtej kazdu hodku na cicke 🙄 pospi pol hodku polhodku bojujeme potom ju nakrmim a kolotoc znova 😖

pata blahozelam k usmevu 😉

sophie1981
20. jan 2010

susana...ha...dobra som nie??? 😀 😀 😀 ...ano, csob dava aj ladomanzelske...aspon nam odpovedala e tato pozicka je mlado.....na nasu otazocku.....tak asi vie o com toci nee??... 😅 ,,,teda aspon dufam....podminka je nizky prijem.... 😀 .....a samozrejme prac. zmluva, staci aj na dobu urcitu, ale musela byt v tom danom roku obnovena....no a este nam vravela, ze treba cestne prehlasenie, ze v minulom roku 2009 nemal mesacny prijem vyssi ako ale to je pruser, ze nepamatam kolko to vravela.... 😝 ....lebo som tomu uz nepripisovala nejaky vyznam, kedze min, rok bol pre mm dost mizerny.... ☹ ....tod troska suvislosti o Mladomanzelskej pozicke........treba sa ist informovat tam....a maju ucet zadara.......a poistenie na ktore sa pitas by malo byt ako pises....

juj, Mati to je skoda, ze musi odist...a planujete do buducna stavat ten domcek??/...ci idete po bytiku?...

sophie1981
20. jan 2010

idem si dat vytahat mliekaren, bo cicik boli....nech mala pomaka troska......kym dojde mm domov z poobednej, zase cica navre a budem sexi..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ked uz som sa aj skulturnila, nech mam nejaky ten silikon v podprde.... 😀 😀 😀

antoniab
20. jan 2010

joj mama stale prehovara na byt ale ja nechcem ideme staviat uz mame vybrati pozemok treba to len zacat realizovat len som bola v nemocnici lebo pozemok sme chceli mat redy do konca roka nevislo tak zacnem vybavovat teraz len sa musim zabehnut s malou a pojdem nato aj sa tesim nate tahanice po uradoch 😝
projek uz mame len ho treba prekreslit som myslela ze na jar zacneme ale uvidime podla uradoch ako to pojde 😅

susana28
20. jan 2010

Bibka, ty si teda papuľa 😀 síce súdim iba podľa štýlu tvojho písania, ale na živo musíš byť riadna strela 😀 Ale mám rada takých priamočiarých ľudí, čo na srdci to na jazyku. Lebo nie nič horšie ako človek, ktorému sa neviem akosi dostať do hlavy, a len tipujem, čo si tak o mne myslí 😠

veronika1982
20. jan 2010

zuzi.... bibka je papula.. ha ha...ale je to super baba..asi ju zoberem za svatku..

a ja som jak pamela anderson... matej zaspal pri flasi s kasou a cicky plne..minule som dala muzovi ohmata jake tvrde som ich mala.. a muz na druhy den isiel skusit opat a uz nem silikony.. iba splasknute balony..

sophie1981
20. jan 2010

Veronika..si mu dala saaahnut.....ha......vzruso ne?......teraz bude od teba vyzadovat stale navrete ciciny,,,.... 😅 .....ja ked nemam naliate, tak bez podprdy ich uz hladam pri pupku.... 😝 ....inac, neviem pre koho dnes drzis silikony, ked chlopa nem doma mas.... 😅 ......si mala aspon Matejovi dat ocumlat.... 😀

sophie1981
20. jan 2010

Mati, takze budete stavat vo stvrtku??....stavat je super, aj ked som uz asi milion krat vravela, ze keby som sla po byte, tak uz davno byvam, vonku mi stoji fungel nove faro a mam rezervu na ucte....tak mam pekny pozemok, hrubu stavbu, skriabem na kurenie a modlim sa aby mi schvalili pozicku.....takze sa tes..... 😀 😀 ..pri kazdej podrbanej revizii ta budu okradat o peniaze....aaaaaale, zasa pohlad ako to rastie a tvoje predstavy sa menia na skutocnost je uzasne...ale zase ked vidis, ako ti kape na ucte, tak to ti zase tenkrasny pohlad odoberie.....raz si hore a potom dolu......ved uvidis...ale pevne verim, ze ked to rAZ DOTIAHNEME DO KONCA A BUDEM SI SEDIET NA TERASE, HUCAT DO stareho ze zasa nepokosil travnik, a budes sa vytesovat, ze nebyvam s dalsimi 160-imi ludmi v bytovke, a ked sa budem hadat s mm, tak to bude pocut nanajvys ten co pojde po ulici a nie dalsie 4 rodiny......takze take su moje pocity ohladom nasho byvania.... 😅

susana28
20. jan 2010

Veronika ináč minule sa mi dostal do ruky nový čas, a bolo tam niečo o pamele anderson, teda riadne zanedbaná. Ale všeobecne viacerí herci z toho seriálu skončili ako trosky.

Bibka tak ty máš ciciny aspoň po pupok, za to ja čo som mala kozy vždy akože malé 😠 , tak po vaneske to bola len koža plus bradavka 😀, najmä keď som schudla. Ale jak som začala brať antik. tak sa dakus pozbierali. Ale keď som bola tehu tak som mala riadne balóny, preto by som chcela byť tehotná asi furt. 😀

sophie1981
20. jan 2010

jaaaj, susana...tu to volame kamienok v sacku..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...

no myslim,z e ked odide mlieko, ani u nas toho vela neostane...akurat tak kozicka a gulocka dnu....budem to chytat niekde pri gatkach...... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre