• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spišská Nová Ves II.

2. decembra 2016 
autor
Zuzka aj nas Samko soplikuje uz nejaky 4 den, ale iba sople, ziadna teplota, tak je to iab nadcha...este ze svieti slniecko a mozme chodit von, nech sa mu to pekne nahreje a vytecie co najrychlejsie :wink:
21. apr 2009 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné ránko... :slight_smile:
U nás noc tiež nad moje očakávania... :dizzy_face: Šimonovi konečne prechádza nádcha, čo chytil na Slovensku, tak asi preto...
My sme tiež vela von, ked je tak krásne...Šimon objavil kuzlo detských ihrisiek, tak chodíme od jedného k druhému... :grinning:
21. apr 2009 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este by som rada dozehlit...bo potom uz nebudem chciet....musi prdo vydrzat, ozdaj nebudem chodit von uz o 8...ma budu mat za blazna susedia.... :astonished:
21. apr 2009 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko baby,

tak my sme az taku super noc nemali, kedze Petusko bol asi 5 krat hore, hoci len pomrncal a zaspal, ale zobudila som sa aj ja, takze som mala zase velmi trhany spanok :unamused:

ivka vies ze Mirka uz ma babatko?
21. apr 2009 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo budete dnes varit?... :confused: poradte...polievku mám od včera a druhé jedlo ma nanapadá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2009 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati stale sa ta pozabudnem opytat, ze ci pomohlo, ze ste Samkovi popremiestnovali izbicku?
21. apr 2009 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kaja, tak tuto otazku si davam uz hosinu, ale nic ma nenapadi, hlavne rychle a chutne :unamused:
21. apr 2009 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. apr 2009 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani- určite pomohlo...i ked zatial nie na 100%, ale vééélmi sa to zlepšilo...ovela lepšie rozpráva a namesačný je fakt už iba občas... :dizzy_face: máme z toho radost... :dizzy_face:
21. apr 2009 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby kucharky - granadir, rezanky s tvarohom, spagety :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kati tak to je super, a podla coho ste premiestnovali?
asi kupim v meste pangasa a upečiem ho na zelenine so zemiakmi... :rolling_eyes:
kaja, ja ked mi moj funiaci jezok dovoli chcem robit masko s tarhonou...mnam.. :dizzy_face:
kati tak to je super :slight_smile: , drzim palce, nech to pominie uplne
21. apr 2009 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kukulik- mala som tu takú ,,čarodejnicu", ktorá nám určila biomagnetické zony...a náš Samuel spal v tej najhoršej... :rolling_eyes:
21. apr 2009 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja sa este len ucim varit, tak mi prosim poradte ako sa robi granatiersky pochod :pensive: , lebo ja to mam velmi rada, ale este som to nerobila a ani doma sme to nevarili, lebo okrem mna to nikto nechcel, tak som si to sem-tam dala u tety, ta to zvykla varit dost casto.... no vtedy ma este nezaujimalo varenie, tak som nezistovala ako to robi
21. apr 2009 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anka, ja som sa tiez granadir naucila lenpred par mesiacmi......livia mi tu pisala na konika a baby pridali vylepsovaky....
21. apr 2009 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bibka a kedy ti to pisala, este v starej teme?
21. apr 2009 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uvaris cestoviny, oprazis cibulku na oleji opaprikujes cerv. paprikou, zmiesas z cestovinami, plus troska uvarenych zemiakov...mozes oprazit aj cibulku so slaninkou...
21. apr 2009 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeeeem :slight_smile:
21. apr 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
osolis...a papas...ak som nieke spravila chybu, tak ma baby prosim opravte
21. apr 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak tak bibka, presne :grinning:
21. apr 2009 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niekde som ešte čítala, aby to nebolo suché, naliat do cibulky a papriky trochu horúcej vody...
21. apr 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja davam vela cibule, aj dve :wink: a zemiaciky necham aj s troskou vody, aby neboli cestoviny suche
autor
kaja..ano alebo aj tak :wink:
livka a ked si mi vcera zvonila na mobil, tak ti normalne davalo signal, ze mi to aj zvoni? :confused:
lebo mi to neda.... nechapem preco mi to nezvonilo... zahada ako bermudsky trojuholnik... uz som aj presla hovory, ci som nahodou neprehliadla, ale nemam tam nic od teba :confused:
21. apr 2009 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nie to bibka ti zvonila, lebo ja som nemohla v zozname najst tvoje cislo, vedela som , ze si mi pisala sms , ked malo byt to stretko, ale nemohla som ho najst, tak zavolala Bibka :wink:
21. apr 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anka, ja som zvonila, na cislo co ti poslem do ip
21. apr 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ale nedalo mi to a uz som to cislo nasla :wink:
21. apr 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mas T mobile, ze?
21. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok